Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomasz Kilian
Autor Wiadomość
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 29 Wrzeœśnia 2007, 22:17   

Tequilla napisał/a
dzejes napisał/a
Przeczytałem jedną książkę Grocholi i wiele można o niej powiedzieć, ale że inteligentnie napisane?
I chyba o to chodziło.

Może nie chodzi o to, że jakoś superinteligentne, ale czyta się dośc lekko, po prostu nieskomplikowana rozrywka.


OK, tyle że to nie oznacza, że rzecz jest napisana "inteligentnie", co "sprawnie" - przynajmniej według mnie.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
omeggi 
Sky Captain


Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Października 2007, 14:17   

Witam :D chciałam powiedzieć ze z przyczyn ode mnie niezależnych mój punkt za opowiadanie "Szczur w wannie" stał się punktem wirtualnym :?
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 3 Października 2007, 14:47   

Nic się nie stało :) Wazniejsze jest dla mnie to, że opowiadanie ci się podobało. Jakby co to dopisze ten punkcik w moim prywatnym dzienniczku ;) :D
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
omeggi 
Sky Captain


Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Października 2007, 18:51   

Tequilla cieszę się ale jak przegrasz w rankingu tym jednym punktem to będzie bolesne.Mnie by szlag trafił :?
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 3 Października 2007, 19:12   

E nie przejmuj się. To na szczęście nie Puchar Swiata w skokach narciarskich. Zresztą powiem szczerze jestem baardzo, ale to baardzo mile zaskoczony, że opko zebrało, jak do tej pory taką ilośc głosów. To naprawdę fajne :)

( poza tym zawsze mogę uznać, że skoro jest najkrótsze, albo jedno z krótszych i byłoby w czołówce to dzieląc ilośc puktów przez ilość znaków w opowiadaniu na pewno zajmę pierwsze miejsce ;) :mrgreen: )
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Października 2007, 19:39   

omeggi napisał/a
Tequilla cieszę się ale jak przegrasz w rankingu tym jednym punktem to będzie bolesne.Mnie by szlag trafił :?

To wtedy przyznamy specjalną nagrodę krakowskich krytyków. :D
Tequilla, bardzo fajny tekst, mój punkt doszedł :lol: , klimaty jakie lubię.
 
 
omeggi 
Sky Captain


Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Października 2007, 23:35   

Cytat
mój punkt doszedł :lol:

very funny :evil:
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Listopada 2007, 14:46   

Czy autor bylby w stanie zaspokoic moja ciekawosc i podzielic sie jakimis planami wydawniczymi czegokolwiek, o ile takowe posiada? Bardzom zainteresowany.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 8 Listopada 2007, 10:38   

Jakby autor miał dziś czas, to ja jestem we Wrocławiu i będziemy kombinować jakieś spotkanko piwne na szybko. Jestem wstępnie umówiony z Lu na rynku około 18. Być może zajrzymy na spotkanie czwartkowe.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 8 Listopada 2007, 10:52   

W sumie, jakby autor mial dzis czas, to moglby tez odpowiedziec na moje pytanie dwa posty wyzej ;)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 8 Listopada 2007, 11:04   

Sorki autor ma dziś czas, ale tak nikt do mnie nie pisze, że juz zapomniałem o tym wątku.. :)

Co do planów wydawniczych - wysłałem jedną powieść do jednego ( tejmniczego :)
) wydawnictwa i czekam na odpowiedź. Chyba się niedługo przypomnę.. :)

Pisze tez kilka innych dłuższych rzeczy, planuję zbiór opowiadan - w zasadzie posiadam takowy, tyle, że czeka mnie to czego najbardziej nie lubię. Ponowne zredagowanie tekstów...

Jedno dłuższe opowiadanie przechodzi własnie taką redakcję - jak przejdzie, poleci do NURSA. U niego juz lezy kontynuacja "Mrocznych części miasta". Część trzecia powstanie, jeśli pójdzie druga( przy okazji w planach na najbliższy rok mam zbior opowiadań poświęconych Manchesterowi - z tymi które już poszły, pójdą i kilkoma innymi). Myślę, że dwa, trzy opka do SFFH też wystarczą na najbliższy rok :) + czekam na roztrzygnięcie w konkursie Conanowskim i Fahrenhaitowym "Nawiedzony dom". Może się uda.:)

Niesmiało też, z drugim autorem ( Roman Wala) powstaje plan napisania zbiorku o mojej rodzimej Nysie. Ale z tym to jeszcze nie wiem, jak będzie... + męcze dwa artykuły, które chcę wysłac do "Nieznanego świata". Ech zobaczymy, życzcie szczęścia.. :)

Czarny, postaram się być, choćby na godzinkę. W razie czego, 210 cm, zbudowany, jak Pudzian, piekielnie przystojny, elegancki do szpiku kości, wysiądę z Porszaka. Bić będzie ode mnie naturalna skromność... :D
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 18 Listopada 2007, 11:28   

Idąc za tropem agrafka i ja się pochwalę, że się dostałem. Teraz tylko trochę nerwów, jak tekst zostanie odebrany. W rzeczy samej zostawiam swojego bohatera w dosc nietypowej sytuacji, tylko jednak dlatego, że stwierdziłem, iz na pewno pociągnę jeszcze kilka opowiadań z nim w roli głownej. może nawet i jakąś powieść popełnię?

Na razie jednak niecierpliwie czekam na wydanie antologii, a potem na wasze ( pozytywne oczywiście ;P: ) opinie...
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 18 Listopada 2007, 11:35   

Troche tylko szkoda, że przez to Doktor T. zawiesi praktykę. :wink:

Gratulacje
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 18 Listopada 2007, 11:37   

Tequilla, garatuluję :bravo
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 18 Listopada 2007, 11:56   

Cóż doktor Hannibal Lecter też swego czasu zawiesił praktykę... :D

Dzięki wielkie za gratulację
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 18 Listopada 2007, 21:05   

Doktor T. może kontynuować jak najbardziej, tylu pacjentów czeka...

:twisted:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
omeggi 
Sky Captain


Posty: 169
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Listopada 2007, 14:09   

Wiedziałam że ten "pechowy" punkt którego nie było mi dane przyznać wróci ze zdwojoną siłą :wink: Gratuluje pierwszej ligi :bravo
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 19 Listopada 2007, 14:47   

Dzięki omeggi. To ja proszę częściej o takie niezaliczone punkty :)
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Kuba 
Alien

Posty: 355
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Listopada 2007, 14:54   

Również gratuluję. Się należało.
_________________
http://www.jakubmalecki.pl/
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 19 Listopada 2007, 15:54   

Dzięki Kuba :)
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:17   

Pochfalem siem.

Moje opowiadanie pt. "Dom nad przepaścią" przeszło w fahrenhaitowym konkursie pt. "Nawiedzony dom". Jak dobrze pójdzie będzie z tego antologia.

Teraz proszę o brawa, zachwyty, achy, ochy i piski. Peany pochwalne i poematy na moją cześć prosze wysyłać od 8 do 24 na meila :wink: :D
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:20   

Ach, och, piii i :bravo :wink:
_________________
5 zdań na temat
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:21   

Dzięki :) aczkolwiek pozostałych prosiłbym mimo wszystko o trochę wiecej iii w piii :D
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:39   

:bravo Tequilla

Z tej okazji pozwolę sobie wypić Twoje zdrowie, wznosząc toast zacnym trunkiem ze sfermentowanego soku agawy :wink:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Kuba 
Alien

Posty: 355
Skąd: Poznań
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:44   

Brawo Tomek!
Ja też się dostałem, razem z nami Dabliu i savikol więc będzie gruba paka.
Trzym się
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:48   

Kuba napisał/a
Brawo Tomek!
Ja też się dostałem, razem z nami Dabliu i savikol więc będzie gruba paka.
Trzym się

Młode Wilki, hehehe :) Gratki, chłopaki.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 11:59   

Kuba napisał/a
Brawo Tomek!
Ja też się dostałem, razem z nami Dabliu i savikol więc będzie gruba paka.
Trzym się


Gratuluję, chłopaki, :bravo ale jeśli o mnie chodzi, to ja nie mogłem się dostać, choćby dlatego, że nie napisałem opowiadania na ten konkurs, a co za tym idzie, nie wysłałem go, tak więc dostać się tak czy inaczej nie mogłem :)
 
 
Kuba 
Alien

Posty: 355
Skąd: Poznań
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 12:03   

Cytat
Gratuluję, chłopaki, ale jeśli o mnie chodzi, to ja nie mogłem się dostać, choćby dlatego, że nie napisałem opowiadania na ten konkurs, a co za tym idzie, nie wysłałem go, tak więc dostać się tak czy inaczej nie mogłem
_________________


Widzisz, to z przyzwyczajenia, bo dostałeś się do wszystkich poprzednich :-) Sorry.
BTW, fajny avatar
_________________
http://www.jakubmalecki.pl/
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 12:06   

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Gratulacje :*
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Grudnia 2007, 12:23   

Brawo!
Widzę, że wszystkie konkursy Twoje! Oby tak dalej.
A jaki był temat?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group