Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy DVD z gazet
Autor Wiadomość
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 11 Grudnia 2005, 16:29   Filmy DVD z gazet

Mnie wręcz przeraza to że wiekszość tych filmów nie nadaje sie do oglądania jednak mimo wszystko czasem znajdzie sie jakaś perełka jak ostatnio Ghost in the shell czy Kodeks 46, który zobaczyłem wczoraj w kiosku...
Podobało mi w pewnej gazecie nie bede podawał nazwy... że zamieszczali filmy Quentina Tarantino... zaczeli od Pulp Fiction i to mi sie spodobało ze jest cos nowego a nie jak w innych gazetach bezsensowne romansidła. Ale niestety ostatnio zauwazyłem że znów kiczowate filmy dają. Takie są moje odczucia co do tego
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Grudnia 2005, 16:37   

W czym jest Kodeks 46?
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 11 Grudnia 2005, 16:53   

to chyba było Kino Domowe...
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Grudnia 2005, 22:39   

kino domowe magazyn dvd. nie sposob zauwazyc bo jest w ladnym pudeleczku i 20 zeta kosztuje.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Grudnia 2005, 22:41   

Dopiero co w kina to puścili...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 08:44   

Cytat
Ale niestety ostatnio zauwazyłem że znów kiczowate filmy dają.


Ja wiem, czy kiczowate? Jersey Girl to drugi najlepszy film Kevina Smitha. A Chasing Amy najlepszy. I oba juz dostalem w tym pismie. Oprocz tego m. in. Buntownika z wyboru, Zabawy z bronia i Od zmierzchu do switu. Szczerze mowiac nie za bardzo widze ta kiczowatosc, chyba ze za takie uznajesz filmy Kevina Smitha. Nie da sie ukryc, ze nie sa to filmy krecona z rozmachem, ale ja osobiscie uwazam je za kultowe i nawet cieszy mnie zmiana kierunku z Tarantino na Smitha. Mam nadzieje, ze reszta jego filmografii tez niedlugo pojawi sie w tym pismie. Tarantino moglby wrocic we Wscieklych psach jeszcze, bo tego nie dali, a chetnie bym jeszcze raz obejrzal.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 10:30   

wsciekle psy sa w mm za 15 zeta bodajze. ja za kompletny szajs uwazam np zabawy z bronia, nie zamierzam sponsorowac moora, ktory jest delikatnie mowiac manipulantem i przyglupem. no a w przyszlym numerze zapowiada sie megakicz bo jakis kostiumowy plus jakas glupawa komedia.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 11:24   

Corka mojego szefa z Ashtonem Kutcherem. Mam sentyment do tego czlowieka (tak jak do Adama Sandlera). Z obu aktorzy sa marni, ale filmy w ktorych graja sa wciagajace. Corka... byla nie tylko glupawa, ale wrecz calkiem glupia, ale przy okazji smieszna, wiec osobiscie mam zamiar kolejny numer kupic i zalowac nie bede na pewno.

mm to mediamarkt? Dawno nie bylem, jak maja tam Wsciekle w tej cenie co mowisz, to chyba sie przejade :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 14:54   

Ja Tarantino bardzo lubie... co do Buntownika z wyboru to film jest kultowy. Zabawy z bronią... hm może i faktycznie manipulant ale statystyki jakie tam podaje i sam początek zwala z nóg. A komedie romantyczne nie są moim ulubionym gatunkiem. Jak koleżanki zaciągnęły mnie na Czarownice to myślałem że sie trzasne tym siedzeniem w kinie w głowe. Rozumiem ze trzeba zadowalać wszystkich odbiorców... Ale Mali Agenci 3D... przez tą serie filmów Rodriquez troceh utracił w moich oczach no ale każdy ma swoje wzloty i upadki... ( rozumiem że krecił to dla swoich dzieci no ale bez przesady) naszczęscie Sin City wyrównało straty :twisted:
 
 
Biały Miś 
Jaskier


Posty: 66
Skąd: Wrocek
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 15:36   Re: Filmy DVD z gazet

Iscariote napisał/a
Mnie wręcz przeraza to że wiekszość tych filmów nie nadaje sie do oglądania jednak mimo wszystko czasem znajdzie sie jakaś perełka jak ostatnio Ghost in the shell czy Kodeks 46, który zobaczyłem wczoraj w kiosku...
Podobało mi w pewnej gazecie nie bede podawał nazwy... że zamieszczali filmy Quentina Tarantino... zaczeli od Pulp Fiction i to mi sie spodobało ze jest cos nowego a nie jak w innych gazetach bezsensowne romansidła. Ale niestety ostatnio zauwazyłem że znów kiczowate filmy dają. Takie są moje odczucia co do tego


Interesuje mnie kodeks w kiosku nie widziałem w czym to jest?

P.S. Ostatnio stałem sie posiadaczem Gwiezdnych Wrót i Pamięci absolutnej. Oglądnąłem z pozytywnym wspomnieniem i nastawieniem. Boh! jaka starszliwa TANDETA. Da się oglądać, fajowe wykonanie ale TREŚĆ dla głupów. Obawiam się zdobywać nowe-stare filmy kasowe...
pozdrawiam
_________________
Tolerancyjni nie tolerują nietolerancyjnych
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 12 Grudnia 2005, 16:07   

Haa powiem co ostatnio zobaczyłem... Jestem sobie na ryneczku... nie powiem co tam robiłem :twisted: i widze sobie takie niepozorne stoisko... podchodze bliżej a tam miły pan sprzedaje filmy z gazet w cenach po 2 i 3 zł... i to nie koniec... na rynkach przeważnie tak jest ale ten pan miał filmy podzielone tematycznie, na reżyserów, aktorów itp itd... miał bardzo szeroki wybór... to był dla mnie poprost szok.. takie perełki... sam zakupiłem sobie Arizona dream i caly szczesliwy poszedłem do domu...
 
 
salo 
Jaskier


Posty: 60
Skąd: Praga
Wysłany: 29 Grudnia 2005, 11:10   

Szczerze popieram inicjatywę wydawania filmów w gazetach może komuś to nie pasuje że kupi niezły film z jakimś czytadłem ( sam się przyznam że zdarzyło mi się kupić jakieś „kobiece pismo” dla płyty ), może nie zawsze są to filmy godne polecenia ale nikt nie każe nam kupować wszystkiego jak leci.

U mnie takie przyjemności są niestety po 5 a te lepsze w pudełkach po 10
 
 
nasciturus 
Jaskier


Posty: 78
Skąd: U12 4:86:9
Wysłany: 30 Grudnia 2005, 01:12   

czasem wpadam na takie stoisko i wydaje kies 50PLNow zeby se kolekcje powiekszyc...
_________________
nasciturus
nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
buczek 
Gollum


Posty: 19
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 30 Grudnia 2005, 12:58   

Tez czasami mnie zastanawia selekcja filmow do gazet, ale jak sie nad tym zastanowic, to sami powiedzcie - ciezko oczekiwac, zeby np.: do takiej Claudii ktos dorzucil filmik typu Glowa do Wycierania Lyncha, albo Blade Runnera, bo to nie ten target. A ze za pare zloty mozna czasami trafic perelki - to tylko sie cieszyc a nie utyskiwac, ze do kazdego wydania Chwili dla Ciebie nikt nie chce dodawac trylogii Jacksona w wersji rezyserskiej :)
_________________
Mam bardzo podzielną uwagę - potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 30 Grudnia 2005, 17:16   

Cytat
- to tylko sie cieszyc a nie utyskiwac, ze do kazdego wydania Chwili dla Ciebie nikt nie chce dodawac trylogii Jacksona w wersji rezyserskiej Smile

apropos wersji rezyserskiej przypomniało mi sie jak w jakiejs Naj kupiłem Xene w wersji rezyserskiej :D nie wiem po co mi to było ale lezy sobie na pólce... bo Xena serialem super nie był ale popatrzec jak dziewczyna skacze i macha mieczem zawsze mozna było
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 15 Stycznia 2006, 17:02   

Upadek! Kiedyś człek programowo dalekim łukiem omijał stoiska z pismami dla kobiet, a teraz maca się je (tzn. czasopisma), a jest ich dużo, oj, dużo. Perełki na DVD się zdarzają, ale ostatnio stałem się bardziej wybredny i kupuję tylko coś, czego rzeczywiście nie wstyd postawić/położyć na półce. Cieszę się, że ostatnio ciekawsze filmiki dają w pisemkach typu "Kino Domowe" niż w babskich gniotach, które po prostu wstyd kupować...
 
 
varquez_87 
Jaskier


Posty: 72
Skąd: Goleszów (k.Wisły)
Wysłany: 19 Stycznia 2006, 23:08   

A ja mam CUBE z PlayDVD :P
_________________
"This is the way the world ends.
Not with a bang but a whimper."
 
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 30 Stycznia 2006, 18:34   

Jest :D !!!!!!
Jestem szczęśliwy jak diabli :D Właśnie kupiłem gazetkę z filmem na DVD, za którym biegałem jak głupi paręnaście miesięcy:
"Windą na szafot" w "Zwierciadle". Filmik z 1957r. Zero tam fantastyki, ale jaki klimat, a przede wszystkim muzyka największego twórcy wszech czasów - MILESA DAVISA :bravo
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 30 Stycznia 2006, 19:31   

Cytat
Za wiedzą swej kochanki Florence (Jeanne Moreau) Julian (Maurice Ronet) morduje jej męża, a swego szefa. Jako były komandos dokonuje tego czynu w sposób drobiazgowo przemyślany i precyzyjny. Byłaby to więc zbrodnia doskonała, gdyby nie telefon, który odwołuje mordercę. Pozostawia za sobą ślad i musi wrócić na miejsce zbrodni. Lecz wioząca go winda, unieruchomiona po wyłączeniu prądu, staje się więzieniem mordercy.

(z filmwebu)

A dobre to? może sie skuszę...

A ja kupiłem Play DVD z Cube 2 i teraz mam obie części porównałem sobie i powiem że druga jest duuużo lepsza... końcówka mnie rozwaliła i zaskoczyła niczym ta w Pile :D W następnym numerze ma być Dracula 2000 i Jay i Cichy Bob kontratakują... to tyż sobie kupie :D
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Stycznia 2006, 19:56   

Iscariote napisał/a
W następnym numerze ma być Dracula 2000 i Jay i Cichy Bob kontratakują... to tyż sobie kupie Very Happy


I w ten sposób będę miał wszystkie filmy Kevina Smitha aka NURSa. :mrgreen: Jak dla mnie bomba.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 07:55   

Wszystkie? W gazetach Mallrats nie dawali z tego co wiem...

Iscariote: Cube 2 to ten, ktory rezyserowal Sekula? Bo jak dla mnie to tragedia straszliwa byla. Cube Zero byl o wiele fajniejszy.
_________________
5 zdań na temat
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 14:05   

Iscariote napisał/a
A dobre to? może sie skuszę...

Oczywiście, że dobre... ale mogę być nieobiektywny, bo jestem fanem Milesa Davisa :wink:

Iscariote napisał/a
A ja kupiłem Play DVD z Cube 2 i teraz mam obie części porównałem sobie i powiem że druga jest duuużo lepsza...

Ja oglądałem tylko część pierwszą i nawet sobie z TV na kasetę nagrałem. Sequel po miażdżących reckach sobie podarowałem. Szczerze mówiąc, Twoja pozytywna opinia jest dopiero drugą, z którą się spotkałem :(
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 14:36   

count napisał/a
Wszystkie? W gazetach Mallrats nie dawali z tego co wiem...


Kupiony w Empiku za 20 zeta.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 31 Stycznia 2006, 15:01   

Cytat
Iscariote: Cube 2 to ten, ktory rezyserowal Sekula? Bo jak dla mnie to tragedia straszliwa byla. Cube Zero byl o wiele fajniejszy.

tak jest... to ten... według mnie o wiele lepszy od początkowego CUBE... a zero jeszcze nie miałem okazji obejrzeć... Cóż moja opinia tez jest baaardzo subiektywna:] Sekułe lubie za współprace z Tarantino :D i jeszcze apropo Kevina Smitha.. dziś w kiosku widziałem Clerks w Premierach (musze pieniadze przeliczyć czy mi na wszystko starczy)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 1 Lutego 2006, 08:24   

O wlasnie, trzeba kupic to Clerks i Jay&Silent Bob. Bede mial wszystko oprocz Mallrats, ale zajrze do empiku, moze w moim tez beda mieli po 20 zeta...
_________________
5 zdań na temat
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 1 Lutego 2006, 18:45   

Od przyszłego czwartku do wyborczej będą dodawane filmy Wszechczasów plus jakaś książka o danym filmie. Wyceniono to na 27zł + koszt gazety.
A tak prezentuje się lista filmów (wiadomość nie sprawdzona w 100%):
1 09-02-2006 Imię róży
2 16-02-2006 Amadeusz
3 23-02-2006 Przeminęło z wiatrem
4 02-03-2006 Kobieta i mężczyzna
5 09-03-2006 Nieustraszeni pogromcy wampirów
6 16-03-2006 Casablanca
7 23-03-2006 Chłopcy z ferajny
8 30-03-2006 Powiększenie
9 06-04-2006 Na wschód od Edenu
10 13-04-2006 Imperium słońca
11 20-04-2006 Ben Hur
12 27-04-2006 Bullit
13 04-05-2006 Niebezpieczne związki
14 11-05-2006 Mechaniczna pomarańcza
15 18-05-2006 Deszczowa piosenka
16 25-05-2006 Śmierć w Wenecji
17 01-06-2006 Tom i Jerry - najsłynniejsze potyczki
18 08-06-2006 Doktor Żywago
19 15-06-2006 Cotton Club
20 22-06-2006 Do utraty tchu
21 29-06-2006 2001: Odyseja kosmiczna
22 06-07-2006 Idź i patrz
23 13-07-2006 Trzy dni kondora
24 20-07-2006 Rio Bravo
25 27-07-2006 Ziemia obiecana
26 03-08-2006 Bonnie i Clyde
27 10-08-2006 Północ, północny zachód
28 17-08-2006 Mad Max
29 24-08-2006 Lot nad kukułczym gniazdem
30 31-08-2006 Niespodzianka

Chyba kilka sobie kupię: Mechaniczną, Odyseję może cos jeszcze, się obaczy
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Lutego 2006, 19:58   

No własnie dzisiaj zauwazyłem taki plakat na przystanku... mam pytanie skoro Imie rózy to dadzą ksiązke o filmie czy ksiązke Umberto Eco?
A ta Niespodzianka to co to :shock:
Ja chyba sobie ze 3 tytuły kupie...
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 1 Lutego 2006, 20:43   

Z tego co czytałem, to książki tyczyć się mają filmów, jak powstawały i takie tam, ale może to błędna informacja. Pewnie na stronie gazety będą jakieś szczegóły.
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Lutego 2006, 20:58   

hmmm no sie zobaczy... ale to lipnie jak o filmach... 27 zł za sam film... bo te ksiazki mnie raczej ciekawic nie bedą...
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 1 Lutego 2006, 22:09   

Niby fajnie, ale jednak trochę drogo. "Odyseję" w empiku widziałem za ok. 30zł - a to w końcu wydanie w pełni oryginalne. Gazetki to oczywiście nie piractwo, ale jeśli będą tylko kartoniki bez dużych pudełek i świecących, śliskich obwolut, to pomarudzić nie zawadzi :x
A ja, prenumerator SF dostałem wraz z poprzednim numerem "Equilibrium", oczywiście na DVD. Szczerze mówiąc, do końca nie wiem, za co :? Ale oczywiście nie gniewam się, wręcz przeciwnie :D :mrgreen: :bravo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group