Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani
Autor Wiadomość
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Kwietnia 2006, 09:25   

Oj Rafał, Rafał. Żona to musi mieć z Ciebie pociechę :P :mrgreen:
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Kwietnia 2006, 21:24   

moja swinka miala porzadny ogonek, ladnie zakrecony...
hmm, to z kim ja mam to zycie seksualne takie udane, co? przyznac mi sie tu bez bicia!
- :shock: marchewka?
:mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Kwietnia 2006, 21:40   

elam - pojechałaś ostro :mrgreen:
Ale witaj w klubie, już kilkoro nas tu jest, co mają świetne życie seksualne, a nikogo w tym życiu sami nie widzą. Człowiek nawet dla siebie samego pozostaje niezbadaną tajemnicą :)
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Kwietnia 2006, 21:50   

hm, mysle, ze w tym tescie chyba chodzi glownie o potencjal.. ( nie mylic z potencja) :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Kwietnia 2006, 22:03   

No, możliwe.
Mam nadzieję :)
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 16 Kwietnia 2006, 10:55   

ogolnie bardzo fajny, zabawny test, dzieki za wyszukanie. dawac dalej! :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 14 Czerwca 2006, 23:43   

heeej!!
ktos jeszcze pamieta ten watek??
znalazlam test dla grafomanow :)

tu link

trezeba sie zrelaksowac po meczu...

jej ale mi rzeczy powychodzily :) az sie pochwale fragmentami :)

Cytat
brak możliwości rozwinięcia w pełni własnej seksualności, hamowanie instynktów, impulsów tkwiących w podświadomości. - :shock: :mrgreen: ups :)

mamy do czynienia z optymistą. :lol:

osoba szczera, otwarta, często przesadnie ufna i naiwna. :wink:


charakterystyczne dla osób, które są czytelne w odbiorze dla obserwatora zewnętrznego. Osoba taka jest prostolinijna, nie potrafi ukryć swych emocji, trosk, jeśli kogoś nie lubi, od razu to widać. :mrgreen:


umiejętność oddzielania życia zawodowego od spraw prywatnych i rodzinnych.



ten typ podpisu należy do ekstrawertyka, który czuje się niedoceniony. Będzie usiłował wyeksponować siebie, by był spostrzegany jako znacznie większy niż jest. :mrgreen: :bravo trafiony, zatopiony :mrgreen:



itd, itd. :)
polecam, fajny test :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Czerwca 2006, 00:30   

Mój wynik:


...ludzi ambitnych, przebojowych, często pragnących władzy i prestiżu czasem, w zależności od ich kształtu, marzycieli i lekkoduchów. P

... Występują u ludzi potrafiących zarobić duże pieniądze. Ludzie ci mają też większy potencjał seksualny. ( :mrgreen: )
... że autor tego pisma jest człowiekiem zdecydowanym, śmiałym i przedsiębiorczym. Koncentruje się głównie na aktywnym życiu. Raczej nie filozofuje, wśród zawodów wybiera taki, który pozwala na bycie ważnym i widocznym, jednocześnie dobrze wynagradzanym. (heh)

...cechuje ludzi niespokojnych, którzy przejawiają duże ambicje i zakłóconą równowagę wewnętrzną. Często piszą w ten sposób ludzie poszukujący, twórczy i utalentowani artystycznie.

Pismo ... jest typowe dla ludzi przebojowych i popędliwych.... pismo to również dynamiczne i optymistyczne nastawienie do życia, twórcze i zdecydowane działanie. Człowiek, który pisze pismem szerokim, posiada również szeroki gest i rozeznanie w życiu, chciałby wpływać na szerokie audytorium.

... podkreśla dynamiczność w działaniu oraz dużą siłę psychiczną. Informuje o dużej zmysłowości i niezależności w działaniu, wzmacnia również agresję.


...jest wyraźną chęcią podkreślenia własnej wartości i walki z autorytetami. Często tak piszący ludzie wybierają wolne zawody, lub sami są właścicielami firm. Zwykle żyją w napięciu i są nerwowi.

... podpowiadają zmienność nastrojów, podatność na wpływy, zarazem giętkość i zmysł dyplomatyczny.

... wskazuje na przyjazne kontakty z ludźmi, chętne angażowanie się w niesienie bliźnim pomocy, co niekiedy prowadzi do zbyt częstego mieszania się w ich sprawy osobiste.

... wskazują osobę bardzo wrażliwą lecz niezbyt życiowo zaradną.

Jeśli pismo jest ... może to oznaczać wielką fantazję u tak kreślącego znaki. Taki ktoś zawsze w życiu znajduje wyjście z krytycznej sytuacji. Jednak w niektórych sytuacjach gubi orientację.

.... oznacza to bowiem, iż na początku znajomości taka osoba będzie nieufna, podchodziła z dystansem do otoczenia. Jednak w dalszej części znajomości okaże się człowiekiem serdecznym, pełnym ciepła i wrażliwości.

Pismo ...to symboliczne łączenie poszczególnych zadań i czynności w spójną całość. Ludzie piszący w ten sposób są logiczni, konkretni, z większymi zdolnościami do syntezy. Potrafią punkt po punkcie realizować swoje cele, ale może im brakować spontaniczności - są bardziej schematyczni, mniej innowacyjni. Nie chcą korzystać z intuicji, nie dowierzają jej zasadności.


... - wrażliwą i delikatną

... znamionuje człowieka praktycznego.

... sugeruje, że jego właścicielem jest osoba szczera, otwarta, często przesadnie ufna i naiwna.

Imię i nazwisko pisane ...: sugeruje umiejętność oddzielania życia zawodowego od spraw prywatnych i rodzinnych.
Ostatnio zmieniony przez Miria 15 Czerwca 2006, 00:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 00:35   

ojejej mirio, ale edytuj, bo spojlerujesz :) dajesz podpowiedzi i jak ktos to przeczyta przed zrobieniem testu, bedzie za duzo wiedzial :) ja usunelam wskazowki ;)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Czerwca 2006, 00:49   

Moze tak byc? Bo piwko wypilam i mi sie nie chce juz kombinowac. :mrgreen:
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 00:51   

:mrgreen: :bravo :bravo :bravo
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 01:07   

Mój wynik:

- ekstrawertyk

- ambitny, przebojowy, pragnący władzy i prestiżu, autor rękopisu może być przesadnie ambitny. W połączeniu z innymi cechami grafologicznymi może informować o fanatycznym zainteresowaniu religią lub jakąkolwiek inną ideą.

- duża siła wewnętrzna oraz umiejętność radzenia sobie w życiu z przeciwnościami losu, w praktycznych jego aspektach. potrafi zarobić duże pieniądze. Ludzie ci mają też większy potencjał seksualny.

- pismo męskie. ...jest człowiekiem dynamicznym, lubi być ważny i zapełniać swoją osobowością przestrzeń życiową. ...często większą namiętność, śmiałość, przebojowość. ...może też wskazywać na przesadność, zadufanie i autorytarność.

- ...podkreśla dynamiczność w działaniu oraz dużą siłę psychiczną. Informuje o dużej zmysłowości i niezależności w działaniu, wzmacnia również agresję.

- człowiek fasadowy, potrafiący na zewnątrz zaprezentować się jako silny i stabilny. Człowiek zdyscyplinowany, potrafiący utrzymać wizerunek swojej osoby na zewnątrz.

- lęk, poczucie niepewności, chęć ukrycia swojego wnętrza przed światem. Czasem świadczy o przesadnej oszczędności w wydawaniu pieniędzy lub kłopotach finansowych.

- piszący posunął się trochę za daleko. Przeszedł pewną barierę. Interpretuje się to jako częste przemyślenia natury egzystencjalnej. Taki człowiek potrafi zapalić się do jakiegoś pomysłu, ale kiedy na drodze stanie przeszkoda przychodzi zwątpienie i marazm.

- bezkrytycznie zgadza się z władzą i przełożonymi. Dodatkowo ma silne zahamowania i niskie poczucie własnej wartości.

- zmienność nastrojów, podatność na wpływy, zarazem giętkość i zmysł dyplomatyczny.

- ów ktoś bardziej poważa cudze zamierzenia, nie dbając przy tym o własne interesy.
Nierzadko jednak ludzie tacy bywają samotnikami, sporadycznie nawiązującymi kontakty z innymi.

- może to oznaczać wielką fantazję u tak kreślącego znaki. Taki ktoś zawsze w życiu znajduje wyjście z krytycznej sytuacji. Jednak w niektórych sytuacjach gubi orientację.

- na początku znajomości taka osoba będzie nieufna, podchodziła z dystansem do otoczenia. Jednak w dalszej części znajomości okaże się człowiekiem serdecznym, pełnym ciepła i wrażliwości.

- łączenie poszczególnych zadań i czynności w spójną całość. Ludzie piszący w ten sposób są logiczni, konkretni, z większymi zdolnościami do syntezy. Potrafią punkt po punkcie realizować swoje cele, ale może im brakować spontaniczności - są bardziej schematyczni, mniej innowacyjni. Nie chcą korzystać z intuicji, nie dowierzają jej zasadności.

- marzycielstwo, wrażliwość, bogactwo wewnętrznych przeżyć, uczuciowość, zmysłowość, egocentryzm, nawet czasem egoizm i przesadne zainteresowanie własnym 'ja', brak możliwości rozwinięcia w pełni własnej seksualności, hamowanie instynktów, impulsów tkwiących w podświadomości. Należy to rozumieć, iż osoba tak pisząca bardziej zajęta jest pracą i robieniem kariery niż życiem osobistym.

- umiejętność oddzielania życia zawodowego od spraw prywatnych i rodzinnych.

- ten typ podpisu należy do ekstrawertyka, który czuje się niedoceniony.

-
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 14:36   

no to teraz ja:

- rozsądna, dobry organizator, mało spontaniczna w działaniu. W kontaktach z innymi wyraźnie kieruję się umiarem i logiką. Staram się utrzymać dystans wobec otoczenia oraz zachować niezależność.

- duża siła wewnętrzna oraz umiejętność radzenia sobie w życiu z przeciwnościami losu, w praktycznych jego aspektach. potrafi zarobić duże pieniądze. Ludzie ci mają też większy potencjał seksualny.

- człowiek niespokojny, który przejawia duże ambicje i zakłóconą równowagę wewnętrzną. Często piszą w ten sposób ludzie poszukujący, twórczy i utalentowani artystycznie. (a dzie tam!)

- lęk, poczucie niepewności, chęć ukrycia swojego wnętrza przed światem. Czasem świadczy o przesadnej oszczędności w wydawaniu pieniędzy lub kłopotach finansowych.

- optymista

- zmienność nastrojów, podatność na wpływy, zarazem giętkość i zmysł dyplomatyczny.

- marzycielstwo, wrażliwość, bogactwo wewnętrznych przeżyć, uczuciowość.

- zmysłowość, egocentryzm, nawet czasem egoizm i przesadne zainteresowanie własnym 'ja'

- ... interpretuje się jako dużą zmysłowości seksualność, jak i umiejętność czerpania z podświadomości sił do rozwiązywania problemów życiowych. :mrgreen:

- osoba szczera, otwarta, często przesadnie ufna i naiwna.

- umiejętność oddzielania życia zawodowego od spraw prywatnych i rodzinnych.


EDIT - na tej samej stronie jest test na poziom racjonalności (http://psphome.dhtml.pl/psychozabawy_poziom_racjonalnosci.html). wyszła mi pełna racjonalność :shock: :mrgreen:
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 14:54   

oO to ide sprawdzic moj poziom :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 15:22   

Zrobiłęm sobie test na płeć mózgu. Jestem facet :P 40pk zdobyłem :)
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 15:24   

Wydaje mi się, że te testy już były. Wyszło, że jestem mózgowym supersamcem, a grafologicznie (tu już gorzej pamiętam) — jestem wyjątkowo popaprana jednostka.
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 15:47   

znaczy, jak piszesz, kleksy robisz? :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 19:19   

No ja sobie zrobiłem ten test grafologiczny.
Wyszło z niego. że jestem introwertycznym ekstrawertykiem, a reszta charakterystyki jest tak poplątana, że powinienem się jak najszybciej znaleść na jakimś oddziale zmakniętym. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 15 Czerwca 2006, 20:25   

no to witaj w klubie :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19 Czerwca 2006, 18:06   

No to teraz ja:
... znamionuje ludzi rozsądnych, dobrych organizatorów, mało spontanicznych w działaniu. W kontaktach z innymi wyraźnie kierują się umiarem i logiką. Osoba (...) stara się utrzymać dystans wobec otoczenia oraz zachować niezależność.

...dużą siłę wewnętrzną oraz umiejętność radzenia sobie w życiu z przeciwnościami losu, w praktycznych jego aspektach. Występują u ludzi potrafiących zarobić duże pieniądze. Ludzie ci mają też większy potencjał seksualny. (no proszę, jakich się rzeczy człowiek o sobie dowiaduje :mrgreen: )

...jest człowiekiem dynamicznym, lubi być ważny i zapełniać swoją osobowością nie tylko przestrzeń kartki papieru, ale i przestrzeń życiową. Biznesmeni, politycy, artyści, ludzie piastujący stanowiska publiczne zwykle piszą (...). (...) oznacza też często większą namiętność, śmiałość, przebojowość, może też wskazywać na przesadność, zadufanie i autorytarność.

...bezkrytycznie zgadzają się z władzą i przełożonymi. Dodatkowo mają silne zahamowania i niskie poczucie własnej wartości. :shock:

...charakteryzują człowieka wewnętrznie silnego, pewnego siebie, o dużej konsekwencji w działaniu.

...wskazuje na przyjazne kontakty z ludźmi, chętne angażowanie się w niesienie bliźnim pomocy, co niekiedy prowadzi do zbyt częstego mieszania się w ich sprawy osobiste.

...może to oznaczać wielką fantazję u tak kreślącego znaki. Taki ktoś zawsze w życiu znajduje wyjście z krytycznej sytuacji. Jednak w niektórych sytuacjach gubi orientację. (zwłaszcza w mieście :P )

...interpretuje się jako marzycielstwo, wrażliwość, bogactwo wewnętrznych przeżyć, uczuciowość.

...interpretuje się jako dużą zmysłowość i seksualność, jak i umiejętność czerpania z podświadomości sił do rozwiązywania problemów życiowych.

...sugeruje, że jego właścicielem jest osoba szczera, otwarta, często przesadnie ufna i naiwna.

...interpretuje się jako charakterystyczne dla osób, które są czytelne w odbiorze dla obserwatora zewnętrznego. Osoba taka jest prostolinijna, nie potrafi ukryć swych emocji, trosk, jeśli kogoś nie lubi, od razu to widać. (oj, prawda; wczoraj się dowiedziałam, jak łatwo mnie przejrzeć ;) )

...należy do ekstrawertyka, który czuje się niedoceniony. Będzie usiłował wyeksponować siebie, by był spostrzegany jako znacznie większy niż jest. :mrgreen: :lol:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 22 Czerwca 2006, 20:23   

Ten test "grafologiczny" analizuje nie pismo lecz to, jak badany interpretuje własne pismo :roll: Co oznacza "odstęp między wierszami"? Skąd mam wiedzieć, czy to na pewno jest duży? Dla innego mógłby być niezauważalny, kwestia odczytu.
Więc efekty są jakie są :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :bravo
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 22 Czerwca 2006, 20:37   

No dlatego ja po napisaniu dałem to innej osobie do interpretacji. Ale mimo to u mnie efekty też jakie były takie były. :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 13:15   

Rany, jak tu kurzem zarosło. Kh khhhh....

Odkurzam trochę

Płeć mózgu

Test dość długi, zajmuje ok. 20 minut, wymagana znajomośc angielskiego na w miarę sensownym poziomie, ale bez przesady.

Mi wyszło idealne zero. Na skali Women - Mez znalazłem się dokładnie w połowie.

Z ciekawszych wyników - gdyby ktoś czuł się urażony moim zachowaniem - mam już usprawiedliwienie:

Your empathy score is: 3 out of 20
Average score for men: 7.9 out of 20
Average score for women: 10.6 out of 20

Jestem zimnym sqr....... i to jest potwierdzone naukowo ;)

Ale za to ponadprzeciętnie poradziłem sobie z "oczami" oraz preferuję zdecydowanie "kobiece" twarze - cokolwiek to by znaczyło :)

No i na koniec - przy podziale kasy okazałem się 110% facetem :twisted:
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 14:44   

Wyniki ukrywam, żeby nie sugerowały za dużo:

16/20
8/14
right
empathising score is 5 out of 20
systemising score is 13 out of 20
2 matches of 10 pairs of eyes
Right Hand: 0.97
Left Hand: 1 //mutant!
Your ratings suggest you prefer more masculine faces. //takie brzydule dawali, że już miałem ochotę czymś w monitor walnąć :evil:
You scored 11 out of 12.
You scored 11 words.


W sumie dostałem +25. Do poprawy? 8) :lol:

Ktoś zauważył, że jeden z testów jest przygotowany przez Barona Cohena? :shock: :lol:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 16:21   

Your personal brain score: 50 po stronie męskiej

Angles: 15/20
Spot the difference 0%
Hands: right thumb on top
Your empathy score is: 2 out of 20
Your systemising score is: 14 out of 20
Eyes: 6 out of 10
Fingers: Right Hand: 0.96; Left Hand: 0.97
Faces: Your choices suggest you prefer more feminine faces
3D shapes: 8 out of 12
Words. Your score: you associated 8 word(s) with grey and you named 6 word(s) that mean happy.
Ultimatum: If you had to split £50 with someone, you said you would demand £25
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Vykosh 
Mechagodzilla


Posty: 673
Skąd: Cahtice
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 16:52   

Na skali 50 w strone men :) - czy jesli uzywam emotikonow to jestem kobieta?

Angles: Your score: 19 out of 20
Spot the difference: Your score: 43%
You said your left thumb was on top when you clasped your hands together.
Your empathy score is: 1 out of 20
Your systemising score is: 17 out of 20
Faces: 7 out of 10
Indices: Right Hand: 1 Left Hand: 1
Your choices suggest you prefer more feminine faces.
3D: 12 out of 12
Your score: you associated 5 word(s) with grey and you named 6 word(s) that mean happy.
If you had to split £50 with someone, you said you would demand £30
_________________
The more people I meet, the more I love my battleaxe.
Ostatnio zmieniony przez Vykosh 28 Grudnia 2006, 18:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 18:08   

dzejes:
Cytat
Mi wyszło idealne zero. Na skali Women - Mez znalazłem się dokładnie w połowie.
A mnie wyszło +25 w stronę facetów. :lol:

A, i trafiłam 20 kresek na 20. :mrgreen:
Ale za to przy tych trójwymiarach czas mi się skończył. :|
I miałam lewy kciuk u góry, cokolwiek to znaczy. :)

dzejes:
Cytat
Your empathy score is: 3 out of 20 (...)

Jestem zimnym sqr....... i to jest potwierdzone naukowo ;)
To ja też, bo miałam taki sam wynik "empatyczności". :twisted:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 28 Grudnia 2006, 18:23   

U mnie 50 w stronę kobitek. 8)

Angles: Your score: 14 out of 20
Spot the difference: 43%
Hands: Right thumb on top
Your empathy score is: 16 out of 20
Your systemising score is: 4 out of 20
Eyes: 8 out of 10
Fingers: Right Hand: 1.01; Left Hand: 1
Your choices suggest you prefer more masculine faces.
3D shapes: 7 out of 12
ou associated 12 word(s) with grey and you named 9 word(s) that mean happy.
If you had to split £50 with someone, you said you would demand £25
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 28 Grudnia 2006, 22:11   

a u mnie chyba 50 w strone facetow... :)

faktycznie, trzeba dobrze znac angielski -
angles: Your score: 18 out of 20
Spot the difference: Your score: 43%
Right thumb on top
Your empathy score is: 10 out of 20 (nie znam angielskiego za dobrze i strzelalam byle co :) )
Your systemising score is: 10 out of 20
Eyes: Your score: 5 out of 10 (ten angielski :) )
fingers: Right Hand: 1Left Hand: 1.02
Your choices suggest you prefer more masculine faces.
3D shapes: Your score: 6 out of 12 :mrgreen: ale z DWUWYMIAROWYMI mapami nie mam problemow. :mrgreen: :D
: you associated 1 word(s) with grey and you named 1 word(s) that mean happy no bo wiecej po angierlsku nie znam, kurcze ! :) po polsku wymyslilsbym duzo do szczescia, z szarym mialabym chyba wiecej problemow :)
If you had to split £50 with someone, you said you would demand £25 ale nie rozumiem, co to znaczy? :)
:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 3 Marca 2007, 21:25   

ja też sobie zrobiłam, no i wyszło mi ok. 25 po stronie facetów :mrgreen:
angles: Your score: 17 out of 20
Spot the difference: Your score: 79%
left thumb was on top
Your empathy score is: 14 out of 20
Your systemising score is: 11 out of 20
Eyes: Your score: 6 out of 10
fingers: Right Hand: 0.98 Left Hand: 0.95 (może dlatego, że mam starszego brata? ;) )
Your choices suggest you prefer more masculine faces. => tak, tak, lubię te kwadratowe szczęki :mrgreen:
3d shapes: Your score: 10 out of 12 (czas mi się skończył, jak klikałam na ostatni shape :( )
words: słabizna, 4 na grey, 3 na happy, ale to kwestia tego, że jestem na kacu ;P:
ultimatum: 25 GBP
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group