Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty, czyli co, komu, jak...
Autor Wiadomość
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 14 Grudnia 2013, 21:04   

Coś w tym jest Fidelu. Lubię dać prezent ale bez okazji, kiedy wiem, że trafię w dziesiątkę i sprawię komuś niekłamaną radość. Przymusowe prezenty to dość ponura sprawa.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Grudnia 2013, 21:09   

Kruk Siwy +10
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 10:34   

Ja już zdążyłam zapomnieć, że kupowałam prezenty :D I jestem pewna, że się spodobają, nigdy nie miałam z tym problemu. Za to sama wolałabym niczego nie dostawać, ale jakoś się przemęczę :|
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 11:04   

Ja po prostu pytam. A Junior najczęściej dokładnie pokaże czego chce i sam włoży do koszyka. I zawsze można mu kupić kinder niespodziankę.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
Freja 
Luke Skywalker


Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 11:25   

Lynx napisał/a
Ja po prostu pytam.

Też tak robię. Proszę o listy do Mikołaja:) I w sumie jest również coś z niespodzianki, bo obdarowywani nie wiedzą, co z tej listy akurat dostaną:)
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 11:31   

Fidel, Kruk, pełna zgoda w sprawie prezentów. Nie chodzę po sklepach, zwyczajnie nie chodzę. Nie mam pojęcia co komu kupić, zwłaszcza, że sporo osób nie ma żadnego hobby. Jeśli przypadkiem wpadnie mi coś w oko, coś co może się komuś podobać, chętnie mu kupię i wręczę. Ale wymaganie ode mnie, że w określonym dniu roku będę miała zakupione prezenty dla iluś tam osób to nieporozumienie kompletne. Z dostawanych najgorsze są kurzozbieracze, jakieś bibeloty, których nienawidzę. To już chyba lepsze kosmetyki, zawsze można przekazać innym, nie w ramach prezentu przechodniego, ale sporo kobiet potrafi zużywać tony maseczek, balsamów i innych cudów i chętnie przyjmą wsparcie zewnętrzne.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
Starscreem 
Mechagodzilla


Posty: 661
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 14:25   

Fidel-F2, Kruk Siwy, nie lubię kupować takim ludziom jak Wy ;) Bez obrazy oczywiście. Są takie osoby czasem, co właśnie wszystko mają albo niczego do szczęścia nie potrzebują. Ale mam też w do obdarowania takie biedniejsze osoby, co ich życie nie rozpieszcza i wiem, że jak wydam na nich 100zł to się popłaczą ze szczęścia. I dla nich każdy prezent inny niż skarpetki i kilogram pomarańczy jest zaje*isty. I też nie trudno coś trafnego znaleźć, kiedy im potrzeba wszystkiego...
Druga sprawa, że zakupoholiczką jestem, to mnie wydawanie kasy cieszy samo z siebie. A jeszcze nie mam potem wyrzutów sumienia, że egoistyczne wydałam wszystko na siebie :)

Fakt - chodzenie po sklepach i szukanie, kiedy kręci się tam milion innych osób, nie jest przyjemne - dlatego od kupowania prezentów lepsze jest... ich pakowanie :) Ale to za tydzień :)

A pomysły na prezenty choinkowe zbieram cały rok i zapisuję sobie w telefonie. Potem tylko wybieram na co mnie stać. Tak z miejsca to faktycznie ciężko wymyślić coś dobrego czasem.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 14:44   

Zafundowaliśmy jakiemuś nieznanemu dzieciakowi w potrzebie zimową kurtkę, grubą bluzę, do tego czapka, słodycze - pewnie się ucieszy, bo prosili o ubranie na zimę. Fajna sprawa.
 
 
charande 
Blade


Posty: 1398
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 16:43   

Też strasznie nie lubię dostawać bibelotów-kurzozbieraczy. Kosmetyków takoż, bo używam mało, łatwo się uczulam na chemię, a oddać nie mam komu. Prezenty dla rodziny w miarę lubię kupować, jeśli wiem, co danej osobie ma szanse się przydać, bo jeśli nie, to już jest gorzej.
_________________
Hałas w sieci - www.agnhalas.pl
The Thistle Queen - www.agnhalas.com
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 19:48   

Swoją szosą, od kilku lat z Pomiotem na upominki dla znajomych i przyjaciół przygotowujemy własnoręcznie robione słodycze, lub inne smakołyki. :) A to "małpeczka" nalewki dla zdrowotności, a to pierniczki, a w tym roku wiśnie, śliwki i maliny w czekoladzie ( owoce z nalewek).
Mam znajomą, którą przed Świętami obdarowuję słoikiem domowej kapuchy kiszonej, na jej życzenie.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 15 Grudnia 2013, 22:16   

Część prezentów już kupiłam, ale metodę selekcji mam specyficzną. Nie zamierzam zadręczać się myśleniem co komu jak gdzie... Wchodzę do sklepu i albo ten prezent widzę, albo nie. Jak nie, cóż... mało to sklepów? ;P:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 16 Grudnia 2013, 11:46   

Nas jest dużo, w sensie ludzików w najbliższej rodzinie. Nawet jeżeli komuś prezent nie bardzo pasuje, to zawsze można się wymienić :D
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Grudnia 2013, 17:37   

Kupiłyśmy sobie z siostrą po czapce :mrgreen: Chłop dostanie chyba album z gołymi paniami, nad mamą jeszcze się zastanawiam. Nad tatą (dopiero w styczniu) zresztą też, kupiłabym mu 'Dumanowskiego' Szostaka ale nie wiem czy go nie zbulwersuje ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 17 Grudnia 2013, 12:52   

Właśnie spakowałam ostatni prezent, cieszy mnie to :)
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
May 
Toy


Posty: 1258
Skąd: 7 mil od Avalonu
Wysłany: 28 Grudnia 2013, 23:50   

Uff i juz po prezentach. Doszlam w tym roku do etapu, ze w zasadzie mamy juz wszystko, na co nas stac, wiec rodzina dostala ode mnie prezenty z mojej ulubionej organizacji charytatywnej - szkolna wyprawke dla dziecka z krajow rozwijajacych sie, zestaw narzedzi do uprawy ziemi i kury dla farmera z podobnych miejsc. W przyszlym roku pewnie zrobie to samo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group