Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Krakon 2007
Autor Wiadomość
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 08:37   

No dobra, kwestia formalna :twisted:
Jak widzę, Stary Port przeszedł. No to teraz ktoś musi się przejść i zarezerwować miejsce, bo tam w weekendy raczej nie bywa pusto.
A jeśli rezerwować, to na kiedy? O czwartku proponuję zapomnieć, to pomysł rodem z horroru. Ze swej strony sugierowałbym taką na przykład sobotę - dwa dni konwentu już za ludem, jest o czym pogadać i takie tam. A na drugi dzień nie trzeba wstawać do ciężkiej pracy.
I to by było na tyle.
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 09:57   

Ale na ile osób ta rezerwacja ? Próbowałem to ustalić, ale nie widzę współpracy.
Nie byłem nigdy w tym Porcie, więc nie wiem jak to wygląda w środku, jakieś sale, mniejsze, większe, jedna duża ?
Po drugie to zaczynam być chyba chory :( na razie walczę, ale nie wiem jak to się skończy. Ale też byłbym za sobotą.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 11:27   

Stary Port to jedna długa sala plus coś ze dwie poboczne. Ilośc osób? Hm, poprzednio wpisałeś siedem, doszło potencjalne zgłoszenie autora Orbitowskiego. Jeśli do spotkania miałoby dojść w sobotę, to mamy dwa dni na podjęcie próby rezerwacji.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 24 Stycznia 2007, 12:28   

To bądźcie kochani i działajcie! Sobota super, bo dopiero wtedy przyjeżdżają niektórzy (np. ja ;P: )
 
 
Sebastian 
Klapaucjusz


Posty: 978
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 12:47   

Postaram się zajrzeć :)
_________________
Zapraszam do moich niesamowitych światów :)
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 13:00   

Cytat
agrafek napisał/a
Stary Port to jedna długa sala plus coś ze dwie poboczne. Ilośc osób? Hm, poprzednio wpisałeś siedem, doszło potencjalne zgłoszenie autora Orbitowskiego. Jeśli do spotkania miałoby dojść w sobotę, to mamy dwa dni na podjęcie próby rezerwacji.


Autor orbitowski zmienia niniejszym potencje w deklaracje przybycia
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 13:36   

Oki. To ja przyjmuję, że osób będzie około dziesiątki i że spotkanie nastąpi w sobotę w okolicach wieczornych (dziewiętnasta? Później, po bajce?). Na wszelki wypadek dam wam czas na protesty do jutrzejszego popołudnia, a potem pójdę zarezerwować jakąś ilość miejsca. Gdyby okazało się to niemożliwe, też dam znać.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 13:38   

agrafek napisał/a
dziewiętnasta? Później, po bajce?

Ten fragment mnie rozbawił :mrgreen:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 24 Stycznia 2007, 13:49   

Agrafek, nie pytaj, tylko rezerwuj, bo protesty zawsze były i będą. :mrgreen: Dajcie tez dokładny namiar na knajpę, dla obcomiastowych i niekumatych.
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 24 Stycznia 2007, 15:06   



Tu trochę widać.
Poniżej na planie:



Porządkując - lokal mieści się przy ulicy Jabłonowskich. Jeśli wejdziecie na nią od strony Collegium Novum, to będzie zaraz przy początku ulicy po prawej stronie. Schodkami w dół.
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 13:17   

Ja bym zajrzał na jakąs godzinkę, tylko żeby za późno się nie zaczęło, bo dziecko o ósmej kąpię :)
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 17:45   

Oto najnowsze wieści około rezerwacyjne.
Otóż, rezerwacja wymaga wpłaty 15 złotych od osoby. Pieniądze te przeznaczone są do przepiwienia.
Oto dwie opcje, na jakie wpadłem:
1. Zakładam ci ja za chętne do spotkania osoby jutro po pracy i dokonuję rezerwacji. W tym jednakowoż celu musiałbym otrzymać jutro, powiedzmy do 17.00 potwierdzenia od chętnych.
2. Nie zakładamy żadnej kasy, ale zjawiamy się w sobotę w Starym Porcie o godzinie 17.00 (otwierają wtedy lokal) i okupujemy stoliki, któe nam się podobają :twisted: .
Czekam na odpowiedzi.
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 17:50   

Widzę tu pewną sprzeczność.

Czym jest w takim razie owa opłata 15 zł? Ja na ten przykład nie mam zamiaru się alkoholizować, istnieje więc prawdopodobieństwo, że wydam mniej.
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 18:59   

Dobrze wam, ja tez bym chcial :(
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 20:40   

dzejes napisał/a
Widzę tu pewną sprzeczność.
Ja na ten przykład nie mam zamiaru się alkoholizować, istnieje więc prawdopodobieństwo, że wydam mniej.


a to ciekawe, bo z moich informacji wynika, że pijemy w sobotę u mnie i to już w południe.

My z Urbim i młodym milicjantem Greniem stawimy się po 20.00. Nie damy ciała, pamietajcie plis o miejscach dla nas :lol:
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 25 Stycznia 2007, 20:45   

Będę w knajpie, o ilę przeżyję gościnne Orbitowe powitanie wódką i solą. :twisted:
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 25 Stycznia 2007, 23:55   

Może wpadnę. Zależy od paru spraw.
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 26 Stycznia 2007, 09:21   

dzejes napisał/a
Widzę tu pewną sprzeczność.

Czym jest w takim razie owa opłata 15 zł? Ja na ten przykład nie mam zamiaru się alkoholizować, istnieje więc prawdopodobieństwo, że wydam mniej.


Spokojnie, możesz wydać te 15 zeta na mineralną :wink:
Niemniej rzeczywiście może to okazać się kłopotem, nie każdy może mieć ochotę wydać aż tyle itp. Proponuję więc przyjąć rozwiązanie numer dwa. Czy jednak jest ktoś, kto wpadnie tam w okolicach 17, żebym nie musiał kłaść się samotnie na dwóch stołach krzycząc innym klientom: "Nie przejdzieta!"?
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 26 Stycznia 2007, 10:53   

Ludzie, to może knajpę zmienić?
jestes pewien Agrafek, ze to od osoby?
To przeciez paranoja. Co, jesli na przykład wpadnie do mnie kumpel i będe chciał go zabrać? A on nie dał 15 pln? albo Urbi połamie sobie obie nogi i nie przyjdzie, to co, zapłacimy za niego?
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 26 Stycznia 2007, 13:03   

Pewność mam, bo pani w kanjpie dała mi kateczkę z wypisanymi zasadami rezerwacji :twisted: . Jeśli przyjdzie kilka osób więcej, nic się nie stanie - po prostu zgarniemy takim osobom jakieś krzesła i tyle. Gorzej, jak ktoś nie przyjdzie, bo wtedy rzeczywiście wkład, jak wynika z karteczki... przepada :shock: .
Możemy zmienić knajpę, tyle, że nie wiem, czy na to trochę nie za późno. Jakby co, niezgorsze jest Zaraz Wracam na Kaziku, mają tam w miarę duże stoły i leją pilsnera :D . Mogę zrobić rezerwację dziś w drodze z pracy. Tylko, czy ta wiadomość zdąży dotrzeć do ludzi?
Ew. pozostaje opcja przyjścia do "Starego Portu" wcześniej i zajęcia czego się da.
 
 
Christof 
Frodo Baggins


Posty: 117
Skąd: Bridgetown/Wawa
Wysłany: 26 Stycznia 2007, 13:39   

Krakon, Krakon... Jak milo znow uslyszec jak obsluga sie na ciebie "Drzwiii!!!" wydziera...
_________________
Let joy fill every Britain's heart
for now our country is going to make it!
At least a king who looks the part,
at least w queen who looks good naked.
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 27 Stycznia 2007, 10:25   

No i niestety pochorowałem się pierwszy raz od dwóch lat :(
Muszę opuścić to miłe spotkanie.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 27 Stycznia 2007, 12:01   

Pech :(
A ja specjalnie dla Waści rezerwowałem stolik od 18.30.
Oto garść wieści z ostatniej chwili. Ponieważ głosów, aby centusiom z Starego Portu nie dawać na nas zarobić, impreza cała przenosi się do "Zaraz Wracam" przy ulicy Bożego Ciała. Miejsce zarezerwowane za darmo :D . Za minut kilka wkleję gdzie to jest dla tych, którzy chcieliby przyjść, ale nie wiedzą jak.

Ok, krok pierwszy z większego oddalenia:


I bliżej:


No to przychodźta. :D
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Stycznia 2007, 15:10   

Ech..ja też przegrałem z bakcylem. Trzeba się niestety kurować.
Dzięki agrafek za info i starania.
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 28 Stycznia 2007, 19:41   

Frakcji krakowskiej bronili agrafek z bratem oraz Sebastian Uznański.
Kudos goes to Agrafek, który to wojował do końca, był świadkiem upadku pisarza Orbitowskiego na czytelnika Dzejesa (który to upadł był wcześniej) i zaprowadził nas do Propagandy 8)

Reszta - wstyd dziecinki!
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Stycznia 2007, 20:17   

Cholera, nie doczytałam (info na pw przyszło jak już byłam na konwencie), a akurat w sobotę miałam ochotę imprezować - wszyscy szaleli w piątek, kiedy ja leciałam z nóg po 5 godzinach snu, 5 godzinach zajęć i zdecydowanie zbyt małej ilości kalorii. Zaraz wracam jako knajpa fajny jest, ale upiornie daleko...
Ehh.
Krakon w tym roku, mój dziewiąty juz, to dziwny był. Taki jakiś mało gęsto zaludniony. Jedyny fajny konkurs tworzyłam sama. Na komputerze nie dało się puścić pokazu slajdów, więc cała moja w pocie czoła przygotowywana prelekcja wzięła w łeb. Jestem o to wściekła do teraz :evil:
Za to wreszcie konwencja sprzyjająca przebierankom, nie jakieś głupie mafie i inni szpiedzy. Tylko że jak przyszłam na konwent dziś, bez długiej czarnej kiecki i wiedźmiego kapelusza, to mnie nie poznawali ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
Ostatnio zmieniony przez Martva 28 Stycznia 2007, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 28 Stycznia 2007, 20:53   

Dzejes dobrze mówi - gdzie się podziali wszyscy krakowiacy? :|

Było miło, choć nieco pozakonwentowo. :wink: Dzięki agrafku, dzięki Łukaszu O. :)

Tylko czemu mnie tak boli głowa? :roll:
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 28 Stycznia 2007, 21:13   

To może od razu ustalimy, kiedy następny? Na pewno nie zawiodę.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Stycznia 2007, 21:22   

No w sumie mozna by zrobić krakowskie spotkanie bezokazyjne i niekonwentowe, hmmm?
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Nexus 
Dragon Slayer


Posty: 1815
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28 Stycznia 2007, 21:26   

A ja bawiłem trochę wcześniej w Krakowie. Firma wywiozła nas na szkolenie do ściśle tajnego miejsca. Jak się okazało było to "U Przegorzały". Środowa kolacja z popijawą odbyła się w "Ogniem i mieczem". Jedzenie pierwsza klasa. I Miodula - coś dla Studni :mrgreen: . Napitek robiony (podobno) specjalnie dla tej restauracji. Nie wiem jak z cenami, ale wygląda na fajne miejsce do spotkań w grodzie Kraka. Jakie są opinie Krakusów?
_________________
"- Have you ever retired a human by mistake?
- No.
- But in your position that is a risk."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group