Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry, cześć, czołem II
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Kwietnia 2020, 10:30   

Zaglądam czy jesteście.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Kwietnia 2020, 10:45   

czołem
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 14 Kwietnia 2020, 15:54   

Nigdzie nie uciekłem.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 15 Kwietnia 2020, 17:17   

Wróciłem niedawno przy okazji zbiórki i tak sobie sprawdzam raz dziennie co się dzieje :)
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 15 Kwietnia 2020, 22:57   

Ahoj, robaczki świętojańskie ;)
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 08:30   

Czołem, zamaskowani! Jak się chodzi z zasłoniętym obliczem?
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 09:53   

Na pół ślepo.

Dlatego na razie się wstrzymam z zakupami, żeby się na krótkich dystansach oswoić.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 10:23   

Ja dziś jeszcze z domu nie wychodziłam. Z Kamą rano wyszedł Driver. Na razie piekę chleb, po południu zabiorę Kamę na działkę. Cieszę się, że jesienią udało się dobudować balkon, nie doskwiera tak bardzo ograniczenie wychodzenia.
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 13:03   

Cześć, trafiłam tu zupełnym przypadkiem, ale to chyba dobrze. Dawno, dawno temu siedziałam mocno na forum Saphira.pl (ech, te czasy, kiedy trylogia Dziedzictwo była najważniejszą serią w życiu), potem trochę na Ogniu i Lodzie, ale raczej jako obserwator i współpracownik przy konwentach. Jestem (wciąż) redaktorką Westeros.pl i Fandragora.pl, a oprócz tego w planach mam dużo i jeszcze więcej. Grałam bardzo dużo na różnego rodzaju PBFach - od osadzonych w klimacie anime po Grę o tron i Harry'ego Pottera. Studiuję historię i pracuję sobie w międzyczasie. Do niedawna byłam organizatorką wrocławskich Dni Fantastyki, ogólnie udzielam się konwentowo. Mieszkam z chłopakiem i dwoma wspaniałymi kitkami-seniorkami w Warszawie. Aktualnie gieram w Dragon Age'a (po raz kolejny) i staram się coś tam skrobać.

Bardzo miło mi Was poznać i cieszę się, że trafiłam na jakieś forum, które jeszcze jakoś ciągnie, bo przez FB i inne komunikatory widzę, jak bardzo moja ulubiona platforma dyskusji i kontaktu upadła. Nie mam FB ani większości innych komunikatorów i jakoś tak widzę, jak to się wszystko teraz rozmywa. Nawet na nowych forach (bardziej służących do celów RPG-owych) widzę, jak pisanie zeszło na dalszy plan, a ważny stał się głównie kontakt przez komunikatory. Trzymam kciuki za Wasze forum i mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej :)
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 13:24   

Bry :)
Panna Gnoll, cześć! Jakim cudem tu trafiłaś? :shock:

Agi, ja olewam i wyszłam bez. Ale w ciągu 15 minut mojego pobytu na zewnątrz zobaczyłam łącznie 2 facetów, każdego w odległości co najmniej 10-15 m.
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 13:26   

Szukałam informacji o starym forum Demlandu, wpisałam forum i Demland, wyszedł mi temat z tego forum, gdzie ktoś reklamował komiksu Dema (Jakuba Dębskiego) i tak zaczęłam przeglądać. Nie spodziewałam się, że znajdę taką błyskotkę pośród internetowej fali :lol:
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 13:31   

troszkę się spóźniłaś, tak cirka z 10 lat
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 13:32   

Czarodziej przychodzi zawsze w porę :lol: Nawet, jak się nie powypowiadam, to przynajmniej poczytam, 10 lat temu byłam trochę za mała na formę takiego forum, bardziej w tym czasie pociągały mnie jednak PBFy niż dyskusje na nieco wyższym poziomie niż na Saphirze :)
 
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 15:07   

Panna Gnoll napisał/a
. Jestem (wciąż) redaktorką Westeros.pl i Fandragora.pl, a oprócz tego w planach mam dużo i jeszcze więcej. Grałam bardzo dużo na różnego rodzaju PBFach - od osadzonych w klimacie anime po Grę o tron i Harry'ego Pottera. Studiuję historię i pracuję sobie w międzyczasie. Do niedawna byłam organizatorką wrocławskich Dni Fantastyki, ogólnie udzielam się konwentowo. Mieszkam z chłopakiem i dwoma wspaniałymi kitkami-seniorkami w Warszawie. Aktualnie gieram w Dragon Age'a (po raz kolejny) i staram się coś tam skrobać.



to jeszcze wrzuć zdjęcie i wszystko załatwione...

ps. kiedyś byłem organizatorem wrocławskich DF, udzielałem się konwentowo i studiowałem historię ;)
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 15:10   

Myślę, że po takiej dawce informacji to już nawet zdjęcia nie trzeba :lol: A historia wspaniała do studiowania, to prawda :)
  
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 16:17   

Panna Gnoll, witaj na naszej szalonej łajbie. Nadałam Ci uprawnienia, możesz pisać posty we wszystkich wątkach. Na Dniach Fantastyki byłam w zeszłym roku, fajna impreza.
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 16 Kwietnia 2020, 17:00   

Serdeczne dzięki! :) Tak, to prawda, bardzo sympatyczna, zobaczymy, jak z jej losami w tym roku, podobnie jak innych imprez.
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 17 Kwietnia 2020, 18:56   

Na Dniach byłem w ubiegłym roku, liczę na powtórkę jak najszybciej, bo było super: konwent + początek lipca + duży park, dużo światła i atrakcji w zieleni. Prawie nie wchodziłem do bydunku, pomijając zwiedzanie toalet.

Luc, w jakich latach? Co prawda ja wiem, że się mocno spóźniłem (wykoleiło mnie po debiucie na Polconie 2007), więc jak nic nie miałem szansy tych DF zobaczyć.

Dziesięć lat temu to Selithira była dwa lata starsza od Ciebie (nadal jest), a na forum już cztery lata stażu i szacun na dzielni, więc się da ;P: Teraz widzę, że już dziewięć lat jej nie było... :cry:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
  
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 17 Kwietnia 2020, 21:29   

Z tego, co właśnie rzucili informację dziś, DFy się odbędą w tym roku tylko online, więc do zobaczenia za jakiś rok :P
Dziesięć lat temu siedziałam na nieco innych forach, a piętnaście lat temu zaczynałam swoją przygodę z dyskusyjnymi, wtedy właśnie z Saphirą, więc w pewnym sensie się da, ale to nie był chyba mój czas :)
 
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Kwietnia 2020, 21:48   

gorat napisał/a


Luc, w jakich latach? Co prawda ja wiem, że się mocno spóźniłem (wykoleiło mnie po debiucie na Polconie 2007), więc jak nic nie miałem szansy tych DF zobaczyć.

Dziesięć lat temu to Selithira była dwa lata starsza od Ciebie (nadal jest), a na forum już cztery lata stażu i szacun na dzielni, więc się da ;P: Teraz widzę, że już dziewięć lat jej nie było... :cry:


robiłem coś przy pierwszych DFach ;)
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 18 Kwietnia 2020, 12:52   

Czyli 2004-2007? ;)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18 Kwietnia 2020, 15:28   

2004. Później przestałem się bawić.
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 18 Kwietnia 2020, 18:45   

Ahoj, dziobaki :mrgreen:

Panna Gnoll, witaj :)
_________________
Wysłano z Atari
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 19 Kwietnia 2020, 20:57   

Fidel-F2 napisał/a
troszkę się spóźniłaś, tak cirka z 10 lat


Coś w tym jest, ale zdaje się, że nadal można przeczytać posty Ambioryksa i zobaczyć jakież to były czasy, zanim człowiek był w pełni świadom, że setki tysięcy jego klonów opanuje potem facebooka.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 19 Kwietnia 2020, 23:44   

Tak, nadal się nadajemy przynajmniej jako wehikuł czasu ;) Jakieś tam konkurencje dla Nowej Fantastyki, Zajdla, innych for...

Obecnie jesteśmy ciut-ciut od miliona i dojść nie możemy.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 20 Kwietnia 2020, 08:02   

Nie nadajemy się nawet na wehikuł czasu bo nie mamy szukajki. :? :(
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Panna Gnoll 
Gollum

Posty: 10
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Wysłany: 20 Kwietnia 2020, 14:03   

Poczułam się zachęcona do przeczytania :lol: Cześć i czołem :) Rzeczywiście, pewnie szukajka by się przydała, ale rozumiem, że na serwisach przemowych to jest średnio dostępne?
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37525
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 20 Kwietnia 2020, 15:19   

Zawsze była
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 22 Kwietnia 2020, 09:48   

Włączyłem, możesz zobaczyć czy to działa w ogóle, ona chyba tworzy bazę danych podczas pisania postów, więc nie wiem czy da jakieś wyniki. Problem w tym, że baza szukajki była gigantyczna. Jak zrobisz migrację forum na nowy silnik to wszyscy będą wdzięczni ;P:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 22 Kwietnia 2020, 21:17   

Bry.
ketyow, IMHO nie działa :|
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group