Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy religijne
Autor Wiadomość
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Października 2011, 12:07   

Ano bo próbuję to jakoś zracjonalizować sobie. :D Niewidzialnego Jednorożca nikt nie ruszy, bo istnieją różne, często sprzeczne wersje, w którym miejscu właściwie wisi. To Wielka Tajemnica Wiary.

Tak śledzę panikę w kurniku po wejściu lisa ( nie rudego i nie redaktora :D } i widzę, jakie to konserwatywne towarzystwo jest słabe, przestraszone i niepewne siebie. KK to w Polsce kolos na glinianych nogach. A gdzie słabość, tam się rodzi agresja i histeria.

Księża, Ruch Odparcia Palikota powstaje, ultrakatolicki Terlikowski bluzga na FB - pióra latają w powietrzu!

ivaine - mam nadzieję, że nie skojarzyło Ci się... :mrgreen:
 
 
Kostucha Drang 
Batman


Posty: 542
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 16 Października 2011, 15:48   

jewgienij napisał/a
i widzę, jakie to konserwatywne towarzystwo jest słabe, przestraszone i niepewne siebie.


Należy jeszcze trochę popracować nad młodzieżą w Krakowie w którym to mieście faszyzm podniósł swój odrażający łeb przeciwko marszowi ateistów

http://www.youtube.com/wa...d&v=tscQZCwnGYY

swoją drogą dzieciaki z jajami :bravo
_________________
Churchill " faszyści przyszłości będą nazywani antyfaszystami"

Where is the Devil ?
http://www.youtube.com/watch?v=tgphO4JJIrw
http://www.youtube.com/watch?v=7EpB03kmGQk
 
 
czterdziescidwa 
New Avenger


Posty: 1310
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Października 2011, 15:52   

Kostucha Drang napisał/a
jewgienij napisał/a
i widzę, jakie to konserwatywne towarzystwo jest słabe, przestraszone i niepewne siebie.


Należy jeszcze trochę popracować nad młodzieżą w Krakowie w którym to mieście faszyzm podniósł swój odrażający łeb przeciwko marszowi ateistów

http://www.youtube.com/wa...d&v=tscQZCwnGYY

swoją drogą dzieciaki z jajami :bravo


Gdzie tam był jakiś faszysta? Ktoś miał swastykę na koszulce? Ktoś wznosił okrzyki włoskich faszystów?

Bo ja widziałem tylko grupkę dzieciaków śpiewających na ulicy... Naiwne to, ale do faszystów im daleko.
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Października 2011, 16:04   

czterdziescidwa

_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
czterdziescidwa 
New Avenger


Posty: 1310
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Października 2011, 16:38   

Kostucha Drang nie tak dawno bronił na forum "Marszu niepodległości", organizowanego przez skrajnie prawicowe organizacje, takie jak zdelegalizowany ONR, Młodzież Wszechpolska czy NOP.
Używał podobnego argumentu, że niby mówi się na organizatorów "faszyści", a tak naprawdę to są "patrioci".
Trzeba uważać na określenia. Nie można do jednego worka, z napisem "niesłusznie nazywani faszystami" wrzucić dzieciaków z Krakowa i organizacji stojących za "Marszem Niepodległości".

Po pierwsze, wbrew temu co sugeruje Kostucha, nikt tak dzieciaków z Krakowa nie nazywa.

Po drugie o ile w przypadku dzieciaków z Krakowa określenie "faszyści" jest absurdalne,
to w przypadku zdelegalizowanego ONR, czy NOP, można by dyskutować, czy organizacje nie zbliżyły się do granicy usprawiedliwiającej takie określenie.
 
 
Kostucha Drang 
Batman


Posty: 542
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 16 Października 2011, 18:03   

czterdziescidwa napisał/a
Po drugie o ile w przypadku dzieciaków z Krakowa określenie faszyści jest absurdalne


istny Einstein ! Sam na to wpadłeś ?


EDIT: kolego, jeśli udział w Marszu Niepodległości oznacza bycie faszystą to ja już nim jestem. Na tej samej zasadzie postępowcy nazywają faszystami dzieciaki z tego filmiku.

p.s.
A ten wywiad ze Szczuką który podlinkowałeś podczas naszej ówczesnej rozmowy o 11.11. to po prostu dno. Prymitywna łopatologia w najgorszym sowieckim stylu. Nie wiem jak ograniczonym trzeba być , żeby w oparciu o to budować sobie obraz świata.

pozdro
_________________
Churchill " faszyści przyszłości będą nazywani antyfaszystami"

Where is the Devil ?
http://www.youtube.com/watch?v=tgphO4JJIrw
http://www.youtube.com/watch?v=7EpB03kmGQk
 
 
ivaine 
Polska odpowiedź na Japonię


Posty: 809
Skąd: ze snów
Wysłany: 16 Października 2011, 18:53   

Kostucha Drang napisał/a
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tscQZCwnGYY

swoją drogą dzieciaki z jajami :bravo

Nic zaskakującego i godnego pochwały. Starsza pani na początku filmu jest totalnie rozbrajająca :D

jewgienij napisał/a
ivaine - mam nadzieję, że nie skojarzyło Ci się... :mrgreen:

Skojarzyło mi się, ale nie chciałam Cię skompromitować :mrgreen:
_________________
Dusza dobiera sobie Towarzystwo -
I - zatrzaskuje Drzwi -
Jak Bóg - ma w sobie prawie Wszystko -
A z Reszty sobie drwi -
 
 
czterdziescidwa 
New Avenger


Posty: 1310
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Października 2011, 18:54   

Kostucha Drang napisał/a

EDIT: kolego, jeśli udział w Marszu Niepodległości oznacza bycie faszystą to ja już nim jestem. Na tej samej zasadzie postępowcy nazywają faszystami dzieciaki z tego filmiku.


Nie rozmawiamy o uczestnikach, którzy idą na imprezę nie wiedząc kto ją robi, tylko o organizatorach. Nie przekręcaj. I nie o tym czy są faszystami, tylko czy określenie ich tym terminem jest tak samo bezpodstawne, jak określenie dzieciaków z Krakowa.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Października 2011, 19:57   

Kostucha Drang napisał/a
jewgienij napisał/a
i widzę, jakie to konserwatywne towarzystwo jest słabe, przestraszone i niepewne siebie.


Należy jeszcze trochę popracować nad młodzieżą w Krakowie w którym to mieście faszyzm podniósł swój odrażający łeb przeciwko marszowi ateistów

http://www.youtube.com/wa...d&v=tscQZCwnGYY

swoją drogą dzieciaki z jajami :bravo


W tej całej zapiekłości wymyka Wam się jedna rzecz. Ateiści, lewacy nie demonstrują, żeby zabronić komuś religii. Nie przerywają demonstracjami obchodów Bożego Ciała ani nie wyganiają wiernych z kościołów. Zamiast krzyża nie chcą powiesić portretów Lenina, zamiast religii wprowadzić lekcje marksizmu np. Żadnych symboli pozapaństwowych tam nie domagają się. Chcą równego traktowania wszystkich obywateli. Neutralności państwa w sprawach wyznania czy też jego braku. Po to ich marsze i hasła.

I co z tego, że się spotkali z grupą młodych katolików? To jakieś voice of Poland? Walka na głosy, kto kogo przekrzyczy, czy prześpiewa? Jedni drudzy mogą sobie demonstrować swoje poglądy. Ateiści mieli, rzecz jasna, prowokujące hasła, ale mierzące w KK w przestrzeni publicznej, jego nadużywanie w polityce, a nie w wiarę czy wierzących. Oni są tu mniejszością i słabszą stroną w sporze.

I właśnie ta miałkość intelektualna tej katolickiej młodzieży wychodzi, która zamiast zrozumieć, uszanować, nastawia się od razu na konfrontację. Jest demonstracja, to trzeba kontrdemonstrację. Ostatnio to polski sport narodowy. Starzy im taki przykład dali i teraz zamiast dyskusji mamy "obronę Częstochowy", bo to najłatwiejsze. Wyrośnie kolejne pokolenie krzykaczy bojących się każdej nowości i wolących śpiewać pieśni, niż myśleć i próbować dialogu.
 
 
Kostucha Drang 
Batman


Posty: 542
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 16 Października 2011, 20:18   

jewgienij napisał/a
I właśnie ta miałkość intelektualna tej katolickiej młodzieży wychodzi, która zamiast zrozumieć, uszanować, nastawia się od razu na konfrontację. Jest demonstracja, to trzeba kontrdemonstrację.


Najpierw pisałeś o braku pewności siebie i zastraszeniu katolików. Kiedy dzieci nie przestraszyły się bandy starych komuchów i reszty towarzyszących im zboczków okazało się, że są miałkie intelektualnie. Moim zdaniem i tak okazały sporo klasy, że nie dały się tej hołocie sprowokować.
_________________
Churchill " faszyści przyszłości będą nazywani antyfaszystami"

Where is the Devil ?
http://www.youtube.com/watch?v=tgphO4JJIrw
http://www.youtube.com/watch?v=7EpB03kmGQk
 
 
Easy 
Hieronim Berbelek

Posty: 3537
Skąd: Stąd
Wysłany: 16 Października 2011, 20:22   

jewgienij napisał/a
I właśnie ta miałkość intelektualna tej katolickiej młodzieży wychodzi, która zamiast zrozumieć, uszanować, nastawia się od razu na konfrontację. J


Zaraz mi się pacan przypomniał, który w stroju motyla tańczył i zaczepiał uczestników Procesji Bożego Ciała.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 16 Października 2011, 20:26   

Easy, Na krakowskim Rynku tez taki pacan przedstawiał 'głębokie propozycje intelektualne" :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Października 2011, 20:32   

Kostucha Drang napisał/a

Najpierw pisałeś o braku pewności siebie i zastraszeniu katolików. Kiedy dzieci nie przestraszyły się bandy starych komuchów i reszty towarzyszących im zboczków okazało się, że są miałkie intelektualnie. Moim zdaniem i tak okazały sporo klasy, że nie dały się tej hołocie sprowokować.


Nie o takiej pewności siebie katolików myślałem. Wydawało mi się to jasne. Ale cóż...

PS. A czego miały się niby przestraszyć? Zboczki zaczęłyby się do nich tam dobierać? W odróżnieniu od zboczków w sutannach ci naprawdę im krzywdy nie zrobiły i nie zrobią, nie muszą więc śpiewać jak na Quo Vadis :mrgreen: No cóż nowe pokolenie ksenofobów rośnie

easy, Człowiek Motyl na szczęście nie dał się sprowokować przez wściekłych wierzących, do końca zachował swój strój i dobry humor. :D
Ostatnio zmieniony przez jewgienij 16 Października 2011, 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ivaine 
Polska odpowiedź na Japonię


Posty: 809
Skąd: ze snów
Wysłany: 16 Października 2011, 20:32   

jewgienij napisał/a
I właśnie ta miałkość intelektualna tej katolickiej młodzieży wychodzi, która zamiast zrozumieć, uszanować, nastawia się od razu na konfrontację. Jest demonstracja, to trzeba kontrdemonstrację. Ostatnio to polski sport narodowy. Starzy im taki przykład dali i teraz zamiast dyskusji mamy obronę Częstochowy, bo to najłatwiejsze. Wyrośnie kolejne pokolenie krzykaczy bojących się każdej nowości i wolących śpiewać pieśni, niż myśleć i próbować dialogu.

Otóż to. Wiedziałam, że to napiszesz.
Zdziwiłabym się, jakby nie doszło do skontrowania tego marszu. Jednak reakcje ludzi są przewidywalne, bo niezmienne. To prosty mechanizm robienia szumu z czystej przekory. Szkoda czasu na myślenie o kompromisach i celowości demonstracji.

Ale co tam, Bóg im wybaczy :wink:
_________________
Dusza dobiera sobie Towarzystwo -
I - zatrzaskuje Drzwi -
Jak Bóg - ma w sobie prawie Wszystko -
A z Reszty sobie drwi -
 
 
Kostucha Drang 
Batman


Posty: 542
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 16 Października 2011, 21:37   

jewgienij napisał/a

No cóż nowe pokolenie ksenofobów rośnie



he he- ivaine ma jednak trochę racji. Ludzie są przewidywalni jak jasna cholera. Swoja drogą to czemu się tak ograniczać - skoro te chrześcijańskie dzieciaki dzisiaj są ksenofobami to jutro na pewno będą już faszystami. A z takimi nie można się cackać Panie Dzieju !

Właśnie usłyszałem, że na Lateranie grupa aktywistów wtargnęła do kościoła i rozbiła figurę Matki Boskiej. Tam to potrafią dowalić czarnym, nie ? :mrgreen:
_________________
Churchill " faszyści przyszłości będą nazywani antyfaszystami"

Where is the Devil ?
http://www.youtube.com/watch?v=tgphO4JJIrw
http://www.youtube.com/watch?v=7EpB03kmGQk
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Października 2011, 22:41   

Kostucha Drang napisał/a
skoro te chrześcijańskie dzieciaki dzisiaj są ksenofobami to jutro na pewno będą już faszystami. A z takimi nie można się cackać Panie Dzieju !


A co Ty z tymi faszystami non-stop? Na razie nikt o tych uroczych ministrantach tak nie pisał, ani nawet nie sugerował czegoś takiego - prócz Ciebie. Nawet w podpisie masz faszystów. Podnieca cię to czy jak?

Kostucha Drang napisał/a
Właśnie usłyszałem, że na Lateranie grupa aktywistów wtargnęła do kościoła i rozbiła figurę Matki Boskiej. Tam to potrafią dowalić czarnym, nie ? :mrgreen:


Co mają wspólnego wandale biegający po ulicach i niszczący wszystko, co na drodze, z naszą dyskusją?
 
 
Kostucha Drang 
Batman


Posty: 542
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 17 Października 2011, 00:00   

jewgienij napisał/a


A co Ty z tymi faszystami non-stop? Na razie nikt o tych uroczych ministrantach tak nie pisał, ani nawet nie sugerował czegoś takiego - prócz Ciebie. Nawet w podpisie masz faszystów. Podnieca cię to czy jak?


Otóż początkowo pisząc o faszystach z Krakowa żartowałem z rozpowszechnionej wśród lewaków maniery nazywania w ten sposób osób demonstrujących przywiązanie do tradycji czy religii. To rodzaj jakby intelektualnej kalki: my jesteśmy siłami postępu a oni to faszyści. W rzeczywistości to kalka podobna do tej której sam użyłem określając ateistów jako zboczków.
Za to naprawdę rozbawiło mnie to, że raczyłeś nazwać tych uroczych ministrantów ksenofobami. Śmieszne jest to, że z jednej strony wypisujesz te napuszone moralitety o braku wzajemnego zrozumienia a w końcu okazuje się, że sam także masz wdrukowaną taką kalkę, tylko że pod tytułem „ksenofobi" - czemu po prostu dobitnie dałeś wyraz.


jewgienij napisał/a

Co mają wspólnego wandale biegający po ulicach i niszczący wszystko, co na drodze, z naszą dyskusją?


Pewnie nic ale mam pewne podstawy aby sądzić , że kolesie demolujący kościoły to też agnostycy ateiści :mrgreen:

pozdro
_________________
Churchill " faszyści przyszłości będą nazywani antyfaszystami"

Where is the Devil ?
http://www.youtube.com/watch?v=tgphO4JJIrw
http://www.youtube.com/watch?v=7EpB03kmGQk
 
 
Madar 
Sky Captain


Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17 Października 2011, 01:01   

Kostucha Drang napisał/a
Pewnie nic ale mam pewne podstawy aby sądzić , że kolesie demolujący kościoły to też agnostycy ateiści :mrgreen:


Oni po prostu zastosowali starą chrześcijańską metodę by udowodnić, że Boga nie ma.
_________________
"Nie możesz zatrzymać dnia ale możesz go nie stracić."
 
 
ivaine 
Polska odpowiedź na Japonię


Posty: 809
Skąd: ze snów
Wysłany: 17 Października 2011, 02:27   

Kostucha Drang napisał/a
początkowo pisząc o faszystach z Krakowa żartowałem z rozpowszechnionej wśród lewaków maniery nazywania w ten sposób osób demonstrujących przywiązanie do tradycji czy religii. To rodzaj jakby intelektualnej kalki: my jesteśmy siłami postępu a oni to faszyści. W rzeczywistości to kalka podobna do tej której sam użyłem określając ateistów jako zboczków.

Nigdy nie nazwałam wierzących faszystami, nawet mi to do głowy nie przyszło. Dorabiasz sobie niesłuszną ideologię.
Natomiast Ty nazwałeś ateistów "zboczkami" (i nie tylko), więc mam rozumieć, że naprawdę tak uważasz?
Kostucha Drang napisał/a
Za to naprawdę rozbawiło mnie to, że raczyłeś nazwać tych uroczych ministrantów ksenofobami. Śmieszne jest to, że z jednej strony wypisujesz te napuszone moralitety o braku wzajemnego zrozumienia a w końcu okazuje się, że sam także masz wdrukowaną taką kalkę, tylko że pod tytułem „ksenofobi - czemu po prostu dobitnie dałeś wyraz.

Manipulujesz. Jewgienij nazwał uroczych ministrantów ksenofobami, bo to określenie tłumaczyłoby ich lęk przed ateistami. Nie dopatrywałabym się w tym obraźliwych intencji czy braku zrozumienia. Ty zdecydowanie bardziej dosadnie i obcesowo wyraziłeś się o osobach niewierzących, nie mając ku temu podstaw.
_________________
Dusza dobiera sobie Towarzystwo -
I - zatrzaskuje Drzwi -
Jak Bóg - ma w sobie prawie Wszystko -
A z Reszty sobie drwi -
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Października 2011, 08:49   

Jak Konstytucja RP określa- ciągle tu przywoływany "rozdział " Państwa od Kościoła ?
A no Artykuł 25 do dotyczący rozdziału państwa od kościołów i związków wyznaniowych określa to jako :
"- autonomię, oraz wzajemną niezależność każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego"
Gdzie z tego zapisu konstytucynego wynika zakaz obecności krzyża w sferze publicznej ?

Bawcie się dalej wesoło motylki różowe ;P:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 17 Października 2011, 08:58   

A no Artykuł 25 do dotyczący rozdziału państwa od kościołów i związków wyznaniowych określa to jako :
"- autonomię, oraz wzajemną niezależność każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego"


Gdzie z tego zapisu konstytucynego wynika zakaz zdejmowania krzyża w sferze publicznej ?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Października 2011, 09:20   

Fidel-F2, No to dalej współdziałaj dla dobra wspólnego - nieźle sie bawisz , co ;P: :?:
Szczucie, judzenie i obrażanie większości przez nielicznych to jest dobry "pomysł na życie" ?

Może dzielne krakowskie ateisty postępowe , wzorem rzymskich, wedrą się do Kościoła Mariackiego i rozwalą ołtarz Wita Stwosza- ale będzie zadyma, na cały świat , ale będzie ubaw i reklama ;P:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 17 Października 2011, 10:16   

Prawie w temacie, zdanie kochanego posła Błaszczaka w Tok FM, w temacie 1% podatku na organizacje religijne:

Cytat
Błaszczak uznał, że inicjatywa jest godna rozważenia. - W Polsce kościół jest uzależniony od państwa. Fundusz kościelny jest potrzebny, bo większość kościołów to zabytki. Ich remont i utrzymanie często przekracza możliwości finansowe parafian. To dorobek całego narodu, powinien być więc wspierany przez państwo polskie - mówił poseł PiS.


O uzależnieniu Kościoła od państwa mówi poseł PiS, więc jednak rozdziału nie ma, więc postulat Palikota ma podstawy.

Jednocześnie w tej samej rozmowie Błaszczak stwierdza, że nie wolno opodatkowywać "tacy". Czyli co? Dajmy więcej Kościołowi, ale w zamian nie weźmiemy podatku, tylko zadowolimy się strawą i przewodnictwem duchowym i docenieniem "historycznych zasług". Kościół wielbi złotego cielca i wcale się z tym nie kryje. Niech no tylko głupi Sejm przegłosuje możliwość przekazania 1% podatku na kościoły, to zaraz przy parafiach powstaną biura pomocy w rozliczaniu PIT, które będą wskazywać odpowiednie konta.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Lis Rudy 
A jednak marudny


Posty: 2496
Skąd: Łorsoł
Wysłany: 17 Października 2011, 10:21   

dalambert, tak żarliwie bronisz KK nie widząc przy tym jego złych decyzji, że gdyby jeszcze dzisiaj istniała Święta Inkwizycja, to od razu mógłbyś w niej zająć stołek Torquemady.

Wystarczy że ktoś powie że trzeba by krzyż gdzieś przewiesić bo tu źle wygląda, Ty już masz zapaloną pochodnię w łapkach i lecisz rozpalać stos. ;P:

Nie da się przeprowadzić rozmowy o Kościele bez machania toporkiem ?

edytka: Znalazłem ciekawy news: Były poseł PiS powołuje instytut walki z bluźniercami: http://wiadomosci.gazeta....uzniercami.html

Zapisujesz się ??? :twisted:
_________________
Spotkali się raz: człowiek-pająk, człowiek-ptak i kobieta-kot. "Zebrałem was tu nieprzypadkowo" - zwrócił się do nich człowiek-psychiatra...
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Października 2011, 10:29   

Lis Rudy napisał/a
Nie da się przeprowadzić rozmowy o Kościele bez machania toporkiem ?

A kto tu macha toporkiem,? Pewnie sami katolicy wdarli się do koscioła na Lateranie , zdewastowali go, wywalili figurę matki Bożej na zewnątrz i zniszczyli ? CO?

Lis Rudy, Tyś Dzierżyńskim, Jagodą, Jeżowem i Berią naszym - dalej do dzieła :!: :mrgreen:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Lis Rudy 
A jednak marudny


Posty: 2496
Skąd: Łorsoł
Wysłany: 17 Października 2011, 10:40   

dalambert napisał/a
Pewnie sami katolicy wdarli się do koscioła na Lateranie , zdewastowali go, wywalili figurę matki Bożej na zewnątrz i zniszczyli ? CO?


No żesz w mordeczkę-we włoszech to chyba jednak katolicy/chrześcijanie w większości protestują, jakiś procent muzułmanów też się trafi. Chyba nie sądzisz Dalambert że do Rzymu specjalnie sciągnęło komando wq*wionych Hare Kriszna i potłukło figurę z ołtarza ???

dalambert napisał/a
Lis Rudy, Tyś Dzierżyńskim, Jagodą, Jeżowem i Berią naszym - dalej do dzieła

dalambert, a słyszałeś że grób Pański w rękach niewiernych jest ??? No to trzeba organizować wyprawę krzyżową i lać tych okropnych muzułmanów po pyskach w imię wiary !
Dalej ! Zacznij robić zapisy :!: :twisted:
_________________
Spotkali się raz: człowiek-pająk, człowiek-ptak i kobieta-kot. "Zebrałem was tu nieprzypadkowo" - zwrócił się do nich człowiek-psychiatra...
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 17 Października 2011, 10:43   

Lis Rudy, nie możesz żyć bez tych prowokacyjnych ponagleń, ja tam doskonale sobie radę daje, czego i tobie życze. Więcej spokoju ;P:
doskone mi bez Twoich porad co i jak mam robić :twisted:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 17 Października 2011, 10:56   

O pomiarkowanie temperamentów przez szanownych dyskutantów proszę.
 
 
Lis Rudy 
A jednak marudny


Posty: 2496
Skąd: Łorsoł
Wysłany: 17 Października 2011, 11:03   

Agi, ja skończyłem i nawet się specjalnie nie zdyszałem tą potyczką. Tak dla sportu się "psztykamy" z Dalambertem.
Prawie napisałem z Dalaj Lamą... :lol:
_________________
Spotkali się raz: człowiek-pająk, człowiek-ptak i kobieta-kot. "Zebrałem was tu nieprzypadkowo" - zwrócił się do nich człowiek-psychiatra...
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 17 Października 2011, 11:05   

Matrim napisał/a
Niech no tylko głupi Sejm przegłosuje możliwość przekazania 1% podatku na kościoły, to zaraz przy parafiach powstaną biura pomocy w rozliczaniu PIT, które będą wskazywać odpowiednie konta.
Tak sobie strzelam, że pojawi się propozycja dobrowolnego zwiększenia wymiaru podatku o 1% z przeznaczeniem na kościoły i związki wyznaniowe. Co powinno wszystkich zadowolić.
Lis Rudy napisał/a
Znalazłem ciekawy news: Były poseł PiS powołuje instytut walki z bluźniercami
A to jest wprowadzanie normalności - jeżeli demokracja nie ma być pustym sloganem, to już dawno takie coś powinno zafunkcjonować, w dojrzałych zachodnich demokracjach podobne struktury działają z powodzeniem od lat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group