Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
"Zagubieni" - "Lost".
Autor Wiadomość
Comar 
Orient Men


Posty: 1467
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 13 Maj 2008, 19:16   

Francuzka.
_________________
Las na południowym zachodzie jest złowieszczym znakiem feng shui
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 16 Maj 2008, 09:28   

Czas na finał :) . Jest dobrze ;) . Flashforwardy świetne (bardzo informacyjne). A poobno w finale będą flashforwadry nie tylko OceanicSix, ale też pozostałych na wyspie.

Buuuu - za dwa tygodnie dopiero ostatnie dwa odcinki...
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 17 Maj 2008, 14:51   

no właśnie już tylko finał i może dobrze bo można zdurnieć od tego sezonu końcówka jakoś nie przypadła mi do gustu :P całkiem ładnie wyglądała ta kabina obłożona ładunkami wybuchowymi ;p ciekawe jak Sun znajdzie się w złotej szóstce ;P: i jak będzie wyglądało przeniesienie wysepki :) chociaż ta akurat już nie jedno przeszła łącznie z implozją i zagazowaniem ;p
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 30 Maj 2008, 14:46   

:!: SEZON IV - FINISHED :!: SPOILE ALERT
A człowiekiem w trumnie jest.... (nie zrobię Wam tego) ;) .

W zasadzie do sezonu nr 4 można zaliczyć ostatni odcinek sezonu nr 3. Małe podsumowanie.
Sezon nr 4 wreszcie coś wniósł. Śmiało mogę rzec, że najbliżej mu do sezonu nr I. Podobnie jak i w sezonie nr 1 właśnie mieliśmy do czynienia z kompozycją klamrową sezonu. Widz nagle znajduje się w środku akcji, systematycznie dowiadując się jak do tego doszło, oraz co się później stało. Klamra została zamknięta. Jedyna szkoda, że nie uchylono przed nami tego co będzie w sezonie nr V. Znów zostaliśmy z haczykami i hakami, na których rozwiązanie będziemy musieli poczekać. Ale - osobiście uważam, że jest na co czekać. Serial ponownie mnie zaciekawił. II sezon to było ciche 'pffff' z systematycznie pompowanego balona. III sezon to była telenowela. Pod tym względem sezon IV trzeba pochwalić. Wielka chwała za skrócenie ilości odcinków, dzięki temu akcja nie została zbyt rozcieńczona. Punktów za mistrzostwo scenariusza rozdawać jednak zbytnio nie można. Najbardziej klimatyczna wg mnie jest 'już-nie-prospekcja', która towarzyszy nam przez dwa kończące sezony odcinki. Dla mnie miodzik, zwłaszcza powrót tak niespodziewany do niej. Upadły Jack to chyba najciekawsza metamorfoza. Natomiast wiele scen i w tym sezonie oględnie mówiąc nie jest najwyższych lotów.

Plansza została ustawiona, figury porozkładane, teraz zostaje czekać na wynik i przebieg rozgrywki. Mam nadzieję, że wszystko zostanie ciekawie wyjaśnione. Albo przynajmniej to co możemy objąć rozumem, np. motywy postaci. Wg mnie część rzeczy, jak np. mechanizm działania wyspy, powinna zostać nie ruszona, ponieważ każde rozwiązanie będzie banalne.

Tych, którzy dali sobie spokój po sezonie nr II lub w trakcie III zachęcam do reaktywacji. Choć sezon III śmiało można oglądać 'na przewijaniu włączonym'. Tyle mojej analizy ;) . Do stycznia 2009 odpoczynek od LOST.
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 31 Maj 2008, 10:58   

ehh szok przecież wszystkim można już powiedzieć że gościem w trumnie jest sam Jeremy Bentham :D mi szczególnie podobała się gra Eko z Hurleyem :D czy aby na pewno jest on kompletnie szalony ;P: Japończyk w końcu tez słyszał duchy. Ciekawą rzeczą jest też że ruda urodziła się prawdopodobnie na wyspie ;P: gdyby nie końcówka i wstawki z przyszłości rozbitków mógłby to być całkiem przyzwoity koniec całego serialu jak dla mnie 9/10 10 nie dostanie za przeniesienie wyspy zamrożone koło do przesuwania trochę ;P: naciągane
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 19:33   

heh tu powyżej już o końcówce napisane a ja mam pytanie czy wie ktoś kiedy dokładnie rusza emisja drugiej części 4 sezonu na AXN
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2008, 19:43   

W niedzielę od 14 do 23 na AXN sezon IV odcinki 1-9. Ten ostatni (lub ostatnie) to chyba premierowe już. Czy tak? I tak bedą mieć nikłe wyprzedzenie w stoosunku do TVP1, bo tam polecą po dwa odcinki, w tym tygodniu 2 i 3.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 10:59   

No tak ale odcinki bodajże tak jak napisałeś od 1-9 już były emitowane na AXN, wraz z przerwą w Ameryce u nas też przerwali w połowie sezonu. A teraz zależy mi na tej drugiej części.
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 12:40   

W USA przerwa była po 8 odcinku ("Meet Kevin Johnson"). 9 będzie chyba premierowym, bo inaczej dlaczego jest powtarzany w ciągu tygodnia w AXN? Nic nie pokręciłeś z liczbą już wyemitowanych?

Pamiętaj że ta seria ma tylko 13 odcinków (ostatni podwójny).

edit: Pokręciłeś - AXN tylko 8 wyemitował - 9 jest premierowy. Za www.axn.pl :wink:

409 - The Shape Of Things To Come
Premiera 07/09/2008 22:00:00
Powtórzenie 07/09/2008 03:00:00
Powtórzenie 10/09/2008 23:00:00
Powtórzenie 10/09/2008 03:00:00
410 - Something Nice Back Home
Premiera 14/09/2008 22:00:00
Powtórzenie 14/09/2008 03:00:00
Powtórzenie 17/09/2008 23:00:00
Powtórzenie 17/09/2008 03:00:00
411 - Cabin Fever
Premiera 21/09/2008 22:00:00
Powtórzenie 24/09/2008 23:00:00
Powtórzenie 24/09/2008 03:00:00
412 - There's No Place Like Home (1)
Premiera 28/09/2008 22:00:00
Powtórzenie 28/09/2008 03:00:00

Swoją drogą, jeśli TVP utrzyma tempo 2 odcinków w tygodniu to AXN będzie mogło się reklamować jako telewizja, która pokazuje odcinki pierwsza w Polsce premierowo - 2 tygodnie przed TVP :D

Tmczasem emisja pierwszego odcinka V sezonu jest ustalona na Nowy Rok !
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 16:52   

ostatnie zdanie tyczy się kraju Wujka Sama
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 16:55   

Fakt... Reszta śiata 2.I. :wink:
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 18:34   

to i tak szybko myślisz że axn wyemituje 2 stycznia 5 serię ?
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 19:04   

Kto to wie Fearfol? Kto to wie? :wink:
Znajdź sobie znajomego w USA, który będzie Ci na zasadzie koleżeństwa zgrywał co tam u nich w TV leci...
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 19:26   

Może sobie znajdę , zamierzam w Guild Wars pograć sobie w necie, może z kimś się za kumpluję.
 
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2008, 19:45   

No widzisz Fearfol :-) .

A jak już sobie znajdziesz i ten ktoś się zgodzi to... po co go kłopotać czymś co ktoś już zrobił za niego?
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 25 Października 2008, 12:58   

znalezione na stronie Gildii
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 21 Stycznia 2009, 13:59   

Już jutro pojawią się dwa pierwsze odcinki sezonu nr V.

Pozostały już tylko 34 odcinki serialu, które zostaną zebrane w dwa sezony po 17 epizodów.
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 22 Stycznia 2009, 23:12   

i jak wrażenia narodu ;P: :?:
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 23 Stycznia 2009, 01:42   

Się zaczęło... Fajnie miejscami, miejscami nudnie... Przydałby się cały sezon, a nie tak po części.
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 22:13   

Obejrzałam. Kurde, ale zamotali.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 22:37   

gdyby nie Hurley przestał bym oglądać ;p
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 22:40   

Jego rodzice są zajedwabiści. Mam nadzieję że dożyją końca serialu ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 23:30   

A mnie to gadanie w drugim odcinku o kłamstwie w ogóle się nie podobało ! Szmirowate jakieś ;) . Za to Hurley z pistoletem ;) .
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 23:40   

A kto to była ta siwa pani? Ona się gdzieś wcześniej pojawiała i ja nie skojarzyłam, czy to nowa postać zupełnie?
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Comar 
Orient Men


Posty: 1467
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 27 Stycznia 2009, 12:24   

W pierwszej chwili wydawało mi się, że znam ją jedynie z, nomen omen, Innych gdzie grała "szefową" służących.
Ale potem poszukałem i znalazłem to. Tak więc jednak już się pojawiła.
_________________
Las na południowym zachodzie jest złowieszczym znakiem feng shui
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 27 Stycznia 2009, 13:13   

to była jubilerka ze snu Desmonda :) Hurley mi zaimponował iż nie poddał się namowom Bena:) tatuś z malutką przekąską boski :P
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
Bellatrix 
Batman


Posty: 531
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Stycznia 2009, 13:20   

hm, mozecie podac namiary, gdzie mozna dorwac najnowsze odcinki? :)
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 19 Lutego 2009, 20:00   

Lost się rozkręcił ;) . A dla tych , którzy nie ściągają informacja - V sezon na AXN od 17 kwietnia ( nVOD regularnie z tygodniowym opóźnieniem względem abc).
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
Homer 
Admirał Ackbar

Posty: 2463
Skąd: ...
Wysłany: 15 Maj 2009, 11:10   

Sezon V zakończony.

Pytań oczywiście pozostało całkiem sporo. Główne oczywiście to to czy 'coś' się zmieni na skutek... Jednak finał nie był zbyt dynamiczny. Przez 3/4 odcinka praktycznie nic się nie działo. Dwie drużyny szły i szły, a rozmowy toczone w tym czasie były 'lekko' interesujące (może temu że wątki romantyczne nie przemawiają do mnie zupełnie?)...

Został ostatni sezon, za hohoho....
_________________
"All I can say is... keep reading. The best is yet to come."
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15 Maj 2009, 11:12   

Będzie jeszcze nowy sezon? Czy to już definitywny koniec? Przestałem to oglądać po trzeciej serii...
_________________
5 zdań na temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group