To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Monika Sokół

Mara - 18 Wrzeœśnia 2013, 09:40

Cicho tu u mnie, glucho i nic sie nie dzieje. Przez ten piiiip doktorat zupelnie sie zapuscilam :)
Chyba trzeba dac cos na rozruch z okazji nowego startu forum :D
Tutaj znajdziecie moje opowiadanie "Cien mechanicznego aniola" do pobrania w pdf-ie.
Milego czytania!

mr.maras - 11 Listopada 2013, 21:18

Poczytamy :)
Mara - 16 Listopada 2013, 13:08

Wczoraj zauważyłam przypadkiem na FB, że moja Droga znalazła się na 3. miejscu (ex aequo z Wegnerem i Ćwiekiem) w tegorocznym Nautilusie. To bardzo miłe i dziękuję głosującym :-)
Niemniej wciąż uważam, że sposób tegorocznego głosowania był dosyć kontrowersyjny, ponieważ można było zrobić to tylko za pomocą SMSów (1,23 zł), co w dobie powszechnego dostępu do Internetu jest co najmniej niezrozumiałe. Wyszło na to, że za możliwość zagłosowania trzeba było zapłacić. Osobiście uważam, że nie tak to powinno wyglądać.
Może ktoś z organizatorów Falkonu/konkursu Nautilusa mógłby mi wyjaśnić, dlaczego przyjęto taką formę głosowania?

Mara - 22 Stycznia 2014, 12:55

Dla zainteresowanych: wkurzyłam się i skasowałam swoją stronę autorską, a potem postawiłam ją od nowa (ba mam za mało zajęć - ha, ha, ha). Teraz prawie wszystkie opublikowane opowiadania dostępne są w pdfie. Zapraszam www.monikasokol.pl
Lowenna - 22 Stycznia 2014, 18:20

Dobra informacja :)
Cień mechanicznego anioła czeka trochę zbyt długo na przeczytanie. Jednak w końcu się doczeka ;)

Mara - 23 Stycznia 2014, 13:16

Cień... to mój pierwszy steampunk w karierze i mam do niego olbrzymi sentyment :)
Ale niedługo pojawi się następne opowiadanie steampunkowe, a potem mała przerwa na celtyckie legendy, gender i Boga Złej Śmierci :)

Mara - 31 Stycznia 2014, 21:11

No i wspomniane opowiadanie się pojawiło - Iskra boża w antologii Szablą i wąsem wydanej przez RW2010 (e-book), pod redakcją Dawida Juraszka.
Tutaj demo do pobrania (jak koś wie jak; ja nie wiem - nie nadążam za technologią ;-) ).

Iskra boża
to sarmacki steampunk (ja wiem, że to brzmi okrutnie, ale myślę, że sam utwór nie jest taki zły ;-) ).

Mara - 6 Marca 2014, 08:59

W tym tygodniu wchodzi do księgarń moja powieść Serce kamienia (wspomniane wcześniej legendy celtyckie, gender i Bóg Złej Śmierci + okrasa z jatek ;) ). Zapraszam!
charande - 6 Marca 2014, 21:13

Ooo, gratulacje! :)
Mara - 11 Marca 2014, 12:00

Na moim blogu jest umieszczone opowiadanie z Fantastyki Wydanie Specjalne pod tytułem Droga. Zapraszam chętnych (format pdf).
Mara - 24 Grudnia 2014, 11:54

Wesołych świąt, kochani! :)
Martva - 24 Grudnia 2014, 17:03

Wszystkiego dobrego :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group