Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy DVD z gazet
Autor Wiadomość
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Lutego 2006, 09:28   

Dzisiaj razem z "Kinem domowym" zakupiłem film "Akira". Zobaczymy czy jest tak dobry jak mówią...
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2 Lutego 2006, 14:11   

Nie oglądałeś do tej pory "Akiry"??
Teraz może już nie robić takiego wrażenia, ale mimo to powinien się spodobać. Chociaż mi i jednemu mojemu znajomemu potrzebne było kilka seansów, zanim doszlismy do wniosku, że to świetny film.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2 Lutego 2006, 14:26   

...i pewnie moze piwa :D
_________________
5 zdań na temat
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2 Lutego 2006, 14:33   

Oglądałem "Akirę" w czasach, kiedy jeszcze nie lubiłem piwa :)
Poza tym, akurat ten film lepiej oglądać na trzeźwo. Nawet bez piwa jest trochę trudny.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 3 Lutego 2006, 18:53   

Chciałam kupić Akirę ale nie znam tego filmu.Warto?O czym jest?Mozecie mi naświetlić? :wink:
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Lutego 2006, 18:56   

Klasyczka, klasyczka... ale to niech sie inni wypowiedzą bo fachowiec ze mnie w tej kategorii jest żaden
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 3 Lutego 2006, 18:58   

Nie wiem, czy ktoś już wspominał, ale od 17 lutego w Focusie będzie Immortel.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Lutego 2006, 16:23   

Dzisiaj w bardzo ambitnym pismie "Naj" :wink: widziałem "Piąty element". Filmik powszechnie znany, pewnie, że to nie arcydzieło, ale za niecałą dychę wstyd nie kupić.
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Lutego 2006, 18:47   

Fakt, pisma bardzo ambitne, ale filmy czasem bardzo fajne.
Imię Róży przegapiłam, niestety... :evil: :evil: :evil: I do dzisiaj sobie w brodę pluję.
Iscariote napisał/a
W następnym numerze ma być Dracula 2000

To było to, gdzie grał Jonny Lee Miller? Tam, gdzie wampir wylazł z trumny w samolocie? Nawiasem mówiąc, musielibyście widzieć moją matkę oglądającą horrory... :mrgreen:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 21 Lutego 2006, 19:54   

Aga napisał/a
Tam, gdzie wampir wylazł z trumny w samolocie?


Tak to właśnie ten film - Dracula 2000
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Lutego 2006, 20:15   

Mnie osobiście bardzo się podobał ze względu na nietypowe podejście do tematu pochodzenia wampirów. Za to dalekim łukiem omijać "Dracula 3000". Shit jakich mało.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 21 Lutego 2006, 20:19   

no ja zakupiłem niedawno Akirę i teraz jeszcze musze kupić Immrotel. Z Brucem Willisem lubie wszystkie filmy prawie to Piąty element też kupię choć widziałem go kilkanaście razy już.( nie mam go jeszcze w kolekcji a lubie jak moje ulubione filmy leżą ładnie na półeczce)
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Lutego 2006, 20:21   

Logan napisał/a
Mnie osobiście bardzo się podobał ze względu na nietypowe podejście do tematu pochodzenia wampirów.

O, właśnie! Miałam o tym pisać. Też mi się podobało. SPOJLER! DLA TYCH CO OGLĄDALI ALBO TYCH, CO CIEKAWI! POJAWI SIĘ PO ZAZNACZENIU MYSZKĄ Rodowód wampirów od Judasza. Nie lubią srebra - bo Judasz sprzedał Jezusa za 30 srebrników. I słońca, bo powiesił się o świcie. Tak to szło? KONIEC SPOJLERU

EDIT: Tak to jest, jak człowiek nie myśli...
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
Ostatnio zmieniony przez Aga 21 Lutego 2006, 21:03, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Lutego 2006, 20:22   

Aga napisał/a
Logan napisał/a
Mnie osobiście bardzo się podobał ze względu na nietypowe podejście do tematu pochodzenia wampirów.

O, właśnie! Miałam o tym pisać. Też mi się podobało. Rodowód wampirów od Judasza. Nie lubią srebra - bo Judasz sprzedał Jezusa za 30 srebrników. I słońca, bo powiesił się o świcie. Tak to szło?


I w ten sposób tym którzy filmu nie widzieli zepsułas suprajsa. :mrgreen: Tak, dokładnie tak to szło.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Lutego 2006, 21:03   

Wyedytowałam. Nie będę wredna.
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 21 Lutego 2006, 21:09   

Ale Logan wcześniej zacytował - właśnie pozbawił mnie suprajsa ;)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 22 Lutego 2006, 12:08   

Immortal był w Focusie.Obejrzałam ten film drugi raz ale nadal mnie nie zachwyca. :( Nie znam komiksu i może to dlatego.Ale nie znałam też komiksu Sin City a film mnie zachwycił. :wink: W Immortal nie podoba mi sie zestawienie komputerowych postaci z aktorami.Wieje sztucznością na kilometr. :( Po prostu nie podoba mi sie strona wizualna tego filmu choć jest to podobno podejście nowatorskie i wielki plus tegoż filmu.No ale może ja sie nie znam. :cry:

Za to wspomniany tu Piąty element to jeden z moich ulubieńców. :bravo Wspaniała, widowiskowa rozrywka,rewelacyjna scenografa, warstwa wizualna powala, świetne aktorstwo, Gary Oldman(mój idol),ciekawa fabuła, doskonały humor! :bravo Czegóż chcieć więcej?W niedziele obejrzalam sobie znów, po raz....setny? :wink: I znów bawiłam się doskonale.Ten film nigdy mi sie nie znudzi. :D
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
Łodzianin 
Frodo Baggins

Posty: 100
Skąd: Cardiff
Wysłany: 22 Lutego 2006, 13:21   

GazetaWyborcza szykuje się do Odysei i Mechanicznej pomarańczy, ale za pół roku. Na szczęście są to całkiem dobre wydania i nawet " gigantyczna " cena 27PLN jest do zaakceptowania. Jeszcze pytanie. Czy ktoś wie, czy osiągalne są pierwotne wersje Starych Warów, z szarym Greedo bez kółek przy wybuchach i Bespin przed wizytą kolesi od okien z PCV?
_________________
"W obliczeniach był błąd..."
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Lutego 2006, 16:01   

Angelus napisał/a
Za to wspomniany tu Piąty element to jeden z moich ulubieńców. Bravo Wspaniała, widowiskowa rozrywka,rewelacyjna scenografa, warstwa wizualna powala, świetne aktorstwo, Gary Oldman(mój idol),ciekawa fabuła, doskonały humor! Bravo Czegóż chcieć więcej?W niedziele obejrzalam sobie znów, po raz....setny? Wink I znów bawiłam się doskonale.Ten film nigdy mi sie nie znudzi. Very Happy

To możesz podać sobie rękę z moim tatą. Jak nie ma co oglądać - wiadomo, że leci Piąty Element. Tiaaa... Oldman jest tam przedni.
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Lutego 2006, 16:36   

Aga napisał/a
Angelus napisał/a
Za to wspomniany tu Piąty element to jeden z moich ulubieńców. Bravo Wspaniała, widowiskowa rozrywka,rewelacyjna scenografa, warstwa wizualna powala, świetne aktorstwo, Gary Oldman(mój idol),ciekawa fabuła, doskonały humor! Bravo Czegóż chcieć więcej?W niedziele obejrzalam sobie znów, po raz....setny? Wink I znów bawiłam się doskonale.Ten film nigdy mi sie nie znudzi. Very Happy

To możesz podać sobie rękę z moim tatą. Jak nie ma co oglądać - wiadomo, że leci Piąty Element. Tiaaa... Oldman jest tam przedni.


Przyłączam sie do grona adorującego "Piąty element" - też oglądałam kilka razy i pewnie jeszcze kilka razy obejrzę. 8) Ten film chyba nigdy mi się nie znudzi :P
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:03   

Logan: takie rzeczy się moderuje, a nie cytuje 8)

Może nie na temat, ale w empikach pokazał się Zatoichi za 19,99.
Misiębardzo.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:20   

A co to takiego, Zatiochi?
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:22   

Film, oczywiście :oops:
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:45   

dzejes napisał/a
Film, oczywiście :oops:

I to bardzo dobry film. Polecam, zwłaszcza tym, którzy myslą, że kino samurajskie to tylko Kurosawa.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:52   

Lu napisał/a
Przyłączam sie do grona adorującego Piąty element - też oglądałam kilka razy i pewnie jeszcze kilka razy obejrzę. Cool Ten film chyba nigdy mi się nie znudzi Razz

Mnie za każdym razem rozwalają "negocjacje" Korbena. I reakcja prezydenta: "Kto go nauczył takich negocjacji?" - "No właśnie..." (Czy jakoś w ten deseń.)
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 22 Lutego 2006, 17:57   

W Zaitoichim jest rewelacyjna scena szkolenia trzech wioskowych. Płakałem ze śmiechu. Film bardzo mi się podobał, choć ostatnia scena taneczna była dla mnie trochę nie z tego świata.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 23 Lutego 2006, 01:48   

"Wyborcza" ładnie wydaje filmiki, cacy książeczka-pudełko. Właśnie kupiłem Amadeusza. i z niecierpliwością i kwaśną miną czekam na Pomarańczę.
 
 
Vykosh 
Mechagodzilla


Posty: 673
Skąd: Cahtice
Wysłany: 23 Lutego 2006, 12:53   

Aga napisał/a
Lu napisał/a
Przyłączam sie do grona adorującego Piąty element - też oglądałam kilka razy i pewnie jeszcze kilka razy obejrzę. Cool Ten film chyba nigdy mi się nie znudzi Razz

Mnie za każdym razem rozwalają negocjacje Korbena. I reakcja prezydenta: Kto go nauczył takich negocjacji? - No właśnie... (Czy jakoś w ten deseń.)

Negocjajce sa niezle :) No i wiekszosc scen z Oldmanem: "I hate to be disappointed", "Profesjonalista by zapytal po co jest ten czerwony guzik", etc.
_________________
The more people I meet, the more I love my battleaxe.
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 24 Lutego 2006, 12:47   

hehehe...i jeszcze złota myśl Zorga:Jak coś ma być zrobione dobrze, zrób to sam. :bravo :mrgreen: Kocham Garego Oldmana!jest boski kiedy jest zły!Zresztą on zawsze jest boski! :bravo :D
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24 Lutego 2006, 20:15   

Angelus napisał/a
hehehe...i jeszcze złota myśl Zorga:Jak coś ma być zrobione dobrze, zrób to sam.

A później jego cudowna mina... Taaaaak. Oldman jest dobry. Małą wpadkę z Syriuszem Blackiem wyłączam. I jeszcze jedno:
- Jesteś potworem...
- Wiem :mrgreen:
Cóż za prostota i lakoniczność...
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group