Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe, biedne,słabe psychicznie gollumy.
Autor Wiadomość
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21973
Skąd: Szmulki
Wysłany: 13 Lutego 2007, 23:21   

a zwłaszcza zielonym.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Lutego 2007, 23:22   

NURS napisał/a
Romku, prosze Romka, a ile masz, jak zejdziesz z krzesła? :twisted:


Panie Ojcze Na Czelny :) no przecież piszę, że mam 170 i dlatego krzesła potrzebuję, żeby spoglądać z góry :)

elam napisał/a
:bravo ;P:


Podpadłaś. Proces w sobotę.

Fidel-F2 napisał/a
Romek P., do dobrze; nie muszę sie czuć poniżony i dzieki temu nie będę się musiał kiedyś odgrywać na czymś małym, biednym i słabym


Na stołeczku do butów? :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
Ostatnio zmieniony przez Romek P. 13 Lutego 2007, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 13 Lutego 2007, 23:23   

Kruku chyba, że będzie to galareta, jak już ją wytropimy :mrgreen:
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 14 Lutego 2007, 00:08   

To był taki żart, romek, jak wszyscy wiedzą, jest duzo wyższy od Lecha Kaczyńskiego, a nawet od Jarosława, choc w tym drugim przypadku mogę się mylić :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Lutego 2007, 00:54   

elam napisał/a
to moze zrobmy ankiete ogolnoforumowa i niech kazdy sie wypowie, czy poczul sie urazony, bedac zaganiany do watku bija

Nooo. Na początek ucho mi obcięli. Na szczęście uszy piechom odrastają, ale noszę w sobie uraz i nie zapomnę im tego do końca życia.
Cytat
czy moze sam tam trafil, bo uwazal, ze skoro taka tradycja, to tak nalezy

O ile pamiętam, sam trafiłem.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 14 Lutego 2007, 03:21   

To ja się tak wyrażę jak zwykle prostacko i bez poczucia humoru. Hurtem na cały wątek. Sorry :oops: za nudną przerwę w ciekawym dowcipkowaniu.

1. Zezwierzęcenie. Mówiłam, że możemy ku temu zmierzać, a nie - że już tam jesteśmy. Ale po co stawiać pierwsze kroki na drodze, skoro wiadomo, dokąd ona prowadzi?
2. Kocenie. To chyba tylko po to, żeby wyładować frustracje, dowartościować się czyimś kosztem, pokazać "hierarchię", itp.
3. Stosunek do bijalni. Widzę, że najbardziej popierają "bijalnię" wszelakie "dowcipasy". Jako naczelne bezpoczucie humoru tego forum - wiadomo, co mogłabym powiedzieć. Wiadomo też, z kim mi w takim razie po drodze w tym sporze.
4. Ci, co nie chcą się bić. Nie uważam, żeby byli "mamlasami wymagającymi niańczenia". A godne zastanowienia jest, kto jest bardziej interesującym współdyskutantem: ten, kto chce sobie pogadać o interesujących rzeczach i szkoda mu czasu na zabawy, czy ten, kto przyszedł posty nabijać pseudo-śmiesznymi odzywkami i graniem w forumowe gierki?
5. Kwestia przywitania. Kiedyś już była poruszana. Przyznałam się wtedy (mając coś ze 4 setki postów na koncie), że w bijalni nie byłam. Czemu? Bo mnie to nie bawi. Czyli wkręciłam się jako ten skrytożerca. Na szczęście, nikt wtedy nie zauważył albo przynajmniej na mnie nie naskoczył. Przy okazji dawniejszej dyskusji parę innych osób też przyznało się do nieodwiedzenia bijalni, czego efektem było powstanie wątku "cześć, czołem" - w zamierzeniu alternatywa dla bijalni. Raczej tam nie zaglądam, ale ten nowy wątek chyba zmienił pierwotną funkcję na wzajemną witalnię starych znajomych. Sama jestem za nieobowiązkowością przywitania. Rzecz w tym, żeby od wejścia być miłym - i jako gollum, i jako witacz.
6. Nowi forumowicze. Chcemy, żeby forum się rozwijało, miało coraz więcej użytkowników. Co więcej, te liczby używane są do ogólnego "samochwalstwa". Więc nie sabotujmy tego... Zresztą, rację miał przedpiśca - nie róbmy się "tym złym fandomem".
7. Zachowanie w**777. Kiedy zaczął używać wulgarnych słów, moja sympatia dlań wyparowała i uleciała w kosmiczną pustkę, jakom rzekła.
8. Po co był w takim razie mój komentarz? Nie żeby go bronić, ale żeby w przyszłości forum było coraz lepsze. A za "lepszość" uważam też dopływ świeżej krwi. Naskakiwanie np. na A. Pilipiuka, który jest wartościowym dyskutantem, a ponadto znanym pisarzem, to wg mnie przesada. Nie wylewajmy dziecka z kąpielą.

P.S. I wg mnie jest spora różnica między reakcją Agi55 (na poziomie), reakcją Dżejesa (ciętą, acz nieobraźliwą)... a reakcjami wiadomo czyimi, które wyglądały, jak wyglądały.
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 14 Lutego 2007, 06:48   

Nie czytałem całego tematu, może powtórzę czyjeś słowa. Moim zdaniem przywitać się w jakiś sposób trzeba. Czy to bedzie "Biją" czy "Pieluszki niemowlaczka", jest mi dokładnie obojetne. Jak sami wiecie ja nie biję (nie płaca mi... :mrgreen: ), ale jakaś forma przywitania z nowymi użtkownikami powinna być zachowana. Dlaczego?
1. Żeby nowa osoba mogła poznać nas i żebyśmy my mieli okazje poznania jej.
2. Żeby nie dopuścić dodo pojawienia się stada trolli które rozwalą forum.
A od pilnowania czy nie przesadzamy w danym temacie sa admini i modzi.
Tyle.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37537
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Lutego 2007, 07:18   

mawete, z tobą też sie ożenię

Anko,
1. Ty tak na poważnie? Na prawdę nie masz poczucia h.? Uażasz, że jak to zezwierzęcenie ma wyglądać? Będziemy mówić do siebie per Tygrysko albo Knurku? Czy może jednak bedziemu się coraz regularniej obrzucać mięsem? NURS obniży normy i będziemy bluzgać na lewo i prawo? A może przejdziemy do wysyłania "emisariuszy" z bejsbolem w realu? To jest właśnie sztandarowy przykład nadętej, pustej gadki, która tylko budzi politowanie i śmiech.
2. GGG stawia takie same diagnozy. Ubaw po pachy. Najlepszy dowód, że wam się nawet nie chce ruszyć jednej szarej komórki, tylko powtarzecie bezmyślne frazesy. Na prawdę uważasz, że jak komus przywalę w bijalni (co robię raczej sporadycznie) to mi się samopoczucie poprawia? Po głebokich przemyśleniach takie wnioski się pojawiły? Śmiać się? Płakać? No śmiać się chyba jednak bo to dowcipy pierwsza klasa. I niech nikt nie mówi, że nie masz poczucia h. Masz i to na takim poziomie, że mało komu się śmiło.
3, 4. z mojego punktu widzenia nieistotwne
5. zgoda, i tak jest
6. to zaoferujmy szkołom konkurs, z której będzie więcej nowych gollumów ta dostanie w prezencie do biblioteki żółtą serię
7. zgoda i rozumiem
8. nic do Andrzeja nie mam ale chyba się pogubił na początku albo jest niespotykanie wrażliwym człowiekiem, tak czy siak zdziwiło mie to

P.S. Jeśli do mnie pijesz to 1. nie krępuj się nazywaniem rzeczy i ludzi po imieniu bo inaczej możemy sie nie dogadac (GGG tez musiałem takie żeczy tłumaczyć). 2. wytłumacz na czym polegała niestosowność moich wypowiedzi (i które to konkretnie wypowiedzi uważasz za godne potępienia) 3. Jeśli to nie o mnie to przepraszam za mą niedomyślność.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 14 Lutego 2007, 07:20   

Fidel-F2: wybacz, ale wole dziewczynki :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37537
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Lutego 2007, 07:22   

to ja się mogę zmienić... na jakiś czas
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 14 Lutego 2007, 09:10   

Fidel-F2: racze nie - jestem zadeklarowaną lesbijką :D
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Lutego 2007, 12:35   

Jeżeli chodzi o A. Pilipiuka to wyszło trochę dziwnie: Jak sam napisał
Cytat
Najpierw dostałem dziwne żądanie zameldowania się. Ok. zameldowałem - okazało się że miałem to zrobić gdzie indziej - gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc i kogoś biją. Potem 6 razy od rząd nie chciało mnie zlaogować - więc wycignąłęm wnioski może faktycznie za daleko idące. Ale jak tu nie miec paranoi w tym kraju?
Także nie do końca było to winą forumowiczów, ale częściowo samego forum. Natomiast co do witania w biją - jeśli wszedłeś między wrony.... Dołaczając się do pewnej społeczności jaką bez wątpienia jest forum zgadzamy się tez na podporządkowanie pewnym zasadom, w tym wypadku regulaminowi. Jeżeli komuś nie pasuje taki typ zabawy - trudno - pisze jednego posta i dodaje temat do ignorowanych :D a jeżeli pasuje, bierze aktywny udział :twisted: Za nieprzywitanie się też jakoś nikt bana nie dostał, także jak ktoś się bardzo uprze to nie musi się witać. Chociaż kultura wymaga....
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 14 Lutego 2007, 12:53   

Cały ten temat to jest zawracanie *beep*. Jakiś temat do powitań powinien być, a "szef" tego forum tak go nazwał. Bedzie chciał to zmieni nazwę a uzytkownicy sie dostosują i tyle. A tu debata na kilkaset postów... Nie łatwiej PW do NURSa wysłać? Jak bedę chciał bredzić przez kilka godzin o niczym to sie do PiS-u zapiszę. Wywalam do ignorowanych.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 14 Lutego 2007, 12:56   

Przeciez nikt Ci nie każe czytać, a czemu niby nie można swojego zdania wyrazić? A dzięki tej dyskusji doszlo jednak do pewnych ustaleń, mianowicie że to admini i modzi zapraszają do wątku powitalnego - i bardzo fajnie.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 14 Lutego 2007, 13:05   

Miria: Twoje posty czytam :D Czyli nic się nie zmieniło.... :mrgreen:
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 14 Lutego 2007, 13:14   

Zgadzam się z mawete. Ta dyskusja w tym momencie to już zwykłe bicie piany. Że też Wam się tak chce...
 
 
nikto 
Sky Captain


Posty: 194
Skąd: krakow
Wysłany: 14 Lutego 2007, 13:33   

Wczoraj przeszlam "chrzest bojowy",ktory ani przez sekunde nie kojarzyl mi sie z fala czy koceniem.Ot,swiecka tradycja.Jezeli poczulabym sie urazona czyims tekstem czy nazbyt cieta riposta,to pisac umiem,moge sie odszczekac jesli uznam za stosowne.Tylko po co? Bijalnia to ciekawe miejsce,ktos podrapie,ktos poglaszcze,herbatke poslodza,ewentualnie nos wytra i zaprosza na pokoje. :)
_________________
Dinsdale byl gentelmanem.Co wiecej wiedzial,jak nalezy traktowac przebranego za dame mezczyzne.
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37537
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Lutego 2007, 13:35   

krisu, jak Ci sie chce zastanawiać i pisać o tym czemu nam się chce?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Haletha 
Zielony Ludzik


Posty: 2051
Skąd: Carrodunum
Wysłany: 14 Lutego 2007, 13:44   

Rany, już czwarta strona dyskusji o biciu gollumów. Dyskusja w trzech wątkach. Doprawdy nie ma już poważniejszych tematów filozoficznych.
Będzie gollum chciał - pójdzie do bicia. Nie będzie chciał, a wypowie się kulturalnie i na poziomie w innych tematach - jego sprawa. Wts777 założył bzdurny temat w niewłaściwym dziale i chyba o to się rozchodziło.
_________________
Pewien król miał dwóch synów. Jednego starszego, drugiego zaś młodszego.
----------------------------------
Daj się porwać przygodzie! Forumowa powieść w odcinkach czeka na ciebie!
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Lutego 2007, 14:12   

mawete napisał/a
Jakiś temat do powitań powinien być, a szef tego forum tak go nazwał.


Ale ja nie mam czerwonego nicka...

Nikto dała dość dobrą odpowiedź na całą sprawę... wpadki są chyba nieuniknione w jakimkolwiek wypadku. Ale fakt, forma przywitalni jest szczególnie specyficzna...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Zerowiec 
Narzeczona Frankensteina


Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: 14 Lutego 2007, 16:02   

Cytat
Wyobraźcie sobie: siadamy do chińczyka a wrażliwy krzyczy: ale mnie, moich pionków zbijać nie można bo to mi przykrość czyni!
Paranoja.

Polityczna poprawność.
Cytat
włóczyli mnie za koniem w galopie, podwieszali na lince umocowanej do gonta stodoły (linka się zerwała), przypiekali mnie ogniem, siedziałem w lodowatej piwnicy polewany lodowatą wodą 6 godzin, potem zakuli mnie w dyby i przeprowadzili drobniejsze tortury, posadzili na koniu tyłem do kierunku jazdy i dotąd poganiali zwierze aż spadłem, karmili jakimś świństwem i umazali dziegciem, na koniec kazali wypić ćwiartkę wódki i zaśpiewać nasz hymn. Po wszystkim nie mogłem spać na plecach przez trzy dni tak mnie piekły i bolały. I na dodatek o to wszystko musiałem uniżenie prosić i wkupywać sie flaszkami. Ale najlepsze było całkiem na końcu. Po wszystkim, brudny niemiłosiernie i zmęczony jak byk po corridzie byłem myty i doprowadzany do porządku przez trzy piękne kobiety. Po prostu było genialnie, to jedno z moich najfajniejszych wspomnień

Ach, uroki społeczeństw prymitywnych. Szkoda, że nie wbijali na pal albo nie palili na stosie, pomyśl tylko jaki ubaw cię ominął!
_________________
Żadne z zer nie dorównywało mu świetnością
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 14 Lutego 2007, 20:54   

Fidelu, aleś się uczepił tej mojej rzekomej "psychologicznej diagnozy" :D Pewnie łatwiej zachować dobre samopoczucie, zakładając, że to wyłacznie o nas chodzi, a nie, że o szersze zjawisko... Ups, przepraszam, znów psychologizuję :twisted:
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 14 Lutego 2007, 23:11   

hihihi alez mi sie tutaj podoba :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37537
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 15 Lutego 2007, 08:49   

Zerowiec, jak zwykle błyskotliwy :mrgreen:
Haletha, problem jest w tym, że prosty chamek, przyszedł, zażądał, obrzucił wszystkich mięsem i sobie poszedł, a szefostwo ma pretensje, że go nie błagaliśmy by został
Gustaw G.Garuga, śmieszy mnie to, więc sie uczepiłem, a na dodatek Anko sprytnie podgrzewa temat.
elam, Ty bratnia dusza jesteś dla mnie, jak ja Cię dobrze rozumiem :P :P
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 15 Lutego 2007, 11:22   

Nasz znajomek gollum wts777 dotarł na forum konkurencji, gdzie wszystko mu ładnie wyłożyli, co i jak... Zapuściłem żurawia to wiem.
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 15 Lutego 2007, 11:28   

Fidelu, czy Ciebie to dotyczy, czy nie, czy Ci się to podoba czy nie, jest faktem, że psychologia łączy zachowania falo-podobne z kompleksami i psychologicznymi mechanizmami odbicia sobie dawnych frustracji. Nie będę też krył, że podobnie jak Zerowiec Twoją przygodę z koniarzami czytałem niczym zapis z ekspedycji etnograficznej do dżungli amazońskiej... Co ja poradzę, że kojarzy mi się to do bólu z prymitywnymi plemionami i barbarzyńskimi obyczajami? I znowu - pewnie weźmiesz to do siebie i powtarzał teraz będziesz w postach jak to "doktor Gustaw' (nota bene, jak widać doktor nie tylko psychologii, ale też etnografii a może i etnologii!) nazwał Cię prymitywem i barbarzyńcą, a dzejes doskoczy z boku, że 'Gustaw znowu broniąc jednych bije drugich'. No cóż, taka specyfika dyskusji. Ale widzisz, Fidelu, pisząc wcześniej, że obrabianie nowych to przejaw "lekkiej elitarności forum", i że w ten sposób oddzieli się ziarna od plew (a jak między plewy trafi pojedyncze ziarno, to trudno), dałeś do zrozumienia, że plewy to ci, których nie bawią otrzęsiny i "lekka elitarność". A przecież sądząc po Twoim zdjęciu nie masz już mleka pod nosem, więc powinieneś doskonale wiedzieć, że ludzie są różni, więc dla jednego "rytuał inicjacji" będzie przygodą, drugiego zdołuje, innego wnerwi, i nijak to się ma do wartości takiej osoby jako człowieka i forumowicza.

A ten "chamek" owszem, przyjął postawę roszczeniową, ale nie zaczął się rzucać, póki nie poczuł, że nie jest na "elitarnym forum" mile widziany. Nie ironizuj więc, że mieliście go "błagać, żeby został", bo to nic innego, jak wywracanie kota ogonem. Wystarczyłoby trochę ludzkiej życzliwości dla nowego, młodego i niezorientowanego człowieka.
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37537
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 15 Lutego 2007, 11:43   

Gustaw G.Garuga, skończmy ta dyskusję (ja zamierzam bo już się nie bawię, znudzio sie) bo nic nowego nie powiemy a jeno będziemy sie ostrzeliwać ze swoich okopów. Fakt, może są tacy co próbę nakłonienia do przeczytania regulaminu przypłacają migotaniem komór i podwyższonym ciśnieniem, ale mnie to śmieszy. Budzi moje politowanie brak dystansu do siebie i innych. Śmiertelnie poważne traktowanie każdej głupoty. Brak poczucia humoru powinien być wciagniety na listę WHO.
Gustaw G.Garuga napisał/a
Fidelu, czy Ciebie to dotyczy, czy nie, czy Ci się to podoba czy nie, jest faktem, że psychologia łączy zachowania falo-podobne z kompleksami i psychologicznymi mechanizmami odbicia sobie dawnych frustracji.
może i tak, może mierny ze mnie obserwator świata i ludzi ale moim zdaniem psychologia w takim razie ma jeszcze sporo pracy przed sobą. BTW skąd wiesz że psychologia łączy jedno z drugim?
Gustaw G.Garuga napisał/a
A przecież sądząc po Twoim zdjęciu nie masz już mleka pod nosem, więc powinieneś doskonale wiedzieć, że ludzie są różni, więc dla jednego rytuał inicjacji będzie przygodą, drugiego zdołuje, innego wnerwi, i nijak to się ma do wartości takiej osoby jako człowieka i forumowicza.
ale przecież jest sporo ludzi na forum, którzy nie byli bici i nikt im tego nie wypomina ani nie traktuje specjalnie źle


ale dajmy już temu spokój
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 15 Lutego 2007, 11:45   

Oj, dajmy, dajmy. Do pospierania się gdzie i kiedy indziej :)
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Lutego 2007, 12:04   

Adashi napisał/a
Nasz znajomek gollum wts777 dotarł na forum konkurencji, gdzie wszystko mu ładnie wyłożyli, co i jak...


No bo widzisz? My jesteśmy bandą obmierzłych pieniaczy, warchołów i pijanic, bezlitośnie offtopującą i brutalnie sekującą każdego kto nie należy do nasze watahy! A na dodatek nienawiść do NFu wyssaliśmy z mlekiem NURSa! :twisted:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 15 Lutego 2007, 12:13   

Rodion, tak na marginesie to masz fajny status :mrgreen:
To wychodzi, że my jesteśmy te zimne dranie i dobrze nam z tym bez dwóch zdań.
Mleko powiadasz :?: :wink: :mrgreen:
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group