Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Dni tematyczne.

Czy chcesz kontynuować "Dni tematyczne" na forum?
Tak.
75%
 75%  [ 18 ]
Nie.
8%
 8%  [ 2 ]
Jest mi to obojętne.
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Kwietnia 2006, 23:51   Dni tematyczne.

Z obserwacji dzisiejszego dnia na forum widzę, że akcja "Dnia Tolkienowskiego" cieszyła się dużym zainteresowaniem, forumowicze doskonale się bawili i mogę powiedzieć to naprawdę szczerze: JESTEM Z WAS DUMNY jakem zły i wredny paskud. Z dalszych obserwacji widzę, że chcecie kontynuować tą nową forumową tradycję w związku z tym chciałbym zaproponować z mojej strony "Dzień Star-Warsowy" w przyszły poniedziałek i posłuchać Waszych propozycji na kolejne dni tematyczne.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 3 Kwietnia 2006, 23:59   

Hurra!

Uprzedziłeś mnie, Loganie, z tą propozycją. Jestem jak najbardziej za dniem starwarsowym. :mrgreen:
 
 
fonsztyk 
Alien


Posty: 356
Skąd: Wyspa Mgieł?
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:09   

Już ostrzę mój miecz laserowy.
_________________
Pierwsze prawo rozwoju systemów dynamicznych:
Po otwarciu puszki z robactwem, jedynym sposobem ponownego zamknięcia go, jest użycie większej puszki.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:14   

o, yes!

tylko dlaczego dopiero w nastepny poniedzialek?? :wink:

nie no, jasne, ze raz w tygodniu wystarczy. ale czy poniedzialek jest dobrym dniem? moze w weekend? przy sobocie, po robocie?
no dobra. admin wie najlepiej, kiedy i kto jest na forum. dzisiaj bylo fajnie, moze poniedzialek jest ok.? jak na mnie, decyzja nalezy do Nursa i Logana... :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:18   

Może być inny dzień tygodnia, może być w piątek. Osobiście uważam, że codzienne robienie dnia tematycznego byłoby szybkim wyczerpanień natchnień, więc co dwa, trzy dni byłoby niezłym rozwiązaniem.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:40   

Zgadzam się z Loganem - dni tematyczne muszą być reglamentowane. A poniewaz niektórzy uczestnicy forum przybawają na nim w tygodniu, a niektórzy w weekendy, proponuję ustalać dni tematyczne tak aby jak najwięcej osób mogło brać w nich czynny udział.

Co do star warsów - Rogoża miał z nimi bliskie spotkanie i na pewno będzie zachwycony ;)

Ja od lat wielu mam w komórce podpis na przywitanie : Niech moc będzie z tobą (zresztą, wygaszacz ekranu w pracy też mam taki - tylko kolory i czcionkę zmieniam sobie w zależności od nastroju :) )

Na zachętę dwa świetne dowcipy charakteryzujące fanów gwiezdnych wojen:

"Niedawno na rynek wypuszczono nowe zabawki z serii Star Wars. Są interaktywne i potrafią mówić - bez problemów będzie je więc można odróżnić od fanów Star Wars".

(po wydaniu zremasterowanej Trylogii)
"Tłum fanów opuszcza kino. Wielu z nich płacze. Pewnie dlatego, że uświadomili sobie, iż minęło dwadzieścia lat, a oni nadal są prawiczkami" :D .
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:40   

a nie lepiej raz na tydzień, zrobcie ankietę, kiedy wam pasuje najbardziej, i w ten dzien od nastepnego tygodnia będzie dzień tematyczny.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:43   

NURS:
Cytat
a nie lepiej raz na tydzień, zrobcie ankietę, kiedy wam pasuje najbardziej, i w ten dzien od nastepnego tygodnia będzie dzień tematyczny.


Uważam że rutyna i periodyczność nie sprzyja zabawie. Proponuję jednak ustalać dni tematyczne w różne dni tygodnia, czasami nawet zrobić dłuższą przerwę...
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:50   

Albo i tak. Generalnie, żeby nie było za często, bo szybko sie znudzi, a tak mozna sobie cos przygotować ciekawego. Może jaką nagrodę za najwięszy wyczyn da się zrobić, może nawet tematyczną.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 00:58   

czuje sie poniekad matka pomyslu z dniem tematycznym, wiec jesli moge wyrazic swoja opinie..
Lu, ja tez mysle, jak Nurs, ze raz na tydzien wystarczy - w przeciwnym wypadku szybko skoncza sie nam tematy.
nie mozna tez wymyslac czegos, co znaja dwie osoby, to musi byc rzecz dosc popularna i dostepna, wiec uwazam, ze raz na tydzien to dobre rozwiazanie.
zas co do dnia tygodnia - skoro jest tak, ze niektorzy nie moga w weekend, a inni w tygodniu - moze wziac piatek i sobote? dwa dni? :) w koncu NIKT (nawet ja :) ) nie siedzi przed kompem non stop 48 godzin.
jesli ma byc ankieta, proponuje taka opcje; piatek-sobota.
(plizzz, plizzz... :lol: )
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 01:05   

Proponujcie opcje do dnia - dni tygodnia... Dodam je później do ankiety.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 07:41   

Jest mi to obojetne. Oczywiście jeśli takie dni bedą to postaram się dostosować. :)
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 08:21   

Cytat
Lu, ja tez mysle, jak Nurs, ze raz na tydzien wystarczy - w przeciwnym wypadku szybko skoncza sie nam tematy.


Ja to nawet myslę że raz na tydzień będzie zbyt często... teraz pomysł jest świeży i wszyscy ochoczo biorą udział w akcji, ale po kilku razach "przeje się" i wtedy należy zrobić dłuższą przerwę "dla złapania oddechu" ;)
A właściwie to jest to tylko moja opinia - to mi wszystko szybko się nudzi i szukam ciągle nowych rozwiązań (żeby nie napisać "podniet" :) )

Piątek i sobota to dobre dni. Może by tak każdorazowo, po wyborze tematu, głosować nad wyborem dnia tygodnia - od razu bedzie widać jakie jest zainteresowanie daną akcją.

Jezeli chodzi o star warsy to głosuję za sobotą. W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu, w ciągu dnia :(
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 09:46   

Moze byc piatek i sobota lub sobota i niedziela, a co do czestotliwości to raz w miesiacu pozwoliłoby bawic sie dłuzej?
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:10   

gwoli scislosci, ja mialam na mysli akcje dwudniowa, piatek-sobota, 48 godzin.
raz w tygodniu, raz w miesiacu... hmm... moze jakos to wyposrodkowac? :wink:
co 14 dni??
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:12   

A ile tematow potrafisz wymyślic? Ale takich by mozliwie jak najwiecej ludzi potrafilo wczuc sie w role?
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:18   

no, wymienialam kilka juz tydzien temu w temacie "avatary"
teraz bedzie starwars

startrek
stargate
piraci z karaibow
terminator (ew schartzenegger filmografia)
matrix
alien vs predator
LOST
m jak milosc :lol:
hmm..z awatarami z wiedzmina moze byc problem...
postaci z polskich kreskowek? :wink:

wyobrazni mi nie brakuje :) (z talentem gorzej:) )
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:24   

W sumie moznaby wczesniej ustalać w co ludzie chcieliby sie tym razem pobawic ( wygrywa propozycja z największa ilościa glosów).
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:26   

Uważam, że raz w akcja raz w miesiącu w zupełności wystarczy. Może być nawet dwudniowa. Większe prawdopodobieństwo, że więcej osób zdąży się zabawić.
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:37   

Ale ja mam teraz w statusie Yoda - ładnie korespondowałoby mi to z avatarkiem starwarsowym. Prosze, zróbmy starwarsy wcześniej.... PROSZĘ !!! :) :)

(no, i od teraz już sie nie odzywam ;) ) :)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:41   

Trochę dziwnie wygląda teraz wątek Pola Pelenoru, kiedy większość forumowiczów powróciła do swoich "normalnych" awatarów :)
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 10:45   

Fakt! Moznaby na zakończenie dawac "listę płac" :D , Czyli obecni byli jako. :)
( Tylko ktos kto to potrafi móglby powklejać uzyte wtedy awatarki ? )
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:15   

a moze sie da?
zaraz sprobuje :wink:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:20   

Zgadzam się z Rodionem (a rzadko to robię ;) )
No i raz w miesiącu byłoby dobrze. Ani za często, ani za rzadko, idealnie wręcz. Teraz było, następne pod koniec kwietnia gdzieś. Robić wielkie ogłoszenie na forum, zmienić logo na w klimacie, dać jakieś obrazki, moze anwet styl zmienić na te dwa dni. Taka full akcja. Nagrody? też fajnie :P
No i dni: mi pasuje piatek-sobota, albo sobota-niedizela. Ten drugi chyba nawet bardziej.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:25   

Pako:
ja zaproponowalam piatek-sobota, bo nie wszystkim pasuje weekend, chodzi o to, zeby bylo tez w dniu roboczym.
ja wymyslilam dzien awatarka, zeby uspokoic tych, co sie wzburzyli na inicjatywe dnia bez emotikona. to mialo byc cos smiesznego i tylko dla tych, co chca.
wiec prosze was:
NIC NA SILE !!!!
nie wymyslajcie znwu przypadkiem jakis gruntownych zmian i full akcji z transparentami i szturmowkami, bo znow sie ktos obrazi.
nie wszyscy musza lubic np. starwars.
niech to bedzie akcja luzacka, a nie swieto narodowe, ok? :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:29   

elam:
Cytat
niech to bedzie akcja luzacka, a nie swieto narodowe, ok?


:bravo

Głosuję za opcją "raz w miesiącu". Do listy propozycji dorzucam dzień horroru - ewentualnie można to jakoś zawęzić.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:33   

Zgadzam się, że akcja powinna obejmować dzień roboczy i wolny od pracy. Sama w domu nie mam swobodnego dostępu do sieci (a nawet gdybym miała, to co mi po nim jak się dzieci roją :mrgreen: ), łatwiej mi w pracy w jakiejś chwili luzu. Są tacy co mają odwrotnie.
A akcję rozreklamować jakoś trzeba, tyle że rzeczywiście bez przymusu, bo część ludzi na wszelki przymus się jeży i robi rebelię.
Kto będzie wtedy robić za Vadera? :twisted:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:34   

Dobra elam. Faktycznie przesadziłęm :) Ale taka akcja tez byłaby fajna. Przyznaję jednak rację :)
Co do dnia to mówię, kiedy mi pasuje. W piatek-sobota tez może być :)
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:34   

Jest dobrze tak jak jest. Czyli bawi sie ten co ma na to ochote i czas. Nawet jeśli wstawi tylko jeden czy dwa posty w temacie to bedzie fajnie.

Miria co bys powiedziała na " Kolacje u Hrabiego Drakuli"? Gośćmi mogliby byc: Wilkolak, upiór, strzyga itd.
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 4 Kwietnia 2006, 11:35   

Ooo!
Dzień horroru!
Pozostałe propozycje mnie mniej ruszają (no może z okazji Dnia Star Treka zmienię się w Scotty'ego -> "Riiight Cap'tn")
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group