To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Do redakcji - Petycja CHCEMY KRESA

Adashi - 17 Listopada 2006, 11:55
Temat postu: Petycja CHCEMY KRESA
Tutaj możecie się dopisać i tym samym powiedzieć zdecydowane TAK dla powrotu felietonów Feliksa W. Kresa na łamy SFFH. Propozycje dot. formy artykułów mile widziane, choć to ostatnie zależy raczej od FWK i NURSa. Ja osobiście jestem za kontynuacją Kącika/Galerii, ale może w innym kształcie. W każdym razie jestem ZA, nawet jeśli nowe felietony będą miały zupełnie odmienną tematykę.
Kruk Siwy - 17 Listopada 2006, 11:58

Adashi, jestem za oczywiście. Ale na powrót Galerii to raczej nie licz. Nawet Kres ma swój kres. To znaczy skończoną wytrzymałość psychiczną...
Fidel-F2 - 17 Listopada 2006, 12:01

Jestem za. Jeśli chodzi o tematykę to jest mi to obojętne, byleby pisał Kres.
MrMorgenstern - 17 Listopada 2006, 12:05

Dołączam do zacnej petycji
Dunadan - 17 Listopada 2006, 12:08

No to NURS i Kres mają przechlapane.
Kresa nigdy kres! ( co wy na to? ;) )
Jestem za.

Słowik - 17 Listopada 2006, 12:11

Popieram wszystkimi kończynami.

Tylko kto dopilnuje, żeby ta petycja dotarła do Kresa ? Bo NURS już tutaj mówił, że on jest jak najbardziej za takim powrotem.

Kruk Siwy - 17 Listopada 2006, 12:13

Coś się poradzi. W najgorszym razie się wykaligrafuje te błagania i osobiście doręczy... na jakimś konwencie (można by to zrobić z jajem) alibo i pod drzwi. Tylko pisać petycje a żywo!
hjeniu - 17 Listopada 2006, 12:23

No... (entuzjastyczne :mrgreen: )
Aga - 17 Listopada 2006, 12:25

Ja się też podpisuję, rękami, nogami i długopisem.
Rafał - 17 Listopada 2006, 12:31

Ja też, ja też :bravo
Adashi - 17 Listopada 2006, 12:38

Dobrze, ludzie, dobrze. Piszcie! Niech akcja ma wielki zasięg. Nie ma to jak pozytywny lobbing. Nasza wspólna inicjatywa się rozwija pięknie, nie spoczywajcie. Jak Nurs tu zawita to niech będzie pełno podstron w tym wątku i jak najwięcej pozytywnych postów. Dalej! Święcie wierzę w to, że nam się uda, "bo ludzi dobrej woli jest więcej"! Naprzód :!:
Dabliu - 17 Listopada 2006, 13:29

Kres! Kres! Kres! :D
Anonymous - 17 Listopada 2006, 13:54

Podpisuję się z wielkim entuzjazmem!
NURS - 17 Listopada 2006, 14:14

ja moge przekazać, żeby przy najbliższej okazji zajrzeli na forum do tego wątku, znaczy Kres albo Kreska :-)
Agi - 17 Listopada 2006, 14:33

Chcemy Kresa :!: :!: :!: :!:
Titus Pullo - 17 Listopada 2006, 14:33

To może jeszcze ankieta, ile więcej jesteśmy gotowi zapłacić za numer pisma, jeśli będzie w nim Kres. IMO to nie jest tak, że nie ma Kresa, bo jest cienki/nudny/NURS go nie lubi, tylko Kres za swoje pisanie wycenił się tak, że się nie opłaca... Księgowość jest bezlitosna, niestety, w każdej dziedzinie.
PS to właśnie księgowym zawdzięczamy np. takie cuda motoryzacji, jak Dacia Logan :roll:

Kruk Siwy - 17 Listopada 2006, 15:51

Titus Pullo, a skąd te informacje? Szanpan zna te kolosane stawki jakie otrzymują publicyści czy tak z głowy sobie tamtaramdzi?
Hę?
Uprzejmie prosze podac żródła tej wypowiedzi bom ciekaw niezmiernie a i resza ludzi z forum także, jak mniemam.

elam - 17 Listopada 2006, 16:19

az po zycia KRES :)
hjeniu - 17 Listopada 2006, 16:56

No...
hrabek - 17 Listopada 2006, 17:03

Kruk trzyma reke na pulsie :)

Co do petycji to mam mieszane odczucia. Felietony Kresa byly swietne i bardzo mi sie podobaly, a z kolei jego powiesci kompletnie nie trawie. Teraz cykl felietonow bylby o czyms zupelnie innym, wiec nie wiem, czy mi podpasuje. Poczekamy zobaczymy, ale zeby glosowac na niego, to raczej nie.

Juz wolalbym zamienic osobowosc Orbitoskiego, zeby publicystyke w SFFiH pisal tak jak w NF, bo w SFFiH nie moge go czytac, a w NF pisze rewelacyjnie.

Piech - 17 Listopada 2006, 17:29

A ja mówię: nic na siłę.
Gdyby chciał pisać, to by pisał i nikt na pewno by mu nie przeszkadzał publikować.

dagra - 17 Listopada 2006, 18:03

zdecydowane i entuzjastyczne za

Galeria to nie będzie na pewno, bo
a) ile można w kółko o tym samym
b) wyszła książka i wystarczy

Kresa cięty dowcip i ostre pióro lubię, walił wiele razy prosto z mostu nie przekraczając imo granicy dobrego smaku i kultury, a często na niej balansując ku uciesze czytelników
w powieściach często pokazuje pięknie i wesoło absurdy i głupotę, warto, żeby rozwijał to w felietonach

byłoby super go widzieć w SFFH, chociażby od czasu do czasu

hm... ciekawe, wczoraj wieczorem o nim intensywnie myślałam... coś w powietrzu?

hijo - 17 Listopada 2006, 20:37

Jak matematyki ie lubię tak Wy Kres'a uwielbiam podpisuję się pod petycją :D
Wolfgaar - 18 Listopada 2006, 10:00

Chcemy Kresa! Zdecydowane TAK.
Pako - 18 Listopada 2006, 10:16

Na tyle, na ile czytałem Kresa, jestem za. Pisał zawsze tak, że przyjemnie się czytało, tematyka - nie wiem, ja czytałem tylko galerię jego pióra, ale z chęcią bym zobaczył, jak się sprawdzi w czym innym. Tak dla Kresa.
agrafek - 18 Listopada 2006, 11:43

Dodam i swoje zdecydowane tak.
Adashi - 18 Listopada 2006, 14:18

Świetnie :!: Wiara Tylko tak dalej :!: Jeszcze więcej głosów ZA poproszę. Wierzę w Was. W jedności siła, nikt nas nie zatrzyma. :D
Tomcich - 18 Listopada 2006, 14:44

Kresa z miłą chęcią czytywałem jeszcze w Feniksie, a że dobrej publicystyki nigdy za wiele to jestem też ZA. :D
Janus - 18 Listopada 2006, 18:15

Kres w dowolnej formie, byle o literaturze. Kresa przyjmę w każdej ilości. Może być nawet używany. Na dodatek dodam, że się z Kresem fundamentalnie nie zgadzam. Ale czytać lubię.

Pozdrawiam,
Janus.

Misiołak - 18 Listopada 2006, 21:16

Za, jak najbardziej za.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group