To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Planeta małp - Co nas cieszy

Agi - 15 Marca 2019, 23:04

Zdjęcia zaczęłam już robić.
ihan - 15 Marca 2019, 23:08

Brawo, domyślna dziewczyna z ciebie.
Fidel-F2 - 16 Października 2019, 20:23

Radujmy się

https://kultura.onet.pl/wiadomosci/radio-maryja-z-najgorszym-wynikiem-sluchalnosci-w-historii/bfdpwl6

Lowenna - 15 Maj 2020, 14:41

Szukajka działająca :omg: :mrgreen: :omg: :mrgreen: :bravo
Adashi - 31 Lipca 2020, 21:32

Zbliżający się urlop. Roztocze welcome to. Po drodze najpewniej jeszcze - Kazimierz Dolny i Sandomierz, może też wypad do Karpackiej Troi zrobimy, zobaczymy.
Lowenna - 1 Sierpnia 2020, 21:54

Chcesz kartę rabatową na spływy kajakiem? :mrgreen:
Adashi - 2 Sierpnia 2020, 09:53

Czemu nie, dziękować. Tylko nie wiem czy całą moją grandę dam radę wpakować do kajaków, a jeszcze kejtra bierzemy to już całkiem może być problematyczne.
gorat - 4 Sierpnia 2020, 10:23

Ten kejter to rodzaj tostera?
Fidel-F2 - 4 Sierpnia 2020, 11:20

Tak, z latawcem.
Adashi - 4 Sierpnia 2020, 16:13

Kejter to oczywiście canis lupus familiaris.
Fidel-F2 - 4 Sierpnia 2020, 20:44

Ale z latawcem
Adashi - 4 Sierpnia 2020, 21:53

Nie z latawcem, tylko z drachytą jak już. Ale jest bez. Na drachytę mógłby zapolować, bo wabi się Hexer, szkopuł w tym, że jak wiemy - hexery nie ubijają drachyt.
Adashi - 12 Sierpnia 2020, 20:52

Wakacje na Roztoczu, magiczne miejsce, polecam.
I super było poznać Fidela oraz Fidela jr osobiście. Dzięki Wam, te wakacje były jeszcze bardziej udane. Pozdrawiamy i dzięki za wspólnie spędzony czas.

merula - 15 Października 2020, 09:17

Zysk na TFI

Firma matka poniekąd "wymusza" kontakt z takimi zjawiskami poprzez chociażby program emerytalny. I pomimo całej mojej niewiedzy w zakresie, udało mi się tak skonstruować program, że pomimo ostatnich wahań jestem na plusie. Niedużo, bo niedużo, ale zawsze :D

ketyow - 30 Sierpnia 2021, 13:23

Od kilku dni nie zapaliłem normalnego papierosa. Kolega ze statku poprosił, żeby mu kupić heetsy do iqosa, a skończyło się na tym, że oboje z Eweliną też kupiliśmy iqosy (nie bez znaczenia było tu to, że Driver palił je na Alkonie i mogłem zerknąć o co chodzi). Wczoraj kupili sobie teściowie, w co aż ciężko mi uwierzyć, bo teść dziennie paczkę czerwonych setek wypalał, ale na razie im się podoba i też nie palą zwykłych. Nie powiem, że to oszczędne czy przybliża do rzucenia, ale pozbycie się tego smrodu i smoły w płucach i tak jest bezcenne (co jednak może zachęcać do częstszego palenia, więc trochę trzeba się pilnować). Nie specjalnie wierzyłem, bo e-papieros średnio radził sobie że zwalczaniem normalnych fajek, ale skoro kilka dni i w ogóle mnie do zwykłych nie ciągnie, to chyba mam je z głowy...
Agi - 1 Wrzeœśnia 2021, 12:37

ketyow, fajnie, że udało Wam się przestawić. Z tym "z głowy", to może nie do końca. Driver odstawił zwykłe papierosy rok temu, po włożeniu stentów do tętnicy, ale znowu go ciągnie i próbuje popalać.
ketyow - 2 Wrzeœśnia 2021, 14:25

No nic, pożyjemy, zobaczymy. Nie powiem, że daje to taką samą satysfakcję, ale z drugiej strony zalety też są bardzo silne i jak na razie przeważają.
Adashi - 4 Października 2021, 18:53

Zaraz tam cieszy, śmieszy bardziej - pushback Ziemkiewicza w UK :mrgreen:
gorat - 4 Października 2021, 22:09

Czekam, aż jakiegoś naszego polityka wywiozą do lasu w Irlandii.

Trójca Cukroberga w grobie leży, kogoś też to rusza?

Adashi - 7 Października 2021, 17:54

gorat napisał/a
Trójca Cukroberga w grobie leży, kogoś też to rusza?

Niestety na renesans forum, nawet chwilowy - nie było szans.

Kyle Katarn - 15 Kwietnia 2022, 17:09

Rosyjski okręt wojenny poszedł tam, gdzie 24 lutego kazali mu iść obrońcy Wyspy Węży.

Klątwa Wyspy Węży - mógłby kiedyś powstać taki film o wojnie Rosji z Ukrainą. I być dużo lepszym filmem niż dzieło Marka Piestraka o podobnym tytule z 1988.

gorat - 16 Kwietnia 2022, 08:46

Powoli z tym "dużo lepszym", w końcu pamiętasz o filmie sprzed 34 lat, więc no... jakby to powiedzieć... jakość odpowiednia do celu przetrwania.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group