To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Czy są na świecie ładne wiedźmy?

Pako - 24 Maj 2007, 16:20

Rżowostope? Nowe plemię? Znaczy... wiedźmy tam mają czy offtop szerzymy :twisted: ?
hjeniu - 24 Maj 2007, 18:18

Wiedźmy są wszędzie, kto wie może niektóre noszą różowe baletki :mrgreen:
Pako - 24 Maj 2007, 19:08

hmm... ta konkretna to jeśli już, niebieskie baletki... jak i wszystk niebieskie. Jeśli coś jest niebieskie, to prawie na pewno Wiedźma w tym palce maczała, żeby niebieskie było ;)
Tomcich - 24 Maj 2007, 22:57

dareko napisał/a
Tomcich, ladnie, tylko obzarstwo zapamietales ze spotkania z Wiedzma? :)


No cóż, :roll: wyszedł ze mnie stereotypowy facet. :oops: Przez żołądek do serca. :mrgreen:

Wiedźma - 24 Maj 2007, 23:02

Cytat
Pako napisał/a
hmm... ta konkretna to jeśli już, niebieskie baletki... jak i wszystk niebieskie. Jeśli coś jest niebieskie, to prawie na pewno Wiedźma w tym palce maczała, żeby niebieskie było ;)


Pojutrze będę cała zrobiona na szaro :) Kto chce zobaczyć, może wpaść na ślub Draceny :mrgreen:

Wiedźma - 24 Maj 2007, 23:05

Cytat
Tomcich napisał/a
dareko napisał/a
Tomcich, ladnie, tylko obzarstwo zapamietales ze spotkania z Wiedzma? :)


No cóż, :roll: wyszedł ze mnie stereotypowy facet. :oops: Przez żołądek do serca. :mrgreen:


Podobno faceci są wzrokowcami :mrgreen: Nie wiedziałam jednak, że wystarczy im na jedzenie popatrzeć, by czuć się najedzonymi :mrgreen:

Tomcich - 24 Maj 2007, 23:12

Bo ja jestem wzrokowcem. :mrgreen:
elam - 24 Maj 2007, 23:18

slub Draceny????? !!!!!! :shock: :shock: :shock:
Wiedźma - 24 Maj 2007, 23:21

Cytat
elam napisał/a
slub Draceny????? !!!!!! :shock: :shock: :shock:


Tak, dawno zaplamowany, oczekiwany :D

elam - 24 Maj 2007, 23:27

O.

a tak w ogole, ciesze sie bardzo, Wiedzmo, ze w koncu dalas znak zycia.
brakowalo cie na forum...
malo ostatnio pozytywnych wibracji i momentami robi sie jakos tak dziwnie, bez ciebie...

Anonymous - 24 Maj 2007, 23:35

Złóż od nas Dracenie najserdeczniejsze życzenia! :D
Rafał - 25 Maj 2007, 08:00

Jejku jej forumowicza się macha za mąż a tu zero odzewu, słuchaj Wiedźmo (uch jak to zabrzmiało :mrgreen: :wink: ), mogłabyś przyjąć w zastępstwie na swoje ręce życzenia dla Draceny? Pozdrów ją serdecznie i przekaż życzenia wszystkiego, wszystkiego naj, naj lepszego, ok? :bravo
Wiedźma - 25 Maj 2007, 08:23

Oczywiście przekażę :D Pewnie będę najdłużej składać życzenia :D
Dracena - 25 Maj 2007, 08:29

Dziękuję wszystkim osobiście :) Jesteście kochani :)
Zaczynam się bać całej tej imprezy :D Ale po Waszych zyczeniach czuję sie o wiele lepiej :D

Rafał - 25 Maj 2007, 08:35

Dracena, nie ma czego się bać, pogoda obstalowana, suknia zapewne śliczna (hm, dałabyś fotkę?), tekst do wykucia przed ołtarzem króciutki (tak), czego się bać? Żeby tylko buty nie cisły w tańcu :wink:
Agi - 25 Maj 2007, 08:39

Dracena, życzę szczęścia i miłości :D
Kruk Siwy - 25 Maj 2007, 09:29

Jestem z Tobą Draceno i chyba tak naprawdę nie muszę zbyt dużo mówić. Sama wiesz, że dobrze i nieustannie Ci życzę.
dzejes - 25 Maj 2007, 12:52

Bój się, bój! Bardzo zdrowa reakcja!

Syćkiego noljepsego zycy gazda spode samiuśkij Jasnyj Gury!

Pako - 25 Maj 2007, 16:20

Najlepszego na nowej drodze życia... ale co ja tam bedę... potem się złoży gratulacje ;)
Romek P. - 26 Maj 2007, 10:31

Kto nie widział Wiedźmy w różowych papilotach, ten nie wie, co stracił :D
Jest jeszcze piękniejsza niż w niebieskim :D

Pako - 26 Maj 2007, 15:29

A masz zdjęcia :twisted: ?
Bo wiesz... bez zdjęć kompro... znaczy... tego... obrazujących to nic nie będize ;)
Albo opisz, nieźle Ci opisywanie idzie. Jak wygląda Wiedźma w różowych papitolatch :)

Kruk Siwy - 26 Maj 2007, 18:06

Ekhem... w samych papilotach?
Romek P. - 27 Maj 2007, 21:40

Kruk Siwy napisał/a
Ekhem... w samych papilotach?


O nie!
Ach, ta jedna koronkowa pończocha... :)

Romek P. - 27 Maj 2007, 21:46

Na weselu Draceny było super. Zgromadzeni na dwudniowym zlocie wiedźmy i magowie zadbali, aby nawet kazanie w kościele było naprawdę coś warte i poruszające - oklaski dla księdza Janusza, także za to, że poza kościołem okazał się równie ciekawym człowiekiem. Panna młoda powinna wrzucić zdjęcia, bo wyglądała zjawiskowo.
A na samej zabawie też było znakomicie - tylko nie mogę napisać, co robiła Wiedźma, bo dostanę zakaz wypowiedzi :) w sekrecie powiem, że obie z Draceną utworzyły Niebieskie Brygady, przed którymi uciekało wszystko, co złe :D
Krótko mówiąc, Dracena miała bardzo ładny ślub i udane weselicho.

Tomcich - 27 Maj 2007, 22:02

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia Draceno :D
I prosimy o zdjęcia. :D

Khorne_S - 30 Maj 2007, 14:27

krisu napisał/a
Wiedźma, głowa do góry, jeszcze polatasz na mietle


A jak nie na miotle to kupimy odkurzacz.Nowoczesne wiedźmy latają odkurzaczem ;P:

Kruk Siwy - 30 Maj 2007, 14:28

Khorne_S, to już było... poczytaj wątek.
Dracena - 9 Czerwca 2007, 09:32

Wstawię zdjęcia, choć trudno wybrać, bo mam ich z 300 :) Na niektórych jest też Romek, ale u Wiedźmy nie widać pończochy, choć goście weselni widzieli :D
Pako - 9 Czerwca 2007, 13:06

Hmm.. t teraz trzeba zrobić osobno zdjęcie pończoch na Wiedźmie i wstawić, przeca nie może być, żebyśmy gorsi od weselników byli ;)

Ciekawym, cóż w pończoszkach Wiedźmy takiego...

Romek P. - 9 Czerwca 2007, 13:07

Pako napisał/a
Ciekawym, cóż w pończoszkach Wiedźmy takiego...


Jak to co? Skoro Wiedźma, to... magia :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group