Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2008
Autor Wiadomość
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 07:34   

Jak to mówią - Polska na Euro zagra trzy mecze: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

A poważnie, remis z Niemcami to będzie jednak sukces.
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 08:45   

Dzisiaj dojedziemy kolegów zza Odry.

Nauczyłem się pokory w typowaniu wyników. W 2002 i 2006 byłem pewien, że wyjdziemy z grupy. :oops:
Kiedy w eliminacjach wylosowaliśmy Portugalię, byłem na 100% pewien, że ani u siebie, ani u nich nie ugramy nawet jednego punktu. Że będzie 0-2 i 0-4. A tutaj 2-1 i 2-2.
Przed ostatnimi mistrzostwami świata wszyscy najwięksi eksperci, którzy zęby na piłce zjedli :lol: , typowali na mistrza Francję i Argentynę. Obie drużyny nie wyszły z grupy nawet, a Francuzi to chyba bramki nie strzelili.
A kto stawiał na Greków w 2004?
Racjonalnie rzecz biorąc, Niemcy powinni wygrać, ale nie wygrają, bo piłka nie jest racjonalna ;P: Nie trzeba się ich bać, tylko trza ich lać, i tyle.
W Krakowie tramwaje jeżdżą z chorągiewkami, jak w święto narodowe. Taryfy i większość samochodów też.
A jak u was?
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 09:54   

Ja właśnie wywiesiłem flagę, chociaż kibic ze mnie taki sobie.

Co wynika dla nas z wygranej Czechów i Portugalii?
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 10:14   

chyba nic ;P: 08.06.2008 - 6+8=14, 2+8=10, 1410-nawet liczby są po naszej stronie :D
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 11:43   

@Jewgienij
Taryfy to już od jakiegoś czasu jeżdzą z flagami. A będą jakoś tydzień temu na akademikach PK to na niektórych budynkach połowa okien przez flagi zasłonięta. Gdyby wyniki meczy zależały od stopnia dopingowania drużyny przez kibiców to byśmy mieli finał i zwycięstwo w nim w kieszeni ;)
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 12:04   

a ja znowu oglądam mecz w Berlinie - tym razem jednal mam szalik i koszulki :D

w Niemczech oczywiście flagi na większości samochodów, w "mojej" dzielnicy mnóstwo tureckich flag ;) najlepszy jest i tak znajomy kioskarz - Turek z żoną Polką. ma na samochodzie 3 flagi, z czego polska jest największa :mrgreen:

moi znajomi oczywiście uważają, że zjedzą Polskę, ja tam uważam co innego. w niemieckiej tivi wspominki sprzed dwóch lat - miło słyszeć, że mecz Polska-Niemcy to był dla nich wtedy najważniejszy mecz całych mistrzostw. niemiecki trener wypowiada się ostrożnie, bo zdaje sobie sprawę, że tegoroczna polska drużyna jest silniejsza niż dwa lata temu. i znowu uważa, że to będzie jeden z najważniejszych meczów ;P:

ech, już nie mogę się doczekać wieczoru :D trochę szkoda, że nie zobaczę końca wyścigu formuły (Kubica startuje z pierwszej linii), ale co tam...
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 13:17   

joe a to, że mówią, że jeden z najważniejszych to chyba trochę z obawy co by im gastarbeiterzy się nie poobrażali.. :D

Wydaje mi się, że Polska pierwsza strzeli bramkę ( wykorzystując to, że nas trochę zlekceważą ) i potem dwie możliwości: albo z nią dojadą do końca, albo Niemcy wyrównają i będzie nerwowa końcówka ( + ewentualna bramka dla Niemców w doliczonym czasie gry)

Mam wrażenie, że Niemcy wyrównają koło 70 minuty i potem będzie stres do końca ( bo w to, że nasi mogliby potem jeszcze strzelić drugą bramkę nie wierzę - oni tego z takimi zespołami jaki Niemcy nie potrafią)
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 13:39   

Jak wszędzie gdzie się da powtarzają Niemcy są mistrzami końcówek, a nasi niestety w końcówce na ogół sobie odpuszczają nieco. Zwłaszcza jeśli prowadzą.
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 13:53   

jak oni dzisiaj wygrają z Niemcami, to chyba nastepna edycja szortów powinna miec temat przewodni związany z piłką nożną :D

nadziei wielkich nie mam, ale do wieczora jeszcze jakaś jest. w końcu nie takie cuda sie już w piłce zdarzały :)
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 13:54   

Stargazer, po zwycięstwie z Portugalią limit cudów na to Euro chyba już został wyczerpany :D
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 14:04   

zawsze mozemy liczyc na pomoc lehmana - ten jak juz zlapie swoją "odpowiednią" forme, to wpuszcza szmate w kazdym niemal meczu, a ostatnio jakby zmierzal w tym kierunku :D
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 14:10   

No jakby tak łapał formę, a nie piłki...
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 14:34   

Ja postawiłem najskromniejsze w świecie 0-0. Jak w pamiętnym meczu z 1978 roku.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 14:50   

No, zaraz wybywam. Trza zająć miejsce w miasteczku piwnym i się wcześniej odpowiednio pomalować na mecz. :D

Do boju Polskoooooooooooo o, o!!! :mrgreen:
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Stargazer 
Frodo Baggins


Posty: 116
Skąd: miasto piękne inaczej
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 15:12   

ja optymistycznie postawilem na 1:1, podobnie zeszta jak w pierwszym meczu dzisiejszym
_________________
www.facebook.com/rockaxxess - jedyny rockstyle'owy magazyn na świecie ;)
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 15:15   

no to trza iśc na wyprawę :D ciekawy jest tez mecz Austria - Chorwacja , mam nadzieje że Chorwacja spokojnie sobie z nimi poradzi :P owocnego kibicowania życzę wszystkim :D
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 15:17   

Stargazer, potem znów ich będziesz przeklinał, bo Ci kupon nie wejdzie :mrgreen:

ja się dowiedziałam właśnie, że idę na mecz do jakiegoś szemranego pubu z gości z politechniki... czy powinnam się już bać...? :?
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
Selithira 
Connor MacLeod


Posty: 1571
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 15:26   

Szalik, flaga, koszulka, będę kibicować wieczorem...
Taselchof napisał/a
08.06.2008 - 6+8=14, 2+8=10, 1410-nawet liczby są po naszej stronie

poprawiłeś mi tym humor :D
_________________
Wiedźma wie wszystko!!!
----------------------------------------------------
"Dobra zła droga nie jest zła." - koVaal :D
 
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 15:39   

Virgo C. napisał/a
Jak wszędzie gdzie się da powtarzają Niemcy są mistrzami końcówek, a nasi niestety w końcówce na ogół sobie odpuszczają nieco. Zwłaszcza jeśli prowadzą.


Niemcy byli mistrzami końcówek w latach 70, 80 i 90. Teraz to patałachy.
Manchester zburzył ten pogląd doszczętnie, kiedy w finale Ligi Mistrzów przegrywając do 90 minuty z Bayernem Monachium 0-1, wygrał 2-1. Od tej pory Niemcy w końcówkach są słabi. Przypominam półfinał z Włochami z ostatnich mistrzostw świata. Przeważali, byli lepsi, a w dogrywce dali sobie strzelić dwie bramki.
Teraz grali sparing z Białorusią. Do przerwy 2-0. A w osiemdziesiątej którejś tam minucie 2-2.

Nam ostatnio strzelili w doliczonym czasie gry, ale bramka im się wtedy należała, bo nasi przez 90 minut piłki nie dotykali( prócz Boruca), grali po tchórzowsku.
Teraz będzie inaczej, mają taką dziurę w obronie, że coś im wpadnie na pewno. Wystarczy, że Krzynówek przełoży sobie na lewą nogę :D
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13821
Skąd: FF
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 16:35   

joe, oglądaj na dwa telewizory :P: :mrgreen:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 16:44   

W Klagenfurcie leje, a na mecz zapowiadają gwałtowną burze. Szykuje się "mecz w wodzie". A, na mokrym boisku, wola walki bierze górę nad umiejętnościami :) . Sytuacje ekstremalne sprzyjają nuworyszom, a nie rzemieślnikom. No i w końcu podniesiono kurs u buka 1:7.

edit:
Taselchof - świetne te cyferki :bravo
Ostatnio zmieniony przez Homer 8 Czerwca 2008, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 16:45   

W nawiązaniu do nadchodzącej bitwy... ;)
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 17:31   

"Wesprzeć prawe skrzydlo!" - mam nadzieję, że Benhakker wykorzystał "Krzyżaków" w celach szkoleniowych ;)

Zachodzę w głowę, oglądać czy nie. Jakbym się miał potem kłaść znów rozczarowany (jak po 'prawie remisie' ostatnim razem z Niemcami) to dziękuję. Z drugiej strony typuję 2:1 - pierwsza bramka Niemców, ale potem odpłacimy im z nawiązką :wink:
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 18:58   

A ja będę sobie teraz poprawiał humor formułą 1, mam nadzieję, że wyścig skończy się przed rozpoczęciem meczu ;P:
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:11   

Kubica wygrał i pewnie wyczerpał tym limit polskich zwycięstw na dziś.
_________________
GAndrel
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:11   

Na razie 0:1
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:14   

ciemność, ciemność widzę...

Czyżby po staremu?
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:20   

Dobrze, że transmisje słucham przez radio. Gdybym oglądał ją w TV to odbiornik mógłby już pewnie parę razy zaliczyć bliskie spotkanie z latającymi kapciami...
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:36   

Komentarz telewizyjny jest beznadziejny, zostawiłem sobie tylko wizję, fonię mam z radia :idea: Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 8 Czerwca 2008, 21:38   

Na razie moja prognoza się sprawdza - oby tak dalej ;) A serio, to już zaczynam się zastanawiać, jak media będą jutro odkręcać te wszystkie odcięte głowy, laleczki voodoo, numerologię grunwaldzką itd.......
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group