Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 01 - 25.10.2005.
Autor Wiadomość
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Października 2005, 13:39   Numer 01 - 25.10.2005.

Spis treści

KINO

NIEUSTRASZENI BRACIA GRIMM

FUTURAMA
Inwazja telewizyjnych inwazji Invasion, Surface, Threshold
Zapowiedzi premier kinowych na październik i listopad

LITERATURA

Tomasz Pacyński
WROTA ŚWIATÓW GARŚĆ POPIOŁÓW

Andrzej „Soulless“ Kozakowski
MYŚL JEST BIAŁĄ KULĄ

Magda Kozak
NIELEGALNA KREW

Łukasz Wiśniewski
STRATA

Alexandra Pavelkova
ROZWAŻANIA O SZCZĘŚCIU

Rafał Kosik
MARS

Maciej Gablankowski
ZAMACH STANU

PUBLICYSTYKA

Łukasz Orbitowski
CZY DUCH UŚMIECHA SIĘ,
GDY ROBISZ MU ZDJĘCIE?

Adam Cebula
MIEJSCE DLA KASSANDRY!

Feliks W. Kres
NIEZNISZCZALNE ELFY.
KRASNOLUDY.
I SMOKI ZRESZTĄ TEŻ.

INNE

RECENZJE

PRENUMERATA
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
Ostatnio zmieniony przez Logan 30 Października 2005, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 9 Października 2005, 15:21   

Ojej, a więc zapowiada się fajny numer... świetnie ze forum ruszyło, gdzie tu się można przywitać?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Października 2005, 15:37   

Dunadan napisał/a
Ojej, a więc zapowiada się fajny numer... świetnie ze forum ruszyło, gdzie tu się można przywitać?


Zgodnie z życzeniem stosowne miejsce zostało utworzone.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 9 Października 2005, 20:31   

Szkoda tylko, że przyjdzie tak długo czekać. Już niemal zapomniałem, że kiedyś co miesiąc do kiosku chodziłem i miałem co kupić.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Października 2005, 20:42   

Spokojnie, wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Istnieją osoby, które NURS-owi pomogą. :)
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 10 Października 2005, 00:10   

Arlon napisał/a
Szkoda tylko, że przyjdzie tak długo czekać. Już niemal zapomniałem, że kiedyś co miesiąc do kiosku chodziłem i miałem co kupić.


TAk wiem, ja mam to samo - to już odruch warunkowy... nasz umysł wie że coś ma kupić, tylko jakoś mu to nie wychodzi, ale próbuje dalej, choć to przeczy logice - ja dziś byłem w Kolporterze sprawdzić czy nie ma eSeFe - i wiecie co? nie było :/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Października 2005, 01:16   

Nie mów, znowu coś zawalili chyba:-)
 
 
Mateusz Zieliński 
Indiana Jones


Posty: 448
Skąd: Płock
Wysłany: 11 Października 2005, 18:44   

U mnie jest... od paru ładnych lat już jest.
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 11 Października 2005, 22:10   

Eeee... Czy to oznacza, że JEST już SF nowe, czy po prostu tak tylko drażnisz, NURSie? Znaczy, czy będzie z datownikiem zgodnie?? :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Października 2005, 22:27   

Eee, chyba jaja sobie robie. skoro trumbie jak szalony, ze 25 będzie, to chyba nie dziwne, że nie ma teraz:-)
 
 
Mateusz Zieliński 
Indiana Jones


Posty: 448
Skąd: Płock
Wysłany: 11 Października 2005, 22:30   

NURS napisał/a
Eee, chyba jaja sobie robie. skoro trumbie jak szalony, ze 25 będzie, to chyba nie dziwne, że nie ma teraz:-)


Zastanawia mnie słowo "chyba".... hm....
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 11 Października 2005, 22:31   

Tak właśnie sądziłem, że to żart.
Swoją drogą ludzie się robią tacy spotrzegawczy, bystrzy, błyskotliwi...
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Października 2005, 22:32   

Aż strach się nie bać. Jeszcze mi wyciągną, że dziadek do Wehrmachtu na ochotnika szedł:-)
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 11 Października 2005, 22:37   

Mateusz Zieliński napisał:

Cytat
quote NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!


Faktycznie :P
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 11 Października 2005, 22:47   

W sprawie błędnego cytowania proszę jeszcze o cierpliwość. Walczę z tym i mam nadzieję niedługo to usunąć.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Soulless 
Jaskier


Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14 Października 2005, 20:49   

sam się już doczekać nie mogę :P
_________________
Za jakie winy ktoś nas tu zesłał, okaleczając nas i zostawiając tylko te marne siedem, czy osiem zmysłów?
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16 Października 2005, 12:04   

Kurde, NURS pisal gdzies o szczegolach prenumeraty, ale nie moge znalezc jego posta, wiec dopisze sie tutaj, bo chcialbym zapytac o dwie rzeczy:

1. Czy wydawnictwo powiadamia w jakikolwiek sposob o tym, ze okres prenumeraty dobiegl konca i w dobrym tonie byloby ja odnowic? I czy jesli tak, to skoro w numerze sierpniowym (ostatnim starym SF) nie dostalem zadnej informacji na ten temat, moge liczyc, ze nastepny numer (pierwszy SFFH) do mnie dojdzie?

2. (zwiazane z druga czescia pytania 1) Czy nowe pismo bedzie kontynuwalo prenumerate starego tytulu? NURS pisal, ze w numerze niejasnosci i nowy regulamin prenumeraty jest dostepny, ale teraz nie wiem, czy mam sobie ten numer kupic w kiosku, czy przyjdzie do mnie poczta? (No chyba, ze odpowiedz na pierwsze pytanie jest negatywna, to wtedy bede musial poszukac jakiegos starego numeru z wycietym przekazem ;) )
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Października 2005, 13:17   

count napisał/a
Kurde, NURS pisal gdzies o szczegolach prenumeraty, ale nie moge znalezc jego posta, wiec dopisze sie tutaj, bo chcialbym zapytac o dwie rzeczy:

1. Czy wydawnictwo powiadamia w jakikolwiek sposob o tym, ze okres prenumeraty dobiegl konca i w dobrym tonie byloby ja odnowic? I czy jesli tak, to skoro w numerze sierpniowym (ostatnim starym SF) nie dostalem zadnej informacji na ten temat, moge liczyc, ze nastepny numer (pierwszy SFFH) do mnie dojdzie?


do tej pory było tak, że powiadamialismy na miesiąc przed końcem o zakńczeniu prenumeraty. W ostatnim mogło juz tego nie być, bo firma się rozsypała. nie umiem ci dzisiaj odpowiedzieć na to pytanie, jesli prenumerata sie skończyła, to raczej nie. nie masz kwitka? Ja bedę miał bazę danych za kilka dni.

Cytat
2. (zwiazane z druga czescia pytania 1) Czy nowe pismo bedzie kontynuwalo prenumerate starego tytulu? NURS pisal, ze w numerze niejasnosci i nowy regulamin prenumeraty jest dostepny, ale teraz nie wiem, czy mam sobie ten numer kupic w kiosku, czy przyjdzie do mnie poczta? (No chyba, ze odpowiedz na pierwsze pytanie jest negatywna, to wtedy bede musial poszukac jakiegos starego numeru z wycietym przekazem ;) )


Tak, będzie kontynuowana. niejasności pomiedzy firmami wyjaśnimy tak, żeby czytelnicy nie byli pokrzywdzeni.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 20 Października 2005, 23:07   

no nareszcie nowy numer, a już myślałem, że upadliście. na szczęście udało się uniknąć tego przykrego losu i już za parę dzionków czeka mnie lektura!!! dzięki, już się bałem, że nie będę miał co czytać...
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Października 2005, 23:26   

Ano walczymy dalej, dla takich ludzi, jak Ty:-)
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Października 2005, 16:48   

Walczcie, walczcie :) Będziemy was wspierać, byle poziom był :)
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 23 Października 2005, 23:27   

Nie mam pojęcia, gdzie mogę to zrobić, więc padło na ten temat: witam wszystkich serdecznie, będe bywał i wklepywał myśli straszne
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Października 2005, 23:29   

Orbitoski napisał/a
Nie mam pojęcia, gdzie mogę to zrobić, więc padło na ten temat: witam wszystkich serdecznie, będe bywał i wklepywał myśli straszne


Witaj :) no to teraz będzie tango orbitale :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Chris R. 
Tom Bombadil


Posty: 35
Skąd: Racoon City
Wysłany: 23 Października 2005, 23:30   

ONI tutaj witają się poprzez bicie się. :) Lepiej tam się udaj gdzie biją, bo zbiją naprawdę. :mrgreen:
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Października 2005, 23:41   

Orbitoski napisał/a
Nie mam pojęcia, gdzie mogę to zrobić, więc padło na ten temat: witam wszystkich serdecznie, będe bywał i wklepywał myśli straszne


Orbit, ty wiecznie sie spieszysz, jak tak dalej pójdzie polowę będziesz rozlewał:-)
jest taki watek przepraszam czy tu biją. tam witamy wszystkich:-)
 
 
Ywaldeiro 
Gollum


Posty: 22
Skąd: Tichau
Wysłany: 24 Października 2005, 08:47   

Heloł chopcy!

Jo to nojbardzij czekóm na te łopowiadanie ze Słowacji, co żech o nim w zapowiedzi wyczytoł:

"opowiadanie Alexandry Pavlikovej, uznawanej za najlepszą autorkę słowackiej fantasy - bez kozery można powiedzieć, że jest tamtejszą Anną Brzezińską. Tekst, który prezentujemy, należy do jej wyróżnianego cyklu o czarownicy Vimce...".

Bele do jutra!
_________________
"Czytej takie gupoty, to dostaniesz do gowy!" - Muter
 
 
Ywaldeiro 
Gollum


Posty: 22
Skąd: Tichau
Wysłany: 25 Października 2005, 10:32   

No i co?

Piyńć kiosków (Kolportera i Ruchu) żech dzisiej w Tychach łoblotoł i nikaj jeszcze SCIENE-FICTION niy majóm...

Co za porzóndki...
A miało być 25 X...
_________________
"Czytej takie gupoty, to dostaniesz do gowy!" - Muter
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Października 2005, 10:41   

Wychodzi na to, że mosz recht. Sprowdza jeszcze roz, ale w drukarni padojom, co drzyzły to do Warszowy na blank. Nowet kwitungi mojom. Jak gibko zrobiom rozwózka w Ruchu, to zaś inno sprowa. W Festungu już jest.
Co to za ciulato fana mosz pod gryzokiem? Tichau terozki jest w Czechoch?:-)
 
 
Ywaldeiro 
Gollum


Posty: 22
Skąd: Tichau
Wysłany: 25 Października 2005, 12:21   

Ciepłek sie ta czesko fana, bo ino łóni (i jeszcze chopki ze Słowacje) uznajóm narodowość ślónsko. Kiedy Poloki jóm uznajóm? Ale niy byda sam politykowoł... Terozki czekóm nowy numer i sie doczekać niy moga...
_________________
"Czytej takie gupoty, to dostaniesz do gowy!" - Muter
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 25 Października 2005, 12:31   

One sam majom ślunzoków tyla co i my, to i uznojom. jo ci padom, sie zrób slunsko fana, Logan padoł, że wciepnie, jak jakoś bydzie.
Łod czekonia nikieremu sie nie kajtło. gichnij se achtla, to ci czos zlecia. W tym tydniu na durch bydzie, jo bych stowiol na mittwoch abo czwortek i bydziesz mógł, karlusie myknąć na gelender i pocisnac do kiosku.

Ale to co widza w sygnaturce to aby nie o SF-ie, karlusie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group