Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
[27-30 sierpnia] POLCON 2009 [Łódź]
Autor Wiadomość
Nurgling 
Tom Bombadil


Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Maj 2009, 09:11   

Po prostu dziś będę próbował osiągnąć niewykonalne :P . Uciekam na spot Polconu.
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 4 Maj 2009, 20:59   

Buuu... a ja w tym terminie mam w planach pobyt nad morzem.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
mBiko 
Кощей


Posty: 17377
Skąd: The Boat
Wysłany: 5 Maj 2009, 23:16   

Witchma, wyjedź później ewentualnie przyjedź wcześniej, taka okazja na naszym podwórku nie prędko się trafi.
_________________
Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niek jaktórzy w zas pogli momyśleć.
Nie niestem jawet wpiłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć.
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 5 Maj 2009, 23:19   

mBiko, trochę mam już wszystko zaplanowane :)
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
mBiko 
Кощей


Posty: 17377
Skąd: The Boat
Wysłany: 5 Maj 2009, 23:24   

If it be your will.
_________________
Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niek jaktórzy w zas pogli momyśleć.
Nie niestem jawet wpiłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć.
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 5 Maj 2009, 23:27   

mBiko, na razie mam z tym problem ogólny. Będę myśleć (na razie nie mogę, bo pracuję).
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 6 Maj 2009, 16:19   

Witchma, uważaj, bo jak Ci to wejdzie w nawyk, bo ani sie obejrzysz i zaczniesz wenezuelskie telenowele oglądać
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Nurgling 
Tom Bombadil


Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: 13 Maj 2009, 09:27   

Update Polconowy

W dziale „Akredytacja” pojawił się Formularz zgłoszeniowy , dzięki któremu szybko i sprawnie można wykupić akredytację na konwent. Wcześniejsze zgłoszenie wiąże się z niższą kwotą akredytacji - wpłaty dokonane do 31 maja wynoszą 50 zł. Czas to pieniądz :P
---------------------------------------------------------------------
Zakończyły się zdjęcia do spotu reklamowego Polconu w reżyserii Stanisława Mąderka (Stars In Black). Premiera odbędzie się w czasie obchodów fantastycznego Święta Miasta Łodzi 15 maja - bezpośrednio przed projekcją Odysei Kosmicznej 2001. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z planu: TUTAJ - dzięki uprzejmości Voo Yo
---------------------------------------------------------------------
W czasie obchodów Święta Łodzi organizujemy specjalnie dla Was namiotowy gamesroom
(gry zapewniają zawsze gotowi do działania Rebel i Egmont) .
Zapraszamy w sobotę (16 maja) w godzinach 10.00 - 18.00 na Pasaż Shillera. Weźcie ze sobą dokument ze zdjęciem na który będziecie mogli wypożyczać gry - z zasadami pomogą członkowie SMF.

Przyjdź i pograj razem z nami :)
---------------------------------------------------------------------
W ramach współpracy promocyjnej z Empikiem (Manufaktura) organizujemy dla Was szereg spotkań autorskich.

Zapraszamy na pierwsze, które odbędzie się w sobotę 23 maja o godzinie 18.00
Gościem będzie Witold Jabłoński a spotkanie poprowadzi Agnieszka "Fenix" Bielicka.
_________________
POLCON 2009 - www.polcon2009.pl - najniecierpliwiej oczekiwany konwent tego roku
SMF - www.smerf.fero.pl - łódzka ostoja fantastyki
 
 
Nurgling 
Tom Bombadil


Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: 26 Maj 2009, 12:31   

Czas biegnie nieubłaganie - POLCON 2009 zbliża się wielkimi krokami.
Bliżej konwentu - więcej szczegółów.

Swoją obecność potwierdzili nowi goście zagraniczni:
Chris Bouchard - twórca „Hunt for Gollum” oraz „Star Wars: Revelations”. Człowiek, który udowadnia, że fani również mogą kręcić filmy, których klimat niejednokrotnie przewyższają wysokobudżetowe, komercyjne produkcje.

Mike Carey - brytyjski scenarzysta komiksowy - autor takich serii jak „Lucyer” i „Hellblaizer”. Na podstawie tej ostatniej studio Warner Bros zrealizowało w 2005 roku głośny film „Constantine” z Keanu Reevesem w roli głównej.

Organizatorzy przypominają, że od 1 czerwca wzrasta opłata akredytacyjna - zachęcamy więc do zgłoszeń:
http://www.polcon2009.pl/site,pages,72.html

Łódzki Port Gier po raz trzeci zapełni się miłośnikami gier i zapewni „wprawkę” przed Polonem. Kolejny z serii minikonwntów, przez dwa dni będzie gościł gry planszowe, bitewne i fabularne. Zapraszamy na stronę imprezy - www.lodzkiportgier.pl.
W czasie ŁPG będzie można opłacić tańszą akredytację na Polcon.
Time and Space:
Sobota 6 czerwca (15.00-21.00) Niedziela 7 czerwca (10.00-21.00)
Łódzki Dom Kultury ul. Traugutta 18 - parter
_________________
POLCON 2009 - www.polcon2009.pl - najniecierpliwiej oczekiwany konwent tego roku
SMF - www.smerf.fero.pl - łódzka ostoja fantastyki
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 16 Lipca 2009, 17:54   

czy ktokolwiek z forumowiczów spoza Łodzi ma zamiar być na Polkonie?
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 16 Lipca 2009, 19:13   

Owszem, a w czym problem?
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 16 Lipca 2009, 19:19   

Tak, ale zjadę dopiero w piątek w nocy albo w sobotę nad ranem.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 16 Lipca 2009, 19:32   

chciałem wiedzieć, czy będę sam, czy też ktoś jeszcze się pojawi :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Lipca 2009, 19:33   

Mnie nie będzie, nie stać mnie.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 16 Lipca 2009, 19:50   

Jakby ktoś chciał mnie poznać przypadkiem a jeszcze nie zna 8) , to przemykam 99% czasu w czarnym kapeluszu i z kieszonką dżinsową na piersi w formie "portfela". Aaaa i nie gryzę, choć może niezbyt sympatyczny wygląd mógłby to sugerować ;P:
 
 
Fensir 
Jaskier


Posty: 87
Skąd: Olsztyn/Warszawa
Wysłany: 16 Lipca 2009, 20:27   

Martva, wejście na Polcon to akurat chora rzecz... Konwent za 70zł to głupota, w dobie konwentów za 30zł ...
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Lipca 2009, 20:31   

No to właśnie o tym mówię.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 16 Lipca 2009, 20:34   

w sumie to jeszcze nie opłaciłem akredytacji ani noclegów i mam mały problem z dojazdem bo (już) nie ma żadnego połączenia Suwałki - Łódź, a te co są, to z dwiema przesiadkami (znalazłem tylko jeden pociąg, który bez przesiadek jedzie w W-szawy do Łodzi Kaliskiej) i "opalaniem się" na dworcach. W dodatku sam dojazd to min. 150-200 pln wte i wewte :? Chyba jutro się przejadę na pkp i porozmawiam z paniami w okienku - może znajdę jakąś promocję, albo co.

Moje wyliczenia wychodzą mało różowo (z noclegami w akademiku, to jakieś 500 - 600 pln), bo ja podobnie jak mawete dużo jem i piję (te 35 zł na wyżywienie, które podał Nurgling, to niezłe s-f, może nawet hard s-f) ;P: Nie biorę pod uwagę ew. zakupów książek.

Za to nie dziwię się cenie akredytacji - pewnie nie chcą podzielić losu Avangardy...

Pewnie wyjdzie tak, że zaczekam z wykupem akredytacji do 10 - 14 sierpnia. Czort wie co może w tym czasie się zdarzyć.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 16 Lipca 2009, 20:45   

ilcattivo13 napisał/a

Za to nie dziwię się cenie akredytacji - pewnie nie chcą podzielić losu Avangardy...


Szczerze mówiąc, to nie rozumiem (może z powodu upału mało błyskotliwa jestem). Za 28 zł na Avie było mnóstwo atrakcji. Przynamniej my (ja, Lich i Kruk) bawiliśmy się świetnie.

Na POLCON nie chodzę dla zasady. Widząc cenę czuję, że ktoś ma mnie za frajera. A tego nie lubię.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 16 Lipca 2009, 21:21   

nureczko - atrakcji było dużo i zabawa była niezła (zwłaszcza z przenoszeniem namiotu :wink: ), ale pod względem finansowym Ava to niewypał. Ponoć skończyli minusie...
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 16 Lipca 2009, 21:24   

Aaaaaa... Tego nie wiedziałam.
 
 
Toudisław 
Mothra


Posty: 859
Skąd: Myślenice
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:30   

Fensir napisał/a
Martva, wejście na Polcon to akurat chora rzecz... Konwent za 70zł to głupota, w dobie konwentów za 30zł ...

Tak ale polcon to ciut inna bajka. Tam częśc kasy idzie na drukowanie zbiorku czyęść na koszty nagrody, Cena nie jest do końca zależna od organizatorów.
A konwentów za 28 zł nie jest tak znowu wile,. Dziwi mnie ze Ava na to poszła. i z tego co słyszałam finansowo sa do tyłu. Polcyny sa tradycyjnie droższe bo i miejsce konwentu sa nie co bardziej luksusowe
_________________
http://toudi.bloog.pl/
Zajrzyj bo Warto !
http://www.zaginiona-biblioteka.pl
 
 
 
Fensir 
Jaskier


Posty: 87
Skąd: Olsztyn/Warszawa
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:32   

ilcattivo13, co z tego, że skończyliśmy na minusie, skoro uczestnikom się podobało? Cena ma zachęcać uczestników, a nie odstraszać. My zaległości wyrównamy, a niezadowolonych konwentowiczów ciężko powtórnie przekonać do swojej imprezie.
Na warszawskim polconie wejście było do przełknięcia, bo kosztowało 50zł.
Po prostu uważam, że lepiej do własnej imprezy dopłacić, z czym człowiek liczy się od początku, niż zrobić chałę, albo zdzierać niewyobrażalne pieniądze.
 
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:33   

ilcattivo13, na pewno jakieś zniżki się znajdą. Na PKP, bo ja akredytacje wykupię jednodniowe, już na miejscu.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
Fensir 
Jaskier


Posty: 87
Skąd: Olsztyn/Warszawa
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:34   

Jest fajna sprawa o nazwie bilet turystyczny. Kosztuje 70zł, i obejmuje nie limitowaną liczbę przejazdów od piątku od godziny 18 do którejś tam w poniedziałek. Wadą tego rozwiązania jest to, że "tracisz" dwa dni konwentu.
 
 
 
Lynx 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7038
Skąd: znad morza
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:42   

Fensir, a przez ile lat i skąd wziąść? Popatrzmy realnie- koszty powinny się po prostu zwrócić.
Bilet podróżnika- kosztuje 65 zł. imienny, na pośpieszne i TLK. Chyba, że coś się zmieniło? I jeszcze wrsja na ic, ale ta jest droższa.
_________________
http://zrozumiecswiat.pl/7.html
 
 
magda2em 
Vampirella


Posty: 561
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Lipca 2009, 23:53   

Ja będę na Polconie, chociaż jeszcze nie wiem, na ilu dniach dokładnie, okaże się bliżej konwentu.
Magd.
_________________
Alchemia Słowa || Strzeż się potwora - darmowa antologia
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 17 Lipca 2009, 00:20   

Kiedyś można było kupić za 35 bilet na IC, na dowolna trasę. Tylko trzeba było to zrobić z 7-dniowym wyprzedzeniem. tylko nie wiem czy to nadal aktualne.
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Fensir 
Jaskier


Posty: 87
Skąd: Olsztyn/Warszawa
Wysłany: 17 Lipca 2009, 00:34   

Lynx, my już mamy swoje sposoby :) Dodam, że powoli już wychodzimy z dołka finansowego :)
 
 
 
Toudisław 
Mothra


Posty: 859
Skąd: Myślenice
Wysłany: 17 Lipca 2009, 06:56   

Fensir napisał/a
ilcattivo13, co z tego, że skończyliśmy na minusie, skoro uczestnikom się podobało?

A to z tego że Polcon robi co roku kto inny więc trudniej o stałych sponsorów itp, Dołożyć trzeba mieć też z czego. A Ava mi się podobała ale nie obyło się bez wielu zgrzytów i organizacyjnie to niestety było kilka wtop. Na pewno też wynajęcie budynków uczelni kosztuje więcej niż szkoły.
Też bym wolał płacić zawsze 30 zł ale wiem że czasem to nie możliwe. Polcon ma swoją specyfikę to nie tylko sam konwent ale Forum Fandomu i Nagroda Zajdla. Polcon jest tez większy niż Ava co zwiększa znacznie koszty i gdyby Ava dopłaciła np. 1 zł do kazdego uczestnika to ma 1 x np. 1000 ( nie wiem ile było daje przykałd ) a polccon to już moze być 1 x 25000 ( no i tam koszty na osobę pewnie są większe ).
_________________
http://toudi.bloog.pl/
Zajrzyj bo Warto !
http://www.zaginiona-biblioteka.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group