Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tekst numeru 25 - głosujemy do 5 stycznia

Wybierz najlepszy tekst numeru - masz dwa głosy
Piotr Patykiewicz - Infernalizacja
37%
 37%  [ 31 ]
Adam Mrozek - Kasjopeja
4%
 4%  [ 4 ]
Andrzej Kozakowski - Do białości, Satanaelu!
4%
 4%  [ 4 ]
Andrzej Miszczak - Zdarzenie na Kaiser-re
4%
 4%  [ 4 ]
Dawid Juraszek - Stara gwardia
13%
 13%  [ 11 ]
Wojciech Piechota - Struktura
34%
 34%  [ 28 ]
Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 7 Grudnia 2007, 18:31   

powiedzmy to politycznie:
nie dementuje i nie zaprzeczam.... :mrgreen: ;P: :bravo
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 7 Grudnia 2007, 19:23   

Bellatrix napisał/a
Nie widze zupelnie w bohaterze znamion wybranca, tylko jakas pieczec
Znaczy, jakich znamion? Że jak się narodził, to dzwony same w kościołach biły, a nad kołyskę sfrunął mu Duch Święty pod postacią gołąbka? :lol: Czy nie na tym polega ta konwencja (horror itp.), że rzeczy niezwykłe przytrafiają się ludziom zwykłym?
Bellatrix napisał/a
Opowiadanie nie przekonuje mnie, ze Miasto jest naprawde miastem.
A czym jest? Wioską Indiańską? :o
Bellatrix napisał/a
Niby poszukuje go caly wymiar sprawiedliwosci
A nie mafia czasami?
Bellatrix napisał/a
Razilo mnie tez troche kostka pamieci - co on na RAMie to trzymal?
Zapewne, gdyby ktoś naście lat temu wymyślił i opisał w tekście s-f płytę DVD i napisał, że bohater trzymał dane "na płycie", to czytelnik powinien go wyśmiać "a co, na winylu to trzymał"? Bo tylko takie "płyty" by znał (może jeszcze pilśniowe). Ciekawam także, jak należałoby czytelnikowi sprzed kilkunastu lat opisać np. pendrive/flashdisk? :roll:

Bellatrix, Tobie się ostatnio nic nie podoba. :shock: Hmm, teksty wybitnie nie idą w parze z Twoim gustem, a może to depresja jesienna? :?
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Grudnia 2007, 20:58   

Juz wyjasniam. Jesli chodzi o "znamiona wybranca" to bardziej mi chodzilo o jakis rys charakteru, tymczasem bohater jest przedstawiony wrecz jako marionetka. Niby prezes duzej firmy, ale wystarczyla byle konkurencja a sie "sprzedal". Niby chcial cos zrobic - nie robil nic (vide scena z Rychem). Do tego, gdy juz sie wzial do dzialania, to wyszla porazka. Reasumujac, bohater zostaje przedstawiony jako czlowiek bez charakteru, bez jakichs ambicji, niezdecydowany, taki zwyczajny i nudnawy, mimo ze prezes. Sila wrecz wrzucony w "bieg zdarzen" - nie rozumiem, dlaczego mialby zostac wybranym do przeciwstawiania sie zlemu. No i w zasadzie, nie rozumiem tez, dlaczego sie postawil :P Firme mogl "sprzedac" a tu nagle, pod wplywem slow diabla (ktory przeciez mogl go oklamac, co byloby nawet wskazane! :P ) zaczyna "walczyc" bo sie dowiedzial, ze jego ex-zona poszla sie wyskrobac. Mnie to po prostu nie przekonuje. Podobnie, jak nie przekonuje mnie samo Miasto. Nie, nie uwazam za Wioske Indianska, jakbys uwaznie przeczytala, to napisalam, ze Miasto wydaje mi sie byc li tylko dekoracja. To kwestia stylu pisania. W tym przypadku nie mam wrazenia, ze Miasto "zyje" a jedynie pojawia sie tam, gdzie spojrzy/pojdzie bohater:P

Jesli chodzi o kostke pamieci - alez nie mialabym nic przeciwko, jesli by on je trzymal po prostu na "kostce". Tak jak na "plycie". "Kostka pamieci" juz mi zgrzyta, podobnie jak zgrzytneloby mi "dysk cyfrowo-optyczny", jesli juz chcemy sie odnosic do DVD.
A tekst mi sie podobal, co przeciez napisalam. I nawet punkt przyznalam. Anko, czy Ty czytasz ze zrozumieniem? :P

edit:
jak ktos sie czuje niewyzyty w przyznawaniu punktow, to przypominam o forumowych szortach;)
http://www.science-fictio...opic.php?t=1426
 
 
cooger 
Narzeczona Frankensteina

Posty: 323
Skąd: Brigadoon
Wysłany: 7 Grudnia 2007, 21:10   

Mimo że z W. ;) Bellatrix dobrze prawi ;)

P.S. Rym Hiphopowy nie zamierzony do mojej mowy.
_________________
--
I never saw a wild thing
sorry for itself.
A small bird will drop frozen dead from a bough
without ever having felt sorry for itself.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37528
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 8 Grudnia 2007, 15:28   

Numer niezły, jednak z wyborem miejsc punktowanych nie było problemu.

Infernalizacja - Punkt. Sprawnie napisane, bez wpadek językowych, wciąga od samego początku i trzyma do końca. Fantastyka w trochę starym, świetnym stylu.
Kasjopeja - sorry mad, inaczej nie mogę, to najsłabsza pozycja numeru, w zasadzie o niczym, bez jakiejkolwiek puenty, natychmiast skojarzył mi się fragment z Pachnidła, na którym 'Kasjopeja' wydaje się być oparta. Jedyny plus tego szorta to taki, że dowiedziałem się o oboczności Kasjopei.
Do białości... - przyzwoicie, ciekawy pomysł, jak na szort wsamraz
Zdarzenie... lekko, sympatycznie, bez ambicji, do zapomnienia
Stara gwardia - Gustaw pisze lepiej niż przyzwoicie, zawsze można się spodziewać przyzwoitego poziomu. W zadanych ramach sprawił się bardzo dobrze dodając kilka smaczków.
Struktura - Punkt. Puryści-informatycy być może doszukają sie jakich nomenklaturowych, tudzież innych wpadek ale dla mnie wszystko grało i nic mi nie zgrzytnęło. Dobrze napisane, czytało się doskonale. Piech, moje gratulacje
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 9 Grudnia 2007, 12:33   

Moje głosy poszły na Infernalizację oraz Strukturę.
Infernalizacja - poruszyła we mnie jakąś strunę. trafiła mnie. nie wiem dokłądnie czego jest to zasługą, ale odczułam i postanowiłam nagrodzić punktem.
Struktura - nie znam się kompletnie na tej dziedzinie, ostentacyjnie nie mam zamiaru zacząć sie orientować, ale pomimo tej ignorancji tekst nie męczył i opowiedziana została ta historia w taki sposób, że zainteresowała laika. Może fachowcy sie przyczepią, ale ja miałam wrażenie, że z grubsza rozumiem o czym czytam. A to już dużo.
Pozostałe opowiadania również nie były złe, poza szortami, które moim zdaniem porywające zdecydowanie nie były.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 9 Grudnia 2007, 12:41   

Zdecydowanie "Struktura"
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Grudnia 2007, 13:56   

Dzięki, dzięki za uwagi i za głosy! :)

Przy okazji delikatnie ostrzegam tych co jeszcze nie przeczytali numeru, że coraz śmielej będę spojlerował w moim wątku autorskim, odpowiadając na pytania i uwagi. Ponieważ "Struktura" ma w założeniu element zaskoczenia, może lepiej wstrzymać się przed zaglądaniem do wątku Wojciecha Piechoty do czasu przeczytania opowiadania.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 10 Grudnia 2007, 11:31   

A mnie jakoweś lokalne szuje powykupywały cały nakład SF w wichurce i będę musiał się tłuc do jakowegoś Empiku albo inszego pogańskiego wymysłu typu Bielański Supeł :? A takie nastawienie miałem, wolnego czasu akurat ile trza, browaru zgrzewkę (a nawet dwie), ech, szkoda gadać :twisted: :wink:
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10 Grudnia 2007, 11:44   

Kup prenumerate :D
_________________
5 zdań na temat
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 10 Grudnia 2007, 12:06   

Nie kupię :D
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10 Grudnia 2007, 12:18   

To nie narzekaj. Pociesz sie tym, ze to najwyrazniej dobry numer, skoro tak szybko zszedl :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 10 Grudnia 2007, 12:35   

Jakoś mnie to nie pocieszyło ;P: I tak go muszę gdzieś dorwać :?
 
 
Albion 
Kapitan Kirk


Posty: 1127
Skąd: Warsaw City
Wysłany: 11 Grudnia 2007, 10:48   

Piotr Patykiewicz - Infernalizacja. Bo fajne i nie chce mi sie dłużej rozpisywać, ani nikogo ganić :mrgreen:
_________________
"Historia uczy tego, że ludzie niczego nie uczą się z historii"
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Add Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.
 
 
Kamilos 
Sky Captain


Posty: 166
Skąd: Mazury
Wysłany: 12 Grudnia 2007, 07:55   

Oddaję swój głos na Infernalizację, na wyróżnienie także zasługuje Struktura.

Pełna moja oceno-recenzja jak zwykle na Outpost.
 
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 12 Grudnia 2007, 17:34   

Bellatrix napisał/a
A tekst mi sie podobal, co przeciez napisalam. I nawet punkt przyznalam. Anko, czy Ty czytasz ze zrozumieniem? :P
Skoro nawet "opowiadanie, które podobalo się najbardziej z tego numeru" zostało skrytykowane za to i owo, a reszta jeszcze bardziej? A w poprzednim numerze skrytykowałaś wszystkie teksty. :|

Bellatrix napisał/a
Nie, nie uwazam za Wioske Indianska, jakbys uwaznie przeczytala, to napisalam, ze Miasto wydaje mi sie byc li tylko dekoracja. To kwestia stylu pisania. W tym przypadku nie mam wrazenia, ze Miasto zyje a jedynie pojawia sie tam, gdzie spojrzy/pojdzie bohater:P
Z tą "Wioską Indiańską" - to był dowcip. Oczywiście, nie trzeba koniecznie dowcipu załapać. :roll: A to, że coś się dzieje "tam, gdzie spojrzy/pójdzie bohater" jest moim zdaniem normalną perspektywą narracyjną.

Bellatrix napisał/a
Do tego, gdy juz sie wzial do dzialania, to wyszla porazka. Reasumujac, bohater zostaje przedstawiony jako czlowiek bez charakteru, bez jakichs ambicji, niezdecydowany, taki zwyczajny i nudnawy, mimo ze prezes. Sila wrecz wrzucony w bieg zdarzen - nie rozumiem, dlaczego mialby zostac wybranym do przeciwstawiania sie zlemu. No i w zasadzie, nie rozumiem tez, dlaczego sie postawil :P
No i kto tu czegoś nie rozumie? :?
Bo w ogóle, to gdzie jest powiedziane, że a) prezes musi być osobą wybitnego charakteru; b) osobie wybitnego charakteru każde działanie się udaje?
Dla mnie konwencja horroru zakłada właśnie, że "zwykły, przeciętny człowiek zostaje siłą wrzucony w bieg nienaturalnych zdarzeń, od których chciałby uciec, ale nie może, więc kiedy zdaje sobie z tego sprawę, podejmuje walkę". I to opowiadanie dokładnie się wpisuje w ten nurt.
Zauważmy jeszcze, że prolog sugeruje, że "bycie prezesem" nie było życiowym powołaniem bohatera. :)

cooger napisał/a
Mimo że z W. ;) Bellatrix dobrze prawi ;)

P.S. Rym Hiphopowy nie zamierzony do mojej mowy.
Oczywiście, Coogerze, pogromco Piecha. ;P: :lol:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Grudnia 2007, 19:00   

Nie będę oryginalny - Infernalizacja i Struktura
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 13 Grudnia 2007, 18:01   

Moja kolej :)


Piotr Patykiewicz - Infernalizacja
To jeden z tych tekstów, które w miarę czytania zaczynają się coraz bardziej podobać. Początek mnie nie zachwycił jakoś szczególnie, ale potem... im dalej w las ;) tym lepiej. Smakowity styl, miejscami przebajerowany IMO, ale idzie przywyknąć, fabuła i klimat także przypadły mi do gustu. :bravo PUNKT!

Adam Mrozek - Kasjopeja
Skoro short to ja też krótko :arrow: ostatnim razem było znacznie lepiej...

Andrzej Kozakowski - Do białości, Satanaelu!
j.w. :arrow: nie skumałem cha-chy, ani nie poczułem bluesa.

Andrzej Miszczak - Zdarzenie na Kaiser-re
Miła space-opera, do przeczytania, ale bez fajerwerków. Szczególnych wspomnień, czy wrażeń wyniesionych z lektury, brak. Natomiast bardzo ciekawy jest sam pomysł na pokazanie teatru w erze podboju kosmosu. Już dziś teatr powoli staje się anachronizmem, a co dopiero w dalekiej przyszłości. W związku z tym uznanie dla autora za to, że miał odwagę powiedzieć coś odmiennego od ogólnej tendencji.

Dawid Juraszek - Stara gwardia
No, nie porwało mnie, cholipa, może nie stanowię targetu :? Niby wszystko jest ok. Historyjka, jakich wiele, czyta się nawet przyjemnie i bez zgrzytów. Żarty ;) w stosunku do czytelnika są, co więcej, mnie osobiście śmieszą. Jak np. fragment piosenki FNS, bo już "czerwony lampion w głowie" to mnie rozwalił raczej. Skoro wszystko gra, więc, o co chodzi? Nie wiem, może o to, że bohater jakiś taki nieprzekonywujący. Nie chodzi mi tu o to, że brak rzezi niewinnych czy pohańbienia i upodlenia kobiet. Owszem jest napisane, że siłacz, olbrzym i w ogóle barbarzyńca, ale jakoś tego nie czuć IMO. Ot, poczciwy blondasek, robiący mieczem.

Wojciech Piechota - Struktura
Chociaż temat SI nie jest nowy (dajmy na to SkyNet z Terminatora, czy projekt 2501 z GitS) to jednak Struktura wypada na tym tle bardzo dobrze. Świetny klimat, niespieszna narracja, czy skomplikowana aczkolwiek podana w przystępny sposób fabuła to niezaprzeczalne atuty tego opowiadania. Gdybym miał się bawić w klasyfikację, powiedziałbym, że jest to taki cyberpunk bliskiego zasięgu ;) jak nie przymierzając "Serial Experiments Lain", nawet tematyka nieco podobna. Bardzo chętnie przeczytam ciąg dalszy :D Oczywiście PUNKT! :bravo


Dziękuję za uwagę, zgodnie z zataczającym coraz większe kręgi Syndromem Adashi'ego :lol: :mrgreen:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 13 Grudnia 2007, 19:30   

Dziękuję wszystkim za kolejną porcję komentarzy :D
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Grudnia 2007, 21:43   

Ja też, ja też dziękuję!
(O, znów to robię. Nie mogę się powstrzymać. To jest silniejsze ode mnie.)
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 14 Grudnia 2007, 09:52   

no i ja :D
 
 
Iwan 
Żona astronauty


Posty: 7255
Skąd: Radlin
Wysłany: 14 Grudnia 2007, 13:31   

Piotr Patykiewicz - Infernalizacja- moim skromnym zdaniem najlepszy tekst numeru, podabał mi sie ten Constantine made in Poland :wink: punkcik :!:

Adam Mrozek - Kasjopeja- chciało by się rzec najsłabszy tekst numeru, ale według mnie ciężko porównać opowiadanie z shortem więc tak nie napiszę ale poprzednie teksty były lepsze

Andrzej Kozakowski - Do białości, Satanaelu!- jak wyżej, choc ciut ciekawsze niż kolegi shortmana :wink:

Andrzej Miszczak - Zdarzenie na Kaiser-re- jakoś nie wywarło na mnie wielkiego wrazenia to opowiadanie

Dawid Juraszek - Stara gwardia- fajnie sie czytało, na forum już to było poruszane i też uważam że Cairen mógłby być bardziej "barbarzyński" oprócz niepospolitej siły, refleksu i poklepywania dziewki po tyłku :wink:

Wojciech Piechota - Struktura-drugi tekst numeru :!: podobało mi się że temat informatyki i komputerów był podany w taki łatwy to strawienia sposób i za to będzie drugi punkt
_________________
...i oplata mnie jedwabnymi rzemykami przydymionych swoich spojrzeń... [JHB]

wymień się książkami i nie tylko:
http://www.finta.pl/ref/iwan
Ostatnio zmieniony przez Iwan 16 Grudnia 2007, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 15 Grudnia 2007, 22:23   

Gustaw G.Garuga napisał/a
resistance is futile :P ]

II sezon genialnego Dextera się skończył ! Też jestem nieutulony w żalu!

"Struktura" - PUNKT
Ha! Autor trafił w moje zainteresowania. Raz tematem, a dwa dołączając do tego algorytmy genetyczne :) . jednak zakończenie niezbyt mi się podoba, że to taki samoczynny twór. Będzie PUNKT

Drugi PUNKT idzie na "Infernalizacje" - za odbiór :) .

{reszta opisów później choć już wszystko przeczytane}
 
 
Lump Kałmuk 
Klapaucjusz


Posty: 973
Skąd: Suchedniów
Wysłany: 19 Grudnia 2007, 10:44   

Piotr Patykiewicz - Infernalizacja- Ciekawy tekst, naprawdę mnie wciągnął. Podobała mi się taka trochę nierzeczywista atmosfera miasta i ludzie przedstawieni jako masa , która wszystko kupi :wink: Że już o samej fabule nie wspomnę - PUNKT

Adam Mrozek - Kasjopeja- - mad, nie wiem coś Ty żarł/pił, ale musiałeś mieć niezłą jazdę. Uważaj chłopie, bo z tymi grzybkami to nie przelewki :mrgreen: sam tekst uważam za niezły, ale jednak mnie nie porwał.

Andrzej Kozakowski - Do białości, Satanaelu!- ciekawa wizja, nie powiem. Jednak na punkt za mało.

Andrzej Miszczak - Zdarzenie na Kaiser-re- ot, przeczytałem i już. nie znudziło mnie, ale też nie zachwyciło

Dawid Juraszek - Stara gwardia- niby ok, ale cały czas mam wrażenie, że już gdzieś słyszałem historię o grobowcu strzeżonym przez posągi wojowników. Dlatego punktu nie będzie.

Wojciech Piechota - Struktura- opowiadanie, które przeczytałem na wdechu. Naprawdę poczułem klimat. No i opisy spraw dotyczących sprzętu i oprogramowania. Dużo szczegółów, które jednak ja, przeciętny zjadacz windowsa przetrawiłem bez większego problemu. I nie wnikam w poprawność merytoryczną. PUNKT
_________________
In the depths of the mind insane
fantasy and reality are the same
 
 
 
Sergent 
Langolier


Posty: 289
Skąd: Michałowo
Wysłany: 23 Grudnia 2007, 17:15   

Moje punkty na: Piotr Patykiewicz - Infernalizacja i Dawid Juraszek - Stara gwardia.
Andrzej Miszczak - Zdarzenie na Kaiser-re i Wojciech Piechota - Struktura nie strawiłem.
_________________
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
 
 
marcolphus 
Batman


Posty: 514
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Grudnia 2007, 17:46   

Infernalizacja - zdecydowanie najlepszy tekst numeru. Ciekawe podejście do starej jak świat tematyki, fajnie poprowadzona akcja i niezły język. PUNKT

Kasjopeja i Do białości, Satanaelu! - eeeee, nie za bardzo kapuję o czym są te shorty...

Zdarzenie na Kaiser-re - bardzo sympatyczne, choć lekko rozwlekłe. Fajna tematyka, ale bez rewelacji.

Stara gwardia - zdecydowanie nie dla mnie, ledwo zmogłem, choć końcówka nie najgorsza.

Struktura - fajne, naprawdę dobrze napisane, choć pomysł nie nowy. Jedynie te terabajty jakoś mnie gryzły w oczy (jako starego wyjadacza komputerowego). Ale poza tym technicznie raczej ok.
 
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 24 Grudnia 2007, 13:40   

nie skończyłam jeszcze Struktury, ale póki co wrażenia następujące:

Infernalizacja - naprawdę dobry tekst, fajnie się czyta, motyw niby znany, ale w ciekawej oprawie, na pewno przyznam PUNKT

szorty do mnie nie przemówiły... nie zaszeptały nawet, no comments

Zdarzenie na Kaiser-re - z tego, co czytałam, raczej krytykowany tekst, ale mnie się podobała ta wizja międzyplanetarnej trupy teatralnej, krótko, sympatycznie i na temat, nie wiem, czy aż na punkt, ale tekst generalnie ok

Stara gwardia - nigdy nie lubiłam Conana, więc i Stara gwardia mnie nie przekonała, dobrnęłam jakoś do końca, ale ledwo, ledwo... jedyny plus jest taki, że czytało mi się tak samo ciężko jak opowiadania Howarda, więc może fanom oryginału się spodoba...
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 24 Grudnia 2007, 16:02   

Dzięki wszystkim za głosy, ale może przez święta podgonicie i do 50-tki dociągniecie?
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 24 Grudnia 2007, 17:43   

dokończyłam numer (świetne zajęcie na wigilię) i strasznie mnie rozczarowała Strategia, 3/4 ok, a potem niespodziewany koniec... nie lubię tekstów, które kończą się za bardzo znienacka i mało wyraziście

punkty zatem pójdą na Infernalizację i Zdarzenie na Kaiser-re, które może i było przewidywalne, ale nie rozczarowało niczym - było dokładnie tym, na co się zapowiadało :)
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 24 Grudnia 2007, 19:12   

Dziękuję Witchma za twój głos świąteczny. Kto nastepny?
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group