Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
"Zagubieni" - "Lost".
Autor Wiadomość
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Listopada 2005, 13:17   

A można wiedzieć co tam widać :?: DVD jeszcze się nie dorobiłem, więc trudno mi będzie samemu to zobaczyć :D
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 14:57   

to, co wyrywa drzewa:-)
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 7 Listopada 2005, 19:23   

Duke, DVD u nas i tak nie kupisz. A jak sprowadzisz ze Stanów to albo na kompie (z odpowiednimi filtrami) albo na taniutkim odtwarzaczu Emperor Manty, co to divx'y odtwarza.

Albo skocz na http://www.lost-media.com i poszukaj screenów;)

NURS, z tym silnikiem to tylko teoria... :D A jeśli to zwykły śmieć?...
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 20:52   

widziałem poklatkowe, na jakims forum, wyraźnie to widac, nadlatuje i w momencie gdy uderza w silnik - bum.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 8 Listopada 2005, 11:19   

Też to widziałam. Na lost-forum. A zauważyłeś, że część kokpitu, gdy ją znaleźli w dżungli, miała na boku ciemną plamę, jakby po osmaleniu...?

Jakby coś rąbnęło w samolot..?
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 8 Listopada 2005, 11:33   

Zalinkuj Ariah, bo to fajny montaż a ja nie mogę go znaleźć.
Prawdę mówiąc nie zwróciłem na ten kokpit uwagi - IMO jak cos spada na ziemię w taki sposób, to musi sie porozwalać i to mocno, zatem ciężko iść takim tropem.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 8 Listopada 2005, 19:13   

Z tym , ze kokpit nie był aż tak rozwalony. Na zewnętrznej stronie kadłuba jest czarna plama... OK, jutro zalinkuję obie rzeczy. Jak znajdę to poklatkowe, bo już pewnie się zakopało w forum.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 8 Listopada 2005, 20:08   

Kokpit upadł w dżungli, mógł sie osmalić od ognia, jaki zaprószyły inne szczątki, albo otrzec o ziemię. To... nie było specjalnie materialne, raczej jak dym.
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 8 Listopada 2005, 21:56   

"To" nad silnikiem to było drgające od wysokiej temperatury powietrze. A faceta wciągnęła turbina.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 9 Listopada 2005, 10:34   

obejrzyj te poklakową animację - zrobili ja z wersji szerokoekranowej - nie wiem jak na FS to wygląda i powiem ci jedno, rozgrzane powietrze nie nadlatuje nad silnik, nie odbija sie od niego i nie odlatuje:-)
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 9 Listopada 2005, 11:31   

Oczywiście żartowałem. Zapomniałem dodać, że po chaszczach biega i przewraca drzewa ten zagubiony labrador.
No i czekam na link.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 9 Listopada 2005, 14:42   

A dzisiaj druga seria drugiej części się zaczyna... albo odwrotnie:-)
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 9 Listopada 2005, 16:15   

OK, NURS, na Twe żądanie, oto gif z monsterkiem:
http://oak.cats.ohiou.edu...ineenhanced.gif
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 9 Listopada 2005, 16:53   

No i wszystko jest jasne:-)
Dzieki Ariah.
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 9 Listopada 2005, 17:40   

Kurza. To przecież to latający dywan.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 9 Listopada 2005, 17:46   

Tylko Alladyna brak. Pewnikiem dlatego tak szaleje. :D
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:09   

No proszę. W czwartym odcinku pojawił się jakiś akwizytor w gejerku. A bestia oszczędziła obiekt cudu chirurgicznego i neurologicznego. Podoba mi się.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
Kaxi 
Luke Skywalker


Posty: 219
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:16   

Czwarty odcinek był dla mnie najlepszy. Bardzo spodobała mi się postać Locka/Loka/Loke'a czy jak się to pisze :mrgreen:
_________________
WWW.OPOWIADANIA.0.PL - short stories i muzyka w jednym
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:18   

Locke faktycznie jest niezly. I chwala TVP, ze po dwa odcinki daja, bo nie wytrzymalibyscie przy tych wszystkich cliffhangerach. Ja nie wytrzymywalem.
 
 
Kaxi 
Luke Skywalker


Posty: 219
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:22   

Im chyba zależy bardziej na tym, że dzięki temu puszczają reklamę nie łamiac przepisuje o brkau reklamw czasie programu w tvp, ale masz rację - chwała im za to. :D
_________________
WWW.OPOWIADANIA.0.PL - short stories i muzyka w jednym
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:28   

a kto to dzisiaj kontroluje:-) W polshicie nie da sie juz nic obejrzec. Na zielonej mili musieli mi streszczać co było przed 17 minutami reklam:-)
 
 
Kaxi 
Luke Skywalker


Posty: 219
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Listopada 2005, 22:34   

No POlsat to przegięcie. TVN jeszcze da się znieść. Ale telewizje publiczne nie puszczają reklam w trakcie programów, bo zabrania im teog ustawa. Dlatego kabarety sa czetso puszczane w odcinkach. Bo wiadomo ze za reklame pomiedzy dostana wiecej niz reklame obok.
_________________
WWW.OPOWIADANIA.0.PL - short stories i muzyka w jednym
 
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 10 Listopada 2005, 23:26   

LOSTa (można tak pisać? zakładam, że tak :) ) oglądam dopiero od dwu tygodni. Przez nieuwagę przegapiłem pierwszy odcinek. Będę musiał go sobie z kądś wytrzasnąc, bo serial wciąga. Clifhanger za cliffhangerem, a "zonk" co pięć minut. Przykłady na dzień 10 XI 2005: ozdrowienie Locka, przekonanie pani w szoku pourazowym, że jej mąż żyje (i pewnie ma, na swój sposób, rację), tajemniczy pan ubrany na czarno, którego widział Jack. Konkluzje: Lock, przynajmniej od momentu spotkania z bestią, wie, co się dzieje na wyspie (przynajmniej po cześci).
A dzikie świnie pachną aluzją do "Władcy Much".
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Listopada 2005, 00:11   

Ziuta napisał/a
LOSTa (można tak pisać? zakładam, że tak :) ) oglądam dopiero od dwu tygodni. Przez nieuwagę przegapiłem pierwszy odcinek. Będę musiał go sobie z kądś wytrzasnąc, bo serial wciąga. Clifhanger za cliffhangerem, a zonk co pięć minut. Przykłady na dzień 10 XI 2005: ozdrowienie Locka, przekonanie pani w szoku pourazowym, że jej mąż żyje (i pewnie ma, na swój sposób, rację), tajemniczy pan ubrany na czarno, którego widział Jack. Konkluzje: Lock, przynajmniej od momentu spotkania z bestią, wie, co się dzieje na wyspie (przynajmniej po cześci).
A dzikie świnie pachną aluzją do Władcy Much.


Jestem o cały sezon do przodu przed tobą, po pierwszej części drugiej serii i powiem ci, ze zagadek wciaż pełno a cliffhangerów czeka cię jeszcze sporo i to takich, że nic, tylko gryźć paznokcie. miałem to szczęście, że zgrywałem sobie odcinki z AXN i tak przy szesnastym zacząłem oglądać. A koncówke widziałem juz po angielsku, bo nie było siły, żeby czekac jeszcze tyle tygodni.
Zdradzę ci tylko, że pani wcale nie była w takim szoku:-)
 
 
mr.maras 
Frodo Baggins


Posty: 100
Skąd: inąd
Wysłany: 11 Listopada 2005, 11:05   

Kaxi napisał/a
Im chyba zależy bardziej na tym, że dzięki temu puszczają reklamę nie łamiac przepisuje o brkau reklamw czasie programu w tvp, ale masz rację - chwała im za to. :D


Im raczej zależy na tym aby przebić "Gotowe na wszystko" u konkurencji. Nie rozumiem. Gdyby "Lost" leciał np. we wtorek obie stacje miałyby po 20.00 serial przyciągający rekordową widownię. A tak pewnie w czwartki trwa w części domów bitwa o pilota.
_________________
Spalić po przeczytaniu.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Listopada 2005, 11:09   

Wojna, panie Zaibatsu:-) kotś musi być lepszy, popatrz co się robi z dziennikami:-)
 
 
Ariah 
Yoda


Posty: 896
Skąd: Sopot
Wysłany: 11 Listopada 2005, 11:20   

A ja mam ciągle nadzieję, ze gdy skończą emisję sezonu pierwszego, zaatakują drugim. Na AXN początkowo miał być w grudniu (odpisali mi na maila) ale teraz chyba przenieśli na styczeń...

A może tvp, zauważywszy jakim powodzeniem cieszy się serial, zakupi Threshold? Albo Invasion? Pomażyć dobra rzecz...

A drugiego sezonu Alias do tej pory nie wyemitowali w całości. Gorszy bajzel niż w rządzie.
_________________
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
Oscar Wilde
 
 
Kaxi 
Luke Skywalker


Posty: 219
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Listopada 2005, 12:32   

Ja nadal jestem daleko od wychwalania pod niebiosa LOST. Serial coraz ciekawszy, ale nadal to nie jest dla mnie najwyższa klasa.
_________________
WWW.OPOWIADANIA.0.PL - short stories i muzyka w jednym
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Listopada 2005, 12:53   

I na tym ta zabawa polega, każdemu podoba się coś innego.
 
 
McQueen 
Frodo Baggins


Posty: 125
Skąd: Białystok
Wysłany: 11 Listopada 2005, 13:27   

Kontynuacja losta pewnie bedzie, choc jesli zgodnie z tym co mowi NURS drugi sezon robi sie fantastyczny to moze byc problem, bo u nas dziala dziwna psychologia u ludzi, jak zobacza UFO to znaczy ze film jest dla dzieci i swirow. Choc z drogiej strony ludzie ktorzy polubia lost teraz gdy serial wyglada bardziej na przygodowy niz SF moze sobie zaskarbic wielu fanow.

Co do innych seriali to wydaje mi sie ze bedzie ciezko, LOST to jak juz mowilem bardziej serial przygodowy, a wymienione tu Treshold czy Invasion to juz raczej mocniejsze SF a tego ludzie z TVP zdaja sie bac jak ognia.
_________________
Malkontent z zamilowania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group