Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 01 - 25.10.2005.
Autor Wiadomość
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 15 Listopada 2005, 13:57   

Bo idzie NOWY :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Listopada 2005, 14:13   

Namierzam już o co chodzi, ten numer nie może być wycofany przed 25-30 listopada.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 17 Listopada 2005, 12:23   

elam napisał/a
:( :( :(
wlasnie dostalam straszna wiadomosc: nie kupiono mi pierwszego numeru nowego syfka, bo juz zostaly zwrocone z kiosku do wydawcy..
dlaczego????????? dlaczego????????

Jeśli chcesz to Ci kupię i wyśle u mnie jeszcze jest. Jednak Francja to dziki kraj... takich "lub" czasopism nie mają...
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Listopada 2005, 11:11   

W koncu znalazlem czas zeby wszystko przeczytac, wiec moze sie po kolei wypowiem.
1) dokonczenie serii Sherwood - to sobie ominalem, bo jeszcze nie czytalem tej serii, ale zamierzam kiedys sie za nia zabrac. Szkoda to wielka ze nie zobaczymy juz nowych ksiazek sp Tomasza Pacynskiego.
2) short 'mysl jest biala kula' - hmm, dobry pomysl (w fizyce to sie bodaj nazywa wszechswiaty niemowlece) szkoda tylko ze po 1/4 tekstu juz wiadomo jak sie to skonczy. w skali szkolnej - 3
3) nielegalna krew - zdecydowanie najlepszy tekst w tym numerze. Juz sie nie doczekam ksiażki. 4+ :bravo
4) strata - intrygujace opowiadanie, ciekawe zakonczenie. 3+
5) rozwazania o szczesciu - nie przemoglem calego, jakos zupelnie mi nie pasowalo
6) mars - ciekawe, ciekawe, a ksiazka jeszcze lepsza. 4
7) zamach stanu - hmm, opowiadanie bardzo dziwne, ciekawy pomysl, zakonczenie wydalo mi sie jakies niezrozumiale (moze juz za bardzo zaspany bylem?) 4-
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Listopada 2005, 11:21   

keiran dodaj ten glos do watku najlepszy tekst numeru, tam będzie bardziej pasował.
 
 
Kaxi 
Luke Skywalker


Posty: 219
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Listopada 2005, 16:22   

Okay. Wygospodarowałem więcej czasu i mam wreszcie pierwszy numer SFFH za sobą. O textach napiszę w stosownym topicu, tu rzucę tylko kilka uwag.

Po pierwsze: dobra okładka. Tego typu powinna być zawsze, niezależnie jaki film wchodzi na ekrany kin. Bo Batman na okładce za Chiny nie kojarzy się z fantastyką bezpośrednio, a ta ładna pani z kunsztownym łukiem jak najbardziej :D

Po drugie: Na drugiej stronie okładki można być ściaśnić trochę fotki i napisać lekko dłuższą recenzje, bo to co jest teraz wygląda dość zabawnie. Jakieś krótkie, kolorowe nie wiadomo co.

Po trzecie: dwie strony dla recenzji! Przynajmniej jeśli wychodzą 4 książki miesięcznie, czyli wychodzi pół strony na sztukę. Ja po prostu chciałbym bardziej dogłębną recenzję, a nie streszczenie fabuły z kilkoma uwagami i podsumowaniem. Do tego mógłby dojsć jakiś system ocen, kilku-stopniowy (np. 1 - tragedia, 2 - solidne rzemiosło, 3 - warto przeczytać, 4 - arcydzieło).

Po czwarte: texty o serialach fajne, ciekawie się czyta, ale korekta mogłaby być bardziej czujna. Nie ma błędów, fakt, ale niektóre zdania bywają nieporadne i trzeba przeczytać dwa rayz by zrozumieć co miał autor na myśli 9przykład: kawałek o Invasion). No i nie traciłbym drogocennego, kolorowe miejsca na reklamę forum. Może być większa, ale an czarno-białej czesci.


Ogólnie to nadal jest najlepsze pismo o fantastyce na rynku. Jednak wraz ze zmianą nazwy oczekuję kilku zmian. Nie żadnej rewolucji, ale czegoś, co sprawi że poczuję powiew świeżości na mych skroniach :mrgreen:
_________________
WWW.OPOWIADANIA.0.PL - short stories i muzyka w jednym
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Listopada 2005, 21:52   

Oceny są bardzo subiektywne :-)
Opowiem ci taki kawał.

Wychodzi para z kina i panienka mówi do faceta: Kiciuś, no ja zupełnie nie kumam, wiesz, czemu krytycy mówią, że to film dla idiotów. Mnie się podobał, wiesz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group