Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 04 - 15.02.2006
Autor Wiadomość
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 9 Marca 2006, 12:23   

count napisał/a
A z tym, ze nie mozna miec wszystkiego, to pozwole sobie popolemizowac. Otoz ja smiem twierdzic, ze wszystko mam. Ostatnio doszedlem do takiego wniosku. Mam kochajaca rodzine z jej nowym kochanym czlonkiem (w dodatku slicznym, jesli w przyszlosci bedzie tak madry jak teraz jest sliczny, to na starosc nie musze sie obawiac o wysokosc emerytury).


Tylko pogratulowac! Ja, szczerze mowiac, tez jakos na zycie nie narzekam, ale jeszcze mi pare rzeczy do pelni szczescia brakuje (zone juz mam :lol: , potomka na razie brakuje...). :mrgreen:

count napisał/a
Na kase nie narzekam, a na awatarach widac, kto z nas dwoch jest przystojniejszy :D


No wlasnie, na awatarach wyraznie widac! :twisted: :twisted: :twisted:

count napisał/a
(Sorry, dopadl mnie wisielczy humor w dodatku naprawde nie wiem za bardzo o co chodzi tobie i Lu, w zwiazku z czym wlaczyl mi sie automatyczny mechanizm obronny, bez urazy, mam nadzieje. Ja wiem, ze wszyscy sie dobrze bawia, co widac po usmiechach, bron Boze nie jestem urazony, ale mam wrazenie, ze wszedlem w kolko ludzi, ktorzy wygladaja jakby sie swietnie bawili, stanalem w tym ich kolku, oni sie ciagle smieja, a ja smieje sie razem z nimi, chociaz nie mam pojecia dlaczego.)


Zadne tam sorry! Mam nadzieje, ze nikt tu sie nie obraza :mrgreen: . Jak chcesz sie zorientowac o co chodzi, to zajrzyj do watku "Komiks w SFFH" i przejrzyj moja dyskusje z Lu (ostatnie posty).
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 9 Marca 2006, 12:35   

Wlasnie nie bardzo mialem czas przegladac cala dyskusje. Za duzo postow bylo. Przeczytalem tylko wyjasnienie dotyczace tresci komiksu. Wciaz uwazam, ze to slaby komiks. Szczerze mowiac wolalbym juz drugiego Nikitycza, ale mam nadzieje, ze w tym numerze bedzie lepiej. Pierwsze koty za ploty.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 9 Marca 2006, 17:04   

sulka napisał/a
Tylko pogratulowac! Ja, szczerze mowiac, tez jakos na zycie nie narzekam, ale jeszcze mi pare rzeczy do pelni szczescia brakuje (zone juz mam :lol: , potomka na razie brakuje...). :mrgreen:

No to to już chyba leży w twoich kompetencjach... :mrgreen:
Ale my tu offtopujemy...
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group