Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Avangarda 2012.07.26-29 Warszawa
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 27 Lipca 2012, 14:00   

Zarejestrowaliśmy się na Avie wczoraj po osiemnastej. Ze znajmych spotkaliśmy Lovennę, mawete, Vikinga i Smerta, niestety klimat fińskiej łaźni panujący w budynku spowodował, że ewakuowaliśmy się czym prędzej. Na razie siedzimy w ogródku u Kruka i nie badzo chce się nam stąd ruszać.
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 27 Lipca 2012, 17:39   

Tylko na tych salach wykładowych idzie wytrzymać ;) , też się ewakuowałem z książką Kruka pod pachą.
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
fealoce 
Sarah Connor


Posty: 3432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Lipca 2012, 09:43   

Hje hje, w sobotę padła chyba też klima w salach ;)

edit: ale i tak fajnie było, szkoda tylko że wpadliśmy tylko na jeden dzień i trochę się mijaliśmy ze wszystkimi.
I jestem w szoku, bo wygrałam grę od Rebela.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 29 Lipca 2012, 10:31   

O 21 już działała, trochę.

Byliśmy w sobotę, na dzień dobry się wkurzyliśmy, bo prelekcja, na którą przyjechaliśmy, została odwołana - a gdy przed wyjściem z domu sprawdzaliśmy program na stronie Avy, to tam jeszcze była. Później było już lepiej, spotkaliśmy forumkowych znajomków, zaliczyliśmy dwie ciekawe prelekcje, dostałem książkę :mrgreen: i na koniec porozmawialiśmy sobie w gronie autorów tekstów do antologii, redakcji Alchemii Słowa oraz publiczności (która, owszem, była obecna i dementuję plotki, jakoby byli to opłaceni klakierzy!).

Ok. 22, gdy już się spotkanie zakończyło Miria i ja dowlekliśmy się do samochodu i ruszyliśmy do domu, bo duchota i upał wybiły nam z głowy jakiekolwiek chęci do kontynuowania bytności w okolicach innych, niż własny prysznic i lodówka.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 29 Lipca 2012, 15:18   

Ja sobie siedze w jakims parku, tzn. 3 drzewa i lawka, nieopodal Marymontu skad za jakis czas odjezdza moj autobus. Jesli chodzi o program to jestem nieco zawiedziony, bo wszystko na co bardzo liczylem odwolano, mam wrazenie, ze tegorocznym haslem mogloby byc 'olejmy sf'. Poza dyskusja Vikinga, Marcina Przybylka i Tomka Kolodziejczaka (wiernego rycerza sf, broniacego przed szerzeniem herezji :P ) i prelekcja Dominiki Oramus nie mialem zbyt wiele okazji do posluchania o sf. Fajnie natomiast wypadla kwestia towarzyska, nie ma takiej miejscowki i klimatu jak w Nidzicy, ale bylo udanie, w koncu forumowa wiara :) Swietnie sie gralo w The Resistance, dobrze ze wczesniej przez ilcattivo kupilem w ciemno. Chcialbym wszystkim podziekowac za ten swietny czas, a szczegolnie merulce, dzieki ktorej mialem jak sie dotransportowac do domu :)
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 29 Lipca 2012, 16:18   

nieco musk odlasowałam. bardzo było fajnie spotkać się w tych cudnych, gorących okolicznościach przyrody. organizatorzy chyba chcieli nas ugotować, ale byliśmy twardzi i się nie poddaliśmy terrorowi. :twisted:
po pierwsze gorim wysypał się, że w przyszłym roku wraca na stanowisko. jakby się wymigiwał, to są świadkowie tej deklaracji.
po drugie - program może nie był napakowany jak indyk w Święto Dziękczynienia, ale dawało sie znaleźć interesujące pozycje, a i był też czas, żeby coś zjeść i uzupełnić poziom płynów.
po trzecie - życie w "kuluarach". jak zwykle udane.
po czwarte - przeżyłam prowadzenie panelu dyskusyjnego, a słuchacze nie pouciekali :D
po piąte - znalazłam ofiary do Fauny :twisted:
po kolejne - The Resistance jest suuuuper. i super jest w to wygrywać :mrgreen: dzięki Wam, zwariowana ekipo.
po jeszcze kolejne - razem z Nieświeciem i ze wsparciem mBiko, który zastąpił mnie godnie, kiedy musiałam uciekać na swój punkt programu, wygrałam konkurs cytatów filmowych. :shock: :D

a kolegę z Rebela, który losował prawie wyłącznie złożone kupony będę chyba nawiedzać w snach :twisted:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 29 Lipca 2012, 19:24   

merula napisał/a
po piąte - znalazłam ofiary do Fauny :twisted:

Potwierdzam.
Podpisano: ofiara meruli. :twisted:

Miło było Was zobaczyć, szkoda, że tylko przelotnie, ale z trudem znosiłam fińską saunę zafundowaną nam przez panią Naturę.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Lipca 2012, 20:37   

Strasznie fajnie było, tylko żałuję że niektórych znajomych spotkałam tylko przelotnie albo i wcale, bo gdzieś uciekli. Bu.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:17   

Faaajnie było :D
Jeszcze długo będę się śmiać na hasło "frytkownica". Nie pytajcie :mrgreen:
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:24   

Melduję się z domu, choć burze, wichury i jaśnie oświecony el presidente usiłowali mi w tym przeszkodzić ;P: Dzięki wszystkim za te cztery ostatnie dni - było super, a nawet lepiej :D

merula - i to w jakim stylu wygraliśmy :D Mieliśmy chyba z pięć punktów przewagi nad drugą ekipą :D Ino co szkoda, że konkurs był na odjezdnym i większość nagród była już rozszabrowana :roll:

Edit: charande - nie musimy :mrgreen:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:38   

ilcattivo13, żałuję, że nie miałam jakiegoś sprzętu, żeby te Wasze dialogi kebabowe (nadkebabne?) ponagrywać :mrgreen:
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:41   

charande - może to i dobrze, przynajmniej jest szansa, że z czasem to wyprzesz :wink: :mrgreen:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:44   

charande, masz w planie jakąś dodatkowa działalność? :wink:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:46   

ilcattivo13, żartujesz? Jakbym Was nagrała, miałabym gotowy zapas oddepresyjniacza na pół zimy :D Klata, co (nie) zdobi (niektórych), ogórek w szufladzie, serwetka na widelcu... Tego się nie dawało zanotować, to trzeba było słyszeć i widzieć.

Edit: merula, znaczy jaką? :)
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
dziko 
Yoda


Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:52   

Miło było Was poznać, pogadać na prelekcjach i przy piwku. Czas szybko zleciał, następnym razem spróbuję pojawić się wcześniej niż w sobotę :)
_________________
pozdrawiam - Bartek
Dzikopis
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 29 Lipca 2012, 21:55   

a to już chyba zależy od rodzaju zgromadzonego materiału :twisted:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 29 Lipca 2012, 22:05   

charande - a po co aż na pół zimy, skoro w listopadzie będzie Falkon? :D A poza tym, wszystkie nasz "rozhoworki" były właśnie w takim stylu (zresztą, zawsze są), więc tylko trzeba więcej czasu z nami spędzać ;P:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 29 Lipca 2012, 22:26   

Na Nidzicy też padło trochę tekstów godnych upamiętnienia (lub lepiej nie), trzeba po prostu częściej z nami przebywać. Uśmiechy na gębach gwarantowane :mrgreen:

Szkoda, że wczoraj wieczorem się ekipa rozdzieliła na dwoje, bo śmiechu przy Resistance też było co nie miara, na przykład wysyłanie na misję trzech kobiet-maszyn, co by się popsuły nawzajem :mrgreen:

Ech, że też już chyba w tym roku na niczym nie będę. Ale może jednak Nordcon?
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
mBiko 
Кощей


Posty: 17377
Skąd: The Boat
Wysłany: 29 Lipca 2012, 22:32   

Dziękuję Wam wszystkim serdecznie. Niezależnie od tego, czy dostawałem baty w zwierzątka, czy rozkładałem na łopatki wrogich agentów, czy po prostu oddawałem się pogaduchom było niezwykle sympatycznie. Z przyjemnością odnotowuję, że mój pierwszy w życiu udział w konwentowym konkursie zakończył się, dzięki wiedzy meruli i ilcattiva, tak znacznym sukcesem.

Wszystkim, którzy pytali o zdjęcia (w tym te do avatarów) mogę obiecać, żę postaram się wrzucić je jak najszybciej.
_________________
Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niek jaktórzy w zas pogli momyśleć.
Nie niestem jawet wpiłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 29 Lipca 2012, 23:28   

Było bardzo miło. Udało mi się spotkać z ludźmi z forum, z którymi się jeszcze nie znałem i z tymi, których już poznałem wcześniej. :) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się jeszcze gdzieś wyjechać na któryś konwent. :)
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 30 Lipca 2012, 08:53   

:mrgreen: :mrgreen: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jesteście niezastąpieni :lol: Dzięki za fantastyczne zakończenie urlopu :bravo :mrgreen:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
magda2em 
Vampirella


Posty: 561
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Lipca 2012, 12:27   

Miło było was zobaczyć, mam nadzieję, że przynajmniej z częścią z was zobaczymy się wcześniej niż za rok ;)
_________________
Alchemia Słowa || Strzeż się potwora - darmowa antologia
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 30 Lipca 2012, 12:49   

Może już na Polconie?
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 30 Lipca 2012, 17:04   

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/385570_262805743830462_1317767982_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/396890_262805473830489_304398659_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/315305_262805157163854_2140534055_n.jpg

To z picia w akademiku wieczorem, nie mam praktycznie zdjęć z tej avy, ale choć tyle uwieczniłem.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 30 Lipca 2012, 18:55   

ketyow, z mojej perspektywy wyglądało to tak :wink:

_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Lipca 2012, 18:56   

ja mam nieco ponad minutę filmów 8)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 30 Lipca 2012, 19:47   

Krótka relacja z Avy (tylko sobota i niedziela). Niestety bez zdjęć (tzn. jest jedno, ale nie mojego autorstwa).
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Lipca 2012, 21:17   

Baranina u Turka była świetna, tylko przynajmniej kilkudniowa :mrgreen: Ale jeśli lakeholmen jeszcze żyje, to znaczy, że była oki :D
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
magda2em 
Vampirella


Posty: 561
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Lipca 2012, 21:19   

Miria napisał/a
Może już na Polconie?

Tak! Zapomniałam byłam, że przecież na Polcon jedziemy :) I czekam niecierpliwie na zdjęcia, bo chyba gdzieś powinnyśmy były się z Iss załapać.
_________________
Alchemia Słowa || Strzeż się potwora - darmowa antologia
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 30 Lipca 2012, 21:30   

ilcattivo13 napisał/a
Baranina u Turka była świetna, tylko przynajmniej kilkudniowa :mrgreen:

Ta kilkudniowość baraniny spowodowała, że miałam ochotę wyrzucić kebab po drugim kęsie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group