Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
O forum
Autor Wiadomość
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 11 Maj 2017, 19:53   

Cytat
obrażanie ojca redaktora

Wyłapane w opisie jednego z for. Już widzę gorliwego nowego, który się zastanawia, kto tu jest ojcem. Chyba nie Rydzyk? ;P: :omg:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 11 Maj 2017, 20:04   

I co z tego ze wykladamy pieniądze? Raz, dwa razy, góra trzy, potem nie będzie komu wykładać.
Niestety, jak się LH w guglach na pierwszej stronie nie pojawi, to nikt tu zaglądać nie będzie.
A co to za obłąkany pomysł by zmienić adminów?
Trzeba zmienić skostniałą formę, pozbyć się takich anachronizmów jak wspomniany w poscie Gorata.
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 11 Maj 2017, 20:05   

m_m napisał/a
Trzeba zmienić skostniałą formę, pozbyć się takich anachronizmów jak wspomniany w poscie Gorata.

Ale przecież to kosmetyka tylko. Od wyciśnięcia jednego pryszcza piękniejszy nie będę.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
m_m 
Sandman

Posty: 1194
Skąd: Polska
Wysłany: 11 Maj 2017, 20:10   

Bzdura, bedziesz.
A tak poważnie, naprawdę przydałoby się odświeżenie formuły, czyli odcięcie się SFFiH.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 11 Maj 2017, 20:38   

m_m napisał/a
A co to za obłąkany pomysł by zmienić adminów?

Jakoś tak egoistycznie pomyślałam wyłącznie o sobie, nie o administracji jako całości.
Może już czas na zmianę pokoleniową?
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Maj 2017, 20:54   

Nie bardzo.
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 11 Maj 2017, 21:02   

Odcięcie od SFFiH nastąpiło, gdy Fabryka powiedziała dość. To był jednocześnie dzień narodzin Holery (znaczy, w tej formie obecnej).

Forum swoje najlepsze dni miało wtedy, gdy było przypięte do pisma, czyli naturalnym rozwiązaniem wydaje się ponowne przypięcie do czegoś. "Fantom" jest jedyną obecną opcją, choć mocno życzeniową - wszyscy by chcieli, żeby im się udało, ale droga daleka i wyboista. Czyli niepewność.

Innym rozwiązaniem jest stworzenie własnej marki, ale to jest jeszcze bardziej życzeniowe, szczególnie, że już po odcięciu od Fabryki było postulowane i niewiele z tego wyszło. Bo albo trzeba mieć pieniążki, żeby za wyjątkową zawartość zapłacić, albo mieć niesamowicie dużo szczęścia i uroku, żeby regularnie namawiać ludzi na tworzenie wyjątkowych tekstów społecznie. W drugim przypadku wcale nie oznacza to wysokiego poziomu, bo trudno wymagać od wolontariusza, żeby się starał bardziej niż może :) I znów niepewność.

Może trzeba sobie odpowiedzieć na proste pytania.

Co Forum może dać? Chyba tylko i wyłącznie swoje zasoby zbierane przez lata, ale nieusystematyzowane, czasem dyskusje wybitne, a czasem bardzo płytkie. Taka trochę Biblioteka Niewidocznego Uniwersytetu. Może jakimś rozwiązaniem byłoby rozbudowanie silnika wyszukiwania Forum o znaczniki, znaczy tagi? Każdy temat można wówczas opisać kilkoma słowami kluczowymi, które by ułatwiły nawigację? Może przy tym jakiś system oceny tematu, żeby odsiewać te nic nie wnoszące? Żeby uniknąć machlojek ocena mogłaby być jakąś średnią liczby zamieszczonych postów, liczby osób biorących udział w dyskusji lub nawet tylko tych, u których się temat wyświetlił. Pytanie do gorata, czy to w ogóle jest możliwe, ale matematyka nie takie rzeczy potrafi :P

Czy Forum może być miejscem spotkań z pisarzami? Mimo wielkiego sentymentu do "dawnych lat" - wątpię bardzo. Twórcy, którzy chcą mieć kontakt z czytelnikami mają go na Fejsbuku. Wrzucają wpis, odzew w ciągu kilku sekund, lajki sypiące się na spragnione ego... Case closed. To już jest nie do przeskoczenia.

Ale podstawowe pytanie, które się teraz wybiło jest takie: czy w ogóle Forum powinno się zmieniać, czy może zostać tylko klubem towarzyskim znajomych z czasów jego świetności. Od tego wszystko zależy.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 11 Maj 2017, 23:03   

LadyBlack napisał/a
Ot, życie , nie sprzyja rozwojowi życia towarzysko-intelektualnego.
Zaglądam na forum, czytam w przelocie, ale nie mam kiedy napisać co mądrego, bo dłuższe komentarze też piszę na raty . Podejrzewam, że inni mają podobnie.

Mają... człowiek dorasta, świat się przed nim odkrywa... ja zaglądam tylko do paru ulubionych wątków gdzie mogę coś sensownego w miarę napisać i o... ale lubię tutaj czasem uskuteczniać takie pogawędki. Holera! ja się tu wychowałem w sumie!

BTW, ładny avatar ;P:

Sądzę że warto spróbować dokonać paru drobnych zmian które MOŻE coś przyniosą - czy na dobre czy na złe... mamy coś do stracenia?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 11 Maj 2017, 23:35   

Agi napisał/a
Może już czas na zmianę pokoleniową?
Na kogo? :|
33 użytkowników, sama napisałaś.

Hunów nie ma się co obawiać - przy takim ruchu na forum dostaną po prostu kopa migiem i tyle. Nastoletnich z zapałem by się jak najbardziej przydało, oby takich jak Selithira czy Pako, jeśli ktoś pamięta początki.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 12 Maj 2017, 10:35   

Zasadniczo formuła forum (jakiegokolwiek) mocno się przeżyła. FB kradnie użytkowników i tyle. Taka jest rzeczywistość i walką z nią niewiele ma sensu. Ale...
Z drugiej strony stosunkowo nieźle mają się fora z "motywem przewodnim", czyli takie, gdzie jest konkretny temat do obgadania. FB ma tę wadę, że posty "uciekają" i znalezienie czegoś sprzed dwóch tygodni jest wyzwaniem (o starszych postach nie wspomnę).
Dobrze mają się fora robótkowe, prężnie działa forum "Mopsy w potrzebie" i "BF w potrzebie". I tak dalej. Ale już forum fanów Star Treka zdechło, bo do towarzyskich pogaduszek wystarczy FB.
Nasze forum miało motyw przewodni - omawianie zawartości kolejnych numerów SFFiH. Temat zdechł z przyczyn oczywistych. Teraz forum jest platformą towarzyską i napływu gości bym się nie spodziewała. Jesteśmy niczym grupa starych znajomych siedzących przy wspólnym stoliku w kafejce. Szanse, że ktoś nowy się dosiądzie są mizerne.
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Maj 2017, 15:44   

ja mam cały czas problemy z forum (pisanie postów, albo ogólne ładowanie - wchodzę, loguje się, daje "pokaż posty nieprzeczytane" ---> nie możesz tak szybko wyszukiwać.
albo w ogóle ---> to forum jest wyłączone.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Maj 2017, 16:14   

wydajesz się być człowiekiem, który ciągle ma jakieś problemy
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Maj 2017, 20:53   

Kruk Siwy napisał/a
Jestem przeciwny tego rodzaju myśleniu, forum powinno odławiać narybek, który rokuje nadzieje na rozmowę literacką, czy też okołoliteracką. Nie wiedżą o co chodzi, no to niech się dowiedzą.
Niby tak, ale nie można zamykać się na gorliwych akolitów. Obecnie jeżeli komuś będzie się w ogóle chciało tu zarejestrować, to IMHO jest już sukces. Niech chociaż 10% nowych użytkowników okaże się ciekawymi rozmówcami to chyba warto, prawda? "Młodzi" też z czasem dojrzeją, tylko trzeba dać im szansę, a nie traktować na dzień dobry z buta albo obuchem jak palną jakąś głupotkę. Jak to mówią: nie pamięta wół, jak cielęciem był :lol: Więcej empatii :wink:

Kruk Siwy napisał/a
Pierdafony księżycowe drogiAdashi, . Z zaparcia to się należy leczyć, a szczere chęci...to doskonały pomysł na sromotną katastrofę. Sorry, tak to jest. Oczywiście można probować, wielu to już czyniło, parę inicjatywy nawet trwa, ale efekty są mierne.
Duby smalone, Niewierny Tomaszu. Normalnie rozdziobią nas kruki i wrony, znaczy forum rozdziobią.
Wszakże rzekłem:
Adashi napisał/a
Ale już e-zin? Do tego sponsor niepotrzebny. Jedynie dużo samozaparcia i szczerych chęci, aczkolwiek nie wiem czy jesteśmy zdolni aż tyle wykrzesać.
Pogrubiłem, dla lepszego widzenia. Też wątpię w powodzenie takiej inicjatywy, ze "starych" nikomu się już nie chce, a jeszcze jakiś e-periodyk preparować od fanów dla fanów, dla idei? Organizacja, terminy, zarządzanie - to by nas zabiło.
Fakt jest jednak taki, że potrzebujemy lejtmotywu na gwałt, bez niego forum będzie wegetowało, aż dojdzie do agonii.
Na marginesie - odnośnie Twej wypowiedzi w wątku dot. Fantoma. Do głowy mi nie przyszło, że idzie o iście prawdziwy e-periodyk, nawet nie o wersję cyfrową papierowego wydania, tylko o pełnoprawny tytuł dostępny jeno wirtualnie. Płatny dla subskrybentów, gdzie wydawca też płaci - autorom, gdzie są reklamodawcy płacący wydawcy. Zaiste, śmiała to fantazja! W naszym kraju - może za kilka lat (optymistycznie). Ponoć w USA, na Amazonie rzecz jasna, już chyba w 2010 sprzedaż e-booków przewyższyła sprzedaż książek papierowych. Ale po pierwsze, chodzi o wolumen ilości, a nie wartości. Po drugie, o rynek książki, nie prasy - chociaż możliwe, że w tym segmencie e-wydania radzą sobie jeszcze lepiej. A po trzecie, jesteśmy w Polsce :mrgreen: Jeszcze trochę faktycznie poczekamy. Pomarzyć jednak, zawsze można.

Kruk Siwy napisał/a
Przecież nie chodzi o uratowanie forum za wszelką cenę.
Pewnie, niech sczeźnie [kręci z niedowierzaniem głową]. Kruku, jakże to tak?

Fidel-F2 napisał/a
nawet na tematy literackie nikomu nie za bardzo chce się dyskutować
Fidel-F2 napisał/a
podsumowując, mam te działania, póki co, za kompletnie durne, od d. strony, bo jedyne co wiadomo to, że wszyscy chcą, żeby było lepiej, tylko nikt za bardzo nie wie co to znaczy i do czego ma dążyć
Czas umierać, jak tak dalej pójdzie, kilku (dosłownie) "starych" userów będzie tu zaglądać, witać w wątku powitalnym, pisząc "witajcie, u mnie dziś pada/słońce za oknem. Co tam u Was?". Czasem ktoś skrobnie zdanie lub dwa o filmie, który ostatnio obejrzał albo książce którą przeczytał, ale w sumie to tak bez przekonania i pasji, bo przecież i tak nikt nie skomentuje. Nawet pw nikt nie wymieni, bo wszyscy mesydża sobie na fejsie wyślą, a co? Będzie szybciej i wygodniej.
Marazm, Panie i Panowie. Truchło. Tego chcecie? Broniąc durnego "Biją" i nazw sekcji jak ojczyzny?
Przecież to kosmetyczne zmiany i jak mówi LadyBlack:
LadyBlack napisał/a
Pies z kulawą nogą tu nie zawita
To pierdołki, które raczej na pewno nie poprawią kondycji forum, ale mu też nie zaszkodzą, gdyby jednak jakieś śladowe ilości nowych użytkowników się pojawiły.

dalambert napisał/a
Zmiaina Tytułów Wątków, a może łaskawie zaproponujesz na JAKIE ?
Zwykłe, proste i przejrzyste. Mogą być "Ogłoszenia", może być "Zadomowienie", "Historia" i "Konwenty..." i "Kupię, sprzedam, wymienię"? To po kiego czorta, Rejtana odgrywać w obronnie tych "metaforycznych". Skoro są na forum takie i takie nazwy sekcji - to i tak nie jesteśmy zgodni z feng shui :mrgreen:

LadyBlack napisał/a
Czego się boicie? Bo przecież wcale nie wierzycie w najazd nastoletnich Hunów? No to czego się boicie?
Inwazji barbarzyńców, którzy zdemolują ten cmentarz albo będą smyrać rekwizyty w muzeum.

Matrim napisał/a
Może trzeba sobie odpowiedzieć na proste pytania.
Dlaczego forum pada?
1. Brak świeżej krwi
2. Wykruszenie się starych weteranów
3. Konkurencja serwisów społecznościowych (formuła socnet vs forum)
4. Brak motywu przewodniego spajającego forum
[kolejność przypadkowa - zanim ktoś zacznie wagi nadawać]

Następne pytanie winno brzmieć, co możemy zmienić by ten stan rzeczy naprawić. Ale zanim je w ogóle zadamy, może powinniśmy sobie odpowiedzieć - czy nam się w ogóle chce coś zmieniać, bo może już nikomu się nie chce...

Jeszcze rzućmy okiem na statystyki. Wyniki mówią same za siebie, zarówno podsumy roczne, jak i porównanie m-c/m-c - rok do roku. Tak, tak, oczywiście - spamu też było więcej :P
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Maj 2017, 21:46   

Za dwa lata forum będzie pisać do nas.


[Problem z ładowanie forum dotyczy tylko I wyłącznie LatającejH pojawił się po wymuszonych zmianach z marca 2i objawia się tylko na kompie]
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Maj 2017, 03:03   

A my zabyli o shoutboxie,

Fajnie byłoby to włączyć -dobre miejsce dla niezobowiązujących rozmów niegodnych forum.
A ożywia forum :)
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 13 Maj 2017, 09:55   

Adashi napisał/a
Czas umierać, jak tak dalej pójdzie, kilku (dosłownie) starych userów będzie tu zaglądać, witać w wątku powitalnym, pisząc witajcie, u mnie dziś pada/słońce za oknem. Co tam u Was?. Czasem ktoś skrobnie zdanie lub dwa o filmie, który ostatnio obejrzał albo książce którą przeczytał, ale w sumie to tak bez przekonania i pasji, bo przecież i tak nikt nie skomentuje. Nawet pw nikt nie wymieni, bo wszyscy mesydża sobie na fejsie wyślą, a co? Będzie szybciej i wygodniej.
Marazm, Panie i Panowie. Truchło. Tego chcecie? Broniąc durnego Biją i nazw sekcji jak ojczyzny?
a masz jakąs kontrpropozycję?* poza problemami z rozumieniem i tym blablabla powyżej?

i serio, daj spokój z tą cała sofistyką bo tylko politowanie wzbudzasz naiwną wiarą, że ktoś się na takie płytki manewry nabierze, no chyba, że ty tak na serio... oh wait!

*to pytanie retoryczne, obaj wiemy, że nie masz
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 13 Maj 2017, 23:10   

Fidel-F2 napisał/a
a masz jakąs kontrpropozycję?

No co Ty? Ja? Bynajmniej :roll: Hello?! Liczyłem na Ciebie w tej materii, ba - chyba nie będzie to nadużycie, jak powiem, że wszyscy liczyliśmy, tyle postów na forum, to zobowiązuje :P
...ah, no tak, zapomniałem, że kreatywny jesteś głównie we flekowaniu innych użytkowników. Kondycja i przyszłość forum to zbyt błahe sprawy.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Maj 2017, 02:23   

To masz podobnie do klasy politycznej, ciągle im tylko w głowie kondycja i przyszłość narodu.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Maj 2017, 20:37   

gorat napisał/a
Pako
Ja tu ciągle jestem, tylko tak bardziej boczkiem, oczkiem. Tyle latek minęło, mniej już mam o czym pisać ;)
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Maj 2017, 10:50   

często dostaje taką stronę

 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 16 Maj 2017, 13:46   

no, ja też, często to widzę, zazwyczaj wieczorem
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Maj 2017, 14:05   

Luc du Lac, czego nie rozumiesz w tym komunikacie?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Maj 2017, 14:22   

rozumiem wszystko - tylko to nie powinno się pojawiać (tak często) - chyba to trzeba wyłączyć u prova (tak często/pora)


względnie z panelu adm serwera
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 17 Maj 2017, 17:21   

Ech... Podczytuję Was i mam wrażenie, że reformę warto rozpocząć od wznowienia forumowania i dyskusji o książkach, filmach, serialach itd. W jaki sposób forum ma ożyć skoro tylko gadacie, drodzy użytkownicy, o umieraniu i jak ożywić trupa zamiast zacząć pisać? Forum można łatwo ożywić wznawiając dyskusje o tym czemu forum jest poświęcone. Jeżeli będziecie tylko gadać o gadaniu, to nic tu się nie urodzi. Może zamiast długaśnych postów o chciejstwie zmian warto napisać chociaż kilka zdań o ostatnio przeczytanych knigach, obejrzanych filmach, serialach? Postarać się wciągnąć do rozmowy innych? I w ten sposób reanimować forum.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wygoniliśmy Errora cośtam z forum. Np. ja chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o jego opinii o książkach, podjąć rozmowę. Bo z jego posta dowiedziałam się tylko, że ma wzdęcia.

Ssawka się obudziła, koniec przerwy. Może następnym razem uda się napisać coś o książkach, filmach i serialach :roll:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Maj 2017, 18:53   

A wiesz, ja ma nawet pomysł :) na taką działalność , twój mały Fidelito mi go podsunął ;)
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 19 Marca 2018, 23:36   

"Jedynie słuszna siła narodu" obecna w opisie jednego z for nabrała przez tą dekadę konkretnego ciała. "Ojciec redaktor" też całkiem żwawy jak na umarłego za życia. Ciekawe jeszcze, co to za byt ta "redakcja" i co redaguje.

No nic, czytam listę dalej.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 20 Marca 2018, 00:05   

Lekko wstrząsnąłem, pomieszałem i wyszedł odrobinkę inny układ for: stwierdziłem, że na nowe czasy przyda się trochę inne ułożenie akcentów i bardziej rozbudowane opisy.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 21 Maj 2018, 19:41   

a mógłbyś jeszcze przywrócić funkcjonalność przycisku "szukaj" którą to funkcjonalność ketyow w jakiś amoku wziął i wyciął
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Beata 
Indiana Jones


Posty: 433
Skąd: deformacja IU
Wysłany: 4 Czerwca 2018, 22:51   

Ja przepraszam najuprzejmiej, ale nie mogę znaleźć listy statusów/rang. Albowiem zostałam narzeczoną Frankensteina (dziś zauważyłam, taka spostrzegawcza jestem), poprzedni status zapomniałam (tak, wiem, shame on me) i po prostu muszę wiedzieć ;P: , co jeszcze mnie czeka, choćby w najodleglejszej przyszłości.
Z góry dzięki za sznurek.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37523
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 4 Czerwca 2018, 23:35   

No to będziesz miała problem, bo takiej listy nie ma. A co ciekawe, mimo, ze jej nie ma to jest tajna. I nieregularna. Część statusów zmienia się w regularnych periodach np co 25, co 50 albo 100, ale inne mogą trwać przez setki albo i tysiące postów, by zaś kolejne zmieniały się po jednym poście albo po trzech. A co jeszcze ciekawsze, w początkach forum społeczeństwo uparło się wspólnymi siłami ustalić tę listę, i to się udało, ale wtedy taki jeden wziął i poprzestawiał wszystko zupełnie, społeczeństwo ustaliło i tę nową listę, ale wtedy taki jeden wziął i znowu poprzestawiał dokumentnie. No i społeczeństwo się poddało. Coś tam może by i z tych dawnych ustaleń można by było wywnioskować ale taki drugi jeden wymontował szukajkę :evil: i będzie to dość trudne. No i spora część dzisiaj aktywnych użyszkodników ma statusy specjalne.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group