Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadchodzą... czyli na co czekamy?
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Lipca 2009, 14:45   

ilcattivo13, ja też wąłśnie się dowiedziałem :shock: nie mogę się docekac, uwielbiam mechwarriora! filmik jest po prostu powalający! jeśli rzeczywiścieędzie można w ten sposób wykorzystwać taktykę to będzie nieźle. No i widać nawiązania do serii - ten przeciwnik to Atlas, ciekawe w jakim mechu był "gracz"...
Swoją drogą byłby fajny film ze świata BattleTech ;-) raz próbowali coś nakręcić ( Robot Jox ) ale to bło wieeeki temu.

Ja mam jeszcze coś czego bardzo wyczekuję: http://www.gametrailers.com/player/50067.html

MassEffect 2 zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzednik...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 12 Lipca 2009, 20:19   

ilcattivo13 napisał/a
MechWarrior powraca!

Ożżż, w końcu coś dla wielbicieli mechów dobrego dadzą :o
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:02   

Dunadan - bohater trailera jeździł "Warhammerem". Widać to tuż przed momentem katapultowania, kiedy pokazany jest status pancerza mecha.

A tak w ogóle, to odświeżyłem sobie wszystkie filmiki z Mechwarriorów i w dalszym ciągu ten najbardziej mi się podoba.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Karl 
Indiana Jones

Posty: 438
Skąd: Z Internetu
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:05   

MechaWarrior... a kto w MegaMeka pogra?;)
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:22   

A który to będzie MechWarrior? Microsoft zapowiedział, że wkrótce będzie do pobrania za darmo Mechwarrior 4
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:30   

Ziemniak - wygląda na to, że piąty.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:32   

Ja miałem któregoś z pierwszych, ale strasznie się wieszał, więc go olałem. Trzeba będzie ściągnąć tą czwórkę :D
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Karl 
Indiana Jones

Posty: 438
Skąd: Z Internetu
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:35   

MegaMek? To klasyczny Battletech 1 i 2, tylko w Javie, multi i można brać udział w kampanii online na mekwars.org.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 12 Lipca 2009, 22:58   

Ziemniak - ja mam w domu zakupionego na Gambleriadzie "Mechwarriora 2: Mercenaries" (rocznik '96) i nawet na nowych kompach chodzi jak burza. Tylko nieco "wektorowo" wszystko wygląda i podłoże ma zawsze jeden kolor (co akurat na lodowych mapach nie przeszkadza). Ale za to jakie ma dźwięki :P Miła pani mówiąca spokojnym głosem "System Shutdown Initiated" ;P:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 12 Lipca 2009, 23:03   

Ja mam też dwójkę, dostałem przy zakupie pierwszego VooDoo i nawet przyjemnie się grało. Ale najwięcej to chyba w Earthsiege 2 pogrywałem, chociaż od pewnego momentu (zamontowanie dział plazmowych) gra się robiła strasznie nudna - jeden strzał i po zabawie :roll:
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
Ostatnio zmieniony przez Virgo C. 13 Lipca 2009, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 12 Lipca 2009, 23:15   

MW był chyba lepiej zbalansowany. Nawet zamontowanie super-duper-armaty nie pomagało, bo albo ciężar był zarąbisty i nic więcej na mecha nie wchodziło (nawet ammo :wink: ), albo temperaturka po jednym strzale wariowała i następował koniec walki.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Lipca 2009, 09:30   

ilcattivo13, dokładnie. Ileż ja czasu spędzałem na wyposażeniu mojego Mecha, hehe, to tez było samo w sobie interesujące ;-) Ale nie ma to jak włączyć kod na nieprzegrzewanie i MadCata wyposażyć w cztery działka cząsteczkowe ( PPC ) :mrgreen: a potem bawić się w snajpera i odstrzeliwać kolejne części innym mechom.
Ale jak się chciało grać fair to nie było łatwo.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 14 Lipca 2009, 17:48   

Ja brałem najcięższego możliwego mecha, ładowałem na niego 7 - 11 ciężkich laserów (i na maksa heat sinków) i odstrzeliwywałem wrogom nogę. To najprostsza technika walki, bo noga to najwrażliwsza część mecha. I nie ma to jak kopanie leżącego :twisted: No i z tej metody ataku najwięcej części dało się wyszrotować w M2: Mercenaries. PPC są zajefajne, ale jak się dokładnie policzy stosunek ciężaru i ciepła do efektywności, to ciężkie lasery okazują się o troszeczkę lepsze. Za to prawie nigdy nie używałem rakiet (chyba, że na płaskich mapach, a i to puszczałem tylko rakiety dalekiego zasięgu)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Karl 
Indiana Jones

Posty: 438
Skąd: Z Internetu
Wysłany: 14 Lipca 2009, 22:21   

Generalnie rozmowy o sposobach robienia bliźnim krzywdy są zajmujące, ale może ktoś byłby chętny do pogrania online?;) MegaMek za free jest, jak coś to na pw proszę sie dobijać - postawi się jakiś serwer...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 20 Lipca 2009, 20:46   

Karl, ale to strategia jest... to już nie to...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Karl 
Indiana Jones

Posty: 438
Skąd: Z Internetu
Wysłany: 20 Lipca 2009, 21:45   

Wiem, że strategia. Kiedyś (ze 2 lata temu) brałem udział w kampanii online na mekwars. Teraz myśle, że możnaby się tam większą grupką wybrać, bo samemu to tak jakoś nieteges...
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 21 Lipca 2009, 15:57   

Virgo C. napisał/a
Ale najwięcej to chyba w Earthsiege 2 pogrywałem


Pamiętam gierkę. Grafika bez akceleracji była. Pełną wresję dał kiedyś CDA. Grałem trochę, ale do końca nie doszedłem.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Lipca 2009, 10:09   

AvP The Hunt (3)
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ciekawe co z tego wyjdzie ;-)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 22 Lipca 2009, 12:59   

Poprzednie części się broniły świetnym klimatem, teraz liczę na zachowanie go. A trailer wskazuje na to, że się nie przelicze :)
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Lipca 2009, 14:01   

Virgo C. napisał/a
Poprzednie części się broniły świetnym klimatem


:shock: :shock: :shock:

Eee... czy na pewno mówimy o filmach Alien vs Predator i Alien vs. Predator: Requiem?
_________________
5 zdań na temat
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 22 Lipca 2009, 14:03   

Nie, mówimy o dwóch częściach gry Alien vs Predator, które w przeciwieństwie do filmów miały w sobie sporo grywalności i ciężki klimat zaszczucia (gdy się grało człowiekiem).
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Lipca 2009, 14:35   

Aaa... sorry, rzeczywiście, to growy wątek. Pomylone misie.

Grałem w jedynke, w dwójkę już nie. Rzeczywiście miała świetny klimat.
_________________
5 zdań na temat
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 22 Lipca 2009, 23:12   

Jedynkę w wersji gold chętnie bym tanio kupił (miała opcję zapisywania stanu gry, podstawowa wersja nie miała). W dwójkę grałem rok temu. Nadal robiła wrażenie.

Dzisiaj sobie przypomniałem Need For Speed III. 10 lat temu to było coś!
 
 
WhiteMagic 
Jaskier


Posty: 56
Skąd: ...przybywam?
Wysłany: 5 Sierpnia 2009, 17:14   

The Force Unleashed - wreszcie panowie z LucasArts przypomnieli sobie o pecetowych graczach. Do listopada...
_________________
" Z mikrofonami w ciągłym manifeście... "
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 18 Sierpnia 2009, 15:02   

http://www.secondvarietygames.com/shelter
Zapowiada się smakowicie. Pod warunkiem ze kiedyś to skończą ofkoz ;-)
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 18 Sierpnia 2009, 21:22   

Diablo 3 wyjdzie najprawdopodobniej bez obsuwy - a w każdym razie Blizzard zaprzecza wszelkim opóźnieniom w związku z premierą Starcrafta 2. Znaczy, dobrze jest! :)
Ale zawsze mogą znaleźć inny powód :mrgreen:
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 7 Wrzeœśnia 2009, 20:35   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Ehh, może i u nas się kiedyś takich reklam doczekamy... :roll:
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
Nutzz 
Yans


Posty: 2170
Skąd: że znowu?!
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2009, 09:37   

O ja nie pierdaczę :shock:
Powaliło mnie na kolana.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 8 Wrzeœśnia 2009, 19:07   

świetny, ale coś za bardzo filmowe Starship Troopers mi przypomina
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
R4venger 
Tom Bombadil

Posty: 35
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2009, 12:27   

WhiteMagic napisał/a
wreszcie panowie z LucasArts przypomnieli sobie o pecetowych graczach. Do listopada...


A ja wczoraj skończyłem xboxową wersję (konsole posiadam od mc wiec się nie dziwić). I prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie sterowanie z klawiatury, aby wszytko było wygodne i nie sprawiało problemów, jest mnóstwo combo + force push, lightning, force repeal itp. itd. a bez wykorzystania tego wszystkiego walki do łatwych nie należą. Sama gra jest ciekawa, choć momentami cholernie trudna i wkurzająca, niektóre etapy czy paru bossów nie da się przejść bez powtarzania kilkukrotnego. Ale niezaprzeczalnym plusem jest znakomite oddanie posługiwania się forcem - a to jest bezcenne :) czy samo otocznie które jest w dużej mierze podatne na zniszczenia. Pod tym względem Kotory, czy wszystkie Jedi Knight wyglądają jak gierki dla dzieci.
_________________
But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams.
[William Butler Yeats 1865-1939]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group