Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaćkon, czyli Sylwester 2010 na Suwalszczyźnie
Autor Wiadomość
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:40   Jaćkon, czyli Sylwester 2010 na Suwalszczyźnie

Jeszcze raz wstawiam link do strony pensjonatu, bo już mi się nudzi wysyłać go na PW :wink:

LISTA EKSTRAORDYNARNIE EXTRATOTALMURBETON PEWNIAKÓW

1. Zgaga
2. shenra
3. feralny por.
4. Małgosia, Magdalenka i Krzyś (całe lubickie stado Baranków)
5. Agnieszka
6. nimfa bagienna
7. Witchma i Tomek
8. Matrim i jego wesoła drużyna (sztuk 5, bez siedmiolatka)
9. Mła

Jeśli ktoś chce się wykreślić z listy, albo dopisać siebie lub osobę/y towarzyszącą/e, to dajcie znać.

********************************************

Extraordynarna mappa doyazdu na Yaćkon, prawie mówiąca yak przez Suwałki przeyechać

No, może z małymi szczegółami :wink:
- nie zwracajcie uwagi na punkty 1-3 (nie mogłem zrobić inaczej, bo Zumi chciało prowadzić Was przez Sejny)
- punkt nr 5 - powinno być pierwszy, ale Zumi liczy też ten zjazd, który prowadzi do byłego... hmmm... lunaparu...
Później prowadzi tak jak trzeba, czyli ulicami Utrata, Podhorskiego, krótką drogą pomiędzy rondami (która nie ma nazwy) i Reja aż do końca miasta.
Po wyjeździe z miasta, jedziemy cały czas "główną" "drogą" (uwaga - jest prosto, wąsko i znajdzie się kilka "hopek", a w lesie może być ślisko, więc nie szarżujcie i uważajcie na innych kierowców - lubią na tym odcinku drogi rajdować).
W Jeleniewie skręcamy w lewo - na drugim "skrzyżowaniu", przy kościele.
I od tej pory trzymamy się cały czas jeszcze "główniejszej" "drogi", aż do punktu 19. Bo w tym momencie Zumi nakazuje skręcić z "główniejszej" "drogi" w żwirówki (chyba, że od sierpnia asfalt wylali)... Można jechać i tędy - powinno być odśnieżone, bo mleczarnie odbierają mleko od rolników.
Ale ja bym proponował w Szeszupce nie skręcać, tylko jechać prosto, przez Malesowiznę do Kruszek, w których skręcamy w prawo na Bachanowo/Błaskowiznę (trzymamy się cały czas "główniejszej" "drogi"). W Bachanowie, gdy dojedziemy do rozjazdu za którym już będzie widać jezioro Hańcza (chyba, że coś urosło/wybudowało się i zasłoniło jezioro), skręcamy w prawo, a jak przejedziemy rzekę w lewo. Witamy w Błaskowiźnie - dalej możecie złapać "języka" :wink:

Uwaga, wersja dla jadących od strony Olecka
. Zmienia się tylko przejazd przez Suwałki:
- wjeżdżamy do Suwałk od strony Olecka/Bakałarzewa i jesteśmy na ulicy Bakałarzewskiej,
- na rondzie Szczepanika łapiemy trzeci zjazd (tak jakbyśmy skręcali w lewo) w ulicę Grunwaldzką.
- jedziemy cały czas prosto, przejeżdżamy jedne rondo, a na drugim (większym i ostatnim - bo dalej prosto jest już tylko żwirownia) zjeżdżamy w prawo (pierwszy zjazd) w ulicę Sikorskiego
- cały czas prosto, aż do pierwszego ronda (po lewej przed rondem będzie Biedronka, a na niej blok), gdzie łapiemy trzeci zjazd (w lewo) w ulicę Bulwarową
- wjeżdżamy pod górkę i jedziemy prosto aż do ronda, na którym łapiemy kolejny trzeci zjazd ("ździebko" w lewo) w ulicę Reja
- Reja cały czas prosto, aż do wyjazdu z miasta.
A dalej jak w pierwszej instrukcji.

Uwaga - kolejna aktualka - jak trafić do pensjonatu już będąc w Błaskowiźnie.

Jak będziecie jechali "zapodaną" trasą - ale tą z moimi poprawkami - to po wjeździe do Błaskowizny macie po 150 metrach po prawej stronie sklep, a po kolejnych 150 metrach po lewej stronie (na brzegu jeziora) pensjonat. Mają dużą tablicę przy wjeździe, więc nie zabłądzicie.

Jeszcze jedna uwaga - trasa, którą proponuję ja (ta ze zmianami) jest przejezdna, ale o większych prędkościach niż 40km/h możecie zapomnieć. Jak ktoś nie ma zimówek, to równie dobrze może zostawić furę w Suwałkach i dalej łapać stopa :wink: Żwirówki, którymi prowadzi Zumi, są w ogóle nie odśnieżane i jak nie macie ciągnika, albo terenówki, to możecie o nich zapomnieć. Na "mojej" trasie, najgorszy jest odcinek Jeleniewo - Szurpiły (dużo zakrętów i górek) i Szeszupka - Malesowizna (długi, stromy i śliski zjazd) i póżniej ten taki ostry zakręt pomiędzy kruszkami a Bachanowem - po prawej stronie jest dolina, więc jak wypadniecie z trasy, to może w maju/czerwcu Was znajdą.

NA wszelki "słuczaj", jeśli macie łańcuchy na koła - to je zabierzcie ze sobą. Jakąś szuflę/szpadel też.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
Ostatnio zmieniony przez ilcattivo13 27 Grudnia 2010, 13:02, w całości zmieniany 27 razy  
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:43   

Łooooo, ale motyw! Wart rozważenia :D
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:45   

znaczy, dopisywać? :wink:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:47   

O, fajny pomysł :) Musimy pomyśleć.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:48   

Jako mniej zdeklarowana. Muszę się porozumieć z Patologią co robimy w Sylwestra :)
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:49   

no po prostu wiedziałem, że ludzie ignorują mój podpis :evil: :wink:

czyli sens przenosin był :mrgreen:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:50   

W sumie niby Sylwka jest 31 grudnia, ale impreza to będzie 2010/2011 ;P:
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 20:52   

Ozzborn - z Jaćkonem jak z porządnym weselem - zaczyna się trzy dni wcześniej i trwa aż do wyczerpania "źródełka" :mrgreen:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 21:12   

Te pogoń mi krakusów :!: ;P:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Żerań
[Usunięty]

Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 22:13   

Fajny pomysł! Nie wiem, czy uda mi się Olę przekonać, ale w przyszłym tygodniu dam znać. Na pewno warto rozważyć. A gdzie dokładnie to jest? Tak konkretnie poproszę:-) Tzn BARDZO wstępnie ja jestem na tak, ale niczego nie obiecuję. Raz można wyskoczyć na sylwester z forumowiczami. :wink:
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 22:15   

Żerań, geografia na poziomie podstawowym, internet na poziomie pięciolatka.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Żerań
[Usunięty]

Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 22:22   

I minus dwadzieścia dioptrii plus kilka okienek otwartych naraz;-) Wycofuję pytanie, :P
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 30 Wrzeœśnia 2010, 23:10   

ilcattivo13, ale ja mam w razie czego do kompletu jednego dużego i i dwóch małych samców.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 1 Października 2010, 09:36   

shenra napisał/a
Te pogoń mi krakusów :!: ;P:


to ja mam gonić Krakusów :?: Jak? Przeca prawie wszyscy "abstra*beep*ą" :twisted: To Ty masz kontakt z tym patologicznym środowiskiem. Np. możesz dać cynk dla smerta, bo ja z nim kontaktu nie będę miał (przynajmniej przed "Flakonem").

A tak chyba w ogóle, to właśnie zostałaś mianowana Oficjalnym Werbownikiem Jaćkonu na Dalekiej Placówce :wink:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 1 Października 2010, 13:25   

ilcattivo13 napisał/a
właśnie zostałaś mianowana Oficjalnym Werbownikiem Jaćkonu na Dalekiej Placówce
Łał :roll: Normalnie, słów mi zabrakło Szanowny Mianujący...chciałabym podziękować mamie, tacie, cioci z małej wioski na zachodzie, panu kierowcy, który zawsze się spóźnia...a i jeszcze pchłom kota sąsiada, nie cholera, to miało być sąsiadowi, że ma koty...i w ogóle już sama nie wiem... :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Października 2010, 13:41   

Mamie Łitnej Hiuston.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 1 Października 2010, 13:54   

Bo ja podobnie jak merula, musiałabym zabrać Juniora... A wtedy to już nie miałabym zabawy. :(
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
Żerań
[Usunięty]

Wysłany: 1 Października 2010, 14:29   

Ej, ale my nie zapisaliśmy się, tylko powiedziałem: że warto taki wyjazd rozważyć. Na razie nie dopisujcie nas do listy! Mówiłem, że na razie jestem BARDZO WSTĘPNIE zainteresowany.
 
 
Zgaga 
Nerwus


Posty: 5716
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Października 2010, 15:06   

Zbierajcie się ludzie, zbierajcie, bo to jakieś fajne miejsce dobrze byłoby zaklepać. Nawet namiot wojskowy trzeba mieć gdzie postawić.
_________________
Posiadanie książki jest formą lektury
- J. Pilch
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 2 Października 2010, 20:51   

shenra - Ty nie dziękuj. Ty weź i werbuj tych zgryźliwie "abstra*beep*ących" Krakusów :wink:

Martva napisał/a
Mamie Łitnej Hiuston.


Oficjalny Werbowniku Jaćkonu na Dalekiej Placówce, czy ja dobrze przeczytałem? Martva się zdeklarowała? :mrgreen:

Lynx - ale wspominałaś też, o możliwości czasowego przekazania opieki nad Juniorem dla jego ojca.

Żerań - i dlatego to ja Was zapisałem. Na listę "baaaaaaardzo wstępnych" deklaracji :wink: Tak "baaaaaaaardzo wstepnych", że już baaaaaaaardziej wtępnie być nie może ;P:

Zgaga prawie gada, dać jej wódki!
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Października 2010, 08:12   

ilcattivo13, weź dodaj do listy opcję EXTRATOTALMURBETON PEWNIAKI i wpisz punkcik: Małgosia, Magdalenka i Krzyś - czyli całe lubickie stado Baranków w komplecie.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Października 2010, 12:03   

ilcattivo13 napisał/a
czy ja dobrze przeczytałem? Martva się zdeklarowała?


Źle przeczytałeś.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 3 Października 2010, 12:33   

ilcattivo13, chwilowo nie jestem w stanie zaplanować coś więcej niż jutrzejszy dzień. I to nie dlatego, że nie chcę. To w sumie temat na "co mnie w..wia, znaczy irytuje.". Chyba tam się wyżalę.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 3 Października 2010, 19:03   

baranek, Ty chyba mało doświadczeń rodzinnych masz jeszcze, że rozważasz opcję EXTRATOTALMURBETON PEWNIAKI. W takich sytuacjach dzieci zazwyczaj lubią odwalić numer w ostatniej chwili i się radośnie rozchorować. Trzeba mówić, że o ile coś tam, coś tam... itd, to rozważamy opcję "tak" :wink:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Października 2010, 19:08   

merula, wypluj i odpukaj. jeśli mi się Gluś rozchoruje, napluję Ci na buty.
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 3 Października 2010, 19:11   

Dobra, namyśliłem się (ale szybko, co nie?), jestem na tak i będę kombinował tak, żeby mi nic nie przeszkodziło. W związku z tym chciałbym jakieś konkrety dotyczące terminu, żeby zawczasu wiedzieć, czy załatwiać wolne.

Jestem śmiertelnie obrażony na PKP i najpewniej będę jechał własnym samochodem, więc żądnym wrażeń (kierowca ze mnie marny) osobom z okolic Warszawy oferuję transport dor tu dor.
_________________
Trust me, I'm a doctor...
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 3 Października 2010, 19:11   

ja się tylko z Tobą dzielę doświadczeniem życiowym, a Ty mi tak? pfff...
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
baranek 
Wróbel galaktyki


Posty: 5606
Skąd: Toruń
Wysłany: 3 Października 2010, 19:12   

merula, ja by, wolał, żeby mnie życie tak nie doświadczało.

E: i proszę na mnie nie pyffać, tak?
_________________
Życie, ku*wa, jest nowelą.

"Pisze się po to, żeby było napisane" - Zygmunt Kałużyński
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 3 Października 2010, 19:14   

Się ponamyślaliśmy i Tomek pewnie nie dostanie wolnego :(
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 3 Października 2010, 19:15   

baranek, jak ty mi chcesz pluć na buty, to ja będę pyffać ;P:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group