Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Adam Zbyryt
Autor Wiadomość
jj 
Gollum


Posty: 19
Skąd: 100l
Wysłany: 26 Lutego 2006, 16:30   

Raczej tam było jego miejsce:
Cytat
Literatura
Tu możesz wyrazić swoją opinię o tekstach literackich zamieszczanych w naszym piśmie. Tu możesz także podyskutować o nich z autorami oraz redakcją.


nie widzę sensu w przeniesienu go tutaj :evil: :evil: :evil:
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Lutego 2006, 16:35   

Ty jesteś miszczem my gośkami... nie wydziwiaj.
 
 
jj 
Gollum


Posty: 19
Skąd: 100l
Wysłany: 26 Lutego 2006, 17:16   

Ja tylko chciałem napisć wsoją opinię o tym tekście i chyba tamto forum jest do tego.

Bo po co niby ten wątek ma być tutaj??
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 26 Lutego 2006, 17:46   

tejemnica poliszynela... z górą sie nie dyskutuje
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Lutego 2006, 14:23   

Temat przeniesiony do działu literatura, gdzie dyskutuje sie o tekstach. W Mistrzach i Małgorzatach są kąciki autorskie Mistrzów publikujących w SFFH. Nie mylcie tych dwóch rzeczy.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Lutego 2006, 15:25   

Logan: ależ oczywiście...... :mrgreen:
Adam Zbryt opublikował opowiadanko w SFFiH? - opublikował.
Nie ma takiego tematu w "Mistrzowie i Małgorzaty"? - nie ma
Autor jest na forum? -jest
To ja Ciebie oficjalnie proszę o utworzenie tam takiego tematu - gdyż tam bym się chciał wypowiadać.
Wszystko zgodnie z regulaminem...

wwwwrrrrggghhhh....
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 28 Lutego 2006, 15:45   

Pytanie za 10 punktów. Który to autor? jj tak pisze, ze nie wiadomo czy jest Adamem Z, czy nie :-) Jesli jest, to powinien powędrować do MiM-ów. Tutaj trwaja rozmowy o tekstach ludzi nieobecnych na forum.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Lutego 2006, 16:32   

NURS nie odwracaj kota ogonem. Jeśli jj nie jest Adamem Z. to się pod Niego podszywa. a w takim wypadku Wy powinniście zareagować. Oczywiście możesz przyznać się do zaniechania, lub niedopełnienia obowiązków... :mrgreen:
 
 
jj 
Gollum


Posty: 19
Skąd: 100l
Wysłany: 2 Marca 2006, 18:11   

MADAFAKA!! mawete, nie wiem co ty bierzesz ale niby jak się podszywam!! Napisałem że ten tekst mi się podobał, a nie że go napisałem - czytać nie umiesz?!

Mój pierwszy post:
Cytat
Nie wiem jak można było wpaść na tak chory pomysł na opowiadanie, ale jak dla mnie to mistrzostwo. Krótko i z jajem! Oby takich tekstów było jak najwięcej w sf

Czy jest tutaj chociaż słowo o tym że ja napisałem ten tekst?!
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2 Marca 2006, 19:09   

Spokojnie... Po co się tak rzucać? Złość piękności szkodzi...
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 2 Marca 2006, 20:48   

Aga napisał/a
Spokojnie... Po co się tak rzucać? Złość piękności szkodzi...

No fakt, ale nie zauważyłam, żeby jj podszywał się pod Autora "Na własną rękę" :|
 
 
Myrtille 
Langolier


Posty: 284
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2 Marca 2006, 21:57   

mawete napisał/a
Jeśli jj nie jest Adamem Z. to się pod Niego podszywa

Ja też nic takiego nie wyczytałam, żeby jj mówił, że jest Adamem Zbyrytem, albo że się pod niego podszywa.
_________________
W zatraceniu wolność jest
 
 
Adam Zbyryt 
Gollum

Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 8 Marca 2006, 10:57   

Witam serdecznie! Ciesze się, że wielu z Was podobało się moje opowiadanie. Rozumiem też że nie można trafić w gusta wszystkich :( Ale jak powiedział kiedys King jest to znak, że tekst się udał :wink: Myślę, że ktoś kto się na tym zna uznał to opowiadanie z odpowiednie do druku, musi wiedzieć co to jest fantastyka, a co nie.Gwoli wyjaśnienie nie podszywam się pod nikogo na forum, aby sławić swój tekst. Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 8 Marca 2006, 11:03   

Witamy Autora! Teraz trzeba chyba przenieść ten wątek do Mistrzów i Małgorzat. Fajne opowiadanko, a że nie wszystkim się podoba, to normalne... Ja lubię takie teksty, więc od czasu do czasu podeślij coś NURSowi :wink:
Chciałam zapytać, czy to był debiut, czy możesz się pochwalić jakimiś publikacjami?
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 8 Marca 2006, 11:43   

Zgodnie z zasadą tego forum, autor u bram, jego watek w Mistrzach. Bawcie się dobrze.
 
 
jj 
Gollum


Posty: 19
Skąd: 100l
Wysłany: 8 Marca 2006, 11:56   

Cieszę się, że wyjaśniła się sprawa całą :wink:

Adam Zbyryt, jeszcze raz gratulacje pomysłu :twisted:
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 8 Marca 2006, 12:37   

Adamie,mi sie spodobało. Lubie taki humor.

A teraz sio do przywitalni :)
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Adam Zbyryt 
Gollum

Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 8 Marca 2006, 21:07   

To nie był mój debiut na papierze, osatnio moje opowiadanie ukazało się w 6 numerze Magazynu Fantastycznego. Niefortunnie pod imieniem Andrzej :? Nie jest to mój ulubiony tekst, ale cóż... Mam tez kilka publikacji na sieci np. Nowa Kultura, Carpe Noctem, Kostnica, Nowa Gildia. Tamte tesksty zawierają mnóstwo błędów, w wiekszości są infantylne i źle napisane, ale to były dopiero poczatki, wiele z nich teraz nigdy by nie powstało, albo zostałyby całkiem inaczej napisane.Teraz staram się dopracowywać bardziej swoje teksty i nie śpieszyć się z pokazywaniem ich wszystkim zanim, że tak powiem "nie dojrzeją"
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Marca 2006, 12:42   

Adam Zbyryt napisał/a
To nie był mój debiut na papierze, osatnio moje opowiadanie ukazało się w 6 numerze Magazynu Fantastycznego. Niefortunnie pod imieniem Andrzej :? Nie jest to mój ulubiony tekst, ale cóż...


No wlasnie wydawalo mi sie, ze nazwisko skads znane. Ostatnio wreszcie zmusilem sie do skonczenia MF i przeczytalem to opowiadanie. Rzeczywiscie tekst jest firmowany "Andrzejem", ale w spisie tresci jest poprawnie. Mnie osobiscie opowiadanie sie spodobalo. Bylo bardzo klimatyczne, czuc bylo nastroj klaustrofobii, zaszczucia i zapach moczu (chociaz to akurat mogl byc moj synek, ktory spal w tym samym pokoju ;) ). Koncowka mocno mnie zdraznila, co prawda, ale ogolnie gdyby wyciac te ostatnie pol strony, to wychodzil z tego prawie Candyman. Niezle.

Podoba mi sie, ze potrafisz poruszac sie po roznych klimatach, w MF rasowy horror, za chwile w SFFH absurdalna humoreska i obie na niczego sobie poziomie. Gratuluje i czekam na wiecej.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Adam Zbyryt 
Gollum

Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 13 Marca 2006, 14:10   

Jest mi niezwykle miło Mr Count, że podobały Ci się moje opowiadania:) Pisanie to moja pasja, sprawia mi dużo przyjemności, wiem, że mam duże braki w warsztacie, ale to dopiero poczatki... :wink: Pozdrawiam :D
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 17 Maj 2006, 20:00   

Spróbuję wywołać Zbyryta z lasu ;)
Jak Twoje plany twórcze na przyszłość? :P
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Adam Zbyryt 
Gollum

Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 17 Maj 2006, 20:15   

Witam, dobrze napisane (Spróbuję wywołać Zbyryta z lasu) jako, że jestem studentem leśnictwa:) Pisze, sporo różnych rzeczy, ostatnio MF przyja kolejne moje opowiadanie do druku, cos w stylu "Na włąsna rekę", ma być podobno w 9 numerze. Ja nie uwierze dopóki nie zobacze, za duzo razy się sparzyłem. Moje dwa opowiadania zostały przyjete kiedys do antalogii "Bez bohatera", nawet podpisałem umowę, a potem, jak ktoś weźmie książke do ręki to sam się dowie, że nic z tego nie wyszło bo... i tu wydawnictwo milczy niestety. Ciagle próbuje, pisze raz humoreski innym razem horrory (mój najnowszy utwór to np. angel fantasy;) Wysyłam i wysyłam, przewaznie nikt sie nie odzywa:( Teraz ja mam pytanie jeśli wolno:) Mogę wiedzieć skąd zainteresowanie moją pracą?
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 17 Maj 2006, 20:48   

Ponieważ chcemy wiedzieć, kiedy będzie można poczytać coś od danego autora ;P Przy okazji przypominamy, że trzeba pisać, bo czytelnicy czekają :mrgreen:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Haletha 
Zielony Ludzik


Posty: 2051
Skąd: Carrodunum
Wysłany: 20 Maj 2006, 14:35   

Ja bym bardzo chętnie przeczytała coś z elementami "ręcznymi", bo strasznie lubię gierki słowne. W imieniu własnym potwierdzam, że ktoś czeka:-))
_________________
Pewien król miał dwóch synów. Jednego starszego, drugiego zaś młodszego.
----------------------------------
Daj się porwać przygodzie! Forumowa powieść w odcinkach czeka na ciebie!
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 26 Maj 2006, 12:08   

Haletha:
Cytat
strasznie lubię gierki słowne.
Co widać choćby po podpisie. :wink: Dobrze, że się przypominasz autorowi - gusta są różne i zawsze dobrze pokazać, że jakiś jeden (np. mój) wcale nie jest jedyny. Pewnie apel Twój i Gorata ma mobilizacyjny wpływ na autora. 8) I dobrze. :)
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Rheged 
Tom Bombadil


Posty: 47
Skąd: Olsztyn/Ostrołęka
Wysłany: 27 Wrzeœśnia 2006, 13:32   

Co by temat nie zdechł podpowiem, że tekst Adama można przeczytać w najnowszym Creatio Fantastica. Opowiadanie zatytułowane jest: Teresa. Gierki słowne owszem są, klimat grozy również.
_________________
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Creatio Fantastica
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 22 Grudnia 2006, 13:58   

Informacja dla zwolenników i przeciwników autora: ;)
w najnowszym MF jest "Zła się nie ulęknę".
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group