Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Paski HP, MP i EXP na dole postow.
Autor Wiadomość
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:09   

E.. co do flagi to polecam inny temat - byłem szybszy? Nie wiem, ale ten mało się na to nadaje ;)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 18:33   

Niestety, nie modułu do sprawdzania poprawności pisowni, a z tego co widzę przydałby się okrutnie. :mrgreen: W każdym razie w tej chwili jest to totalnie nieosiągalne.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Października 2005, 18:35   

Hmm... na necie na pewno gdzieś będzie. Słyszałem o nim już kilka razy. Instalacja takiego modułu nie jest trudna -ale to pewnie wiesz.
Jak chcesz, to mogę zapytać jednego gostka, bo on miał skądś moduły.. albo poszukam linka.
Edit:
No i znalazłem:
http://www.kurshtml.boo.pl/phpbb/
A sam spellchecker jest tu:
http://www.kurshtml.boo.pl/phpbb/#spell_checker
Nie wiem tylko jednego - jak to bedzie współgrało z phpBB by przemo. Może dziać normalnie, a może nie. Ale to już się chyba poorientujesz sam ;)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Października 2005, 19:00   

Przyznaję, pomyliłem się. Istnieje odpowiedni mod do Przemo phpBB wraz z odpowiednimi słownikami służacy do sprawdzania poprawności pisowni. Wiąże się to jednakże z pewnymi modyfikacjami forum, a jak pisałem wcześniej, w php zbyt biegły nie jestem. W każdym razie, aby zbytnio nie off-topować, zakładam odpowiedni temat wraz z ankietą, abyście sami się opowiedzieli czy coś takiego jest na forum potrzebne. Wszelkie komentarze proszę tam dopisywać, już nie w tym temacie.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 21:02   

Proponuje wam, by flagi umieszczac takie, żeby jakos korespondowały z waszymi postaciami. Ja moge w każdej chwili udokumentować pewne zwiazki z moja flagą, a ty gandrelu?:-)
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 21:13   

Ja w tej chwili chcę byc w kraju, którego flagę mam pod nickiem. Na obrazkach jest tam rajsko. ;)

http://www.aspureasitgets.com/en/

I jest to daleko.
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 21:17   

Ale nie jesteś:-) Badźmy poważni. Monaco jest dopuszczalne, bo to te same barwy.
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 21:32   

Ale chciałbym bardzo być i w tej chwili koresponduje to z moją postacią. :)
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 22:05   

Cóż, za chwile wszyscy beda z Aruby albo innych Seszeli. A te znaczki chyba nie sa od tego.
to tak, jak z tymi kolorami do wpisów, zrobimy choinke z forum, a przecież może tu zagladac też troche ludzi z zagranicy i jak ich rozpoznasz w takim misz maszu?:-)
Mówie o czechach, slowakach rosjanach albo o elam, która pisze z francji.

Generalnie może być tak, jak z tymi mp,exp itd. zrobi sie dym i flagi znikna, bo przestana spelniac swoje zadanie i podejmiemy decyzję, żeby je usunać. Chciałbym, zeby te elementy były, bo w jakis sposób ubarwiają szate forum, ale musza spelniac określone zadania. w tym wypadku byłyby tylko takim sobie elementem dekoracyjnym.
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 22:40   

OK. Przyjmuję Twoją argumentację. ;)
W tej chwili flaga pod moim nickiem symbolizuje sprzeciw wobec tego co może się dziać w Polsce i o czym dyskutujemy w Disnaylandzie. A ponieważ przez co najmniej kilka najbliższych miesięcy i tak nie będę miał wpływu na to co się będzię tu działo to symbolizuje także to, że chciałbym być jak najdalej stąd. :)
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 22:41   

Czyli tak jak u mnie:-) i jest ok.
BTW monako to jest to. ech, pamietam jak dziś, tor F1, pusciutki i ja w czarnym merolu. nie dało sie nie pojechac jednego okrażenia na pelnym gazie!! full circle, przez tunele port, pod zamkiem. to chyba najbardziej wariackie wspomnienie zza kierownicy.
Ostatnio zmieniony przez NURS 23 Października 2005, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 22:43   

Nie w 100%. Ty masz Monako, ja Indonezję. ;)
_________________
GAndrel
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 22:44   

no tak. pamietałem, że ktos jeszcze ma podobnie. ale czy to aby nie jakas violacja praw międzynarodowych?
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Października 2005, 22:51   

Nie są identyczne. Mają różne rozmiary a dokładniej flaga Indonezji jest dłuższa.
_________________
GAndrel
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 23 Października 2005, 23:22   

Generalnie jestem pryeciwny cudownym wodotryskom. Flagi? Po co to komu - powiela sie tylko pole "skad". A jaka ja flage dostane? Studiuje w Berlinie, ale czesto wracam do Polski - mam sobie w profilu co kilka dni zmieniac kraj?
Jeszcze wszystko szybko dziala, ale jak juz forum sie rozrosnie to te mody beda strasznie zarly zasoby serwera. Po kiego grzyba ikonki kto jakiej przegladarki uzywa, albo na jakim systemie jedzie - admin moze to na sto innych sposobow sprawdzic, a szeregowemu forumowiczowi to info raczej do szczescia potrzebne nie jest.

Takie jest moje zdanie ;)
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24 Października 2005, 15:23   

Po części podpisuję się pod zdaniem dofo. Też uważam, że to niepotrzebne, chociaż flagi przeboleję łątwo - jeśli każdy będzie miał flagę państwa, w którym jest, nie w którym chciałby być itp. Bo się zrobi dziwnie...
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Października 2005, 16:21   

dofo napisał/a
Generalnie jestem pryeciwny cudownym wodotryskom. Flagi? Po co to komu - powiela sie tylko pole skad. A jaka ja flage dostane? Studiuje w Berlinie, ale czesto wracam do Polski - mam sobie w profilu co kilka dni zmieniac kraj?



Ujmę to tak. Wstaw sobie flagę państwa w którym spędzasz ponad 60% swojego czasu w tym momencie życiowym. W Twoim przypadku będzie to flaga Niemiec. Wrócisz na stałe do Polski - zmienisz.

Jak ktoś zacznie wydziwiać z flagami - system ostrzeżeń działa, o czym niektórzy już się przekonali. Jeżeli ktoś nie chce mieć flagi - do niczego go nie zmuszamy.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Mariusz Saint 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 24 Października 2005, 16:32   

GAndrel napisał/a
Czy w rubryce ostatni post oprócz daty można dodać godzinę ostatniego wpisu?


Heh, a czy to nie zależy od formatu daty jaki ktoś sobie indywidualnie ustawi w profilu (linkiem do niego jest przycisk na górze strony)?

Co do pasków EXP itd. - można je włączyć tak, że będą widoczne tylko po wejściu na info o użytkowniku, a nie będą zaśmiecać miejsca obok każdego postu :)
_________________
Śmiej się, a cały świat się będzie śmiał z tobą. Płacz, a będziesz płakał sam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group