Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tragikomedie z życia wzięte :)
Autor Wiadomość
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Kwietnia 2006, 10:20   

tak na marginesie to słyszałem opowieść o tym jak podczas tegorocznych mrozów pewien koleś szukał klem. Kiedy zapytał się czy są klemy na stacji beznynowej usłyszał od uroczego dziewczęcia:
"Oczywiście, że są. Jakie pan chce: do twarzy czy do rąk?"
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Kwietnia 2006, 15:09   

Zafrapowała mnie średnia wieku tych panów :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 16 Kwietnia 2006, 19:43   

ten pan miał dośc oryginalny pomysł muszę przyznać a i adwokata miał fajnego :)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Kwietnia 2006, 21:10   

:wow: ten to mnie zaskoczył. Twardy jest...
I głupi.. ale twardy.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 16 Kwietnia 2006, 23:17   

ha, mnie to nawet cieszy, ze glupota ludzka nie zna granic... to dowod na nieskonczonosc wszechswiata... :)
no i ze sa jeszcze glupsi ode mnie .. :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16 Kwietnia 2006, 23:19   

Ano, jest w tym jakieś pocieszenie :)
Chociaż, jak sie człowiek zastanowi... ile głupich rzeczy sie samemu robiłlo cho cho! ;)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Kwietnia 2006, 12:51   

Kochani, ja chcę do Szanghaju, od zaraz...

Cytat

Piątek, 28 kwietnia 2006

Zapłać i bezkarnie znieważaj szefa
PAP 10:15

Nie wytrzymujesz własnego szefa? Masz ochotę go zwymyślać, powiedzieć mu, co o nim myślisz i nie stracić pracy? W Szanghaju jest to możliwe za opłatą.

Para przedsiębiorców oferuje tam od marca niecodzienną usługę: pozwalają rozwścieczonym na szefów pracownikom wyładować się na sobie. Służą jako szefowie do zwymyślania, a nawet pozwalają - w pewnych granicach - na rękoczyny.

Zhang Li i Chen Jun, którzy założyli spółkę o nazwie Wantong, mówią, że do jej powstania zainspirowała ich własna frustracja biurową pracą. Byłem przedtem pracownikiem biurowym, więc świetnie wiem, jak duży jest rynek na tego typu usługi - mówi Zhang.

Klienci płacą 100 juanów (10 euro) za minutę obrzucania szefa wyzwiskami. Szefowie do zwymyślania dopuszczają nawet rękoczyny, ale jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet, którym - za dodatkowe 20 juanów (2 euro) - pozwalają się spoliczkować.

Zhang mówi, że chcą wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu. Nie reklamują się, polegają na naturalnym, od ludzi do ludzi rozchodzeniu się wiadomości, zwłaszcza, że nie jest jasne, jak w świetle prawa traktować umowy na oferowane przez firmę Wantong usługi.

W ciągu miesiąca od otwarcia firmy przyszło pięciu klientów - dobrze opłacanych pracowników biur - powiedział Zhang. Dwaj z nich chciało wyładować się werbalnie, jedna kobieta skorzystała z możliwości wymierzenia szefowi policzka, a dwoje innych chciało się wygadać - opisuje początek działalności. (mn
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 28 Kwietnia 2006, 14:27   

Logan:
Cytat
Kochani, ....


O , Logan ma dobry humor :lol:

Szczerze mówiąc nie wiem czy ci panowie długo wytrzymają - niełatwo wytrzymać obrzucanie wyzwiskami i policzkowania, nawet jeżeli dobrze im za to płacą. Gdzie oni wyładują nagromadzoną frustrację? Wróżę im rychłe zakończenie działalności a potem dłuuuuugą terapię ;)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 9 Sierpnia 2006, 03:45   

O, coś z gazety, której nazwy w IV RP się nie wymienia, ale co tam...
Wieści lokalne - z miasta mego urodzenia oraz zamieszkiwanego przez Romka P. i nie tylko. :mrgreen:

Do pogotowia ratunkowego w Sosnowcu trafił mężczyzna, który w stanie upojenia alkoholowego założył się z kolegą o kolejną butelkę wódki, że utnie sobie przyrodzenie.
- Niestety wygrał zakład - opowiedział prasie Marek Jeremicz, dyrektor pogotowia.


Kandydat do nagrody Darwina? 8)
I drugie, mniej zabawne. :?

Na przechodnia idącego ulicą w Sosnowcu spadł pies - dorosły bernardyn. Dziwne, ale przechodniowi nic się nie stało, a psem zajął się weterynarz. W mieszkaniu na drugim piętrze, z którego wyrzucono psa, policja znalazła dwoje pijanych rodziców i ich 3-letnią córkę. U 33-letniego mężczyzny badanie stanu trzeźwości wykazało 2,31 promila, natomiast jego 36-letnia żona w zaawansowanej ciąży nie była w stanie poddać się badaniu.

Pies lata, dziecię poczęte pływa... :roll:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group