To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 12

draken - 2 Listopada 2006, 10:47

w takim razie powinien był to zrobić autor przed dostarczeniem drukarni
no po prostu za ciemno, mało widać

Fidel-F2 - 2 Listopada 2006, 14:06

miło Cię widzieć draken :lol:
draken - 2 Listopada 2006, 15:12

skoro tutaj wolno tak offtopować, to odpiszę, ze mi też miło iż mogę się wypowiedzieć o nowym numerze
niemiło jest zapewnie osobie, która zgubiła owe 10 złotych (wyjaśnienie strone wcześniej)

a okładkę nadal uważam za zbyt ciemną

Last Viking - 2 Listopada 2006, 15:52

To ja też offtopicznie:
Tam gdzie draken mieszka to pieniądze często się znajduje :mrgreen:
Poważnie.
Jest takie miejsce nad jeziorkiem, gdzie one sobie rosną, ukryte wśród trawy :wink:

a okładka nadal mi się podoba

Nivak - 2 Listopada 2006, 16:05

A ja tam w sierpniu kasy nie znalazłam A tyle nad tym jeziorem siedziałam i nawet obeszłam je dokoła
satx666 - 2 Listopada 2006, 17:07

Rzeczywiście strasznie ciemna ta okładka, niewiele widać, tylko tą żółtą plamę wybuchu... Dobrze, że choć napisy się wyróżniają. A kolejny zarzut jest taki, że imo nie przyciąga uwagi treścią... Mało przekonujący ten samolot i ufo.... Chyba mogło być lepiej...
Mateusz Zieliński - 2 Listopada 2006, 20:07

Swoje dorzucę - płacę i wymagam; jest kiepsko... znowu! Wielu wczesniej powiedziało swoje i ja się z tymi uwagami zgadzam: za ciemno i jakoś sztucznie (dwa "latawce" do siebie nie pasują, sa inaczej oświetlone - to ostatnie to krzyżyk dla grafika) i jeszcze raz - za ciemne!

Historii, jak Last Viking napisał, można sie dopatrzyć. Dobrze. Ale przecież nie o to chodzi, żebysmy dopisywali opowieść do wszystkiego, co nam NURS rzuci. (Jeśli tak, to ja się piszę - do wszystkiego da sie dopisać legendę)

Moim zdaniem, ten rysunek jest kiepski. Ale to tylko moje zdanie.
Gorzej, bo to coś, moim zdaniem, nie przykuje zainteresowania kogoś nowego, szukającego! Zwłaszcza, jeśli obok czai sie konkurencja!

NURSie - tu jest dziura w twoim Dziele! Ja jej nie szukałem- sama wyszła.
Załataj!

Nexus - 2 Listopada 2006, 21:12

Mateusz Zieliński,
Cytat
NURSie - tu jest dziura w twoim Dziele! Ja jej nie szukałem- sama wyszła.
Załataj!


Najlepiej przez wymianę wszystkich okładek :wink:
NURSie, że tak zapytam... czy jest coś takiego jak próbny druk? Czy od razu idzie wszystko w masówkę?

Alex - 3 Listopada 2006, 11:10

Dałam 5. Okładka od razu wpadła mi w oko, jest w mojej ulubionej gamie kolorystycznej. Nie zgadzam się z tym, że nic nie widać, moim zdaniem wybuchy ognia są we właściwym miejscu na stronie a ciemne tło świetnie kontrastuje z białymi literami, które lepiej się wyróżniają. Dla mnie najważniejsze są nazwiska autorów czy tytuł "Jeruzalem" w numerze.
Żałuję, że nie widziałam okładki z poprzedniego numeru, ale ta z numeru 10. też mi się podobała, mimo, że poza górnym i dolnym napisem niewiele można zobaczyć z daleka :)

Alex - 3 Listopada 2006, 11:15

Ach, zapomniałam. Jeśli chodzi o obiekty latające, to dla mnie samolot powinien być o 1/4 większy.
Dunadan - 9 Listopada 2006, 19:40

OK, mnie się wyjątkowo nie podoba... ciemno, czerwono ( do tej konwencji jakoś mi nie pasuje ), samolot wygląda jak ze screenshota z gry 'Ił-2 Sturmowik', światła NOLa są jakieś takie... sztuczne, sam NOL też sztuczny. O ile lubiłem te takie kiepskie rendery które nadawały swoisty klimat okłądkom, to teraz mi się nie podoba wyjątkowo... Ogień z działek jest dziwnie zagięty o czym też już było ( zaginanie przestrzeni nie jest dla mnie argumentem... ) - skąd ten wybuch? :shock:
Z tego co pamiętam to autora stać na ZNACZNIE więcej ( Łowca pokazywał chyba jego obrazki )... zastanawiam się pomiędzy 3 a 2... idzie 2.

dagra - 9 Listopada 2006, 20:11

niby termin "science fiction" kojarzy się z obiektami daleko i szybko latającymi
ale czy tylko?
a coś często mamy takowe na okładkach, na przemian z potworkami lub okładkami wychodzących własnie książek

oczekiwałabym nieco bardziej finezyjnych obrazków

Adashi - 9 Listopada 2006, 22:36

Może faktycznie niech cover nawiązuję do któregoś z txt wewnątrz nr, co? Da się zrobić :?: Tylko do którego :?: :)
hjeniu - 9 Listopada 2006, 22:47

Do wstępniaka, tak będzie najsprawiedliwiej :mrgreen:
mikser1973 - 3 Stycznia 2007, 22:12
Temat postu: Re: Okładka numeru 12
NURS napisał/a
Jak się podoba ta praca macgara?


możet byt jesienią ;)

Agi - 3 Stycznia 2007, 22:16

mikser1973, tradycyjnie zapraszam do powitalni: http://www.science-fictio...=179&start=5880


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group