Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranga rower
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 13 Października 2005, 19:03   Ranga rower

Roweru nie dam, ale DVD z filmem Cube 2 dla tego, kto odgadnie jaka jest ranga forumowicza po napisaniu 50 postów. Warunkiem uznania wygranej jest:
1. Należy podać odpowiedź ,przed osiągnięciem przez któregokolwiek z forumowiczów ilości 50 postów. :!:
2. Można korzystać z gugla. 8)
3. Zabrania się włamywać do panelu administracyjnego.
:evil:
Ostatnio zmieniony przez NURS 14 Października 2005, 09:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 09:23   

Chyba juz po konkursie, Pako zostal Tomem Bombadilem, ale skoro zostal, to nagroda moze przejsc na nastepny miesiac, tudziez podzielic losy moich nautilusowych Pratchettow i zostac przekazana do Domu Dziecka.

Chociaz nie wiem, czy akurat Cube 2 by sie dla dzieci nadawal.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 09:24   

Trzeba zgadnąć jaka jest ranga po Bombadilu, tak więc konkurs trwa dalej...
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 09:36   

Chwila, oszukujecie. Tom był po 25 postach. Zgadujecie 50.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 09:43   

Ano wlasnie, bo Logan przykryl liczbe postow i teraz nie wiadomo kto ile ma. Ale przynajmniej wiadomo, w ktora strone to zmierza ;)

Po 50 postach, to moze Boromir?
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 10:06   

Tak szczerze powiedziawszy, to dałoby się to obejść prostą metodą ;) Ale nie skorzystam z niej, w ramach ucciwości usrowej
A sprawdzenie kto ma ile postów tez nie jest ciężkie...

Edit:
A następną rangą wydaje się być Frodo

Edit II:
Dobra, to jest ostatni post przed zmianą mojej rangi. Aktualnie przestaję na chwilę postować, bo na forum się uspokoiło, ale chcę wam też dać więcej czasu na zgadywanie.
Ja swoją propozycję podałem. Mogłem też oszukać - bardzo prosto zresztą, nie wiem, czy ktoś by się zorientował, ale nie zrobię tego, nie powiem też jak Wink chociaż część się pewnie domyśli.
A następna ranga to jesli nie Frodo, to hobbit pewnie.
No, NURS - czekam na rozstrzygnięcie, czy ktoś trafił. Zgadujcie, niewiele czasu już zostało.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 12:00   

No i samoistnie konkurs się skończył, którki był ;)
A do wygranej kazdemu z nas było daleko. Ciekawe zagranie, NURSie, dwei pierwsze rangi WP zapachniały, to każdy w tym kierunku szedł, a tu nam Wiedźmak wyskoczył, jak Filip z konopi :) Pogratulować przemyślności :)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 12:04   

Jak widać Pako pospamował trochę :mrgreen: i konkurs zakończył się nierozstrzygnięty. Nagroda zapewne przejdzie do nowego konkursu, nad którym pomyśli się w najbliższym czasie.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 12:07   

E tam zaraz pospamował :roll: pisałem tylko tam, gdzie miałem coś do powiedzienia, to znaczy tu i ówdzie... chyba wszędzie ;)
A nagroda mi się powinna należeć, bo pierwszy (poza adminami) poznałem prawdę :P ;)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 14:15   

No to rusza edycja, kto zgadnie co jest w podpisie po 100 poście:-) Nagroda ta sama, tylko bez oszukiwaństw i podglądania proszę:-) BTW jakies pomysły na inne konkursy, trochę stuffu do rozdania będzie?
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 14:29   

My swego czasu bawilismy sie w konkurs filmowy z pytaniami w stylu:
Vincent Vega z Pulp Fiction mial brata, jak ten brat sie nazywal, kto go gral i skad go znamy?
Albo: jak sie nazywa slynny ostatnimi czasy rezyser kultowego w pewnych kregach horroru o wdziecznej nazwie Martwica Mozgu?

Moze cos takiego?

A skoro juz pisze, to moze pokusze sie o odgadniecie, pewnie znowu bede zaskoczony, ale sprobuje pozostac w realiach Wiedzmina: Ciri

A skoro juz jestem przy rangach, to chcialbym zapytac, czy sa one zroznicowane ze wzgledu na plec osoby piszacej? Bo o ile gollum jest w miare aseksualny, to juz Tom Bombadil nie za bardzo, a Jaskier, szczegolnie dzieki roli Zamachowskiego, zdecydowanie nie. Mi tam bez roznicy, ale moze niektorzy (czy tez niektore panie) moga sie poczuc dyskryminowane? Poza tym fajnie bedzie, jak kolejna ranga bedzie jakas Eleanor, czy inna Ciri i wtedy faceci sie oburza :)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 14:35   

A skoro w danych profilu można płeć określać, to może rangi po płci też mogą być określone? Bo teraz czeka mnie zdecydowanie niedopasowana ranga :(
I kolejna również niedopasowana...

A po setce może wreszcie coś "babskiego"? Galadriela? (tak dla odmiany zgaduję, żeby znowu do Tolkiena wrócić)
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 15:16   

a mi się wydaje, że że to nie będzie ze zróżnicowaniem na plec. i pewnie nie wrocimy do tolkiena, raczej będzie kontynuacja wiedzmina albo cos zupelnie innego. Strzelam, ze bedzie to Yarpen :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 16:21   

Pozwólcie, że nie bedę odpowiadał na każdą odpowiedź, co najwyżej postaram się naprowadzać na cel, jak ktoś będzie blisko.
co do konkursów, to nie chciałbym powielać tego co na innych stronach jest - rozbawiło mnie jak zobaczyłem na forum NF dorabianie nazw do akronimów nicków forumowiczów - dokładnie to samo, co robiliśmy parę tygodni wcześniej na F-ie:-)
Logan otrzymał zaszczytne zadanie wymyslenia czegoś na miarę naszego Babylonu 2005. Ruszymy z tym koksem ostrzej po wyjsciu numeru, żeby wszyscy mieli szanse.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 17:14   

Jeej! Babylon 2005, to mi się tylko z serialem kojarzy, a ten serial był dawno temu i nic już z niego nie pamiętam, oprócz tych fajnych potworów na samym końcu, co się ich wszyscy bali :)
Czy to znaczy, że najwyższą rangą będzie nazwa tego potwora? Och, to byłoby wspaniale! :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 17:15   

Raczej nawiązujemy tym do charakteru miejsca, jakim była stacja Babylon 5:-)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Października 2005, 17:22   

Cytat
Logan otrzymał zaszczytne zadanie wymyslenia czegoś na miarę naszego Babylonu 2005. Ruszymy z tym koksem ostrzej po wyjsciu numeru, żeby wszyscy mieli szanse.


Zaraz zaraz... że co? wytłumacz dokładniej. Z jakim koskem? :)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 18:23   

hmmm... babylonu to ja wiem tyle, zecos takiego bylo, nic wiecej:( chyba nie wygram ;)
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 18:29   

Jest jeszcze gorzej. Na tej stacji Babylon, to było pełno różnych stworów z mnóstwa różnych światów. Podejrzewam, że NURS i Logan tutaj robią to samo - biorą rangi od postaci ze znanych dzieł kanonu SF&F => prawdopodobieństwo trafienia jest praktycznie zerowe.
No, to wrzucę parę ulubionych postaci, żeby wysondować:
Pilot Pirx
Dorsaj
Maksym Kramerer
Myszołap
...
I ten fajny smok z "Poniedziałku, co się zaczyna w sobotę" :)
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 18:40   

Było pełno, a jak i nazwy też sa pomieszane, ale może ktos trafi. to taka zabawa na rozgrzewkę, żeby nikt sie nie nudził. konkursy rusza, jak wyjdzie numer z zajawką forum i zrobi sie gęściej.
 
 
Czereśnia 
Jaskier

Posty: 84
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Października 2005, 23:48   

a moze cos z Pratchetta? Rincewind... chyba zbyt "glowny" bohater, wiec postawie na Dwukwiata :) (ktory nawiasem z mowieniem radzil sobie calkiem calkiem :mrgreen: )
_________________
Uwaga! Mam licencjat ze śwarnetyki i nie zawaham się go użyć.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Października 2005, 23:51   

Dunadan napisał/a
Cytat
Logan otrzymał zaszczytne zadanie wymyslenia czegoś na miarę naszego Babylonu 2005. Ruszymy z tym koksem ostrzej po wyjsciu numeru, żeby wszyscy mieli szanse.


Zaraz zaraz... że co? wytłumacz dokładniej. Z jakim koskem? :)


Z konkursami, nagrodami itp.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Października 2005, 09:27   

hmmm... czyli mówicie postacie zupełnie pomieszane?
Strzel jaką podpowiedzią, NURSie, bo tak to można chyba będzie w nieskończonoś leciec...
A zeby se strzeli, ot dla wprawy:
Zaan? Sirius chyba nie...
Ale to raczej bedzie kanon, czyli te propozycje nie maja wieszych szans.
No to moze Ijon Tichy, zeby lema wskrzesic?
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Października 2005, 10:44   

Raczej kanoniczne postacie, bardzo znane. A co do podpowiedzi, to powiem tak. I w filmie był, i w książce, i nawet tu na forum:-)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Października 2005, 12:07   

że tak strzele aragorn albo ogolnie dunadain?
 
 
Gość

Wysłany: 15 Października 2005, 15:07   

w babilonie 5 potwory??? chyba chodzi Ci o Cienie.

A to by brzmialo ladnie nawet - Elam, the Shadow. Albo Vorlon. chociaz wole pozostac gremlinem.
no wlasnie, petycja do moderatorka, moze po 100, 200 postach moznaby stac sie gremlinem lub chociaz crittersem? a po 500 Alienem, albo Predatorkiem..? takie fajne stworzonka..
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Października 2005, 15:14   

przepraszam, ten post powyzej, to ja, Elam, i chcialam sie zwrocic do Margot - ale cos mi nie wyszlo.
nie moge poprawic postu. Sorry. balaganie, jak na gremlina przystalo ;o)
i postuluje ponownie:
Crittersy, Gremliny, Predatory, Alieny, Rangersow (moga tez byc Power Rangers ;o) , i czemu by nie Wojownicze Zolwie Ninja; Starship Troopers i kapitana Pickard'a!
 
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 15 Października 2005, 17:50   

Nie chcę być tym sztywniakiem-ważniakiem Pickardem! Ale Alienem lub Predatorem, to i chętnie, bo ładnej są urody, charakterystycznej :D
A te w Babylon 5, Cienie, też piękne, mnie się one wyjątkowo podobały i w pamięci widok ich mi się zachował. Zatem i Cieniem mogę być, Elam, z przyjemnością :mrgreen:
A potwory różne, obce, choć antropomorfy wszelkie, to na Babylon były - pamiętam takiego jednego z bladą twarzą w niebieskie plamy :wink:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 15 Października 2005, 19:47   

Pako napisał/a
że tak strzele aragorn albo ogolnie dunadain?


Dunedain ;p

A potwory ze "Star Treck Stacja Kosmiczna"? ( Deep Space 9 ) Pamiętacie tego zmiennokształtnego ( Odo? ) albo rasę tych kupców - cholera jak im było... a skoro przy ST jesteśmy to nie można pominąć Borg.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Października 2005, 19:56   

No i proszę państwa! Ktoś wygrał? A może nagroda przesuwa się znowu o rangę wyżej? Nadszedł czas na rozwiązanie tej wielkiej tajemnicy, którą NURS z Loganem tak przed nami chowają, każąc nam pisać, byleby tylko się dowiedzieć.
Otóż... Wielkim zwycięzcą jest!
Edit:
Frodo Baggins :D
Czy liczy się, że tak zgadywałem poprzednią rangę :> ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group