Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
potwierdzenie prenumeraty
Autor Wiadomość
ciapek 
Gollum

Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Października 2005, 16:11   potwierdzenie prenumeraty

witam,
19.09 wysłałem przelew na prenumeratę Science Fiction (przelew z CDKN Piotr Świerczyński, Sopot). na przelewie poprosiłem, aby pisemko było przesyłane na nowy adres (Warszawa, ul. Wólczyńska). prosiłem również mailem na info@science-fiction.pl oraz prenumerata@science-fiction.pl o potwierdzenie, że egzemplarze będą wysyłane na ten adres. niestety, bez odzewu, a telefon nie odpowiada. czy jakoś za pośrednictwem tego forum możecie mi potwierdzić odbiór wiadomości o nowym adresie?
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Października 2005, 16:36   

Tak, moge potwierdzić odbiór. Nad bazą będę dopiero pracował, ledwie ja dostałem, ale zmiane wprowadzę.
 
 
ciapek 
Gollum

Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Października 2005, 16:55   

dziękuję,
i powodzenia na nowej drodze.

PS.
powinniście się chyba ostrzej reklamować. taka Nowa fantastyka pewnie sprzedaje się świetnie, a przecież w porównaniu z wami tam jest sieczka, której nie da się czytać (jakieś szablonowe opowieści, a ostatnio rozrachunek sfrustrowanego Żyda z Europą czy światem) - zupełny brak pomysłów, jakiejś świeżości. mam wrażenie, że tam skupują najtańsze rzeczy, aby tylko zapchać wydanie, a resztę załatwo ugruntowana nazwa. że już pominę, że materiału literackiego jest tam chyba mniej niż u was - reszta to fotki, dywagacje różnych gadających głów itp. a może też np. zróbcie sondaż, czy ludzie nie chcieliby więcej zapłacić za SF z większą ilością tekstu? pozdrawiam
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17 Października 2005, 17:03   

Więcej zapłacić, anwet kosztem większej ilości tekstu - nie. Nie będzie mnie stać, teraz już kombinuję, jak ja się z kasą wyrobię na nowy numer. jeśli byłoby droższe na pewno bym nie kupił.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 17 Października 2005, 17:46   

Cena już była podnoszona. Sugerowałabym wstrzymanie się od dalszych podwyżek wzorem naszej wspaniałej energetyki lub gazownictwa.
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Października 2005, 17:56   

ciapek napisał/a
dziękuję,
i powodzenia na nowej drodze.

PS.
powinniście się chyba ostrzej reklamować. taka Nowa fantastyka pewnie sprzedaje się świetnie, a przecież w porównaniu z wami tam jest sieczka, której nie da się czytać (jakieś szablonowe opowieści, a ostatnio rozrachunek sfrustrowanego Żyda z Europą czy światem) - zupełny brak pomysłów, jakiejś świeżości. mam wrażenie, że tam skupują najtańsze rzeczy, aby tylko zapchać wydanie, a resztę załatwo ugruntowana nazwa. że już pominę, że materiału literackiego jest tam chyba mniej niż u was - reszta to fotki, dywagacje różnych gadających głów itp. a może też np. zróbcie sondaż, czy ludzie nie chcieliby więcej zapłacić za SF z większą ilością tekstu? pozdrawiam


kiedy własnie wcale im tak dobrze nie idzie:-) ale masz rację, trzeba bedzie trochę ostrzej zadziałać.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Października 2005, 17:58   

Pako napisał/a
Więcej zapłacić, anwet kosztem większej ilości tekstu - nie. Nie będzie mnie stać, teraz już kombinuję, jak ja się z kasą wyrobię na nowy numer. jeśli byłoby droższe na pewno bym nie kupił.


Pako, ja cie bardzo proszę:-)
Rozumiem, że ktos nie ma na żarcie i na nic go nie stać, ale nie mów, że komp i stałe łącze znalazłeś na śmietniku:-) to jest 7 zeta na miesiąc, niecałe dwie paczki fajek, dwa bilety tramwajowe, albo trzy - zależy od miasta.
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Października 2005, 18:34   

Albo siedem biletów :D (jeśli ktoś jest uczniem lub studentem we Wrocławiu)
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17 Października 2005, 18:43   

Tak, przez to mówię, że jakoś dam radę. Ale wiesz - stałe łącze sam se opłacam - przeszło 50 zeta miesięcznie (na spółę z braćmi). Do tego dochodzi bractwo wojowników, do którego należę, też trochę kasy tam wchodzi (ta..trochę). Nie wolno też zapomnieć o tym, że czasem kumpel któryś ma urodzinki i trzeba coś kupić (zwłaszca że w tym roku osiemnastki, a kumple jak na złość na koniec roku się porodzili), potem czasem trzeba coś zjeść, a starzy mi kas nie dają - uważają, że 30 zeta kieszonkowego miesięcznie to w sam raz. Więc siłą rzeczy kasy na wiele przyjemności nie mam. Przez to tez między inymi nie palę :P
Na kompa to swoją drogą przez pare lat zbierałem z bratem na spółę i gdyby nie wspomożenie babci, to nic by z tego nie było.
Także wiesz, każdą złotówkę licze bardzo drogo ;) Ale mam zamiar was kupować, moze brata przekonam, znowu połowa ceny będzie, albo i dwóch (jeszcze mnie) będzie się kombinowało. Więc sorki NURS - wiem, jak mam, wiem, ze może mnie nie będzie stać, nawet jak się ograniczę ;) Na razie jestem na etapie prób zarobkowych z tego co piszę, ale nie idzie mi najlepiej ;) ciągle trzeba się ćwiczyć :)

Mimo wszystko podniesienia ceny, nawet jesli miałbym dozbierać chociażby złotówkę więcej, nie chciałbym. Bo to cała złotówka jest, 1/30 tego, co mam na miesiąć na przeżycie.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 17 Października 2005, 19:03   

NURRRRRS?? <podejrzliwie łypanie kaprawymi oczkami> Chyba nie sugerujesz, że podniesiesz znowu cenę? Dwie paczki fajek, to wcale niemało. A przyjemność dla nałgowca ogromna. Nie chciałabym wybierać między nałogami, piekielnie tego nie lubię...
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Października 2005, 19:12   

A co mi tam, 16,60, albo nie 21 zeta, żeby przebic piekarę:-) Będę najdroższy, hehehehe :twisted:
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 17 Października 2005, 19:14   

Acha! No, dobra! To pamiętaj, że mam na Ciebie kwitek. Na dwa numery jeszcze wystarczy... :evil:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17 Października 2005, 19:23   

Chwyt reklamowy - kupujcie prenumeratę przed podniesieniem ceny które nigdy (i hope) nie nastąpi :)
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 17 Października 2005, 19:37   

Nikt w tym jednym Piekary nie przebije.
_________________
Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Października 2005, 20:07   

no, trzebaby być szaleńcem, żeby sie na ten rekord Piekary porywać:-) Ale kto wie...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18 Października 2005, 16:55   

Ech... miejmy nadzieję, że NURS szaleńcem nie jest :)
No.. nie sprawia wrażenia raczej ;)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 18 Października 2005, 18:31   

NURS napisał/a
no, trzebaby być szaleńcem, żeby sie na ten rekord Piekary porywać:-) Ale kto wie...

Nie strasz, to nieładnie tak ludzi straszyć. I nieludzi też nieładnie! Niedobry NURS, niedobry :cry:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 18 Października 2005, 21:26   

Nie próbowałaś, to nie wiesz:-)*


wiem, że nie próbowała, bom nie ogryziony w żadnym miejscu, o!
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Października 2005, 17:44   Re: potwierdzenie prenumeraty

ciapek napisał/a
witam,
19.09 wysłałem przelew na prenumeratę Science Fiction (przelew z CDKN Piotr Świerczyński, Sopot). na przelewie poprosiłem, aby pisemko było przesyłane na nowy adres (Warszawa, ul. Wólczyńska). prosiłem również mailem na info@science-fiction.pl oraz prenumerata@science-fiction.pl o potwierdzenie, że egzemplarze będą wysyłane na ten adres. niestety, bez odzewu, a telefon nie odpowiada. czy jakoś za pośrednictwem tego forum możecie mi potwierdzić odbiór wiadomości o nowym adresie?


Zmieniłem wpis, jest Warszawa.
 
 
ciapek 
Gollum

Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Października 2005, 15:02   

ojej... to działa. dzięki, NURS.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 28 Października 2005, 15:34   

It's Alive!:-)
No prob.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:14   

EE, tak sobie czytam. Cene podniosl nie piekara a wydawnictwo bauer. W clicku fantasy po piekarze ani sladu juz i zrobil fantasme :D
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:22   

Wydaje mi się, że Piekara robi za domyslnego wydawcę w tym przypadku. nikt nie widział na oczy tego Bauera:-) BTW to raczej propozycja prowadzącego projekt a nie koncernu. IMO Piekara wiedział, że sprzedaż będzie niewielka i tym sposobem chciał zrealizowac budżet. bo nie wierzę, że ktoś dałby taka zaporową cenę znając ten rynek.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:26   

Hmm, moze mu zalezalo w takim razie zeby juz zepsuc marke przed odpaleniem solowego projektu :D
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:29   

Nie mam pojęcia co nim kierowało, ale to ciekawa i śmiała hipoteza:-)
 
 
Jaski
[Usunięty]

Wysłany: 26 Listopada 2005, 10:53   

Witam
Kiedy zostanie uruchomiona moja prenumerata :?: :?: :?: Przelew przesłałem ponad pół roku temu :!: Dopiero w tej niedawno mail od Naczelnego przywrócił mi wiarę, że kiedyś to nastąpi. Chciłabym usłyszeć, że już nastąpiła i drugi numer będę miał bez problemu.
Tak się składa, że przebywam teraz w Irlandii i jest dla mnie bardzo uciążliwe cały czas prosić żonę o dowiadywanie się w kioskach. Jako ciekawostkę podam, że kiosk w którym mogę dostać SF jest oddalony o 20 km.
Czekam na pilną odpowiedź
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Listopada 2005, 11:18   

Tak, twoja sprawa została załatwiona. Na adres Gąsociński.
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 30 Listopada 2005, 16:05   

28.11 zrobilem przelewy dwa. Dzisiaj jeden juz doszedl, czyli drugi do Was za prenumerate rowniez powinien trafic. Czytalem, ze prenumeratorzy numer 2. SFFH juz dostali. Moje pytanie: czy tez dostane "dwojke" z wybrana ksiazka, czy tez ten numer mam kupic sam, a prenumerata bedzie od "trojki"?
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 30 Listopada 2005, 17:56   

Dofo, jeśli chodzi Ci chodziło o mój wpis na temat otzrymania kolejnego numeru z prenumeraty, to nie doczytałeś do końca pisałem o NF :mrgreen:
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 30 Listopada 2005, 17:59   

Mhm. No pieknie :mrgreen: Czyli rozumiem, ze dwojeczka przyfrunie do mnie poczta?
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group