To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Cezary S. Frąc

CezaryF - 20 Wrzeœśnia 2007, 10:32

Hej

Wiatchma - Nie ma najmniejszego problemu. Albo na privie albo mailem. Odpowiem na każde pytanie (o ile nie będzie za trudne) w razie czego możesz zawołać mnie na GG - nie przejmuj się statusem zawsze jestem "niedostępny" ale odbieram

Pozdrowienia

Witchma - 20 Wrzeœśnia 2007, 11:38

CezaryF napisał/a
Hej

Wiatchma - Nie ma najmniejszego problemu. Albo na privie albo mailem. Odpowiem na każde pytanie (o ile nie będzie za trudne) w razie czego możesz zawołać mnie na GG - nie przejmuj się statusem zawsze jestem niedostępny ale odbieram

Pozdrowienia


Dziękuję from the mountain, odezwę się najpewniej mailowo, bo maile mogę w works cited zawierać :) Muszę tylko sobie wszystko uporządkować i wyznaczyć linię obrony...

CezaryF - 17 Października 2007, 10:55

No to zapraszam do najnowszego numeru SF. Może to nie jest czysta fantastyka, ale za to na czasie i mam nadzieję, że zmusi do myślenia. Miłej lektury
mawete - 21 Października 2007, 19:48

Przeczytałem. :mrgreen: Fajne i na czasie... a jakie prawdziwe :twisted:
:bravo

CezaryF - 22 Października 2007, 10:51

Cieszę się. Za to teraz, chyba na dniach ukarze się drugi tom A.d. XIII w którym w zacnym towarzystwie jest też moje opowiadanie - "Wolna Konkurencja" . W przeciwieństwie do poprzedniej antologii tutaj temat potraktowałem bardziej żartobliwie, choć jest parę pytań dotyczących życia a raczej tego co dzieje się po nim.
Skończyłem opowiadanie do następnej antologii i to już będzie bardzo poważne.

Miłej lektury i przede wszystkim proszę nie bić :oops:

gorat - 22 Października 2007, 22:22

Nie martw się - zaczną od bata z haczykami :mrgreen: :bravo
CezaryF - 22 Października 2007, 22:52

To już będę zadowolony. Całe szczęście, że nie od wiertarki dentysty :D
gorat - 22 Października 2007, 22:54

Ona będzie następna :D
CezaryF - 24 Października 2007, 17:57

gorat napisał:

Cytat
Ona będzie następna


To już ponad moje możliwości. Podaję się. Przestanę pisać i zajmę się jedynie tłumaczeniem :D

Gwynhwar - 24 Października 2007, 18:32

No nie :(
mawete - 24 Października 2007, 19:49

Już to widzę :mrgreen:
Witchma - 27 Października 2007, 10:07

:bravo za "Mechanizm" :)
CezaryF - 27 Października 2007, 10:13

Dziękuję :) ,
Trochę się bałem, że tekst jest mało fantastyczny. W zasadzie powstał jako odreagowanie od polityki. Zauważyłem, że zaczynam się kłócić z telewizorem :evil: . A to już niezdrowy objaw.

Witchma - 27 Października 2007, 10:19

CezaryF napisał/a
Trochę się bałem, że tekst jest mało fantastyczny


musimy się upierać, że fantastyczny, bo wiadomo co grozi za zdradzenie tajemnicy państwowej :P

CezaryF napisał/a
Zauważyłem, że zaczynam się kłócić z telewizorem :evil:


oj nie pierwszyś...

Agi - 27 Października 2007, 11:45

CezaryF, nie przejmuj się. Oplułam spontanicznie telewizor w czasie 777 konferencji prasowej pana Z.
CezaryF - 27 Października 2007, 12:06

Niestety nasi politycy są jak wysuszone dynie nadęci i puści w środku. Mam nadzieję, że ten tekst pomógł komuś tak jak mi pomogło jego pisanie :P
CezaryF - 5 Listopada 2007, 09:45

9 listopada pojawi się drugi tom A.D. XIII zapraszam wszystkich do czytania. Nie tylko dlatego, że jest tam moje opowiadanie :D ale również dla tego, że jest tam wiele doskonałych nazwisk (niedobrze :( mocna konkurencja). Opinie (nawet te złe) będą mile widziane. A jeśli ktoś będzie chciał zapytać osobiście (albo wypić piwo :bravo ) zapraszam do Lublina na Falkon będę miał w sobotę dwie prelekcje o 13 i o 21 - jedna z nich poświęcona jest właśnie recenzjom.
Kruk Siwy - 5 Listopada 2007, 09:50

Nie będę niestety, ale drugiego tomu jestem ciekaw. Bo pierwszy trzyma wysoki poziom (nie tylko dlatego że jest tam moje opowiadanie, hihihi). A serio to mam nadzieję że będzie dobry, bo wtedy AD XIII może okazać się jedną z lepszych anotologii jakie się w ostatnich kilku latach ukazały.
Kasiek - 5 Listopada 2007, 10:23

No pewno że będę :)
Mam nadzieję że na LUFIE też się pojawisz? :)

gorim1 - 5 Listopada 2007, 18:57

CezaryF, mam nadzieję że ta o 13 bo o 21 to ja to widzę krucho ;/
CezaryF - 6 Listopada 2007, 11:32

Kruku Też mam taką nadzieję. A twoje opowiadanie przeczytam dopiero teraz (ostałem autorskie egzemplarze).

Kasiek napisz o której i gdzie. A na pewno się stawię. (wisisz mi piwo :lol: ). A tak poważnie zawsze przyjemnie jest spotkać się ze znajomymi tak więc będę.

gorim1 o trzynastej będę prowadził prelekcję pt.:Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej? Ta o dwudziestej pierwszej to: Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą? - i będzie dość kontrowersyjna. Dlatego może tak późno (zawsze można się upić, wcześniej nie wypada :D )

Ogólnie Przeczytałem własne opowiadanie (dlaczego tak jest, że wydany tekst który czytam wydaje mi się lepszy i mądrzejszy od tego który napisałem i mam w kompie? Pewnie redaktorzy są lepszymi pisarzami :D )

Kasiek - 6 Listopada 2007, 13:38

Cezary: LUFA na pewno w sobotę wieczorem i całą noc a gdzie to jeszcze sama nie wiem.
Wiszę Ci piwo. Od marca, bo po tym jak mnie chciałeś udusić to uciekłeś :P A Ty mi dwa grzane wina :lol:

gorim1 - 7 Listopada 2007, 21:21

CezaryF, ciekawsza pozycja o 21 ;/ rwa kulszowa jego mać jakoś dam radę być online wtedy :D
CezaryF - 8 Listopada 2007, 10:40

gorim1 napisał:

Cytat
ciekawsza pozycja o 21 ;/ rwa kulszowa jego mać jakoś dam radę być online wtedy :D


Nie bój nic w razie czego dam ci konspekt :D Ale z drugiej strony mam zamiar wywołać dyskusje

Kasiek - 8 Listopada 2007, 20:10

No od 21 pub 4 pokoje dla nas, ale mam nadzieję że się pojawicie po 22?
CezaryF - 9 Listopada 2007, 08:54

oki przyjęte do wiadomości i wykonania :D
Kasiek - 9 Listopada 2007, 09:14

Suuuper. A Ty wiesz, że mój egzemplarz Tempus Fugit stanowi obiekt dociekań: Czy Kasiek ma aż takiego *beep*, żeby poprawiać tekst w książkach? :P: P:P Strasznie to wszystkich ciekawi ;)

edit: przepraszam za konieczność zmoderowania mojego posta... powszechnie się mówi o mnie że Kasiek ma owego beepa... Więcej nie będę.

gorim1 - 9 Listopada 2007, 15:58

czarek to sobie podyskutujemy w razie czego doprowadzisz mnie do lokalu lufowego bo ja nie znam lublina za dobrze (prawie wcale) :D
Kasiek - 19 Listopada 2007, 09:32

Cezary, bardzo się cieszę, że mogłam Cię znów zobaczyć :) Szkoda, że się minęliśmy w sobotę, ale za to w niedzielę na prelę zdążyłam się wyrobić. Bardzo ciekawą prelę. Kto nie był, ten naprawdę może żałować. Trochę nowych prawd oczywistych znów mi się ulokowało w głowie, jak zwróciłeś na nie uwagę :)
CezaryF - 19 Listopada 2007, 10:23

Hej Kasiek

Ja też żałuję że minęliśmy się choć przynajmniej w niedziele się udało. Dzięki za dobre słowo, a prelekcja z założenia miała być panelem dyskusyjnym i myślę że chyba się udało :D W końcu jak na niewielu innych prelekcjach tym razem wszyscy uczestnicy brali aktywny udział.
Mam nadzieje że na następne spotkanie nie trzeba będzie cały rok



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group