To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Morze

mawete - 6 Maj 2006, 12:15

a to jest mój rebionek nad morzem i widok z okna. Może mały konkursik? Kto zgadnie w jakiej miejscowości było zrobione drugie zdjęcie? Nagroda: winko z korzeniami mojej produkcji... Ze względu na ograniczoną liość nadmorskich miejscowości będzie brane pod uwagę tylko 10 pierwszych odpowiedzi... :mrgreen:
Rodion - 6 Maj 2006, 12:35

Taaaa.. te sosenki są bardzo charakterystyczne! :mrgreen:
mawete - 6 Maj 2006, 12:56

heh... ano... :mrgreen:

edit//: po pierwszych 5ciu błędnych( :twisted: ) odpowiedziach podpowiem że po obu stronach widać było wodę... :mrgreen:

Rodion - 6 Maj 2006, 13:17

Zakladam ze to co widać to morze a nie zatoka i strzelam Kuźnica?
mawete - 6 Maj 2006, 13:21

Cholera... miałem nadzieję, że to dłużej potrwa... Rodion masz u mnie butelkę wina... Umówimy się poza forum... :bravo
Rodion - 6 Maj 2006, 13:29

Mialem fory, jak wspominalem te sosenki sa bardzo charakterystyczne! :P
kruczywiatr - 6 Maj 2006, 13:32

Morze jest zajefajne 8)

Pomorzanie górą 8) :P

Rafał - 8 Maj 2006, 11:01

Dorzucam kolejne:
Mój przychówek buszujący po wydmach

Rodion - 8 Maj 2006, 11:12

No tak! Turyści! A potem jeden sztorm i znowu z Helu robi sie wyspa! :mrgreen:
Last Viking - 8 Maj 2006, 12:31

Wychowałem się nad morzem
Mieszkam nad morzem
Źle się czuję, kiedy przez 2 tygodnie nie wiedzę morza

Morze hipnotyzuje, przyzywa, ukoi ból i pochłonie żal...

Hmm... jestem Vikingiem :!:

mawete - 8 Maj 2006, 12:32

Last Viiking: no to dawaj fotki :mrgreen:
gorat - 8 Maj 2006, 12:38

I czemu na tym forum jest pięciu Vikingów? :mrgreen:
mawete - 8 Maj 2006, 12:43

"kierownik" gorat: bo to pewnie Jego banda... pamiętaj On jest Jarlem.... :mrgreen:
Angelus - 8 Maj 2006, 19:21

Urodziłam się w Gdyni, mieszkam w Gdańsku, pracuję w Sopocie czyli do morza mam całkiem blisko ale nie lubie morza latem gdy stada turystów okupują plaże i nie ma gdzie stanąć, zeby kogoś nie zdeptać. :( Nie przepadam za kąpielą w morzu, zawsze wolałam jezioro do pływania. :) Morze jest brudne, zarośnięte, plaże pełne śmieci,petów i szkla więc chodzenie boso grozi skaleczeniem.Nienawidzę leżenia na piasku i smażenia ciała na słońcu.Zdecydowanie wybieram spacer brzegiem morza, najlepiej po wodzie gdy fale obmywają stopy. :mrgreen: :bravo
Szum morza mnie uspokaja i przywraca równowagę skołatanym nerwom.Lubię usiąść i wsłuchać się w ten szum, w mowę morza i udawać, ze jestem sama, tylko ja i niezmierzona woda.Wolę patrzeć na morze i podziwiać jego piękno, niż pływać w nim lub po nim.Nie jestem więc wikingiem lecz szczurem lądowym zafascynowanym tym żywiołem, podziwiającym go z bezpiecznej odległosci. :wink:

Last Viking - 11 Maj 2006, 13:47

A ja uwielbiam leżeć na plaży, kiedy słońce mnie ogrzewa. Słuchać szumu fal i spoglądać na ciała opalonych dziewczyn :mrgreen:
Jakieś branki potem wziąść :wink:

Kilka zdjęć Gdynii

Skwer Kościuszki, gdzie cumują żaglowce i ORP Błyskawica :mrgreen:

Marina nocą

Gdynia - Orłowo, widoczne molo i klif

Gdyński Port i stocznia nocą

No i mój drakkar :mrgreen:

mawete napisał/a
bo to pewnie Jego banda... pamiętaj On jest Jarlem....

A kto jest w takim układzie Olafem :wink:

Duke - 11 Maj 2006, 14:36

Cytat
A kto jest w takim układzie Olafem

No i gdzie są te Piastówny? ;)

Godrik - 1 Października 2006, 01:00

Kocham morze. tak jak góry. Lubię morze Adriatyckie, Czarne oraz Północne :)
mad - 1 Października 2006, 01:04

No proszę, bardzo pozytywny post Godrika. Jedna tylko uwaga: gdzie Morze Bałtyckie? Lubisz się szlajać po obcych landach? :wink:
Selithira - 1 Października 2006, 17:18

Bałtyk trudniej polubić od takiego Morza Czarnego, bo woda zimna :wink:
Ja lubię patrzeć na fale i opalać się latem na plaży, ale morze szybko mnie nudzi, zawsze po kilku dniach wakacji mam dość. Jednak wolę góry. :)

Godrik - 1 Października 2006, 19:02

Wyjełas mi to z ust, Selithira
Fenris - 1 Października 2006, 20:32

Może jest fajne jak albo jest ciepła woda i można się kompać nie będąc morsem, albo jak są ładne widoki, ale do tej kategorii należy jeszcze ocean. Tu dochodzi jeszcze jedna przyjemność (przynajmniej dla mnie, nie wiem jak Wy) uczucie ogromu i potęgi, tej niesamowitej wielkości i tajemniczości (choc z brzegu nie widać dużo więcej niż z Bałtyku :) ) Sama świadomość tego wywołuje u mnie fale euforii :D . Szkoda że niezwykle żadko mogę tego doświadczać :cry: .
Selithira - 1 Października 2006, 21:00

Fenris - no świetnie, ale rz adko i k ą pać... :roll:
Rafał - 3 Października 2006, 12:49

Może morze mnie nie zmoże. :mrgreen:
Agi - 3 Października 2006, 19:37

pojedziemy na Pomorze, jak Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a jak morze nie pomoże, to pomoże może Hel (albo Władysławowo) :mrgreen:
dareko - 3 Października 2006, 21:20

Agi55, jak nie Hel to Argon, a moze Aragorn, a moze ja juz nie wiem kto pomoze nad morzem. :)
Agi - 3 Października 2006, 22:01

darerko ten tekst, to jedno z wielu ćwiczeń z ortografi, jakie mi w dzieciństwie aplikowano :mrgreen: Przypomniał mi się w związku z postem Rafała. Tylko tyle.
A żeby było ontopicznie - nad morze bardzo chętnie, ale poza sezonem. Nie lubię tłoku.

mawete - 4 Października 2006, 08:58

To co? Nawiedzamy Rodionowo? :mrgreen:
Nattfiarill - 4 Października 2006, 11:53

No...
Może się jeszcze w tym roku wybiorę nad morze.
Planuję wyjazd do J.G. O ilę się nie mylę, to jakoś niedaleko Rodionowa :wink:

Czarny - 4 Października 2006, 12:00

Czyżby w grudniu na Nordcon? Ja już wysłałem zgłoszenie :mrgreen:
Nattfiarill - 4 Października 2006, 12:13

Eee, nie na Nordcon.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group