Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsolomaniacy wszystkich krajów łączcie się...
Autor Wiadomość
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 19:40   Konsolomaniacy wszystkich krajów łączcie się...

No dobra. Nie tylko pecetem człowiek żyje. Od 6 latek przycinam sobie na konsolkach. Najpierw było poczciwe PSX, potem Dreamcast, teraz x-pudło. Chwalić się co kto posiada i w co ostro przycina.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 19:41   

PS, PS2, DreamCast, Xbox, wiecej grzechów nie pamiętam :-)

no kurna sklerotyk jestem. N64, jak najbardziej. Na owe czasy gienialna maszyna.
Ostatnio zmieniony przez NURS 7 Grudnia 2005, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 19:45   

Zwłaszcza, że dzieki konsolom poznałem Cię. :) Przyznam szczerze, że większego maniaka konsolowego od Ciebie nie znam. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
McJohn 
Jaskier

Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 19:48   

Jezu, rednacz też gra na konsolach? :shock: :mrgreen:

Ja posiadam klocka i GaCława. Zamierzam nabyć w najbliższym czasie PSP/NDS żeby grać na przerwach. :mrgreen: Ostatnio grane - Far Cry (X), Ninja Gaiden (X), oraz Kameo (X360). :)

edit: oo, jestem Tomem:). To już 25 postów...jak ten czas szybko leci...
_________________
Ukończone i posłane: "Odejście" (op, horror)

Pracuję nad: "Z ciemności przybyli" (op, fantasy)
 
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 19:56   

Need for speed: Most wanted. Uwielbiam robić gliniarzy na szaro. :mrgreen: W przerwach genialny "Fahrenheit", który dla mnie osobiście jest grą stulecia. Gram w niego już trzeci raz. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 20:02   

eee... a ja mogę być takim niespełnionym konsolomaniekiem? :D przyznzam się szczerze ze trochę mi szkoda kasy... może jak jużbędemiał stałą pracę...ehh.
Mja ukachana konsolowa gra to MGS, choć przeszedłem kilka razy na PieC - wiem to nie to samo, ale przecież fabuła i grafa w zasadzie ta sama. Ostatnio jestem w trakcie przechodzenia Vagrant Story. Dawno temu grałem w tę grę na szaraczku, tyle ze była to wersja japońska - hehe, graliście kiedyś w eRPeGa z krzaczkami? :D

Swoją drogą jestem pod totalnym wrażeniem potęgi PS3... Trailery do Killzone2, GS4 czy Vision Gran Turismo powalają na kolana... następna generacja to już będzie chyba Matrix :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 20:03   

A ja modlę się o to żeby szybko spadł na cenie najnowszy księciunio z Persji :twisted:
Na PS2 oczywiscie :D
No i ciekawi mnie następny MGS, ale już na PS3 :? Za to treilery są super. Tylko czemu on taki stary jest? Ja wiem, on szybciej się starzeje :wink:

Poza tym Silent Hill, Forbidden Siren, Vagrant Story 8)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 20:06   

No własnie - Silent Hill trochę jakby ucichło... no i Vagrant Story aż się pzrecież prosi o dwójkę :D
Stary Snake w zasadzie mi odpowiada, już chyba wiem jak się zakończy MGS4... Snake Eater to podobny porządny wyciskacz łez - cholera, muszę znaleźc kogoś w Wawie z PS2 :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
McJohn 
Jaskier

Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 20:34   

Dunadan napisał/a
Swoją drogą jestem pod totalnym wrażeniem potęgi PS3... Trailery do Killzone2, GS4 czy Vision Gran Turismo powalają na kolana... następna generacja to już będzie chyba Matrix


Ja bym się tak tym nie jarał, bo tego raczej w grze nie zobaczymy. :mrgreen: To nie był real time...Chociaż, jak się patrzy na MGS4...(Kojima mówił, że tak to będzie wyglądać...ja Kojimie wierzę...)

Dunadan napisał/a
cholera, muszę znaleźc kogoś w Wawie z PS2


Spóźniłeś się, niedawno sprzedałem. Z MGS3 :mrgreen: Co do wyciskacza - zgadzam się absolutnie. Trzeba w to zagrać...
_________________
Ukończone i posłane: "Odejście" (op, horror)

Pracuję nad: "Z ciemności przybyli" (op, fantasy)
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 20:40   

Co do Killzone to bym polemizował ( choć twórcy mętnie kręcą że to był real-time, zresztą aż tak w tym nie siedzę... ), ale VGT to real-time i MGS4 chyba też. Sie zobaczy jak jak gry wyjdą, czyli jeszcze jakieś pół roku :D
A co sądzicie o teaserze do Tekken 6?
McJohn - czemu sprzedałeś? czemu...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
McJohn 
Jaskier

Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 21:00   

Dunadan napisał/a
Sie zobaczy jak jak gry wyjdą, czyli jeszcze jakieś pół roku


W Japonii, w Japonii Dunadanie;). Europa "se" trochę poczeka pewnie.:(

Dunadan napisał/a
McJohn - czemu sprzedałeś? czemu...


Bo chciałem kupić Xboxa, hehe. :wink:
_________________
Ukończone i posłane: "Odejście" (op, horror)

Pracuję nad: "Z ciemności przybyli" (op, fantasy)
 
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 5 Grudnia 2005, 21:15   

McJohn napisał/a
Z MGS3 :mrgreen: Co do wyciskacza - zgadzam się absolutnie. Trzeba w to zagrać...

Potwierdzam :D
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 11:00   

MGS 3 to mistrzostwo świata. IMO najlepszy w serii. Ale ten nowy trailer do MGS 4 jest powalający. tylko niepokojące są te wstawki FPP.
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 11:34   

No coś ty, przecież te wstawki to żart :D
Mam nadzieję :roll:
Ale napisane jest w trailerze, że to nie jest FPP... Tylko znając Kojimę... wszystkiego się można spodziewać :?
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 11:40   

A propos FPP, King Kong jest bardzo strawny pod tym wzgledem. Zaskakujaco sprawny, ale gra za bardzo spoileruje wydarzenia z filmu, niestety.
 
 
McJohn 
Jaskier

Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 14:50   

NURS napisał/a
Ale ten nowy trailer do MGS 4 jest powalający


Zwłaszcza robocik wyposażony w pewien procesor... :mrgreen:

NURS napisał/a
A propos FPP, King Kong jest bardzo strawny pod tym wzgledem. Zaskakujaco sprawny, ale gra za bardzo spoileruje wydarzenia z filmu, niestety.


To ja sobie zagram po obejrzeniu filmu. Czekam na niego z utęsknieniem od wielu miesięcy. Heheh, premiera akurat w moje 18te urodziny. :mrgreen:
_________________
Ukończone i posłane: "Odejście" (op, horror)

Pracuję nad: "Z ciemności przybyli" (op, fantasy)
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 18:02   Re: Konsolomaniacy wszystkich krajów łączcie się...

Logan napisał/a
Chwalić się co kto posiada i w co ostro przycina.

Ja tam przycinam (albo raczej przycinają mnie) w Soul Calibura. Zawsze i nieodmiennie. Stąd jestem w posiadaniu PS2 (Soul Blade, Soul Calibur 2&3) oraz Dreamcasta (Soul Calibur 1). Znajomi chcieli mnie skusić na Tekkena, ale jakoś nie przypadł mi do gustu i grać nie umiem. Ludzie zawsze mnie pytają, jak można mieć tylko jedną grę (czy nawet tylko jedną serię). Hmm, a skoro nawet na tę jedną czasu nie starcza, to po co wykosztowywać się na inne? (Cóż, nie jestem chyba typem konsolomaniaka, żyjącego w nierozerwalnej symbiozie z takim czy innym pudłem. :roll: )
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 19:08   

McJohn napisał/a
Dunadan napisał/a
Sie zobaczy jak jak gry wyjdą, czyli jeszcze jakieś pół roku


W Japonii, w Japonii Dunadanie;). Europa se trochę poczeka pewnie.:(


No ale ci z Japonii nam powiedzą czy to ściema marketingowa czy nie :D

[quote="McJohn"]
Dunadan napisał/a
McJohn - czemu sprzedałeś? czemu...


Bo chciałem kupić Xboxa, hehe. :wink:

pf! no wiesz! :D

Anko - ja grałem tylko w Soul Blade 2 i Soul Calibur... niestety nie mam możliwości porównać z Tekkenem., ale obydwie serie mi się podobały...
Kurde, KONIECZNIE* muszę znaleźc kogoś z PS2 w Wawie :D

*uznajcie to za oficjalne ogłoszenie :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 19:29   

Dunadan napisał/a
Kurde, KONIECZNIE* muszę znaleźc kogoś z PS2 w Wawie :D

Biorąc pod uwagę fakt ilu ludzi mieszka w Warszawie, to masz dość duże szanse znaleźć kogoś z PS2 :P
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 19:41   

No, przecież nie stanę na dworcu centralnym z tabluiczką - "szukam kogoś z PS2" :D to musi być jakiś "znajomy" internetowy powiedzmy z pewnego forum :) bo niestety nie znam nikogo z PS2 i takim MGS3 :(
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 20:14   

No to powiem ci tylko, że za daleko mieszkasz od Łodzi 8)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 20:16   

Najwyraźniej :/ ale Tomaszów jest blizej :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Grudnia 2005, 23:58   Re: Konsolomaniacy wszystkich krajów łączcie się...

Anko napisał/a
Logan napisał/a
Chwalić się co kto posiada i w co ostro przycina.

Ja tam przycinam (albo raczej przycinają mnie) w Soul Calibura. Zawsze i nieodmiennie. Stąd jestem w posiadaniu PS2 (Soul Blade, Soul Calibur 2&3) oraz Dreamcasta (Soul Calibur 1). Znajomi chcieli mnie skusić na Tekkena, ale jakoś nie przypadł mi do gustu i grać nie umiem. Ludzie zawsze mnie pytają, jak można mieć tylko jedną grę (czy nawet tylko jedną serię). Hmm, a skoro nawet na tę jedną czasu nie starcza, to po co wykosztowywać się na inne? (Cóż, nie jestem chyba typem konsolomaniaka, żyjącego w nierozerwalnej symbiozie z takim czy innym pudłem. :roll: )


Ta seria ma swój feeling, ja zaczynałem przygodę z nimi na automatach. Tekken jest dla zawodowców, a SC to przygoda. I te zakręcone postacie...
A gier trzeba mieć więcej, to zawsze nowe wyzwania. Mówi ci to betatester :-)
 
 
DiPoint Ragoon 
Jaskier


Posty: 64
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 12:09   

Ja natomiast fanem Tekkenów jestem od dzoecka :) To znaczy od pierwszego odcinka. Z całej serii psioczyłem tylko na czwartą część (mój biedny Jin Kazama tak zdegradowany... sniff...) Ale piątka znów dla mnie powróciła.
Mimo wszystko "zespołowy" TTT oraz trójka to żelazne pozycje na spotkaniach z kumplami.

Soulcalibur - temat liźnięty z okazji konsoli PS2.

Do "nawalanek" dodam jeszcze znakomitą serię Dead or Alive (stroje, moi Panowie. Stroje :) ), zwłaszcza drugą odsłonę. Tam był dopiero teamwork!

Inne gry? God of war (całkiem miła Prince of Persia - podobna); NFS Most Wanted (powtórka jak dla mnie z tytułu Hot Pursuit...), Bard's Tale (eee... bez komentarza).

Czy wychodzi że jestem SONY-maniakiem?

*zmartwił się nieco*

edit: Tekken wcale nie jest dla zawodowców. Wręcz przeciwnie. To z ludźmi grającymi pierwszy raz "zawodowcy" (4 lata z serią) mają kłopot :)
_________________
Jeśli mnie nie widzisz, znaczy, że stoję za Tobą.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 12:29   

Organizowałem parę turniejów w Tekkena i pozwolę się nie zgodzić z powyzszym. Tekken to gra dla wyszkolonych, maszowanie w SoulCaliburze przechodzi prędzej.
Ale to pewnie zalezy od punktu widzenia, ktomu bliżej do jakiejś gry. DoA dla mnie sa strasznie sztuczne, spaprano tam sterowanie co odbiera sporo miodu w walce.
 
 
DiPoint Ragoon 
Jaskier


Posty: 64
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 12:36   

I tu masz NURSie rację. Tekken ma swój klimat dla zawodowców. Jeżeli taki dwóch się spotka, to dashing, siding i inne chińskie zwroty padają co rundę z regularnością deszczu. Ale daj zawodowcowi gościa, który dusi non stop x. Masakra. Jak podejść? Jak ugryźć, skoro to 25dmg i szybkie? Ani sidestep, ani rzut. Kontra? Ile razy można?

Granie w Tekkena jest widowiskiem, pokazem umiejętności, po części akrobatyką (sic!) palców. SC jest w tym momencie grywalniejsze. A DoA i tak mnie będzie powalać strojami.

*leciutko się rozmarzył*
_________________
Jeśli mnie nie widzisz, znaczy, że stoję za Tobą.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 17:08   

Konsole, tiaa, dobrze ze to nie PCtowe forum :D
PSX mam od '97 - na tym sprzecie najlepiej mi sie gralo, szczegolnie w jRPG, no i w tekkeny z kumplami. No moze ISS jeszcze :D
N64 - kupilem w sumie tylko dla zeldy
PS2 - tez mam od paru lat, ale to juz jakos nie to. wyrastam czy co?
Poza tym gralem tez na kumplowych DC, X-Boxie, GCN, takie sobie wrazenia. No i daawno temu Pegasus kolegi :D
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
McJohn 
Jaskier

Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 19:09   

NURS napisał/a
DoA dla mnie sa strasznie sztuczne, spaprano tam sterowanie co odbiera sporo miodu w walce.


Ale panienki są mioooodziooo. 8) :mrgreen:

DiPoint Ragoon napisał/a
Inne gry? God of war (całkiem miła Prince of Persia - podobna)


God of War to coś zupełnie innego. Mroczniejsza, krwawsza, no i te cudowne klimaty. Lubię PoPa, ale GoW jest nie do przebicia. Rewelacyjny, prościutki system walki, cudowna oprawa, masakryczne walki. :)
_________________
Ukończone i posłane: "Odejście" (op, horror)

Pracuję nad: "Z ciemności przybyli" (op, fantasy)
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 19:47   

PoP za to ma klimat, zwlaszcza dwójka. tony grania, a do tego trzeba czasem pogłówkować i platformersem być ale nie z PO :-)
 
 
Nivak 
Auratog


Posty: 1009
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Grudnia 2005, 21:05   

PoP:WW to obecnie moja ulubiona gra 8) I nawet mi się muzyka podoba, a takiej zazwyczaj nie słucham :shock: Że już nie wspomnę o tym, że ja nie gram w zręcznościówki :shock:
Ale i tak jest ulubiona :)
_________________
Nie czuję jak offtopuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group