To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - Kontrola Umysłu

Hauer - 7 Maj 2006, 10:54
Temat postu: Kontrola Umysłu
Właśnie zapoznaję się z treścią stronki:
http://www.niniwa2.cba.pl/stronamd.htm
Pomyslałem, ze was też moze zaciekawic. To przerasta SFFH i to wielokrotnie. Uczcie się od mistrzów jak tworzyć science-fiction i horrror oraz publicystyke.
Szkoda ze fantasy nie ma.

Indy - 11 Maj 2006, 12:08

No to WoW :shock: Brak mi słów......
Godzilla - 11 Maj 2006, 12:18

To się leczy. Niestety, z różnym skutkiem. Nie pierwsza już taka strona w sieci, jaką widziałam.
elam - 11 Maj 2006, 15:45

oo, to mi sie moze przyda do mojej pracy o kosmitach :) dzieki :)
( A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
A TERAZ NACISNIJ SPACJE
:) )

Indy - 11 Maj 2006, 20:44

To jest jakieś chore, ciekawe co za przeproszeniem pedał to wymyślił....
Hauer - 12 Maj 2006, 07:46

Nie ma sprawy elam. Jak jeszcze kiedys coś podobngo trafie to tu wrzuce.

... popatrzcie na to jak na SF:

Cytat
Największy problem mego życia zaczął się w Polsce. Podczas konsultacji z neurologiem w 1964 roku, wydarzyły się dziwne rzeczy. Przypomniałem to sobie krótko po emigracji do Australii, w 1981 roku. Wtedy zostało mi to odsłonięte, jako wytłumaczenie okropnego stanu w jakim się znajdowałem.

W jakiś sposób powiedziano mi, że ten pierwszy etap mojej odmienności został wykonany przez wywiad watykański. W 1964 roku lekarz użył systemu składającego się z pudła, które nazywał radiem, dużej lampy przesuwanej nad mą głową, oraz małego, cienkiego, drucianego okręgu, który wsadzał do moich i do jego uszu.


Godzilla - 12 Maj 2006, 09:32

To się chyba nazywa schizofrenia. Zresztą jak głębiej pogrzebać na stronie, to facet był przypadkiem na nią leczony.
savikol - 12 Maj 2006, 14:05

Racja, można zaobserwować typowe dla schizofrenii objawy – halucynacje słuchowe, omamy, urojenia, nawet jest taka odmiana schizofrenii nazywana paranoidalną – pasuje jak ulał do tych przypadków. Ciekawe, ale straszne zjawisko. Najgorsze jest to, że na tą chorobę może zapaść dosłownie każdy. Przypadki zresztą się mnożą.
Strona założona przez chorą osobę to naprawdę ciekawostka, ale przerażająca, bo ten człowiek nie jest świadomy choroby i jeszcze rozpowszechnia swoje manie i paranoje. Ciarki przechodzą.

Cytat
ciekawe co za przeproszeniem pedał to wymyślił


Pedał to wulgarne określenie homoseksulalisty. Bardzo niesmaczne i *beep* jest określanie tym słowem osoby chorej psychicznie.

R2R - 12 Maj 2006, 22:36

Przerażający jest fakt, że ta osoba nawet nie przyjmuje do świadomości, że jest chora.
Lu - 14 Maj 2006, 03:05

Na tym właśnie polega istota tej choroby - masz zafałszowany obraz rzeczywistości. Dlatego własnie choroby psychiki są takie okropne - ludzie nie chcą się leczyć bo uważają że z nimi wszystko w porzadku, to świat zwariował....

BTW nie tak dawno czytałam że schizofrenia jest wywoływana przez bakterie.

Rodion - 14 Maj 2006, 10:49

Zdaje sie ze tak dokladnie to powodem sa toksyny produkowane przez bakterie, choć nie tylko. Powodem zmian moga byc także grzyby i pierwotniaki oraz nadmiar lub niedomiar jakiegoś czynnika np. selenu.
Anonymous - 14 Maj 2006, 23:26

Skąd macie te rewelacje o bakteriach?
Hauer - 14 Maj 2006, 23:29

Uuuu... bakterie kontrolujące umysł?
Ja widzialem swego czasu program przyrodniczy o jakiś paskudnych pasozytach. Jednym z żywicieli był slimak. Pasozyt opanowywal zachowanie slimaka i zmuszał go do wchodzenia w jakies wysokie miejsca. Nastepnie właził w czułki, które stawały sie strasznie grube i przypominały larwy. W ten sposób wabił kolejnego zywiciela: ptaki.

Lu - 14 Maj 2006, 23:32

Czytałam o tym w jakiejś gazecie, więc podejrzewam Charaktery albo Wyborczą :lol: Ale ręki za to nie dam... Jeśli natknę się na jakis artykuł na ten temat to ci podeślę.

Może ktoś wie gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat ?

Lu - 14 Maj 2006, 23:35

Cytat
Uuuu... bakterie kontrolujące umysł?
Ja widzialem swego czasu program przyrodniczy o jakiś paskudnych pasozytach. Jednym z żywicieli był slimak. Pasozyt opanowywal zachowanie slimaka i zmuszał go do wchodzenia w jakies wysokie miejsca. Nastepnie właził w czułki, które stawały sie strasznie grube i przypominały larwy. W ten sposób wabił kolejnego zywiciela: ptaki.


:shock: :shock: :shock:

Nie słyszałam o tym, ale brzmi paskudnie... taki obcy w ciele...

Anonymous - 14 Maj 2006, 23:39

Podeślij. Ale myślę, że to tylko jedna z prawdopodobnych przyczyn - czy też zostało to udowodnione?
Aga - 16 Maj 2006, 20:54

Lu:
Cytat
Nie słyszałam o tym, ale brzmi paskudnie... taki obcy w ciele...

Eeee tam. To już było. I to w kilku częściach :wink:

elam - 20 Maj 2006, 01:42

fajnie. podoba mi sie ta idea...
podejrzewam nawet, ze tu, na forum, kilku zarazonych sie pojawia... :mrgreen:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group