Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasady panujące na forum - Wasze sugestie.
Autor Wiadomość
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 8 Listopada 2016, 16:52   

gorat napisał/a
Cytat
Strona wygenerowana w 174,39 sekund.

To efekt wyszukiwania postów z ostatniego roku. W tym samym czasie strona główna miała wynik Strona wygenerowana w 35,06 sekund. (tj. zaczęła się ładować dopiero po zakończeniu generowania wyniku wyszukiwania; różnica w czasie bierze się ze sporego opóźnienia w otwarciu). Prośba odrzucona - przeglądaj przy użyciu standardowych narzędzi jak listy for i tematów w nich, tak samo dotrzesz do wszystkich postów, a nie zablokujesz forum (szczególnie że kiedyś było więcej postów - serio ma serwer stanąć na parę godzin?).

Aha. Okej.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 10 Listopada 2016, 20:25   

Trochę mnie nie było, a chyba czas najwyższy zakończyć to, co zacząłem.

Fidel - jakie by nie były racjonalne, inteligentne i kulturalnie wyważone Twoje kolejne wpisy, to tamto pierwsze "nap:€&#@lanie na PiS" przedstawia jasno i wyraźnie Twój prawdziwy stosunek do tej kwestii. Dlatego aż do tej chwili pozwalałem sobie tego nie komentować. I poza tym, co napisałem teraz, więcej komentarzy z mojej strony nie będzie.

ihan - cała ta dyskusja między nami jest kompletnie od czapy z jednego prostego powodu - nie da się dyskutować o czyichś osobistych odczuciach. Niezależnie od tego, czy będą to odczucia w kwestiach fizycznych (na ten przykład, że ktoś czuje, że mu zimno, czy ciepło), czy jak w tym przypadku - uczuciowych. I moim największym błędem w tej całej tej dyskusji było, że dałem Ci się do niej sprowokować i że sięgnąłem w niej po te same "narzędzia", których Ty używałaś do wobec mnie.

Powiedziałem to, co "subiektywno-osobiście" myślę o przyszłości Forum w miejscu, które jest do tego przeznaczone i w zapoczątkowanej przez kogo innego wymianie zdań na temat przyszłości Forum. I koniec. Więcej w tym temacie się nie odezwę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group