Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Warunki prenumeraty
Autor Wiadomość
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Marca 2006, 09:01   

dotarl juz do was? bo w empikach w lublinie od piatku, a w skrzynce e tam
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 15 Marca 2006, 09:08   

U mnie to samo.W skrzynce brak.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 15 Marca 2006, 09:17   

Wczoraj nie bylo. Dzisiaj sprawdze dopiero wieczorem...
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 15 Marca 2006, 10:53   

sulka napisał/a
Wczoraj nie bylo. Dzisiaj sprawdze dopiero wieczorem...


Mam to samo, ale w domu będę po 15-tej. :mrgreen:
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Marca 2006, 21:53   

Nie ma! :evil: :evil: :evil:
To chyba była moja ostatnia prenumerata.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Marca 2006, 21:56   

Miria, wybacz, ale to nie jest nasza wina, zamierzam wytoczyc sprawe poczcie, jesli bedzie to możliwe, bo to skandal, zeby miesiąc w miesiąc przesyłki lezały dwa, trzy dni zanim zostały wysłane dalej. W przyszłym tygodniu kierujemy pismo do dyrekcji poczty.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 15 Marca 2006, 21:59   

No i nie ma. :evil: :evil: :evil:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Marca 2006, 22:13   

NURS napisał/a
Miria, wybacz, ale to nie jest nasza wina, zamierzam wytoczyc sprawe poczcie, jesli bedzie to możliwe, bo to skandal, zeby miesiąc w miesiąc przesyłki lezały dwa, trzy dni zanim zostały wysłane dalej. W przyszłym tygodniu kierujemy pismo do dyrekcji poczty.

NURSie, po prostu stwierdziłam, że prenumerata się nie sprawdza. Nie wiem, jak to było kiedyś, bo nie sprawdzałam, czy dostawałam prenumeratę wtedy, gdy pismo pojawiało się w koskach, ale wydaje mi się, że tak, albo nawet PRZED ukazaniem się pisma. Skąd teraz te opóźnienia? I od kiedy tak jest? Czy ja mam takiego pecha, że akurat kiedy wznowiłam prenumeratę i zarejestrowałam się na forum, zaczęły się problemy?

Wcześniej termin dostarczenia pisma nie miał dla mnie wielkiego znaczenia. Teraz ma, bo diabli mnie biorą, gdy forumowicze oceniają nowy numer, a ja muszę czekać. Dlatego napisałam, że to moja ostatnia prenumerata.
 
 
MLEKO 
Sky Captain


Posty: 159
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Marca 2006, 12:51   

krótkie pytanko do nurs'a: czy przewidujecie prenumerate na zagranicę (konkretnie GB)?
_________________
Lets be bad guys!
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 16 Marca 2006, 12:54   

MLEKO napisał/a
krótkie pytanko do nurs'a: czy przewidujecie prenumerate na zagranicę (konkretnie GB)?

Gdzieś wyżej NURS pisał, że wysyła do Australii :lol:
Więc nie krępuj się, zamawiaj, ino z walutą może być problem ;)

Edit: a se Langolierem zostałem, licho langolierowate.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 12:56   

Miria, z tego co zauważyłem na róznych forach problem nie dotyczy tylko nas. Ale na razie traktuje to jako wypadek przy pracy. wysyłka idzie z drukarni, przed wysłaniem nakładu do Warszawy, na co istnieja kwity, ktorymi mam zamiar podeprzec się przy załatwieniu tej sprawy. spemple pan kopertach sa o trzy dni poxniejsze niz data na fakturze. a to IMO jest juz cholerne świństwo, tym bardziej, że to drugi przypadke z rzędu - poprzednio były to dwa dni róznicy. bedzie z tego powodu dym, bo to podważa wiarygodnośc mojej firmy wśród odbiorców - np. u ciebie. W przyszłym tygodniu jade do Wrocławia i pakuje sie do dyrekcji poczty tamtejszej. Jak beda mnie spuszczac, to oddam sprawe do sądu, niech trwa trzy lata, ale gnojom nie popuszczę.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 12:58   

MLEKO napisał/a
krótkie pytanko do nurs'a: czy przewidujecie prenumerate na zagranicę (konkretnie GB)?


Tak, prenumeraty zagraniczne kosztują w obrębie Europy od 150 do 170 zł, w zalezności ile poczta bierze za list tej wagi. Zwyczajowo jest to ok 2-krotnośc krajowej. Banki teraz przeliczaja wpłaty walutowe, więc nie ma chyba bólu nawet płacenie z tamtej strony. Tylko nie mam charge'owania z karty.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 16 Marca 2006, 13:18   

Miria napisał/a

Wcześniej termin dostarczenia pisma nie miał dla mnie wielkiego znaczenia. Teraz ma, bo diabli mnie biorą, gdy forumowicze oceniają nowy numer, a ja muszę czekać. Dlatego napisałam, że to moja ostatnia prenumerata.


Ja na to patrze w taki sposob: poprzez prenumerate dalem NURSowi roczny kredyt zaufania. Podoba mi sie jego podejscie do sprawy, to ze jest z nim staly kontakt, ze nie olewa sprawy, tylko obiecuje, ze sie tym zajmie. Nawet wtedy, gdy sprawa wydaje sie z gory przegrana (a za taka uwazam poczte polska).

Wkurza mnie, ze musze czekac (jeszcze nie mam :roll: ), ale obiecuje, ze jesli stosunek NURSa do nas, czytelnikow sie nie zmieni (na gorsze :D ), to moze liczyc z mojej strony na przedluzenie prenumeraty w przyszlym roku i zaprzyszlym itd.
Chociaz w taki malutki sposob probuje okazac NURSowi poparcie i wdziecznosc. Drugim sposobem bedzie moj glos na Nautilusa, ale to jak dostane gazetke :mrgreen:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 16 Marca 2006, 13:21   

Ja też zagryzam zębiska z bezsilnego wkurw....ia,ale pewnie przedłużę prenumeratę.Trzeba dbać o pismo,jedno z trzech przexcież tylko na rynku sf.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 13:53   

A mnie wkurza, ze wy sie wkurzacie, bo jakiś kmiot, że nie wyraze się dobitniej, wział akse a przesyłki lezały przez cały weekend. dlatego mam wielka ochote zrobić z tego dym. BTW niedługo poczta straci monopol i choc jestem za tym, żeby nasze firmy mogły konkurowac, to w tym przypadku pierwszy pójde do konkurencji.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 16 Marca 2006, 13:57   

NURS napisał/a
BTW niedługo poczta straci monopol


A to jakas potwierdzona wiadomosc? Szczerze powiem, nic nie slyszalem na ten temat... :?
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 14:16   

kończy się jakis okres karencji, chyba za rok bedzie wolny rynek w tym sektorze
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 16 Marca 2006, 14:19   

Wow, niezle. Juz sie nie moge doczekac :mrgreen:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Marca 2006, 14:38   

NURS napisał/a
A mnie wkurza, ze wy sie wkurzacie, bo jakiś kmiot, że nie wyraze się dobitniej, wział akse a przesyłki lezały przez cały weekend. dlatego mam wielka ochote zrobić z tego dym. BTW niedługo poczta straci monopol i choc jestem za tym, żeby nasze firmy mogły konkurowac, to w tym przypadku pierwszy pójde do konkurencji.


Otóż to. Ja mam to samo z Tepsą. Tyle razy próbowali nas okantować na pieniądze (z różnym skutkiem), że skorzystamy z pierwszej okazji. A poczta chyba nie jest w stanie przewieźć zwykłego listu z miasta do miasta krócej niż w tydzień. Niejeden przez ten czas zdążyłby pojechać i wrócić z urlopu.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 14:50   

fakt,mniej mi zabrało bycie w L.A, na Hawajach i powrót :-)
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 16 Marca 2006, 16:10   

NURS napisał/a
wysyłka idzie z drukarni, przed wysłaniem nakładu do Warszawy, na co istnieja kwity, ktorymi mam zamiar podeprzec się przy załatwieniu tej sprawy. spemple pan kopertach sa o trzy dni poxniejsze niz data na fakturze.

Przyszlo dziś, więc jakby co trzymam kopertę z datą 13.03.2006 :evil:
NURS napisał/a
bedzie z tego powodu dym, bo to podważa wiarygodnośc mojej firmy wśród odbiorców - np. u ciebie.

W moim przypadku nie chodzi o wiarygodność, bo dzięki forum widzę, że wina nie leży po Twojej stronie. Gorzej z tymi, którzy o tym nie wiedzą. Bo to wkurzające, że w kioskach lezy prawie od tygodnia, zanim prenumerata dojdzie.
andre napisał/a
Ja też zagryzam zębiska z bezsilnego wkurw....ia,ale pewnie przedłużę prenumeratę.Trzeba dbać o pismo,jedno z trzech przexcież tylko na rynku sf.

Nawet jeśli nie przedluże prenumeraty, to będę je kupować w kiosku. Nie chciałam wyladowywac frustracji na NURSie bynajmniej, ale szczerze mówiąc, trochę załuję tej wykupionej prenumeraty.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Marca 2006, 16:12   

ale prenumeraty, jak ktoś zauważył, to istotny zastrzyk gotowkowy, dzieki ktoremu łatwiej wyplacać rachunki i honoraria. jak pp mnie od tego odetnie, to nie bedzie fajnie.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 20 Marca 2006, 11:00   

ja z prenumeraty rezygnowac nie zamierzam jak, bo jak kilka osob tu ujelo, podejscie NURSa jest swietne. trzeba tylko pp jakos zmienic
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
Kubus_Puchatek 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: Białystok
Wysłany: 20 Marca 2006, 16:04   

Tak z natury to ja jestem dość czepliwym misiem.
Termin otrzymania prenumeraty darowałem sobie (tydzien po pojawieniu sie w kiosku tak to było z poprzednim numerem).
Kwadraciki zamiast np.: "ź" też mogę odpuścić.
Przesunięcie napisów na grzbiecie 4 numeru przestało mi sie podobać.
Połamane grzbiety jeszcze mniej.
A jeśli sie tyczy numeru piątego to można mówić o przerwaniu okładki na grzbiecie oraz o takim sklejeniu pisma że boję sie czytać wewnętrznych kolumn ze strachu że się rozleci.
To tak z drukarni ślą specjalnie dla prenumeratorów??

PS: Z góry informuję, że nie pracuje dla konkurencji, a SFFH jest jedynym w branży pismem które czytam gdyż uważam je za najciekawsze dla mnie i przykro mi jest że muszę coś takiego pisać. Nie chciał bym żeby takie sprawy psuły świetne wrażenie które tworzą wysoka jakość zawartości pisma oraz dobry kontakt z redakcją,
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Marca 2006, 20:37   

Przyslij mi Kubuś ten egzemplarz, wyślę ci nowy. Jesli cos spieprzyli w drukarni, to dostana opieprz. co do opóxnien, to szykuje sie rozpierducha.
I nie ma obawy, nie obrażam sie, że chcesz mieć u siebie idealny produkt, ja tez do tego zmierzam.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 21 Marca 2006, 07:23   

Wreszcie wczoraj dotarł numer 5 z pieczątką Wrocław 13.03
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Marca 2006, 10:06   

7 dni, sucze syny, przyślij mi maila z opisem sytuacji, możesz nie przebierać w słowach. Załączę do dokumentów. to tez przegięcie.
BTW podjałem ktoki zaradcze, tym razem dam drukarni koperty ze znaczkami przyklejonymi. I przesyłki pójdą z innego urzędu. Jesli to nie poprawi sytuacji, to juz sam nie wiem...
 
 
andre 
Szninkiel


Posty: 1343
Skąd: Często Hau
Wysłany: 21 Marca 2006, 10:23   

NURSie,wsiadłbyś w samochód i rozwiózł prenumeratorom pisemko osbiście.Każdy podjąłby Cię kiełbasą i alkoholem,piernikiem,sernikiem itp....fajnie byłoby,nie uważasz?Tylko kurcze nad morze dojechałbyś gdzieś tak po 3 tygodniach... :( :D :D :D
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Marca 2006, 10:26   

Przy dobrych poczęstunkach byłby to ostatni numer pisma ever :-) Ale pomysł mi sie podoba.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 21 Marca 2006, 10:27   

Jakby tak z kazdym kielbase wodeczka to moze by sie NURS w 3 miechy wyrobil :mrgreen:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group