Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Call of duty i Medal of honor

Która seria gier twoim zdaniem jest lepsza?
Call of Duty
74%
 74%  [ 23 ]
Medal of Honor
25%
 25%  [ 8 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 6 Grudnia 2005, 19:08   Call of duty i Medal of honor

Są tacy, którzy na pewno przyznają mi rację, że nie ma to jak zabić kilkuset szkopów podczas sesji jednej z wymienionych gier . Najpierw na konsoli, a potem na pececie, gra Medal of honor sprawiła że polubiłem klimat takich strzelanek z II wojny.Był też Wolfenstein , Men of Valor i kilka innych.Ostatnio zaś ukazała się Call of duty 2. Już przebieram nóżkami, bo kiedy brat przywiezie mi płytę...i ehguo u njwq231930 =0t99e twat%#T#QD SDRG tj
Przepraszam ścierałem ślinę z klawiatury.
Kiedy brat przywiezie mi płytę to podłączę sobie kroplówkę i wsiąknę w grę na jakiś czas....do krwi ostatniej kropli![/b]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez krisu 6 Grudnia 2005, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Formaldehyd 
Jaskier


Posty: 68
Skąd: Toruń
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 19:18   Re: Call of duty i Medal of honor

krisu napisał/a
Kiedy brat przywiezie mi płytę to podłączę sobie kroplówkę i wsiąknę w grę na jakiś czas....do krwi ostatniej kropli!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na maks 10 godzin, bo tyle zajmuje przejscie całego singla :evil:
_________________
On candystripe legs the spiderman comes
softly through the shadow of the evening sun
stealing past the windows on the blissfully dead
looking for the victim shivering in bed...
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 6 Grudnia 2005, 23:00   

Dla mnie 15h, lubię być dokładny, jeszcze żaden szkop mi nie uciekł. :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Stoniu 
Vampirella


Posty: 550
Skąd: Lubliniec/Rabka/Opole
Wysłany: 23 Grudnia 2005, 15:22   

Dla mnie Medal chodź tylko pod względem multiplayera. Zwłaszcza mapa Stalingrad.
A co do Calla grałem lecz za szybko się go kończy.
_________________
Death is Only The Beginning...
The Last Cycle
Art must hurt-Mr. Doctor
 
 
 
buczek 
Gollum


Posty: 19
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 23 Grudnia 2005, 16:40   

Medal of Honor - bo gralem, COD czeka w kolejce... Choc juz w MOH:PA nie pogralem za dlugo, bo misje w dzungli, kiedys gdzies cos strzela, nie wiadomo co i skad, nie za bardzo mi podeszly. Ja tam nie wiem, moze tak wygladaja walki w dzungli - a nich wygladaja, ale grywalne toto dla mnie nie jest.
_________________
Mam bardzo podzielną uwagę - potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
 
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Grudnia 2005, 11:28   

buczek napisał/a
Medal of Honor - bo gralem, COD czeka w kolejce...

Bombowe kryterium oceny.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 25 Grudnia 2005, 01:58   

Zdecydowanie CoD, MOH jakos mi nie podpasowal, czegos mi tam brakowalo. I wiecie co jak dorwalem dooma to mi sie znudzil po pierwszych kilku poziomach a CoD przecheszedlem do konca z ogromna satysfakcja. Nie ma to jak swist kul tuz nad glowa.
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 28 Grudnia 2005, 11:39   

krisu napisał/a
nie ma to jak zabić kilkuset szkopów

Nie da się ukryć.
Zdecydowanie wyżej stawiam CoD przede wszystkim dlatego, że lepiej przedstawiona jest broń i nie ma charakterystycznych dla MoH błedów (amunicja od Thompsona pasuje do MP40, od Spigfielda wz.03 i M1 do Mausera itd.). Do tego w CoD jest trochę lepsza grafika i lepij odwzorowane umundurowanie. Szkoda tylko, że gra jest zdecydowanie za krótka.

A tak poza konkursem to w ankiecie zabrakło mojego faworyta - RTCWS - ani CoD, ani MoH nie mają nawet cienia wolfensteinowego klimatu.
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 29 Stycznia 2006, 23:02   

feralny por. napisał/a
A tak poza konkursem to w ankiecie zabrakło mojego faworyta - RTCWS - ani CoD, ani MoH nie mają nawet cienia wolfensteinowego klimatu.

Wcale nie brakło. Do tej pory nie mogę darować twórcom RTCWS ostatniego bossa, którego ni w ząb nie da się przejść.
 
 
Kubus_Puchatek 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: 23 Lutego 2006, 21:15   

Zdecydowanie najciekawszą pozycją jest CoD.
W RTCWS dało sie grać do momentu, kiedy zaczęły sie pojawiać potwory rodem z Quake. Brrr Tragedia.
O MoH PA ciężko mi sie wypowiadać w cywilizowanych słowach. Jeszcze w życiu nie widziałem tak skopanej gry wojennej.
 
 
 
.:CyberCat:. 
Tom Bombadil


Posty: 48
Skąd: CyberSpace
Wysłany: 8 Marca 2006, 12:57   

Mi tam obydwa szybko się przeszło :mrgreen:
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 18 Marca 2006, 16:31   

krisu napisał/a
którego ni w ząb nie da się przejść.

Sprawa jest prosta trzeba olać pomagierów Heinricha (walka z nimi nie ma sensu, bo będzie sobie przyzywał nowych do us... śmierci), ewentulanie wyeliminować wszystkich prucz jednego, tak aby zyskać swobode manewru i naparzać do "Henia", aż padnie, razem z nimi wykitują pomagierzy. No i najważniejsze walczyć należy w kręgu, chowanie się w jaskini nieuchronnie prowadzi do klęski.

Kubus_Puchatek napisał/a
W RTCWS dało sie grać do momentu, kiedy zaczęły sie pojawiać potwory rodem z Quake. Brrr Tragedia.

Rzecz gustu, mnie się podobało.
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
Sandman 
Rumburak


Posty: 2079
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Marca 2006, 17:01   

Zdecydowanie COD. 2 też jest mniamuśna, a i F.E.A.R. miał fajny klimacik. Ciekawe jaki będzie Stalker, od roku już chyba przekładają premierę.
_________________
"Życie to taki dziwny teatr, gdzie tragedia miesza się z farsą, scenariusz piszą sami aktorzy, suflerem jest sumienie i nigdy nie wiadomo, kiedy otworzy się zapadnia."
Andrzej Majewski
 
 
 
fonsztyk 
Alien


Posty: 356
Skąd: Wyspa Mgieł?
Wysłany: 18 Marca 2006, 17:26   

CoD. Trochę krótka ale misje rosyjskie w dwójce są świetne.
_________________
Pierwsze prawo rozwoju systemów dynamicznych:
Po otwarciu puszki z robactwem, jedynym sposobem ponownego zamknięcia go, jest użycie większej puszki.
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 10:33   

W Call of Duty 3 bedzie można grać Polakami! Niestety ta gra tylko na konsole ;(

Jedyny na razie dostepny screen z polskimi żołnierzami:
http://www.valhalla.pl/img.php?id=33964
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 10:43   

Mam nadzieję, że to tylko podpucha i wersja na PC się ukaże.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Indy 
Magneto


Posty: 3030
Skąd: Znad morza Bałtyckiego
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 10:48   

Ja też mam taką nadzieję. Koledzy narobili mi takiego smaka, a ja konsoli nie mam :?
_________________
Fantastyka - to jedyna rzecz, która trzyma mnie na tym świecie

Don't kill Dragons, please!
 
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 11:53   

hjeniu napisał/a
Mam nadzieję, że to tylko podpucha i wersja na PC się ukaże.


Niestety nic wskazuje, żeby grala wyszla na PC.
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 12:02   

Oo, to Valhalla żyje...

Faktycznie w platformach, na które ma być wydane CoD3 nie ma PC... Aż mi się nie chce wierzyć...
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 12:30   

To nie pierwszy raz kiedy producent zarzeka się, że będą tylko wersje na konsole, a jak dochodzi co do czego... Poza tym jeżeli jest wersja na X-Boxa to zrobienie wersji na pieca nie wymaga specjalnego wysiłku (jedno i drugie wykorzystuje Direct X). A potencjalna grupa odbiorców jest całkiem spora. Tak więc nie tracę nadzieji :)
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 12:49   

Biorąc pod uwagę PCtowe korzenie CoD jest duża szansa na to, że z półrocznym (jak to zwykle bywa) poślizgiem się jednak pokaże na PC, lae to nigdy nie wiadomo :(
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 14:11   

Świństwo, normalne świnstwo. Strzelanka z możliwością grania Polakiem i strzelania do Szkopów to byłoby coś z okolic ziszczenia się snów :cry:
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
tomay 
Langolier


Posty: 287
Skąd: Poznań
Wysłany: 5 Grudnia 2006, 17:14   

Tylko MoH i to w podstawowej wersji MoH:AA (1.11) i tylko w sieci (zadne tam CoD czy CS)
mozna mnie spotkac na roznych polskich serwerach po nickiem "30 - backup nick"
zapraszam
_________________
http://fotoforum.gazeta.p....bielawski.html
email: tomasz.bielawski@op.pl
gg:4535360
 
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 6 Grudnia 2006, 11:50   

Ziuta
Cytat
Świństwo, normalne świnstwo. Strzelanka z możliwością grania Polakiem i strzelania do Szkopów to byłoby coś z okolic ziszczenia się snów :cry:

Tam zaraz świństwo, klocek 360 w MediaSmarkt jest już za jedyne 1500 dzika, jak się weźmie na raty 0% to to wydatek niewielki. A można jeszcze poczekać na Europejską premierę pleja 3 (marzec 2007), wtedy kółko stanieje pewnie jeszcze o stówkę czy dwie... I na dwa lata spokój, grać nie umierać, kto by tam się bawił w modernizowanie kompa (sam w swoim ciągle mam enwidię TNT 64, hehe, na samych kartach graficznych pierwszy klocek zwrócił mi się kilkakrotnie przez te lata)?
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
jelun 
Sky Captain


Posty: 156
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31 Sierpnia 2008, 21:17   

oczywiście że call of duty! Lepszy gameplay fajniejsze misje... I niesmiertyelny cpt. Price ;P
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Sierpnia 2008, 21:21   

call of duty 4 - multiplayer rzondzi!
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Al-Adil 
Gollum

Posty: 23
Skąd: Damaszek
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2008, 18:54   

NURS napisał/a
call of duty 4 - multiplayer rzondzi!


Nooooo!!! Ja od multi nie moglem sie oderwać na długie tygodnie ( a ja przy jednej grze długo po jej przejściu nie zostaje :D ).
_________________
Jeśli nie umiesz grać w Counter Strike'a, to do Pacmana nie siadaj!
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2008, 18:58   

a mnie nadal ciągnie, chociaz wchodzenie tam tak z marszu, to zachęta do masakry biednego wojaka :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Al-Adil 
Gollum

Posty: 23
Skąd: Damaszek
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2008, 19:21   

jelun napisał/a
oczywiście że call of duty! Lepszy gameplay fajniejsze misje... I niesmiertyelny cpt. Price ;P

O tak- nieśmiertelny cpt. Price. Ale to już jest pewna ikona w serii Call of Duty. A Choćby na przykład, wyciągając bohaterów z poprzednich części - cpt. Foley (nie wiem czy dobrze napisalem)
_________________
Jeśli nie umiesz grać w Counter Strike'a, to do Pacmana nie siadaj!
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2008, 08:47   

Ziuta napisał/a
Świństwo, normalne świnstwo. Strzelanka z możliwością grania Polakiem i strzelania do Szkopów to byłoby coś z okolic ziszczenia się snów :cry:

To zassij sobie Hidden & Dangerous - tam było sporo naszy do wyboru, a i niemiaszków też masa do rozwałki, no i możliwość pobrykania po naszym terenie (jest jedna kampania w Polsce). A wszystko totalnie za free bo gierka od paru lat jest freewareowa ;P: Co do walk w terenie silnie zalesioneym polecam Vietcong - do nabycia w packu ze wszystkimi dodatkami za jakieś 20 zł. Tam to jest klimat. Odkąd mogłem zawsze biegałem z pepeszą bo primo drum a secundo moc obalania spora. Nic tylko spray and pray babe!
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group