Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy oczekiwane
Autor Wiadomość
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 5 Listopada 2005, 17:21   Filmy oczekiwane

Rozejrzałam się po forum i nie widziałam wątku o nadchodzących premierach filmowych...

A troszkę fantastyki do kin wchodzi, lepszej czy gorszej, cóż.

Na jakie filmy czekacie szczególnie? Ja osobiście ostrzę pazurki na:

Lew, Czarownica i Stara Szafa w.g. C.S. Lewisa
Naprawdę może być dobrze zrobione; muzyka w trailerze porywająca, dzieci wydają się dobrze dobrane... Czarownica Tilda Swinton też... Fauna nie pokazali, może chcą zaskoczyć... Tylko ten polski dubbing, pies go lizał. Może puszczą wersję z napisami???

Aeon Flux
Z czystej ciekawości. No i wizja świata dość ciekawa, tzn, nie tyle orginalna (bo niezbyt) ale plastycznie wysmakowana.

King Kong
Peter Jackson. Pokładam w nim nadzieję. W A. Brodym zresztą też.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 6 Listopada 2005, 10:18   

Saw 2
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Listopada 2005, 10:47   

Widziałem Saw2, jest inny, niż jedynka, ale pod pewnymi wzgledami chyba nawet lepszy. Chociaż pomysł nienowy - BTW był taki angielski film House of 9, dokładnie o tym samym pomysle.
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 6 Listopada 2005, 10:51   

Robert: Ogladales TV ripa?? Bo z tego co wiem, to innej wersji nie ma. Czy tez pofatygowales sie do kina w Stanach :> ?
 
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 6 Listopada 2005, 11:15   

NURS napisał/a
Widziałem Saw2, jest inny, niż jedynka, ale pod pewnymi wzgledami chyba nawet lepszy. Chociaż pomysł nienowy - BTW był taki angielski film House of 9, dokładnie o tym samym pomysle.

to ci drapnę!
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 6 Listopada 2005, 23:56   

Silent Hill :D tylko tyle ze będzie pewnie za rok albo dwa albo i dłużej :/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Chwast 
Gollum


Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Listopada 2005, 00:26   

V jak Vendetta, A Scanner Darkly( z tym, że nie wiadomo czy będzie w polsce premiera ego filmu na dużym ekranie)i Tideland. Tak wstępnie :) z tego co pamiętam w tym momencie
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 01:08   

khamenei napisał/a
Robert: Ogladales TV ripa?? Bo z tego co wiem, to innej wersji nie ma. Czy tez pofatygowales sie do kina w Stanach :> ?


Screenera. Ale nie swojego, niestety:-) Od kin w stanach mam człowieka, melduje jak leci:-)
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 7 Listopada 2005, 07:05   

Tak tak, screenera mialem na mysli, nie moglem edytowac posta, bo mam podobno tylko 1 minute ;) .

Mam pytanie do was. Czy ogladacie screenery? Czy tez, tak jak ja, cierpliwie wyczekujecie dvdripów?
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 09:04   

Ja czasami muszę, ale wolę iść do kina.
A to edytowanie to chyba w związku z konkursem...
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Listopada 2005, 13:54   

khamenei napisał/a
Mam pytanie do was. Czy ogladacie screenery? Czy tez, tak jak ja, cierpliwie wyczekujecie dvdripów?

Cierpliwie czekamy na premierę kinową/DVD. Jeśli coś jest nbaprawdę dobre, to również jest warte aby za to zaplacić.
Co do filmów na które czekam to "Neuromancer" - słyszałem jakiś rok temu, że są prowadzone rozmowy w sprawie sprzedaży praw, dalsze części "Sin City" i oczywiście na długo zapowiadną ekranizajcję "Duke Nukem" - tylko bez Lundgrena w roli głównej plizzzzzzz
Ps. Żeby jeszcze ktoś nakręcił "Punishera" wiernie trzymając się komiksu
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 7 Listopada 2005, 19:20   

A propos płacenia, ja mam takie... chm, zboczenie. Znajomi to już kawały za plecami sobie ze mnie robią bo... Nie dośc, ze obejrzę screener jak mi w łapki wpadnie, to jeszcze i do kina zawędruję (parę razy, a co tam!) i na DVD kupię.

Jak coś mi się podoba, warto pokazać że tak jest...

Żeby potem nie wyszło w sondarzach, że fantastyka w kinie to się słabo sprzedaje... A komedie romantyczne jak świerze bułeczki (fuj).

Mam bilety na czwartek na 'Braci Grimm' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: *taniec radości* Oby było w połowie tak dobre jak się spodziewam, to będzie ok.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Listopada 2005, 19:38   

Ja nie lubię screenerów. Mają paskudną jakość. Uważam, że nie ma sensu psuć sobie zabawy, skoro można obejrzeć w kinie lub w ostateczności zaczekać te pół roku na wydanie DVD.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 20:48   

Chyba mylisz screenery, które sa kopiami DVD tylko ze znakami dystrybutora albo wytwórni, z piratami:-)
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 8 Listopada 2005, 14:17   

NURS - czy to nie malutka hipokryzja ogladaie filmow na kompie oraz walka z osloskopem? ;)

Sam wyznaje troche podobna filozofie do niektorych przedmowcow. Jako oryginal kupuje to co jest wysokiej jakosci. Najpierw sciagne i ogladne/przeslucham. Wtedy stwierdze czy plyta/film jest wart wydania tych kilkudziesieciu zlotych. Gdyby ceny byly nizsze to bym o wiele wiecej kupowal oryginalow.

Natomiast nie mam od okolo 7 lat ZADNEJ pirackiej gry. Moim zdaniem dystrybutorzy poszli po rozum do glowy i obnizyli ceny oraz podniesli jakosc. To co u nas jest jako standard, w innych krajach jest o wiele drozsze i sprzedawane jako Limited Edition. Dlatego tez przestalem uzywac pirackich wersji bo ludzie z branzy wyszli graczom naprzeciw.
Niestety nie widac tego w branzy muzycznej, Gdzie plytka po 50-60 pln. Filmowcy powoli cos probuja robic, ale filmy po 80 pln to nadal "troche" duzo.
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Listopada 2005, 14:49   

dofo napisał/a
Filmowcy powoli cos probuja robic, ale filmy po 80 pln to nadal troche duzo

zawsze mozna jeszcze kupić Panią domu z Rambo ;)
no i jeszcze seria Kino Domowe - teraz za 20 zł można kupic "Przepowiednię" a już niedługo będzie "Ghost in the shel"
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 8 Listopada 2005, 14:51   

Dlatego mowie, ze tu sie zaczyna cos dziac, ale muzyczny rynek to wlosy siwieja.
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Listopada 2005, 15:31   

Pnownie klania się Pani Domu :lol: - zawsze można liczyć na darmową płytkę z hiciorami Bajmu :twisted:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 8 Listopada 2005, 22:26   

NURS: Wydaje mi sie, ze Argael nie pomylil DVD screenera z "cinema" screenerem. I nie mow mi, ze widziales Piłę 2 w wersji "niepirackiej", bo o ile wiem nie ma innej na sieci, jak nagranej z kina (czyli pirata).
 
 
 
bogow 
Langolier


Posty: 254
Skąd: Pola Małej Polski
Wysłany: 21 Listopada 2005, 19:26   

Żeby nie zakładać nowego wątku, tutaj trochę informacji na temat filmu Legenda Strażnika.
Czy ktoś z Was wie coś więcej na temat tego projektu? :shock: Czy już można się go obawiać? :twisted:
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 21 Listopada 2005, 20:07   

Ciekawe co wyjdzie z tej Legendy Strażnika. Obawiać się należy że znów budżet pójdzie na gumowego smoka, ale nie zapeszajmy. A co do tematu filmu: mało oryginalny. Znów walka dobrych i złych strażników. Przecież dopiero co widzieliśmy ten schemat w Nocnej Straży.Nie chcę być posądzony o czepialstwo, ale takie jest moje zdanie w temacie tego filmu.
 
 
Nora 
Gollum


Posty: 3
Wysłany: 21 Listopada 2005, 23:57   

Nie doczytałam może, ale nie podali kto pisał scenariusz, co samo w sobie jest niepokojące. Plus ta schematyczność, o której wspomina krisu. Plus nie do końca chyba przemyślana obsada, ale może to ja się teraz czepiam i zamiast oczekiwać, że reżyser znajdzie się pomiędzy sławami a kompletnymi amatorami, powinnam spokojnie poczekać na więcej informacji.
 
 
Angelus 
Han Solo


Posty: 804
Skąd: z Germanii
Wysłany: 22 Listopada 2005, 14:21   

Czekam na Opowieści z Narni czyli "Lew, czarownica i stara szafa".Obejrzałam trailer i narobił mi smaku.Zresztą to moje książki z dzieciństwa więc jak pójdę do kina to będzie swoisty powrót do źródeł... :wink:
_________________
Nie wylewaj wacpan piwa.:)
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Listopada 2005, 15:12   

khamenei napisał/a
NURS: Wydaje mi sie, ze Argael nie pomylil DVD screenera z cinema screenerem. I nie mow mi, ze widziales Piłę 2 w wersji niepirackiej, bo o ile wiem nie ma innej na sieci, jak nagranej z kina (czyli pirata).


Przepraszam, a kto mówi, że z sieci ogladałem?:-)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23 Listopada 2005, 09:36   

Nikt nie mowi, na razie sie sugeruje :P
Ale tez do tej pory sugestiom nie zaprzeczyles i nie podales jasnego wytlumaczenia skad masz ten film. A sam jestem ciekaw, jesli nie z sieci...

W sumie pewnie dystrybutorzy ci screenery przysylaja, skoro czytalem, ze masz takie rozlegle kontakty, ale moglbys to napisac, zeby ci mozna pozazdroscic :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
dofo 
Langolier


Posty: 267
Skąd: Czerwieńsk / Berlin
Wysłany: 23 Listopada 2005, 11:15   

Oj pewnie go rezyser na mala balange zaprosil i tam ogladali sobie z rzutnika na scianie :mrgreen:
_________________
Portal miłośników motocykla Honda CB Seven Fifty
Klub Słaboskrótyznających - uważaj, jak piszesz!
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Listopada 2005, 12:42   

Screenery jak wiecie wędrują do firm dystrybucyjnych, które dany produkt zamierzaja kupić. Zazwyczaj są to kopie znakowane tylko do uzytku wewnętrznego i bardzo sie tego przestrzega.
Na ostatniej balandze u producenta filmowego byłem pare lat temu (Stephen Friedman mu było), ale tam tylko chlano i się zajadano i nikt nie puszczał filmów:-)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23 Listopada 2005, 13:09   

Ale ty przeciez nie jestes chyba zwiazany z zadna firma dystrybucyjna? Zmierzam do tego, ze wciaz nie odpowiedziales na pytanie, skad miales tego screenera :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
khamenei 
Zombie Lenina


Posty: 495
Skąd: Gdynia
Wysłany: 4 Grudnia 2005, 23:45   

Nom... i tyleśmy sie dowiedzieli.
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Grudnia 2005, 23:52   

count napisał/a
Ale ty przeciez nie jestes chyba zwiazany z zadna firma dystrybucyjna? Zmierzam do tego, ze wciaz nie odpowiedziales na pytanie, skad miales tego screenera :)


Drogi countcie, akurat to z kim jestem związany w tamtej branży to nie temat na publiczne rozmowy. Naprawdę uważasz, że powinienem wszem i wobec ogłaszać takie sprawy? :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group