Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasz pierwszy raz...
Autor Wiadomość
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 8 Lutego 2006, 14:14   

Ja wszystkie NF-y i SF-y schowałem juz dawno do szafki... półek mi brakuje... :mrgreen:
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 9 Lutego 2006, 09:55   

Lastrebel napisał/a
Póki co wszystkie numery SF stoją na honorowym miejscu u mnie na półce i rozważam możliwość oprawienia kolejnych roczników.


Teraz juz nie bedziesz musial oprawiac, bo bedziesz mial na grzbiecie ladne logo i szkoda je bedzie schowac w oprawie :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lutego 2006, 18:58   

U mnie pierwszy raz był taaaaki romantyczny... :mrgreen:
Moj mąż przyniósł SF na naszą pierwszą randkę. :)

Wcześniej czytałam tylko NF, więc teraz, jak myślę o wyrzuceniu męża z domu, wystarczy, że przypomnę sobie, co mu zawdzięczam i wybaczam.
 
 
revenant 
Sky Captain


Posty: 168
Skąd: Pruszków
Wysłany: 10 Lutego 2006, 11:31   

Mój pierwszy raz, hmmm, powiem tak stałem na dworcu we Wrocławiu, w perspektywie prawie 6 godzinna podróż do Warszawy nie wliczając opóźnień wszelkiego rodzaju. Podszedłem do najbliższego kiosku w celu nabycia lektury, niekoniecznie fantastycznej, która pomogłaby mi znieść trudy podróży. Od pierwszej chwili gdy ujrzałem na wystawie, wtedy jeszcze SF wiedziałem, że to jest to, to było jak miłość od pierwszego wejrzenia :) . Na początku urzekła mnie okładka i powiedzmy to szczerze, sam tytuł. Kupiłem w ciemno nieznaną gazetkę, a podróż pamiętam jakby przez mgłę, kontrola biletu, pani proponująca napoje bezalkoholowe :wink: . Wszystko tak, jakby nie miało miejsca. Od tej chwili jestem z wami, a kolejnego numeru wyczekuję, jak bliskiej osoby wracającej z miesięcznej podróży.
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 11 Lutego 2006, 00:16   

No to ja teraz opowiem o swoim drugim razie z SFFiH:

Udałam się po natchnienie do miasta Wrocław na kilka dni, ale wiadomo, rynek wrocławski, Odra - zamiast pracować siedziałm nad Odrą przy szkole muzycznej , albo na rynku i czytałam książki :roll:
Dwa dni przed powrotem do domu, kiedy wyrzuty sumienia sięgnęły zenitu bo "znowu nic nie zrobiłam!!!" powracając zamaszystym krokiem z rynku do domu, zobaczyłam na wystawie ( Pod Plafonem) drugi nr SFFiH na który tak czekałam! Stałam tam dobrych kilka minut zanim pozwoliłam wygrać swojemu poczuciu obowiązku.... i podreptałam szybciutko do domu pracować. Bo "kupić" znaczyło : przeczytać.

Nastepnego dnia , wieczorem, poszłam na dworzec (niby kupić bilety) ale przy okazji SFFiH , żeby w nagrodę po tylu poświęceniach sobie poczytać - i co?!!!
I nie było !!! :? Nie było też w kilku innych kioskach i salonikach, ani nawet w Galerii Dominikańskiej - no, jak już tam nie było to wiedziałam, że nigdzie indziej nie będzie :?
Jak wracałam do Szczecina to kupiłam sobie na podróż Nowe przygody Mikołajka - trochę mi zrekompensowały straty moralne powodowane stresem - nie ma nic gorszego niż widzieć , mieć w zasięgu ręki i nie kupić, a potem tego żałować ... :|
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group