Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Najpiekniejsze aktorki w naszych ulubionych filmach...
Autor Wiadomość
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Lutego 2006, 20:02   

Cholera.... aktorki mi sie piep...ą za przeproszeniem... ide uaktualnić moje wiadomości... :shock: Ze mną powoli coś naprawde nie tak sie robi...
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 3 Lutego 2006, 20:03   

Uuuuuuu Iscariote, ale wtopa. Joe_cool ma rację, :mrgreen: to Winsletowa
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Lutego 2006, 20:07   

Dobra juz wiem... Keira to taaaa z Dumy i Uprzedzenia? Taka płaska decha z wysunietą szczęką... a Winslet to ta z brzydką twarzą i kiepskim fryzem, ale hardkorowo przefarbowanym... :?
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 3 Lutego 2006, 20:08   

w skrócie - tak.
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Lutego 2006, 20:10   

Chyba zaczne robić systematycznie notatki, kto gra w jakim filmie :?
 
 
Alkioneus 
Sky Captain


Posty: 175
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Lutego 2006, 03:16   

Jak warta zapamiętania, to i bez notatek w głowie zostanie. Najwyżej po filmie zgooglujesz. (więcej nie piszę - jestem retro - szczupłe brunetki).
_________________
sposób na rzucenie palenia: za każdą godzinę bez fajki zapal sobie, zasłużyłeś.
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 4 Lutego 2006, 09:58   

Przypomniałem sobie jedną, która zawsze mi się podobała: Natalie Wood, a jeśli ktoś zaprzeczy jej urodzie z tym mogiem sie potykać na broń wszelaką (a co mi tam)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 8 Lutego 2006, 10:37   

Mowisz o tej pani z 1938 roku? Eee... to musisz byc starszy niz Gandalf i znac mase czarow, nie mnie stawac z toba w szranki ;)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 8 Lutego 2006, 11:27   

A co ma rok urodzenia do wyglądu :shock: W swoim czasie była prześliczna i za tym obstaję.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 8 Lutego 2006, 11:58   

"Zakochany bez pamięci" -mmm swietny film, poproszę więcej takich komedii romantycznych.
A i Kate znacznie bardziej misię, niż w Tytaniku (którego w ramach protestu nie oglądałem :) )
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 8 Lutego 2006, 11:59   

Czarny napisał/a
A co ma rok urodzenia do wyglądu :shock: W swoim czasie była prześliczna i za tym obstaję.


No, ja widzę pewną zależnośc :wink:
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 8 Lutego 2006, 12:03   

Ja tez widze. W szczegolnosci fryzury mi sie nie zgadzaja :)

PS. Ta blokada na wysylanie posta szybko po poprzednim straszliwie mnie meczy. Mam opracowana metode czytania forum i system nie jest chyba do niej przystosowany.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 11 Marca 2006, 18:47   

Nooo panowie zostajemy daleko w tyle za paniami. Czyżbyśmy nie oglądali filmów z pięknymi paniami? :? Czyżby było więcej aktorów niż aktorek?
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Marca 2006, 22:17   

Jak na mój gust to w "firefly" na serenity mają całkiem fajną panią mechanik...
Jewel Staite sie zwie aktorka jeżeli sie nie mylę (ciekawy wybór imienia swoją drogą...)
_________________
Lets be bad guys!
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Marca 2006, 09:31   

A ja bym chcial wesprzec rynek lokalny. Co prawda nie aktorka, ale przesliczna blondynka sprzedaje w Orsay'u w centrum Ster (Geant). Typ urody troche jak Paris Hilton, tylko sliczniej sie usmiecha. I tyle. Po co aktorki, jak mozna w sklepie sobie na lepsze popatrzec. :P

PS. Lu, co sie stalo z twoja fotka? Aparat tylko czarno-bialy mialas? :) Tamta mi sie bardziej podobala.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 14 Marca 2006, 12:55   

count napisał/a
Co prawda nie aktorka, ale przesliczna blondynka sprzedaje w Orsay'u w centrum Ster (Geant).

To masz motywację, żeby żonę częściej do Orsay'a zabierać. Jak sam będziesz tam chodził, to może wydawać się podejrzane.:P
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Marca 2006, 13:50   

No wlasnie. Ale poniewaz mam filmowe ciagoty (ale tylko na ogladaniu sie konczy oczywiscie), to czesto sobie mysle, ze jakbym byl producentem filmowym to od razu bym do niej podszedl i zaproponowal role. O ile oczywiscie potrafi grac, bo sama uroda nie wystarczy... chociaz co ja gadam, jak Paris Hilton wystarczy, to i jej wystarczy. A dziewczyna zakasowalaby wszystkie Modre, Przybylskie, Liszowskie, Brodziki i inne polskie uznawane za piekne aktorki.

A jeszcze jakbym mogl ja obsadzic w filmie mojego scenariusza i rezyserii, to juz na pewno zrobilbym z niej gwiazde :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Marca 2006, 20:10   

Count a jakie to miasto? może się wybiorę :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15 Marca 2006, 08:05   

Szczecin, jak w podpisie :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 15 Marca 2006, 10:56   

count napisał/a
przesliczna blondynka sprzedaje w Orsay'u w centrum Ster (Geant). Typ urody troche jak Paris Hilton, tylko sliczniej sie usmiecha.


Ha! Ja też mieszkam na Gumieńcach to się przejdę i sprawdzę :lol:

count napisał/a
A jeszcze jakbym mogl ja obsadzic w filmie mojego scenariusza i rezyserii, to juz na pewno zrobilbym z niej gwiazde :)


Nie chcę wiedzieć jakiego rodzaju będzie to film ;)

A mój avatar to ja w kolejnej odsłonie - nieco starsze zdjęcie, choć, paradoksalnie, wyglądam na nim poważniej 8)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15 Marca 2006, 12:17   

To idz i sprawdz. Daj znac, jak wyszly ogledziny :)

A co do rodzaju filmu, to wiedzialem, ze tak bedzie, ale ja mowilem jak najbardziej powaznie i film tez mialby byc powazny. Kiedys napisalem nawet zarys scenariusza, ktory wyslalem na konkurs Filmu, ale po pierwsze tracilo fantastyka, a po drugie chyba bylo za krotkie, wiec pewnie zostalo wywalone w przedbiegach. Nie wiem. W kazdym razie nie wygralem, to wiem na pewno :)
Zarys gdzies mi zginal, ale wciaz dokladnie pamietam co to za pomysl i o co mi chodzilo. Kiedys jedna ze sccen nawet "zwizualizowalem" w postaci opowiadania, po czym wyslalem Nursowi w poczatkach istnienia SF. Nurs mi odpisal, ze tekst przyjal i ukaze sie drukiem, ale koniec koncow sie nie ukazal. Pare razy pisalem, odpisywal, zeby czekac i w efekcie sie nie doczekalem. Opowiadania szukalem ostatnio i tez mi wcielo :( Zaluje bardzo, bo sam z ciekawosci bym przeczytal. Bylo to ostatnie opowiadanie, jakie kiedykolwiek napisalem, wiec bylo najbardziej dojrzale (jak na 5 lat temu, teraz pewnie bym wysmial. Z drugiej strony Nurs przyjal, wiec nie bylo chyba takie zle, a ze koniec koncow nie wydrukowal, to inna sprawa). Poza tym moglbym po ewentualnych poprawkach jeszcze raz Nursowi podeslac. Jak widze, ze w piatym numerze kupa debiutantow z forum, to moze i ja bym sie zalapal :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Łodzianin 
Frodo Baggins

Posty: 100
Skąd: Cardiff
Wysłany: 15 Marca 2006, 12:34   

Co wy z tą Paris Hilton. Chuda szczapa z czymś co Amerykańce nazywają "bitch attitude" . Fakt. Jak stanie na portfelu to nawet przystojna. polecam jej największe osiągnięcie medialne pt. One Night in Paris, znacznie lepsze niż wygibasy Pameli i Tommyego.
_________________
"W obliczeniach był błąd..."
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15 Marca 2006, 12:46   

My nic z Paris Hilton. Porownanie dalem, zeby mniej wiecej wiadomo bylo o co chodzi. Ale sama dziewczyna jest tylko na pierwszy rzut oka do niej podobna. Pozniej jest juz tylko lepiej.
A sama Paris tez brzydka nie jest, chociaz jedna operacje nosa miala za duzo, w zwiazku z czym troche krzywulca ma.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Łodzianin 
Frodo Baggins

Posty: 100
Skąd: Cardiff
Wysłany: 15 Marca 2006, 15:34   

Oh. Yes. Pinky!
Co do atorek, to dokładam swoje trzy grosze. Jolene Blalock T'pol z Enterprise w wersji cywilnej z blond piórami + Linda Park czyli Hoshi Sato też z Uniwersum Star Trek. To współczesność. Była jeszcze Michelle P. z Ladyhawk. Agelina Jolie coś mi nie leży. Laska niby fajna. Ale chyba ma za dużo testosteronu, ale to subiektywne podejście. :mrgreen:
_________________
"W obliczeniach był błąd..."
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 15 Marca 2006, 19:42   

One night in paris... kocham te dwuznaczne tytuły. Na relacji z Brit Awards prezenter mnie rozwalił pytaniem do publiczności po wyjściu Paris. "Czy spaliście kiedyś w Hiltonie?" Nie wiem czy zamierzone ale nastolatki mają już skłonności do dwuznacznych interpretacji wszystkiego.
 
 
Urbaniuk 
Indiana Jones


Posty: 404
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Marca 2006, 20:17   

Zostawmy Paris Hilton. Mam przerażające wrażenie że ona cała jest z lateksu, więc nie wiadomo czy to kobieta czy lateksowy implant. Jak ktoś wie to czekam na informację. :mrgreen:
Najsuperowściejsze kobiety w naprawdę niezgorszych filmach to: Christina Ricci w Sleppy Hollow(miauuu) i Lena Olin w "Dziewiątych Wrotach"(wrrrrrrr).
A najfajniejszy damski duecik to:Cathrine Deneuve i Susan Sarandon w The Hunger. Ten który pozwolił żeby ten film chodził jako "Zagadka nieśmiertelności" będzie sie za to smażył w piekle. A nie dośc że zostanie usmazony, to jeszcze ja mu nakopię. :twisted:
_________________
"Pies i klecha - Tancerz" - ejndżels ar kaming.

http://urbietorbi.zbiorkom.net/
http://urbaniuk.blox.pl/
http://www.orbitowski.pl/
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 22 Marca 2006, 12:04   



Moze Claudia Black nie jest super pieknoscia jak Paris Holton :lol: (bleeeeeeeee!)
ale ma w sobie "to cos"!!!
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 22 Marca 2006, 15:21   

lavojtek napisał/a

Moze Claudia Black nie jest super pieknoscia jak Paris Holton Laughing (bleeeeeeeee!)
ale ma w sobie to cos!!!


Tak, ale Jamie (maz Claudii) to zaraz wyjmie. :lol:

BP, NMSP. :mrgreen:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Łodzianin 
Frodo Baggins

Posty: 100
Skąd: Cardiff
Wysłany: 23 Marca 2006, 14:49   

A co sądzicie o młodych polskich aktoreczkach. Głównie tych co poszły do Playboya?
_________________
"W obliczeniach był błąd..."
 
 
 
lavojtek 
Kapitan Kirk


Posty: 1113
Skąd: Southampton
Wysłany: 23 Marca 2006, 15:07   

Krotko? Bllleeeeeeeeeeeee!!! O ich kunszcie aktorskim swiadczy to gdzie "poszly" :mrgreen:
_________________
"Każdy zna jakąś Klarę Barcelo"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group