Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Parada oszustów, czyli jak robimy twórców gry w konia.
Autor Wiadomość
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 27 Grudnia 2012, 00:53   

Tym razem nie będzie grzebania w sejwach ani zabaw Cheat Enginem. Tym razem, wykorzystamy lukę, którą pozostawili twórcy gry ;P:

Deus Ex Human Revolution - czyli jak farmić XP :)

Wyłączamy alarmy w lokacji. Obezwładniamy jednego przeciwnika (ważne - nie zabierając broni ani nie przeszukując jego kieszeni) i zostawiamy w takim miejscu, żeby inny wróg mógł zauważyć ciało. Tamten podchodzi do kumpla, cuci go i jak zrobimy to rychło w czas, to mamy "Dwóch na jednego" i 125XP z bonusem :) Potem zostawiamy ciała w spokoju i idziemy szukać kolejnego jelenia, którego zwabiamy do ciał i "Dwóch na jednego" mamy znowu :)

W Montrealu zrobiłem jeszcze lepiej - kiedy po raz pierwszy pojawiają się żołnierze, w pierwszym pomieszczeniu (dwupoziomowym biurze) jest ich dziewięciu, więc oficjalnie, usypiając wszystkich "ręcznie", można zdobyć między 450 a 550 XP. Ja zdobyłem ponad dwa tysiące :mrgreen: Wszystkich "klepałem" w jednym miejscu (na najwyższym piętrze, pomiędzy schodami a wentylacją, tuż obok alarmu) i zostawiałem dziewiątego żołdaka przytomnym, żeby budził mi tych uśpionych. I tak w kółko Macieju. Aż mi się znudziło ;P: Dodatkowy bonus jest taki, że od groma można zarobić kasy na amunicji, bo "uśpieni" żołnierze po oprzytomnieniu nie zbierają giwer z gleby, tylko zostają przez silnik gry obdarzeni nową bronią :)

Inne lokacje, które równie dobrze nadają się do takiej zabawy, to Blokowisko (zagruzowany dziedziniec tuż przed tajną zbrojownią) i Komenda Policji w Detroit (główne biuro) :) W tym ostatnim przypadku trzeba najpierw koniecznie powyłączać wszystkie alarmy w budynku, a to może się okazać nieco żmudne i batonikożerne ;)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group