Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pobili :(
Autor Wiadomość
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Listopada 2009, 09:54   

Ja już od dawna to stosuję. Jakie tam dramatyzowanie. Po prostu zmęczenie i znudzenie, od czasu do czasu irytacja.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Easy 
Hieronim Berbelek

Posty: 3537
Skąd: Stąd
Wysłany: 12 Listopada 2009, 09:55   

illianna napisał/a
Easy, zajrzyj do wątku Towarzyskie spotkania w Grodzie Kraka :twisted:


No nie, tam też burda?
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 12 Listopada 2009, 09:56   

Przykre jest to, że nie poszło teraz o trolla. Przecież nikt z nas nie chciał, żeby Agi odeszła. Chcieliśmy się dogadać, a nie tworzyć męczenników za ład forum.

Zgadzam się z Witchmą, że tragizujemy. Agi tragizuje, ja tragizuję, mBiko i Fidel też, ale każdy z nas uważa, że nie pozostało mu nic innego jak obrazić się/protestować/komentować. Nie rozumiem dlaczego moderacja nie może przyznać się do błędu, skoro taki popełniła? Zdarza się, wszyscy jesteśmy ludźmi i to nie jest mentorski ton, tylko moje zdanie. Istotne bądź nie, zależy co rozumiemy przez nasze forum. Bo jeśli to co uważam ja, mBiko czy ktokolwiek inny nie ma znaczenia, to do prowadzenia tego forum wystarczy jedna osoba, przynajmniej się ze sobą nie pokłóci.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 12 Listopada 2009, 09:59   

Bardzo brakuje normalnej życzliwości, jakiejś zwykłej pogody ducha, a postepuje prześciganie się w uszczypliwościach i złośliwościach, sam też nie jestem bez winy, bo powinienem dużo wcześniej się wyłączyć z pyskusji i nie dawać się podpuszczać <sypię głowę popiołem>.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 12 Listopada 2009, 10:00   

Gwynhwar, myślę, że Agi chciała dobrze, ale nie wyszło, zreszta tak jak mówisz, błędy sie zdarzają i akurat padło na Chala, czasem się tak komuś rykoszetem oberwie. Wydaje mi się, że trzeba trochę potragizować, bo milczenie nie zawsze jest rozwiazaniem. Ja tragizuję z trochę innych przyczyn, ale zgadzam się, że Chal oberwał przypadkowo i niewinnie.

Godzilla, fajnie, że jeszcze nie uciekasz :D
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 12 Listopada 2009, 10:20   

metoda ignorowania i niekopania się z koniem jest jedyną skuteczną. nerwów szkoda i syf się robi, jak człowiek zaczyna walczyć i walić głową w mur. a trochę mi szkoda reakcji nureczki i Agi i chęci ucieczki innych fajnych osób. choć Agi szczególnie mogła być tym wszystkim zmęczona. mam nadzieję, że do zobaczenia.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 11:21   

przykro mi że Agi odeszła
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 12 Listopada 2009, 11:32   

Podpisuję się pod postem Witchmy. Trochę śmieszne, jak na kondycję forum narzekają osoby chętnie biorące udział w niejednej awanturce.
I po co zamykać tematy? Przecież nie ma przymusu zaglądania do nich, a tym bardziej udzielania się.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 12 Listopada 2009, 11:39   

illianna napisał/a

Witchma, świeta racja, ja zaczynam ignorowanie :D , nie bedę się kopać z koniem,


Ale uprzednio solidnie się nakopałaś przyczyniając się do tego, na co sama narzekasz.

Kurczę, ludzie. Zacznijcie zmiany od siebie, nie od narzekania na tajemniczych "onych", co to syf na forum robią.

A Chal wstawił kilka dowcipów dokładnie wtedy, gdy wiedział, że będą odebrane jako prowokacja, więc ostrzeżenie niekoniecznie za same dowcipy zebrał, co za cały kontekst.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 12 Listopada 2009, 13:59   

dzejes, zmianiłam tego posta już dwa razy, przemyślałam, to co napisałeś, masz rację, też jestem zadiorna i lubię się pokopać, zwykle na wesoło i po przyjacielsku, taki mały sparing, nigdy jednak nie zaczynam kopaniny pierwsza, najwyżej mam problem z zakończeniem, cóż krew po przodkach się burzy. Będę się odtąd bardziej starać, ale nie obiecuje 100% efektu, jak coś to mnie wyprostuj. :D A i nie mam zamiaru więcej narzekać na forum, jest jakie jest dzięki nam właśnie. Koniec jęków. Jutro mam 32 urodziny, czas dorosnąć. :D
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 12 Listopada 2009, 19:49   

Szlag by to trafił... Wierzyć się nie chce.
Ludzie, a może czas się zastanowić?
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
Jedenastka 
Rasowa Kicia

Posty: 5036
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: 12 Listopada 2009, 19:52   

illianna napisał/a
Jutro mam 32 urodziny, czas dorosnąć. :D

W s p a n i a l e :D . Mam w planach złożyć Ci życzenia przed wyjazdem na Falkon.
Trzynastego... w 2009 roku to piątek !!!
<dla mnie trzynastka to magiczna liczba>
_________________
11
Ostatnio zmieniony przez Jedenastka 12 Listopada 2009, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:11   

illianna napisał/a
dzejes, zmianiłam tego posta już dwa razy, przemyślałam, to co napisałeś, masz rację, też jestem zadiorna i lubię się pokopać, zwykle na wesoło i po przyjacielsku, taki mały sparing, nigdy jednak nie zaczynam kopaniny pierwsza, najwyżej mam problem z zakończeniem, cóż krew po przodkach się burzy. Będę się odtąd bardziej starać, ale nie obiecuje 100% efektu, jak coś to mnie wyprostuj. :D A i nie mam zamiaru więcej narzekać na forum, jest jakie jest dzięki nam właśnie. Koniec jęków. Jutro mam 32 urodziny, czas dorosnąć. :D


Wow... Cieszę się z tego posta :)
I najlepszego urodzinowo!
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:14   

no to 100 lat :>

zdrowia szczęścia pomarańczy
nich Ci Seba nago tańczy illianna :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:20   

Ja nie wiem co na to Seba, ale mógłby mieć cos przeciwko. A jak nie on, to illianna...
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:25   

illianna napisał/a
Jutro mam 32 urodziny, czas dorosnąć


Ech, gdzie te czasy jak ja byłem taki młody i piękny :mrgreen: Wszystkiego i do tego najlepszego :D
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:31   

Nie chciałbym psuć radosnego nastroju ale nie sądzicie, że istnieje bardziej stosowny temat na składanie życzeń?
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:32   

nie mam siły na oddychanie a co dopiero na przekopywanie foruma dlatego proszę Modów o przeniesieie życzeń :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:38   

Krótkie przyzwolenie na taki spam dobrze zrobi tematowi, zwłaszcza że sama illianna wspomniała akurat tu o urodzinach.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Listopada 2009, 20:39   

dzięki za przyzwolenie :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 12 Listopada 2009, 22:18   

dzięki za życzenia, wprawdzie urodziny dopiero jutro, wiec możecie składać od nowa na blogu albo dowolnym wątku do tego stworzonym, dobrych życzeń nigdy dość :D :D :D
hardgirl123 napisał/a
zdrowia szczęścia pomarańczy
nich Ci Seba nago tańczy illianna
bardzo ładny wierszyk :D , ma nadzieję, że chodziło o Sebastiana, bo Seby nie chciałabym aż tak nadwyrężać, zwłaszcza, że go nie znam :mrgreen:
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 12 Listopada 2009, 23:50   

Agi napisał/a
Żegnam.
no nie wierzę, fatalnie

Agi, wróc

a co do Chala to moderacja powinna go przeprosić, każdy popełnia błędy ważne coby się zreflektować w końcu
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 13 Listopada 2009, 10:18   

Fidel, a może jednak nie powinna przepraszać.
Może powinnismy zacząć zwracać uwage na to, że znajdujemy się na forum sporego wydawnictwa, które może beknąć za czyjś nieodpowiedzialny występ.
Kawat jest naprawde mało dotkliwą kara, na dodatek zostal dany po skardze użytkownika, który poczuł się tym tekstem urazony. Jestem antyklerykalny, ale potrafię zrozumiec, że ktoś się może czuć dotknięty moimi wypowiedziami na tak ważny dla niego temat.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Listopada 2009, 13:56   

illianna, chodziło mi o Sebastiana :>
skrociłam, żeby się fajnie rymowało :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
illianna 
Nathan Never


Posty: 4658
Skąd: z kazka ;-)
Wysłany: 13 Listopada 2009, 14:17   

ihan napisał/a
Kompletnie nie rozumiem. Radość, ze dano bana użytkownikowi, który miał do powiedzenia więcej o literaturze niż większość forumowiczów, w tym ja. Miał kontrowersyjne poglądy i potrafił ich bronić, co było odbierane jako wywyższanie się, trollowanie i nie wiadomo jakie jeszcze przestępstwa. Które notorycznie uprawia sporo innych osób, ale to już starzy wyjadacze to sobie mogą. Myślałam, że jeszcze paru fajnych rzeczy się od niego dowiem, a tu kicha. To nie zarzut do modów, ale kompletnie nie rozumiem. Żegnać się nie będę, bo melodramatyczne gesty mnie drażnią, więc tym bardziej w swoim wykonaniu tego robić nie będę, ale przestało mi się podobać. NURS tłumaczy, że wydawnictwo musi unikać ewentualnych procesów, że kawały to to i tamto, w porządku, czyjaś domena, czyjaś odpowiedzialność. Tylko niekoniecznie mi po drodze.

pozwoliłam sobie to tu wkleić, aby móc się odnieść.
Myślę, że na pewno masz rację, że kolega miął dużą wiedzę na różne tematy, na temat literatury na pewno ogromną, być może też jest przemiłą osobą w realu, jak twierdzą ci co go znają osobiście. Cóż realcja personalna jego i wielu użytkowników forum jakoś się nie ułożyła za dobrze, mówiąc bardzo enigmatycznie. Szkoda. Chyba można go znaleść na spodkaniach fandomowych, więc może uda Ci się dorwac go na żywo, w końcu jest z Krakowa.
_________________
"Nie tylko nie ma Boga, ale spróbujcie w weekend złapać hydraulika", "Moja filozofia", Woody Allen
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37524
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 13 Listopada 2009, 14:50   

NURS napisał/a
Może powinnismy zacząć zwracać uwage na to, że znajdujemy się na forum sporego wydawnictwa, które może beknąć za czyjś nieodpowiedzialny występ.
Kawat jest naprawde mało dotkliwą kara, na dodatek zostal dany po skardze użytkownika, który poczuł się tym tekstem urazony. Jestem antyklerykalny, ale potrafię zrozumiec, że ktoś się może czuć dotknięty moimi wypowiedziami na tak ważny dla niego temat.
NURS jak Cię szanuję tak teraz pitolisz
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 13 Listopada 2009, 15:05   

illianna napisał/a
Cóż realcja personalna jego i wielu użytkowników forum jakoś się nie ułożyła za dobrze, mówiąc bardzo enigmatycznie. Szkoda.

I za to dożywotni ban? Rozumiem, że od teraz administracja wywala tych, których nie lubimy?
Mam zdanie takie, jak ihan, też mi się przestało podobać. Szkoda pisać więcej.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Listopada 2009, 15:18   

Nie tych, których nie lubimy. Tych, którzy nie znają elementarnych podstaw dyskusji, kryjąc się pod elokwencją i inteligencją, którą niby prezentują wysoką jakość argumentów, a w rzeczywistości obrażając współdyskutantów.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 13 Listopada 2009, 15:25   

Nie będę dyskutować z decyzją, mogę tylko napisać, że trochę inaczej widzę całą sytuację i forum przestało być fajnym miejscem - dla mnie.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Listopada 2009, 15:27   

A jak? Chętnie poznam inny punkt widzenia. Bo według mnie ten człowiek nie potrafił kulturalnie rozmawiać.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group