Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pobili :(
Autor Wiadomość
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 1 Listopada 2009, 15:01   Pobili :(

Wypada powiedzieć nie tylko "Dzień dobry", ale i "Do widzenia". Szukałam, szukałam takiego wątku, ale nie znalazłam, więc niniejszym zakładam.

Nie wiem, co jest takiego w Internecie, że pokazuje to, co w ludziach najgorsze. Normalny, miły człowiek po dorwaniu się do klawiatury zaczyna zachowywać się jakby dopadło go odhamowanie czołowe (czy jak się tam owa przypadłość nazywa). Początkowo sądziłam, że sprawia to anonimowość sieci, ale nie, wszak na Forum SFFiH wiele osób zna się „w realu", a zjawisko tutaj także się powtarza i, co muszę przyznać z przykrością, coraz bardziej się nasila.
Blisko trzy lata temu namówiona przez wiadomo kogo zarejestrowałam się na Forum. Poznałam tu wiele fajnych osób. Niestety, tutaj także zasada „w Internecie wyłazi z nas to, co najgorsze” sprawdza się na co dzień.
I oto, życzliwa, miła, uprzejma, jednym słowem fajna dziewczyna, zmienia się w zołzę, która tylko patrzy komu by tu – excuse le mot – przysrać. A równie miły chłopak okazuje się zeżartym przez dziwną zawiść bufonem.
Nie! Wolę zachować złudzenia i wierzyć, że ludzie są dobrzy (nawet jeśli to nieprawda).
Dlatego postanowiłam zakończyć moją aktywność na forum. Nie sądzę, aby forumowa społeczność bardzo na tym ucierpiała.
Wszystko to piszę przede wszystkim dla tych, którzy stanowią chlubny wyjątek od reguły. Wierzę, że jest ich większość, tylko mniej rzucają się w oczy niż trolle i pieniacze. Nie chciałam zniknąć nie powiedziawszy „Do widzenia. Dziękuję za wspaniałe, wspólne trzy lata!”

Niniejszym proszę administrację o skasowanie mojego konta i, jeśli to możliwe, wykasowanie moich postów.

PS. Jako że nie zamierzam tu więcej zaglądać możecie sobie darować zjadliwe uwagi i komentarze.
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
ihan 
iHan Solo


Posty: 8631
Skąd: Tarnów-Kraków
Wysłany: 1 Listopada 2009, 15:28   

nureczko, wiem, że nie zaglądniesz, ale może wiadomo kto zajrzy. Jeśli moja zołzowatość, tym razem kompletnie niezamierzona, cię uraziła, przepraszam.
_________________
Boże chroń mnie przed ludźmi wykształconymi ponad swoją inteligencję.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 1 Listopada 2009, 16:59   

tu jest wątek do odchodzenia dla innych chętnych
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Listopada 2009, 17:22   

Nie wiem co przelało czarę goryczy, ale żal straszny bo nureczka, jest wyjątkowo zacną , poważną , kulturalna i mądrą osobą :(
Zaś illianna, twoje wskazanie "właściwego" wątku pozegnalnego brzmi jak :
Żegnaj się gdzie regulamin przykazuje i spiep...
co w/g mnie trąci co najmniej arogancją koszmarną :evil:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Listopada 2009, 17:41   

dalambert, nureczka napisała że szukała i nie znalazła. illianna znalazła i wskazała. Gdzie Ty tu widzisz arogancję? To jest normalne na forach. Tym też.
Cóż, decyzja nureczki, trochę mnie zdziwiła, ale komentować nie będę.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:39   

Na Forum zrobiło się od paru dni mocno nieprzyjemnie. Rozważam pójście w ślady nureczki, pomogę jeszcze tylko Puckowi w zakończeniu konkursu szortowego.
dalambert, przesadziłeś w ocenie postępowania illianny, interpretacja Martvej jest zdecydowanie bliższa prawdy.
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:44   

Szkoda, już mi się mniej chce czytać zaległości z mijającego weekendu.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:46   

Agi, możliwe, ale zabrzmiała ta wypowiedź strasznie oschle , stąd moja interpretacja, jak ktoś taki jak nureczka rzuca forum na znak protestu, to chyba sama wypowiedź :
Właściwy wątek to jest tam! Jest dość .....
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:50   

dalambert, to jest Twoja nadinterpretacja.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:51   

dalambert, mam nadzieję, że Nureczka wie, iż absolutnie nie jestem przeciwko Niej i nigdy nie byłam, nigdy nie wygłosiłam żadnej uwagi, która mogłaby na to wskazywać ani prywatnie, ani na forum, jak mi nie wierzysz, możesz przeczytać moje posty. Jest mi smutno gdy ktoś opuszcza forum, nawet jakiś troll, a co dopiero osoba spokojna wyważona, ale ta właśnie osoba zastrzegła, że nie chce tu zaglądać i ja to szanuję, dlatego napisałam o innych.
Jeśli zdarzy mi się spotkać Nureczkę osobiście, powiem Jej o swoich odczuciach związanych z Jej odejściem, ale to będzie osobiście i nie widzę powodu, dla którego miałabym o nich tu pisać, skoro Ona tego nie czyta, a tym bardziej komuś się tłumaczyć.
Twojego posta szanowny Dalambercie odebrałam jako atak, a z tego co wiem, zwykle ataki mają jakąś przyczynę, bo nie zakładam, że zachowałeś się totalnie irracjonalne, czyli skoro mnie atakujesz, to pewnie uważasz, że czymś sobie zasłużyłam na to, może wiesz coś więcej niż ja sama, ale ja nadal w stosunku do Nureczki winna się nie czuję. Nie miałam zamiaru Jej obrażać. Zresztą wierzę, że skoro ma mój telefon, to by mi wprost powiedziała, że jest wściekła o tego posta. Ja bym tak zrobiła w stosunku do innej osoby, którą znam.
Jeśli natomiast Ciebie mój post obraził, przykro mi, ale nie mam 100% wpływu na uczucia innych. Chciałby aby inni dbali tak o moje uczucia, jak ja o ich, bo zwykle nawet jak jestem złośliwa(każdy ma jakąś słabość), to staram się nie rzucać mięsem, nie wymyślać komuś od buców albo porąbanych i nie kwestionować ich sprawności umysłowej albo prowadzenia się, czy uczciwości.
Koniec. Ja z forum na razie nie odchodzę, no chyba że modzi uznają, że tak strasznie narozrabiałam, ze mnie wyrzucą. Póki co będę sobie na miejscu radzić jak umiem, mam nadzieję nie krzywdząc nikogo.

E.:lit
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
Ostatnio zmieniony przez illianna 1 Listopada 2009, 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:56   

:| ja tamten wątek założyłem po to by się zegnać gdy wyjeżdżamy... no nie wiem, na wakacje, na miesiąc miodowy, na prowadzenie rocznych badań na Antarktydzie... szkoda, że nureczka żegna się z takiego powodu...

A ja się dziwię ze wojny na świecie są skoro ludzie na jednym forum muszą się choroba kłócić... zawsze tak było :-/ widzę ten sam mechanizm na forum fotografii przyrodniczej gdzie jestem moderatorem, forum Konica-Minolta/Sony Alpha, na FiFce nawet niegdyś a teraz tu...

Agi,
Cytat
Na Forum zrobiło się od paru dni mocno nieprzyjemnie.

Nie uczestniczę jakoś wyjątkowo w życiu forum ale przykro mi to słyszeć, sam nie zauważyłem takiego trendu...

.. jeśli tak jest - LUDZIE, OPANUJCIE SIĘ! :|
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Listopada 2009, 18:59   

illianna, przepraszam, po prostu odejście nureczki wkurza mnie i smuci stąd całe zamieszanie.
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 1 Listopada 2009, 19:02   

dalambert, przyjmuję, popieram, mam nadzieję, że się w końcu wszyscy spotkamy w lepszych humorach :D
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
RD 
Niedomyty macho


Posty: 2454
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 1 Listopada 2009, 19:14   

Chętnie nie przyjąłbym do wiadomości odejścia nureczki, ale z faktami się nie dyskutuje. W każdym razie nie zamierzam przychylić się do Jej prośby o skasowanie konta, bo mam nadzieję, że wróci. Chyba każdy z nas (poza obrzydliwymi trollami) miewa takie chwile, kiedy chce powiedzieć "dość". Na forum, czy raczej na forach ogólnie, bywa różnie, anonimowość uczestników sieci zwalnia często pewne hamulce.
Przykro mi, tylko tyle mogę powiedzieć.
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 1 Listopada 2009, 20:09   

Szkoda, wielka szkoda. Loguje się człowiek na forum i pierwsze co rzuca mu się w oczy ten temat. Czytać resztę hadko.
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Listopada 2009, 20:17   

Parę razy już miałam ochotę rozstać się z forum. Wracałam, ale od dawna mam uczucie, że siedzę tu jedną nogą. W tej chwili to żerowisko trolli. Widać czas na zmianę warty, niech dyskutują między sobą o literaturze, Literaturze, LITERATURZE wreszcie, i Kto Większym Pisarzem Jest. Ja się chowam do swojej norki. Mam inne zajęcia w życiu.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 1 Listopada 2009, 20:18   

Chciałem coś napisać, niedługo po utworzeniu tematu, ale jeszcze do tej pory nie wiem co powiedzieć, szczególnie, że jeszcze nie przeczytałem weekendowych zaległości.
Pozostaje uszanować decyzję nureczki choć na pewno będzie brakło jej postów (z pewnością w większości należących do tych sensowniejszych na forum).
Ale ze SKOF i innych spędów, towarzyszka nureczka nie zrezygnuje mam nadzieję? Na to liczę...

edit:
Godzilla nie mów, że Ty też? A z kim będę po arabsku plotkował?
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Listopada 2009, 20:29   

decyzję Nureczki szanuję, wiem że czasem ktoś nie wytrzymuje i odchodzi z forum, notabene wiele osłób odeszło z wydziałowych forum mojego wydziału bo zaczęli się czuć źle czub urażeni postmai innych. A co się okazuje, najwięksi forumowi( z wydziału) krzyakcze to były osoby ciche i spokojne, niczym nie wyróżniające się w realu.
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Listopada 2009, 20:57   

Ozzborn, nie wiem, w tej chwili czuję się jak na imprezce towarzyskiej - kawka, herbatka, piwko, pogaduszki przy ciachach, w tym kącie debaty na sprawy podniosłe, w tamtym towarzyskie pitigrili, i nagle wchodzi jeden czy dwóch napakowanych kolesiów, rozstawiają wszystkich po kątach i od tej pory słychać już tylko ich. W zasadzie to koniec imprezy. Pewnie będę zaglądać kontrolnie :| Dwóch krzykaczy jakoś omijałam, trzeci to za wiele.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 1 Listopada 2009, 21:01   

Godzilla, no cóż Twoja wola, za to mogłabyś na SKOFACH się pojawiać, bo gotów jestem pomyśleć, że mnie unikasz - bo przestałaś chodzić jak ja zacząłem ;) ;P:
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
mBiko 
Кощей


Posty: 17377
Skąd: The Boat
Wysłany: 1 Listopada 2009, 22:10   

Przykro mi, ale mam nadzieję, że jeszcze w ten czy inny sposób będę się mógł z nureczką spotkać.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 1 Listopada 2009, 23:39   

Szkoda, chlip, Nureczka to był odprysk normalności, pozdrówcie ją Kruku, co?
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 9 Listopada 2009, 10:33   

3m się nureczka.
Powiem szczerze też rozważałem taka decyzję - może z trochę innych powodów - ale Agi mnie namówiła żebym tego nie robił. Ponieważ bardzo Ją lubię i szanuję jeszcze trochę zostanę (przynajmniej do końca Falkonu).
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 9 Listopada 2009, 10:39   

Czy tylko mi się wydaje, czy jednak na forum zrobiło się ostatnimi czasy spokojniej?
_________________
5 zdań na temat
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:25   

hrabek, niek nie ma nic do powiedzenia niekawego, ludzie ciekawsi / nureczka/ odeszli, modujcie tak dalej to wam się uda martwą ciszę i porządek cmentarny zaprowadzić :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:27   

dalambert, za wielu rozrabiaków też nic dobrego nie wnosi.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:34   

Godzilla, oczywiście, ale osoba która ten wątek założyła rozrabiaką nie była i dużurni rozrabiacy mają się świetnie
Kamanda Ateistyczno - anty kościelna
jewgienij
Fidel
dzejes
dabliu
Kamanda Libertariansko konserwatywna
Ambrioryks
seba
Kamanda lekko wierząca; ale kościół ma być taki jak oni chca, a nie taki jak jest
Rafał
Marcin Robert.
Chór widzięcznych Pań tolerancjuszek- kociar
:
sami sobie wstawcie ;P:
I to by było na tyle polemizować przestałem bo sensu nie ma;
Każdy gada o czym innym
Jak zwykle w życiu rodzinnym.
I jakos sie to kręci :mrgreen:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:36   

To ja poproszę o wpisanie do tej ostatniej kategorii. :twisted:
 
 
gorbash 
Ufol


Posty: 4629
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:36   

dalambert, a siebie gdzie dopiszesz?
_________________
You say coke I say caine.
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 9 Listopada 2009, 11:36   

dalambert, zagalopowałeś się w personalnych ocenach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group