Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 04 - 15.02.2006
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Lutego 2006, 21:42   

spoko, trzy flaszki miodu, mniam, mniam...
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 22 Lutego 2006, 08:20   

Wczoraj przyszło.Data:17.02.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Lutego 2006, 08:24   

Przegrasz NURS, przegrasz... "Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli..." a ja się do nieba nie wybieram.... z kim bym tam dobre płyny pił... :mrgreen:

ps. a miodzik stoi i patrzy na mnie z nadzieją.... :mrgreen:
 
 
taranis 
Tom Bombadil


Posty: 33
Skąd: WarSaw
Wysłany: 22 Lutego 2006, 09:32   

andre napisał/a
Wczoraj przyszło.Data:17.02.


A u mnie ciągle nic, zimno, ciemno i do pisemka daleko. :cry:
Przeklęty ród listonoszy!
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Lutego 2006, 09:46   

taranis: kup sobie psa... dużego psa, ajak przyjdzie listonosz....

ps. to nie jest podżeganie do popełnienia przestępstwa, ani nakłanianie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem... :mrgreen:
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 22 Lutego 2006, 10:17   

Maaaam, maaaam!!! :mrgreen:

Data stempla: 17.02
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Kubus_Puchatek 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: 22 Lutego 2006, 12:18   

Stempel: Wrocław - 17 02 06
Otrzymałem: Białystok - 21 02 06
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lutego 2006, 12:31   

OK. prośba, nie wyrzucajcie tych kopert. moga sie przydac do zgnojenia PP.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 22 Lutego 2006, 18:27   

A w Bielsku ani Białej jak nie bylo, tak nie ma :shock: Zajrzałem dziś nawet do Empika - na próżno :?
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Lutego 2006, 18:33   

Ja na kopercie mam Wrocław 17.02, a doszło 20.02.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lutego 2006, 18:45   

Gustaw G.Garuga napisał/a
A w Bielsku ani Białej jak nie bylo, tak nie ma :shock: Zajrzałem dziś nawet do Empika - na próżno :?


no tu mnie zaskoczyłeś. Zapytaj, proszę, czy na pewno nie dostali. Bywa, że nie wykladaja wszystkiego na salę.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 22 Lutego 2006, 19:34   

Zajrzę tam znowu jutro lub w piątek, to się będę stanowczo domagał wyjasnień :twisted:
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lutego 2006, 20:49   

Jest nareszcie. Data wysłania 17.02. Dotarło dziś po południu.

NURS napisał/a
Zapytaj, proszę, czy na pewno nie dostali. Bywa, że nie wykladaja wszystkiego na salę.


Taak, niedawno zapytałam o NF w jednym z saloników prasowych w podziemiach warszawskiego metra. Po gruntownym przemyśleniu sprawy pan zaczął grzebać po szufladach, bez skutku. W końcu wlazł na drabinę i wygrzebał pismo z jakiegoś zakamarka pod sufitem. SFFH w ogóle nie udało mi się zobaczyc.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lutego 2006, 22:12   

A dziwią się, że sie nie sprzedaję :-)
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 2 Marca 2006, 16:11   

NURS napisał/a
Gustaw G.Garuga napisał/a
A w Bielsku ani Białej jak nie bylo, tak nie ma :shock: Zajrzałem dziś nawet do Empika - na próżno :?


no tu mnie zaskoczyłeś. Zapytaj, proszę, czy na pewno nie dostali. Bywa, że nie wykladaja wszystkiego na salę.

Było to 22 lutego. Do Empika miałem możność zajrzeć dopiero dziś. Po bliższej inwigilacji okazało się, iż numer lutowy przyszedł 18 i tego samego wyszedł - były jeno 2-3 sztuki.

Przemierzyłem pół (no, może ćwierć) miasta. W jednym jedynym kiosku usłyszałem, że SFFH mieli, ale już się skończyło. W pozostałych nie dostają. Nie wiem doprawdy, gdzie się rocleciała ta półsetka egzemplarzy przydzielona na BB. Pewnie powędrowały do jakichś kiosków na peryferiach albo co gorsze zaległa w jednej pryźmie w jakimś dobrze zakonspirowanym saloniku.

Nie widzę innego wyjścia, jak skorzystać z rady mavete i z iesbeenami w garści wybrać kiosk. A ja nie lubię tak się dawać związywać :(
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 2 Marca 2006, 20:11   

Polecam tę metodę. Albo prenumeratę.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 3 Marca 2006, 22:26   

Gustawie, zobacz w Tesco. tam zwykle w kiosku maja
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Marca 2006, 11:28   

Nie wiem, czy juz byla o tym mowa, wiec moze sie powtarzam, ale moj egzemplarz mial kilka bugow (nie wiem, czy tylko moj, czy wszystkie):
1. na dwoch stronach jest tem sam jednostronicowy spis numerow archiwalnych. Zakladam, ze po drugiej stronie powinna byc strona z prenumerata. Akurat mialem kaprys zamowic sobie, a tu *beep* blada, bo strone wcielo, zamiast niego widzialem drugi raz strone z archiwaliami (reklama Heyah, czy jak?) ;)
2. Opowiadanie Ondreja Neffa nazywa sie Zycie Pelne Piekna w spisie tresci i w naglowkach stron, a na tytulowej stronie opowiadania nazywa sie Zycie Jest Piekne (a tytulu oryginalu nie ma). Nie tam, zeby to mialo jakies ogromne znaczenie, ale fajnie by bylo zachowac konsekwencje.
3. Gdyby nie nazwisko na okladce nie dowiedzialbym sie jak nazywa sie nowy czlowiek od komiksu (Dlaczego komiks w SFFH jest anonimowy? W przypadku Maxa sprawa jest prostsza, bo jego znamy juz z kilkudziesieciu numerow, ale nowy czlowiek nawet nie zostal porzadnie przedstawiony, ba - nie wiadomo nawet jak ma na imie)

To tyle. Z ta prenumerata chcialem sie dowiedziec czy wciaz mozna ja zamowic z jedna z trzech ksiazek, czy nie, ale poczekam na nastepny numer, w ktorym bedzie to napisane, chyba ze NURS odpisze wczesniej tu na forum.

PS. Tak sie zastanawiam, moj post moze byc odebrany jako atak, a atakiem nie jest. Jest po prostu stwierdzeniem faktu z lekkimi sugestiami na przyszlosc. Forma wypowiedzi spowodowana nie jest zloscia, czy frustracja, a brakiem czasu, bo chce jeszcze ocenic numer tu na forum, a mam naprawde malo czasu, stad nie mialem czasu sie zastanawiac nad forma zdan, zeby zachowac lagodny nieurazajacy styl. I tak chcialbym byc w tym poscie odebrany.
_________________
5 zdań na temat
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Marca 2006, 13:34   

3. Gdyby nie nazwisko na okladce nie dowiedzialbym sie jak nazywa sie nowy czlowiek od komiksu (Dlaczego komiks w SFFH jest anonimowy? W przypadku Maxa sprawa jest prostsza, bo jego znamy juz z kilkudziesieciu numerow, ale nowy czlowiek nawet nie zostal porzadnie przedstawiony, ba - nie wiadomo nawet jak ma na imie)

Mogę być złośliwy? Mogę?.. Bo pewnie NURS nie wiedział jak On ma na imię... :mrgreen:
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 6 Marca 2006, 13:46   

A ja się zapytam: gdzie tapetka do nr-u czwartego?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Marca 2006, 13:48   

count napisał/a
Nie wiem, czy juz byla o tym mowa, wiec moze sie powtarzam, ale moj egzemplarz mial kilka bugow (nie wiem, czy tylko moj, czy wszystkie):
1. na dwoch stronach jest tem sam jednostronicowy spis numerow archiwalnych. Zakladam, ze po drugiej stronie powinna byc strona z prenumerata. Akurat mialem kaprys zamowic sobie, a tu *beep* blada, bo strone wcielo, zamiast niego widzialem drugi raz strone z archiwaliami (reklama Heyah, czy jak?) ;)
2. Opowiadanie Ondreja Neffa nazywa sie Zycie Pelne Piekna w spisie tresci i w naglowkach stron, a na tytulowej stronie opowiadania nazywa sie Zycie Jest Piekne (a tytulu oryginalu nie ma). Nie tam, zeby to mialo jakies ogromne znaczenie, ale fajnie by bylo zachowac konsekwencje.
3. Gdyby nie nazwisko na okladce nie dowiedzialbym sie jak nazywa sie nowy czlowiek od komiksu (Dlaczego komiks w SFFH jest anonimowy? W przypadku Maxa sprawa jest prostsza, bo jego znamy juz z kilkudziesieciu numerow, ale nowy czlowiek nawet nie zostal porzadnie przedstawiony, ba - nie wiadomo nawet jak ma na imie)

To tyle. Z ta prenumerata chcialem sie dowiedziec czy wciaz mozna ja zamowic z jedna z trzech ksiazek, czy nie, ale poczekam na nastepny numer, w ktorym bedzie to napisane, chyba ze NURS odpisze wczesniej tu na forum.

PS. Tak sie zastanawiam, moj post moze byc odebrany jako atak, a atakiem nie jest. Jest po prostu stwierdzeniem faktu z lekkimi sugestiami na przyszlosc. Forma wypowiedzi spowodowana nie jest zloscia, czy frustracja, a brakiem czasu, bo chce jeszcze ocenic numer tu na forum, a mam naprawde malo czasu, stad nie mialem czasu sie zastanawiac nad forma zdan, zeby zachowac lagodny nieurazajacy styl. I tak chcialbym byc w tym poscie odebrany.


No, bez przesadyzmu z tym odbieraniem ataków. to dla ciebie robię to pismo, i masz prawo powiedzieć, co nie pasuje. Strona ze spisem to taki żart panow od świecenia... mnie tez zirytowała, bo wypadła informacja, że dodalismy do prenumeraty albumy Chojnackiego. BTW, info o prenumeracie wisi cały czas na stronie, więc gdyby co, na bieząco możesz sprawdzić, co i jak. komiksu zazwyczaj nie puszczalismy, a i na samych planszach przewaznie sa podpisy, dlatego nazwisko autora było tylko w spisie tresci i na okladce. Ale dopilnuję, żeby było i na samej stronie. A tytuł Neffa to ja pomylilem, jakos mi Benignim zaleciało w pamięci.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Marca 2006, 14:29   

NURS napisał/a
komiksu zazwyczaj nie puszczalismy, a i na samych planszach przewaznie sa podpisy, dlatego nazwisko autora było tylko w spisie tresci i na okladce. Ale dopilnuję, żeby było i na samej stronie.


Hmm... Kiedy wlasnie w spisie tresci tez nie ma. Nie mam przed soba numeru, wiec nie moge sie podeprzec dowodem, ale jestem pewien, ze w spisie tresci nie bylo nazwisk. I zgadza sie - z reguly na planszach sa podpisy, ale tam tez szukalem. Widocznie debiutant byl tak przejety ukazaniem sie w pismie, ze zapomnial sie podpisac ;)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marca 2006, 14:32   

Ja też szukałem autora tego nowego komiksu i w swoim numerze nie znalazłem. Na okładce jest tylko tytuł. Autor nieznany.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Marca 2006, 14:45   

A ja wlasnie na okladce mam nazwisko. Za to w spisie tresci nie.

NURS: Bedzie dalszy ciag tego komiksu? Bo dla mnie to on jakis kompletnie niedokonczony jest.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Marca 2006, 15:58   

Ach biję się w pierś. Nazwisko jest na okładce, ale tylko tam. Szkoda, że autor nie podpisał się na planszy.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Marca 2006, 18:26   

Będzie, ale coś innego :-) dla wszystkich bywalców tego forum...
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Marca 2006, 11:47   

Czy mamy się bać?
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Marca 2006, 12:06   

Jak najbardziej :-)
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Marca 2006, 12:08   

To ja skoczę po ziółka na uspokojenie. I łyknę, zanim otworzę następny numer SFFH. Za wszelkie urazy psychiczne i leczenie płaci redakcja :wink:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Marca 2006, 18:58   

No, ale to dopiero w następnym :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group