To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Liga niezwykłych dżentelmenów [komiks] - Status 7

feralny por. - 24 Listopada 2006, 22:07
Temat postu: Status 7
Pamiętacie jeszcze te dwa albumy (brakeoff i overload)? To była chyba najlepiej zapowiadajaca się seria polskiego komiksu (przynajmiej w ostatnich latach). Szkoda, że Adler i Piątkowski woleli rozmienić się na drobne w kolejnych, coraz słabszych odsłonach "48 stron". Orientuje się ktoś, czy doczekamy się na kolejnych albumów z serii, czy sprawa rypła się definitywnie?
Ixolite - 24 Listopada 2006, 23:50

No jahaa :) Były daaaawno temu zapowiedzi trzeciego albumu, były, ale się zmyły, a szkoda. Cyberpunkowa Warszawa to jest to! Górski opowiadający o trudnym dzieciństwie najmłodszego brata z wielodzietnej czarnej rodziny na Powiślu :mrgreen: :bravo
feralny por. - 25 Listopada 2006, 00:10

No i jeszcze reklamy tepsy. Te komiksy mają niepowtarzalny klimat. Jak się pojawiły to akurat mieszkałem na Bemowie, wagonik metra z napisem Chomiczówka wyrwał mnie z kapci.
Ixolite - 25 Listopada 2006, 00:14

Cała masa fajnych drobiazgów, np. pod Pałacem Kultury "Park Miejski im. M. Święcickiego" bodaj :D
I dużo świetnych tekstów, zwłaszcza w pierwszym tomie. Zresztą awatarka mam teraz z pierwszego tomu właśnie :P

feralny por. - 25 Listopada 2006, 00:24

Avatarek niczego sobie, szkoda, że nie widać tekstu z dymka, to jest bezbłedny dialaog. Pierwszy tom jest ostry jak żyleta i wysoko stawia poprzeczkę, drugi trzyma poziom.
Adashi - 25 Listopada 2006, 20:44

Świetny komiks, zwłaszcza, że cyberpunk to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Chętnie zobaczyłbym prace Adlera na okładkach SFFH. Zdaje się, że współpracował z Esensją, robił też covery dla książek takich wydawnictw jak: Runa i ISA.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group