To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 10

Fidel-F2 - 2 Wrześ¶nia 2006, 19:27

gorim już Ci mówiłem. tutaj
Dunadan - 4 Wrześ¶nia 2006, 12:39

dareko napisał/a

Nie o rozdzielczosc mi chodzilo ino o przesadne uzycie filtra do wyostrzania obrazu w PS czy tam innym sofcie. Nie bede sie jednak czepial, to zboczenie zawodowe :)


Ja wiem o co ci chodzi ;D ale dzieki temu stworek nabiera nierealnego wygladu - wyglada jakby jego skora sie swiecila w niektorych miejscach - daje to ciekawy efekt. OK, przynajmniej dla mnie :roll:

PS - NURS, fajnie wybrales z tym Atari - kilka dni temu podpisali umowe z CDProjekt w sprawie Wiedzmina :) moze by jakos pociagnac dlaej watek? nie jestem zwolennikiem okladek reklamowych ( chyba ze jakis fajnych np. ta z Terminatorem ) ale z przyjemnoscia zobaczylbym okladke z wiedzminem :twisted:

NURS - 4 Wrześ¶nia 2006, 23:45

porozgl±dam się, wczoraj na Saturnie widzialem filmik reklamuj±cy Witchera, nieĽle to wygl±dało.
Dunadan - 5 Wrześ¶nia 2006, 14:33

Jak to widziales... slyszalem ze premiera ma sie odbyc na lamach CDAction, znaczy sie ze na plycie z gazeta ma byc ten filmik... no widocznie puscili tez gdzie indziej :D nie moge sie doczekac - wychodzi na to ze premiera juz tuz tuz....
Lu - 5 Wrześ¶nia 2006, 19:40

Kliknęłam na "taka sobie".
Okładka nie rzuca się w oczy, nie wywołuje u mnie żadnych emocji, patrzenie się na ni± nie sprawia mi przyjemno¶ci. Jest bo jest.

dareko - 5 Wrześ¶nia 2006, 19:56

Lu, zaczne myslec, ze jestes wieksza maruda nizli kokietka :)
Dunadan - 6 Wrześ¶nia 2006, 11:37

Cytat
Kliknęłam na taka sobie.
Okładka nie rzuca się w oczy, nie wywołuje u mnie żadnych emocji, patrzenie się na ni± nie sprawia mi przyjemno¶ci. Jest bo jest.


a dla mnie wlasnie sie rzuca w oczy bo ma jakas tematyke kolorystyczna - zreszta tak jest prawie z kazda okladka SFFH - i dobrze, bo dziubdzianie kolorowych rysunkow i napisow to raczej kiepski pomysl... tak to SFFH jakos sie tam wyroznia z tlumu...

Artemis - 8 Wrześ¶nia 2006, 19:18

Dałam 5 - jako "bardzo ładn±" (bo "piękna" to złe słowo). Lepsza od 9. Taka z wyrazem. Poza tym, lubię zielony kolor.
Godzilla - 13 Wrześ¶nia 2006, 12:52

Oceniłam na 4. Podoba mi się ten stwór, choć nie chciałabym się na niego patrzeć godzinami. A może powinnam dać 5?
hrabek - 15 Wrześ¶nia 2006, 15:29

Dalem 5. Bardzo mi sie stwor podoba. Chce wyskoczyc z okladki i jest bardzo przekonujacy. 6 rezerwuje na jakis majstersztyk, ale chwile sie wahalem, czy 5 czy 6. Jedna z najlepszych okladek w tym roku, jesli nie najlepsza.
hjeniu - 15 Wrześ¶nia 2006, 17:11

Wstawiłem sobie tego mi¶ka jako tapetkę w pracy - straszy użyszkodników którzy nie maj± nic innego do roboty tylko zawracaj± mi głowę jakimi¶ problemami :mrgreen:
hrabek - 15 Wrześ¶nia 2006, 17:16

Kolega tez informatyk? I to z calkiem bliska. Powitac, powitac!
hjeniu - 15 Wrześ¶nia 2006, 17:38

Ano tak wyszło. A mogłem olewać szkołę i zostać politykiem albo bezrobotnym :lol:
hrabek - 15 Wrześ¶nia 2006, 17:41

No, jaki to czlowiek glupi, jak mlody jest ;)
Ixolite - 15 Wrześ¶nia 2006, 18:02

Teraz mi to mówicie...?
gorat - 15 Wrześ¶nia 2006, 18:14

Cii... nie offtopować, bo mod przyjdzie...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group