Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadchodzą... czyli na co czekamy?
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 16 Czerwca 2015, 09:27   

Fidel-F2 napisał/a
A co to jest Mass Effekt?

Takie action RPG. Uważam je za jedno z najlepszych gier Sci-fi (w kosmosie) jakie były. Czytałeś "Pierścień" Larry'ego Nivena? banda galaktycznych dziwaków i różnych ras zebrana do kupy w celu uratowania galaktyki ;) tyle że jest nieco więcej akcji. Gra ma swoje wady lae uważam ze klimat jest niepowtarzalny...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37527
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 16 Czerwca 2015, 09:34   

Hmmm, to było pytanie retoryczne.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 16 Czerwca 2015, 09:35   

Fidel-F2 napisał/a
Hmmm, to było pytanie retoryczne.

I znowu się dałem nabrać... :roll:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Czerwca 2015, 11:30   

Nowy UNCHARTED!!! :D
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 10:08   

Wreszcie po dłuuugim czasie kolejny film z Last Guardian: https://www.youtube.com/watch?v=zXLZvsSmBIs - zapowiada się kolejna piękna i ciekawa gierka Team Ico - choroba, strasznie żałuję ze tego typu gry (ICO, Shadow of the Colossus czy właśnie Last Guardian) nie wychodzą na PC :-/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 10:13   

konsola w cenie b. mocnej karty graficznej, nie ma co żałować tylko kupować trzeba. Coraz więcej powodów się pojawia by w końcu zmienić generację.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 10:55   

konopia napisał/a
nie ma co żałować tylko kupować trzeba.

Ale ja jestem niedzielnym graczem... nie będę wydawał 1,5tys na konsolę do gier ;P: mam miliard innych wydatków, zbieram póki co na aparat :roll: więc będę musiał się obejść bez tych gier :-/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 11:57   

Dunadan napisał/a
nie będę wydawał 1,5tys na konsolę do gier
PS4 już trochę jest na rynku, więc spora szansa, że będzie obniżka cen na święta Bożego Narodzenia. Sony robiło tak do tej pory z każdą konsolą.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 12:23   

Iscariote, powiem inaczej - nie wydam nawet 500zł... nie daltego że jestem jakimś hejterem konsol czy coś tylko ja serio mam inne wydatki i liczę każdy grosz - nie mogę uzasadnić takiego wydatku na konsolę choć bym chciał :mrgreen: zwłaszcza jak widze takie tytuły jak Last Guardian.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Melfka 
Langolier


Posty: 295
Skąd: Virginia
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 12:46   

Horizon Zero Dawn
Action RPG, kojarzyło mi się też z Monster Hunter. Open world i prześliczna grafika.
Tyle, że postać z góry narzucona, co dla mnie w RPGu stanowi stanowi dużą krechę.
_________________
O pisaniu i innych nałogach
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 17 Czerwca 2015, 13:20   

Melfka napisał/a
Tyle, że postać z góry narzucona, co dla mnie w RPGu stanowi stanowi dużą krechę.

A widzisz, mnie to nie robi żadnej różnicy ;P:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Melfka 
Langolier


Posty: 295
Skąd: Virginia
Wysłany: 18 Czerwca 2015, 20:23   

Dunadan napisał/a
A widzisz, mnie to nie robi żadnej różnicy ;P:

To Tobie gra się spodoba... a nie, czekaj, Ty nie planujesz zakupu PS4 :P
_________________
O pisaniu i innych nałogach
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 18 Czerwca 2015, 21:47   

Melfka napisał/a
a nie, czekaj, Ty nie planujesz zakupu PS4

Takie życie...

Obajrzałem filmik - fajne to :)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 19 Czerwca 2015, 22:21   

A o nowym Deus Exie nic? 25 minut z gry. Co prawda wybrali drogę masowej zagłady, zamiast cichego podejścia, ale mimo wszystko, zapowiada się mocny tytuł.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 25 Czerwca 2015, 11:01   

Ciągle czekam na Arkham Knight na PC. To co obecnie wyszło zostało już wycofane ze sprzedaży na steamie i podobno można też zwrócić pudełka. Port robiło studio zewnętrzne (12 osób) w 8 tygodni. Główny rywal wiedźmaka w wyścigu po GOTY strzelił sobie w stopę, kolano i d... :D . Dobrze, że w W3 nawet w połowie nie jestem :) . Ze spokojem mogę czekać na właściwą wersję.

edit:
Tak, nawet w Polsce można zwrócić produkt :) . Klucz ze steam'a zostanie wtedy wyłączony. Czekam jeszcze na marchewkę, czyli info co dostane w nagrodę, jeśli tego nie zrobię.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 31 Sierpnia 2015, 20:17   

Dziczy na rynku PC ciąg dalszy.
Pudełkowy MGS V: Phantom Pain na płytce zawierał będzie 8Mb instalkę Steam'a. :shock: :lol:

Niesamowite mają pomysły. Na patch do gry wymienionej wyżej ciągle czekamy. Miał być w sierpniu. I też w sierpniu studio ogłosiło, że patch już jest... w fazie testów! :bravo :lol:

I tylko kieszeń się cieszy... bo nie ma motywacji do zrobienia upgrade'u sprzętu.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2015, 12:49   

Pisali już o tym na PPC... to jakiś żart po prostu... konami strzeliło sobie w stopę ostatnio - kilka razy. Nie dziwię się ze Kojima odszedł. Nie mogę się doczekać tego MGS ale poczekam chyba na jakąś promocję, ciekawe jak mi pójdzie na moim GTX560.

A niedługo Fallout 4 oraz No Man's Sky i pozostała dwójka space-sim'ów: Star Citizen i Elite: Dangerous... ale chyba najbardziej nie mogę się doczekać No Man's Sky.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 6 Lutego 2016, 20:12   

To mnie zaciekawiło.
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Lutego 2016, 20:57   

Adon, mnie to jakoś nie rajcuje... próbują robić to co się dzieje z Assasins Creed, CoD czy Battlefieldami - sprzedamy to samo jeszcze raz ale w innej skórce. Za rok wyjdzie far cry w kosmosie. A za rok w średniowieczu. A za kolejny... itd.

Mnie rajcuje bardziej ten news: http://epicstream.com/new...llermo-del-Toro

Widziałem PT i mnie rozwaliło... ciekaw jestem czy im się uda, mam nadzieję że tak.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Czerwca 2016, 12:54   

Ruszył kickstarter remake'u pierwszego System Shocka :D
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 27 Lipca 2016, 19:29   

O_M_G: https://www.youtube.com/watch?v=lEE4yZgphFk :shock: Scorn. Wygląda niesamowicie - gigerowskie obrazy ożywione i przeniesione w świat gry :shock: jest też nieco klimatów Cronenberga i Beksińskiego - ciekawe jak to wyjdzie.

Drugi ciekawy tytuł - wygląda na przpoczwarzenie się się słynnego PT: https://youtu.be/5GPH4NUaXps?t=47 - Deat Stranding - wygląda... dziwnie.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 1 Października 2016, 00:25   

Zdaje się tylu miłośników Mechów się po forum szwendało, a jakoś nikt nie zauważył, że nam nowy Battletech rośnie :) Będzie turowa, taktyczna strategia, z erpegowymi dodatkami i innymi bajerami :)

Alpha gameplay z gry - co prawda Mitch strasznie wkurza, ale i tak nie mogę spokojnie usiedzieć, jak oglądam ten filmik :D

W kickstarterze remake'u System Shocka nazbierali 150% zakładanej kwoty i gra będzie wzbogacona o nowe treści, między innymi :)

A za dni kilka rusza kompania crowfundingowa Wasteland 3 (ale już nie na Kickstarterze, ciekawe dlaczego). Co prawda Wasteland 2 żopy nie urywał, więc podchodzę do tego z umiarkowaną nadzieją na hit, ale kto wie... :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 5 Października 2016, 14:17   

ilcattivo13 napisał/a
Zdaje się tylu miłośników Mechów się po forum szwendało, a jakoś nikt nie zauważył, że nam nowy Battletech rośnie Będzie turowa, taktyczna strategia, z erpegowymi dodatkami i innymi bajerami

Fajowo :) choć przyznam że zobaczyłym MechWarriora w single'u z jakąś fajną kampanią, z graniem zarówno w mechu jak (głównie) i poza... w końcu w klasycznym Battletechu to normalka ;)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 5 Października 2016, 15:14   

Nie linkowałem tego kiedyś? MechWarrior 4 jest dostępny legalnie za darmochę na jakimś portalu ze "starymi" grami :)

Ale jest szansa, że jeśli ten Battletech wypali, to następny będzie symulator :) W połączenie taktycznej strategii turowej i symulatora nie wierzę - za dużo problemów technicznych do ogarnięcia, to byłoby zdecydowanie zbyt skomplikowane. Może za kilkadziesiąt lat, ale nie teraz :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 5 Października 2016, 19:13   

No i poszły konie po betonie - kampania Wasteland 3 otwarta.

Jeszcze przez dobę z kawałkiem ci, którzy wpłacą minimum 20 lub 25 usdów (20 dla tych, którzy już kickstarterowali którąś z poprzednich kampanii Inxile), będą mogli dostać (do wyboru) klucz do Underrail, lub Stasis.

Jedno tylko troszkę mnie dziwi - gra ma wyjść na koniec 2019 roku. Czyli za ponad 3 lata. To chyba ździebko za późno. Żeby tylko im się silnik graficzny nie przeterminował w tym czasie.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 8 Października 2016, 23:26   

Wyznaczoną kwotę 2.75 miliona usdów nazbierali w trzy z małym hakiem dni. Znaczy, zostało jeszcze dwadzieścia sześć dni akcji. Choć wyraźnie widać, że wszystko przystopowało. Ale może to wina tego, że ludzie próbują zrozumieć, o co chodzi w tym całym FIGu. I podobnie jak ja, gdy pierwszy entuzjazm opadł, dali sobie na spokój.
Ale mimo wszystko, razem z wpływami od sponsorów strategicznych i własną kasą z drugiego Wastelanda, Wasteland 3 już ma budżet sięgający 7 milionów. Jest spora szansa, że przekroczy 10.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 22 Października 2016, 20:33   

W przyszłe wakacje będzie miała swoją premierę gra Hello Neighbor. Pomysł jest banalny - mamy się zakraść do piwnicy dziwnego i tajemniczego sąsiada i odkryć, cóż takiego dziwnego i tajemniczego się tam wyrabia :) Niby prościzna, ale AI uczy się na swoich błędach. Jak widać na filmiku, bardzo skutecznie się uczy :)
Przyznam, że pomysł jest genialny w swej pozornej prostocie - gra trafia na listę wyczekiwanych przeze mnie tytułów :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 17 Listopada 2016, 17:11   

Ruszył kickstarter Jupiter Hell. Roguelike'a z normalną (a nie roguelike'ową) grafiką, robiony przez ekipę odpowiedzialną za DoomRL czy AlienRL, jedne z najpopularniejszych roguelike'ów ostatnich lat. Wygląda to fajnie, gra jest na dość zaawansowanym etapie, a kasy dużo nie chcą, więc pewnie wszystko się uda :)
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 17 Listopada 2016, 21:48   

ilcattivo13, a z ciekawości - gdzie się natknąłeś na info o tym Jupiterze? To tworzy kolega kolegi, więc do mnie łatwo dotarło na facebooku akurat, ale się zastanawiam jak się o tym wieść niesie dalej.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 18 Listopada 2016, 10:17   

Na RPG Codex. Ale pisali też na kilku innych portalach cRPGowych :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group