To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Adam Przechrzta

makpfi - 28 Kwietnia 2020, 13:09

Gdyby wydawnictwa płaciły Autorowi choć połowę tego, ile za książkę płaci czytelnik, Autor mógłby wykorzystać swój czas na pisanie, i ewentualnie hobby ;)
Fidel-F2 - 28 Kwietnia 2020, 13:18

A fe, złe wydawnictwa, wstrętni wyzyskiwacze.
makpfi - 1 Maj 2020, 09:21

Fidel-F2 napisał/a
A fe, złe wydawnictwa, wstrętni wyzyskiwacze.


A czy ja piszę o wyzyskiwaczach? Są jakieś powody, że płacą tyle ile płacą.

Fidel-F2 - 1 Maj 2020, 10:35

Serio?
Hexe - 21 Lipca 2020, 13:14

Miszczu... daleko jeszcze? 8)
Hexe - 3 Października 2020, 21:15

Co tu taka grobowa cisza...? Autor na wakacjach/odwyku czy nie daj Boże kwarantannie jakiej...?
gorat - 3 Października 2020, 21:29

Pewnie biadoli nad izolacją.

Ostatnią książkę rzucił na żer pół roku temu, to nie Gołkowski, darujmy mu delikatną przerwę.

Hexe - 9 Stycznia 2021, 11:57

Fabryka słów takie podniosłe wydarzenie zapowiedziała... Materia Secunda się była i napisała :bravo A Autor nawet się nie zająknął... :omg:
gorat - 10 Stycznia 2021, 01:47

Widziałem. Ciekaw jestem, czy będzie taka sama oprawa jak przy Primie - podobała mi się, aksamitna z ładną kolorystyką i ilustracjami, ale pewnie będę musiał jednak poczekać, aż skończy się epidemia, by obejrzeć na żywo - inaczej się nie dowiem.
Hexe - 14 Kwietnia 2021, 12:43

Autoru drogi... wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!! :mrgreen:
gorat - 15 Kwietnia 2021, 08:16

Długości kariery przynajmniej Jacka Williamsona.
Hexe - 19 Maj 2021, 10:17

A ja już mam... ;P:
Agi - 20 Maj 2021, 18:23

Mam i zaczęłam czytać. Jest ciekawie.
Hexe - 26 Maj 2021, 11:16

I jak wrażenia? Bo ja niestety mam pewne obawy... Generalnie jest fajnie i osoba która nie czytała wszystkiego innego (i to po kilka razy) może być zachwycona... Ja niestety jednak odnoszę swoiste deja vu... Jakieś takie swędzenie między łopatkami że ja gdzieś to już skądś znam... No i co mnie najbardziej stresuje to odnoszę nieodparte wrażenie, że Rudnicki, podobnie jak de Sarnac wróci w najczarniejszej chwili z obcego świata gdzie nazdobywał mega mocy i uratuje świat... Obym się zdziwił niepomiernie... :oops:
Hexe - 10 Grudnia 2021, 11:16

Mam nadzieję że nasz Autor tu jeszcze od czasu do czasu zagląda... pytanie mam... Otóż jest mała rozbieżność między Abakumowem a Berią, zarówno na stronie Autora jak i w Berii przywołane są jakieś zdarzenia Razumowskiego z Quingbao... Cytując stronę Autora "...Pułkownikowi Razumowskiemu nie będzie dane spokojnie powrócić do zdrowia po zamachu Abakumova i spotkaniu z Qingbao... " O czym mowa? Bo niczego takiego nigdzie nie doczytałem... Czy może Abakumow był bardziej rozbudowany a Autor go "zubożył"?
Hexe - 13 Wrzeœśnia 2022, 21:51
Temat postu: Sierotki?
Czy nasz Autor całkiem nas porzucił? Osierocił? Albo co gorsze... olał?
gorat - 14 Wrzeœśnia 2022, 23:11

Ma trylogię w trakcie i Czarnka na głowie jednocześnie, wszystkie siły idą na obronę.
makpfi - 8 Kwietnia 2023, 22:41

Czekam na Sługę Cesarstwa i jakoś trudno mi ćwiczyć cnotę cierpliwości. Była gdzieś informacja, że jest dostępny przynajmniej fragment powieści, ale nie mogę go znaleźć na stronie Autora ani na stronie Fabryki ...
Hexe - 14 Maj 2023, 11:41

Przeczytane... :roll: :(
gorat - 14 Maj 2023, 13:44

Zaraz, jest już?

Dobra, zamówiłem, będzie co czytać na emeryturze...

Hexe - 14 Maj 2023, 18:33

Jest od piątku... tylko nie wiem czy nie wolał bym poczekać dłużej... i przeczytać coś innego :roll:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group